BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 1 hete #343404 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Második sulis hét, és azzal telt, hogy ma megint elfelejtettem föcicuccot vinni... De végül nem volt óra, mert a főtéren valami felvonulási mizéria volt, és az egész suli körbejárta, valami zászlós embert követve. Egyetlen diák se tudta, mi a bánatnak csináljuk, de legalább nem kaptam, hogy mért nincs felszerelésem... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343395 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Első sulis hét?
Ügyintézés-ügyintézés-ügyintézés.......
De igazából nekem az első sulis hetem majd valamikor októberben lesz Németországban. 8)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343393 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Az első sulis hét azzal telt, hogy egyetemi épületek közt rohangáltam elmaradt előadásról elmaradt előadásra, amikről utólag derült ki, hogy azon a héten nincsenek megtartva... Első benyomás az egyetemről és a biológia szakról: érdekes, izgalmas, tetszik. Olostával meg is tárgyaltuk tegnap :D
Ez a második hét és most úgy ülök a könyvtárban, hogy a földtanom elmaradt éppen kivételesen... :P
Grr? :D


Én pedig a mai napig nem tudok tantárgyakat felvenni. :? Mert most jutott eszükbe, hogy át akarják variálni a tantárgyakat. Örülök neki. :(
Legalább még van pár nap pihi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343377 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az első sulis hét azzal telt, hogy egyetemi épületek közt rohangáltam elmaradt előadásról elmaradt előadásra, amikről utólag derült ki, hogy azon a héten nincsenek megtartva... Első benyomás az egyetemről és a biológia szakról: érdekes, izgalmas, tetszik. Olostával meg is tárgyaltuk tegnap :D
Ez a második hét és most úgy ülök a könyvtárban, hogy a földtanom elmaradt éppen kivételesen... :P
Grr? :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343349 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
első sulis hét????... kegyetlen. de most már visszarázódtam :P

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343347 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyerjetek!

Verses Csoport pályázatot írt ki, József Attila Gügyü, gügyü című versének elemzésére. A pályázatokat Sötét Úr várja privát üzenetben 2007 szeptember 22-ig (Bilbó születésnapjára).

A vers sajnos nem minden József Attila-kötetben található meg, de a neten is fellelhető . (Ha hibásan jelenik meg, a böngészőben a karakterkódolást át kell állítani ISO-8859-2 közép-európaira - ezt általában a Nézet menüben lehet megtenni).

Várjuk a Te elemzésedet is! A legjobb elemzés beküldőjének díja egy aranyozott ezüst Egy Gyűrű, hozzá illő ezüst lánccal. A többi elemző más kinccsel lesz gazdagabb!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343338 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Háát... mi ma éppenséggel véletlen beletörtük a kilincset a zárba, így egy fél irodalom óra elment azzal, hogy a többiek, és a tanár bejöjjenek valahogy :D
Első sulis hét? Hmmm, nekem ez már a második ;)

Ami meg a silkroadot illeti, a bátyám játszott vele, rengetegszer volt, hogy nem engedték be a serverre, mert túl sokan voltak, vagy mi. Kitartóan, és türelmesen kell próbálgatni, hátha beenged... vagy hátha nem :twisted: :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343335 Írta: Beradan
Beradan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kinek milyen volt az első sulis hét (már akinek ez volt az első)? :wink: Hahaha, sikerült kiharcolnom a latin szakkört! 8)
Ui:: Ha valaki játszik még a Silkroad-dal az elmondhatná, hogy miért nem tudok belépni, de lehet hogy csak azért mert "rossz" az internet (javítás failed :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343333 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez kérdés volt? :D
Ha az, eláruljam a választ, vagy rájössz magadtól? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343330 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú hova kerültem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343328 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
és aztán csodálkoznál, hogy miért kerülnek el messzire :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343325 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üvegszemünk lesz :P Én olyat szeretnék, mint Mordonnak van :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343324 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
most hogy visszaemléxem, nekem is épp az előbb viszketett :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343321 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: aztán van egy olyasmi is, hogy ha viszket a jobb szemed, ez meg ez lesz. erre én: Ha viszket a jobb szemed, üvegszemet fogsz kapni... :D


Én meg épp most dörgöltem meg, mert viszketett... Úristen :eek2: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343314 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma egyik órán babonákról beszélgettünk, és egy kicsit beindult a fantáziám...

volt egy kép, amin egy zöld takaróval tatakart ágyra lerakta a torrádor a sapkáját, és közben berontott egy bika az ajtón (ha lerakod az ágyra a sapkádat, balszerencsés leszel...). erre én: Ha zöld a takaród, bejön egy bika az ajtón.

aztán van egy olyasmi is, hogy ha viszket a jobb szemed, ez meg ez lesz. erre én: Ha viszket a jobb szemed, üvegszemet fogsz kapni... :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343298 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali népek!

valaki akinek megvan, el tudja nekem küldeni a rézf@*** baglyos számot?
gondolom tábor ota megszaporodott az ilyen emberkék száma((((:

Üdv
Fim

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343297 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nesi írta:

norbikk írta: Jóreggeltannakakimégcsakmostkeklfel!:D


Mért, te ilyenkor kelsz fel? Ejnye-bejnye... :D


Valószínűleg egy pár napig még nincs suli.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343295 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

norbikk írta: Jóreggeltannakakimégcsakmostkeklfel!:D


Mért, te ilyenkor kelsz fel? Ejnye-bejnye... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete - 17 éve 1 hete #343291 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Missy írta:

Thereon írta: Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta.


8O A fordítást kéretik mellékelni, mert mi(legalábbis én) egyszerű földi fórumozó(k) nem beszélni eztet a nyelvet sajnos. :roll: Hannon le. :-)


Javaslom forrásként egy bizonyos Tolkien nevezetű illető, a Gyűrűk Ura című könyvét, még talán lehet kapni egyes helyeken ;)


Jujj. :oops: . *[size=9:1lghmnjt]Namostaztánszétszégyenlemmagam[/size].*

Köszönöm Dorw. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343274 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Thereon írta: Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta.


8O A fordítást kéretik mellékelni, mert mi(legalábbis én) egyszerű földi fórumozó(k) nem beszélni eztet a nyelvet sajnos. :roll: Hannon le. :-)


Javaslom forrásként egy bizonyos Tolkien nevezetű illető, a Gyűrűk Ura című könyvét, még talán lehet kapni egyes helyeken ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343273 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jóreggeltannakakimégcsakmostkeklfel!:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343271 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Látom, vannak, akik alvás helyett inkább fórumoznak éjjel... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343269 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igenis! Aludtam! :D

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343268 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
dorw te aluggyá!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343267 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta:

Thereon írta: Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta.


8O A fordítást kéretik mellékelni, mert mi(legalábbis én) egyszerű földi fórumozó(k) nem beszélni eztet a nyelvet sajnos. :roll: Hannon le. :-)


"A Nagy Tengerről Középföldére értem. Itt lészen a lakóhelyem, nékem és utódaimnak, az Idők végezetéig."

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343262 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thereon írta: Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta.


8O A fordítást kéretik mellékelni, mert mi(legalábbis én) egyszerű földi fórumozó(k) nem beszélni eztet a nyelvet sajnos. :roll: Hannon le. :-)

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343258 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Et Eärello Endorenna utúlien. Sinome maruvan ar Hildinyar tenn' Ambar-metta.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343250 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem feeeltűnő, kééék avatárom van :P És nem feltűnő, dőlt aláírásom :)

Norbikk: Én embernek hittelek, nem kamélonnak ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343247 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igazából nem is a névből, hanem az aláírásotokból jöttem rá :D :D:D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343245 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Encsi írta: A két ugyanolyan avatarról azt hittem, norbikk írt kétszer :D

Sikerült egyforma avatart válsztani, de ez a legjobb ;) .

A megtévesztés mestere vagyok :D .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.412 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére