BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 1 hete #343596 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Nekem egy fizika négyes, és egy biosz ötös, úgyhogy nem panaszkodom :P

:D :D a fizika jó :!: :D faktosként furcsa volna, ha másképp gondolkodnék :D :P
______________________

Ma estétől pedig könnyes búcsú vasárnapig, mert osztálykirándulásra megyek. (Éljen Debrecen, és Leonardo da Vinci:!: :oops: Ő az én kedvencem már több mint egy évtizede... :D )
Szóval... :closed:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete - 17 éve 6 napja #343593 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözletem!

Emberek, lenne egy nagy kérésem/kérdésem. Ha valakinek még meg-, illetve kéznél van a 2004-es tábori DVD, és valamikor Pesten össze tudna velem futni egy párnapra-hozzámvágás erejéig, nagyon megköszönném neki, és egyúttal megkérném, hogy privátban vagy e-mailben jelezze számomra létezését :) Előre is köszönöm!
Már jelentkezett egy bátor harcos, köszönöm, többen ne fáradjatok :D

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343587 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: jegyek: én is.. :P egy négyes, egy öt alá... úgy, hogy a cuccom a nyáron a fiók mélyén volt, és most pedig a sulipadban pihizik... (szóval angolból..)

Nekem egy fizika négyes, és egy biosz ötös, úgyhogy nem panaszkodom :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343549 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szép az élet... két nap, amin nincs tanítás :P és az egyiket itthon töltöm! (ja, és előre is bocsi, de az msnem rosszalkodik... már akivel szoktam, azoknak üzenem :) :P)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343537 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hát.. nekem már vannak jegyeim... :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343535 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem még nincs egy szál jegyem se. De nem is hiányzik... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343513 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

A határidő lassacskán lejár, de

még mindig lehet jelentkezni a Gálaestre fellépőnek, mert még van hely! :)

( cueddo@gmail.com , 20/3869112)

A jelentkezési határidőt meghosszabbítottam szeptember 21 -ig.

Aki még nem jelentkezett, de szeretne:
Ha szeptember 21-ig megszületik az ötlet, és olyan formába ömlik egy-egy produkció, hogy kiderül róla, hogy micsoda - és hogy 100%, hogy KÖMFig elkészül jóra - akkor bátran állítsatok be vele meghallgatásra!

Csak előtte kérek egy emilt, hogy jöttök :)

Különösen bátorítanám a színdarabokat, jeleneteket, a harci bemutatókat, ill. a táncokat, mert ezekből még kifejezetten kevesen vannak!

A meghallgatás kezdete 21-én 13.30-ra várható, de ezen még mindenképp pontosítok, legkésőbb jövő szerdán .

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343502 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

Altaris írta: ...pl. a vonaton két perc alatt akart egy srác felszedni.... no comment...

Milyen kelendő valaki... :P


nem vicces... elég kellemetlen volt, ahogyan rámakaszkodott, igaz, legalább bókolni megtanult.

buszhoz: reggeli rendszer: a sorfőr nem próbálkozik, hogy az első ajtónál szálljunk fel. Rögvest úgy áll meg, hogy a hátsón enged fel... :P ennyit a tömegnyomorról...

jegyek: én is.. :P egy négyes, egy öt alá... úgy, hogy a cuccom a nyáron a fiók mélyén volt, és most pedig a sulipadban pihizik... (szóval angolból..)

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343501 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:
:P Ellenben nálunk van nyomor a buszon :) Bár mivel mi korán felszállunk,mindig van helyünk. :) de olyan furcsa a busz... eddig biciklivel jártam... :? A kémia tanárok meg biztos jók, tudod, nekem már nincs kémiám... ;-) :twisted:

Natessék, ezzért járok vonattal :D
Hát.. igen, elgszívesebben én is biciklivel járnék végig, de 30km nem kismiska, főleg, hogy azt is csak vázlatosan tudom, merre kéne a mennem.

Pont ma gondolkoztam rajta, hogy hejdenekivágnék, aztán valahogyan elkeveredek majd Bpre (ha máshogy nem, hát a mentőautóban :D ). Egyik nap olyat csináltam, hogy leszálltam egy metrómegállónál, aztán menj amerre látsz.. igaz, hogy az Arany János utca volt az, és a nyugatiba akartam menni, de valahol csak el kell kezdeni :D

Beradan: Szntem is az a legjobb megoldás, én nemtok többet mondani, annyira szerencsére nem vagyok kocka :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343482 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panni írta:

Acho írta: Én suliépület hiánya miatt (mostanra készült el az az épület /többé-kevésbé/, ahová költöznünk kellett). Az elmúlt két napban tanórákon sok minden nem történt, a helyet s a helyzetet próbáljuk megszokni...


Hehe... most gonosz leszek, de mostanában mintha nem lenne akkora tömegnyomor a reggeli buszon :twisted: :P Egyébként remélem tetszenek majd nektek az új kémia tanárok :D


:P Ellenben nálunk van nyomor a buszon :) Bár mivel mi korán felszállunk,mindig van helyünk. :) de olyan furcsa a busz... eddig biciklivel jártam... :? A kémia tanárok meg biztos jók, tudod, nekem már nincs kémiám... ;-) :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343481 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gandalf: köszönöm:)
Rózsa igen arról van szó, de jelenleg nincsen tankönyvekre pénzem. Örülök ha a munkafüzeteket meg tudom majd venni vagy le tudom fénymásolni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343470 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343469 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

RÓZSA írta:

Rabyn írta: Üdv!

Nincsen meg valakinek véletlenül Atkins : Pszihológia c. könyve? Nagyon kéne nekem.


Bocs, de nem véletlenül az Atkinson-féle Pszichológia könyvról van szó?
Express-ben és a Tesz-vesz oldalon is van, 4500-ért....

Rózsa


Hm érdekes és aranyár, tekintve, hogy akkor csak a papírt fizeted ki :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343462 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta: Én suliépület hiánya miatt (mostanra készült el az az épület /többé-kevésbé/, ahová költöznünk kellett). Az elmúlt két napban tanórákon sok minden nem történt, a helyet s a helyzetet próbáljuk megszokni...


Hehe... most gonosz leszek, de mostanában mintha nem lenne akkora tömegnyomor a reggeli buszon :twisted: :P Egyébként remélem tetszenek majd nektek az új kémia tanárok :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343461 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Üdv!

Nincsen meg valakinek véletlenül Atkins : Pszihológia c. könyve? Nagyon kéne nekem.


Bocs, de nem véletlenül az Atkinson-féle Pszichológia könyvról van szó?
Express-ben és a Tesz-vesz oldalon is van, 4500-ért....

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343460 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dreamer: tudom, de a könyvtárból nem tudom egész évben kivenni:( ezért gondoltam, hogyha esetleg valakinek megvan akkor legyen olyan tündér és adja kölcsön. Vigyázok rá nagyon és épségben adom vissza.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343455 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Üdv!

Nincsen meg valakinek véletlenül Atkins : Pszihológia c. könyve? Nagyon kéne nekem.


Huhh, az nem két fillér, és rohadt nehéz egy kötet.. Könyvtárat javaslok!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343450 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Beradan írta: Ja, és nekem a második sulis hét még csak a közepénél tart.


...És már gazdagabb vagyok két jeggyel, pedig mindössze 7 tanítási nap volt eddig. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343441 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: Háát... mi ma éppenséggel véletlen beletörtük a kilincset a zárba, így egy fél irodalom óra elment azzal, hogy a többiek, és a tanár bejöjjenek valahogy :D
Első sulis hét? Hmmm, nekem ez már a második ;)

Ami meg a silkroadot illeti, a bátyám játszott vele, rengetegszer volt, hogy nem engedték be a serverre, mert túl sokan voltak, vagy mi. Kitartóan, és türelmesen kell próbálgatni, hátha beenged... vagy hátha nem :twisted: :D

A kilincset, hogy lehet beletörni a zárba? :P Nem az a gond, hogy nem enged fel a szerverre, hanem, hogy még maga a main menu sem jön be. :( Na mindegy, talán megkérdezem a homepage-en. :) Ja, és nekem a második sulis hét még csak a közepénél tart.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343439 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Nincsen meg valakinek véletlenül Atkins : Pszihológia c. könyve? Nagyon kéne nekem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343437 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: ...pl. a vonaton két perc alatt akart egy srác felszedni.... no ccomment...

Milyen kelendő valaki... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343436 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Naja. Ja, mondjuk nekem a vonaton az volt a legjobb, mikor egy srácnak elkezdett csörögni a telefonja, úgy, hogy: "Valaki vegye már fel azt a k*rva telefont!" És ezt vagy hatszor, mert a hangos tucc-tucctól, ami a fülhallgatóból szólt, hogy az egész vonat beleremegett (!) nem hallotta (leendő süketjelölt.). Mellesleg az út végén, mikor már csak öten voltunk abban a kocsiban, még cigizni is elkezdett, pedig nemdohányzó volt... Na mindegy. Csak úgy eszembejutott... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343434 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: pl. a vonaton két perc alatt akart egy srác felszedni.... no ccomment


Nah, az ilyeneket de utálom... a szerelem ennél sokkal mélyebb dolog, mint hogy "Ott egy csaj, mindjárt fölszedem, és húdemenő leszek."... :roll: :roll:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343427 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Altaris írta: teljes ellentéte a mai tapasztalatom: megkérdezte a buszon egy srác h leülök-e.. meglepődtem :P rendesen...


Nagypapámmal is volt ilyen... Vannak még, akik ilyenek, de azok már nem tudják egyensúlyozni a másik (nagyobb) részleget.. Jó, tudom, én mondom... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343425 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nézd, Nam, ezeknek a mai fiataloknak(mély tisztelet a kivételnek!!) a lényeg a diszkó, a "jó a s*gged kő kóla?" alapmondat, és a hazakísérhetlek? meg hát... szóval ne várd el tőlük, csak reményteli álmaidban, hogy előreengednek egy öreg nénit, vagy hogy egyáltalán udvariasak lesznek. Főként ha állami suliban nevelkedtek, vagy gazdagok (a szó negatív értelmében...) [size=9:3kw49zl4]pl. a vonaton két perc alatt akart egy srác felszedni.... no ccomment[/size]


teljes ellentéte a mai tapasztalatom: megkérdezte a buszon egy srác h leülök-e.. meglepődtem :P rendesen...

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343422 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miért van az, egyáltalán: rendjén való, hogy főiskolát végzett huszonéves fiúk finom, de hallható kérésre sem hajlandók az idős nénit felengedni a buszon, hanem négyen mennek előre? Az még hagyján, hogy engem nem, mert tudom, hogy számukra marha randa, tehát semmiféle udvariasságban nem részesítendő vagyok, dehogy egy idős asszony...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343414 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én suliépület hiánya miatt (mostanra készült el az az épület /többé-kevésbé/, ahová költöznünk kellett). Az elmúlt két napban tanórákon sok minden nem történt, a helyet s a helyzetet próbáljuk megszokni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343413 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Első sulis hét: vegyes érzelmekkel vagyok tele. Vannak érdekes óráim, vannak haláli unalmasak (Társadalomstatisztika, Közgazdaságtan mikro). Viszont pozitivum a hétben, hogy elmaradt a legtöbb gyak, így latinon se kellett maradni este hatig. Vivát jogászat! :D :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343409 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó, nekem pingvines matekfüzetem van, abba egyszerűen nincs szívem csúnyán írni/szamárfüleket - akár véletlenül is - csinálni/lapot kitépni/stb.
Tavaly papagájos volt :D Igaz, nem hullámospapagájos, de - papagájos... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343407 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta: Második sulis hét, és azzal telt, hogy ma megint elfelejtettem föcicuccot vinni... De végül nem volt óra, mert a főtéren valami felvonulási mizéria volt, és az egész suli körbejárta, valami zászlós embert követve. Egyetlen diák se tudta, mi a bánatnak csináljuk, de legalább nem kaptam, hogy mért nincs felszerelésem... :P


második héten nincs cuccod? akkor nyitottad az évet mint én :P én speciel a matek füzetem hagytam itthon :) ....

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.273 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére