BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 1 hete #343022 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
taps taps taps :) :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343021 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hamarosan elérem az 50. hozzászólást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343012 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343009 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg szép :)

---

más: kicsit se voltam ma reggel fáradt...
Nem történt meg, csak úgy beugrott matekórán:
Tanár: ...de erről már beszéltem korábban is.
gyerek: De hát én nem voltam Kati nénivel a Corában...

...

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343004 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil, ez engem is érdekelne.. nagyon tetszik a részlet... :o 8O

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342943 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, van itt valaki, aki járatos az amerikai irodalomban? e.e. cummings egyik versének magyar fordítására lennék kíváncsi, mert nagyon tetszik eredetiben [size=9:3ladhe0u](főleg Ron Perlman előadásában)[/size]. A címe: Somewhere I have never travelled. Egészen biztosan van magyar fordítása, mert egy részletet találtam, de engem az egész érdekelne.

[size=9:3ladhe0u]Amit találtam, az amúgy így néz ki, tulképp ez a második és az utolsó versszak:

"Egy futó pillantásod tágra nyit,
már magamra zárultam, mint az ujjak,
de Tőled önként bomlanak ki szirmaim,
mint tavasz titokteli érintésére a rózsa.

Mily hatalommal zársz-nyitsz, nem tudom:
de van valami bennem, ami érti,
szemednek hangja mélyebb, mint a rózsa,
és senkinek, még az esőnek sincs
ily csöpp keze." [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342937 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugodjék békében Pavarotti! Nagyon szomorú voltam, mikor reggel olvastam a hírt! :cry:
Ma egész nap ezt hallgattam:



Ez ugyan más, de elég érdekes:
videa.hu/main.php?page=play&v=KNmNYdfg4RT8PS0P

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342934 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nessa: azért halnak meg idén sokan az ismertek közül mert egy egész generáció vesz most búcsút a világtól.

A nyomott kedv meg. Nézz ki az ablakon, nekemettől is rossz a hangulatom.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342933 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: más: www.varosmisszio.hu
feltétlen menjetek, csodálatos élmény!


De jóóó... :) Láttad májusban a zarándoklatot, ami ehhez kapcsolódott? azon voltam! :) (a volt hittantanárom az egyik szervezője volt.. meg most Váci egyházmegyés ifjúsági referens! :) )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342930 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak nekem tűnik úgy, hogy idén nagyon sok ismert ember hal meg?

Szerintetek ha minden nap szép, jó meg boldog vagyok, akkor mitől érzem úgy minden este, mintha összeomlott volna az életem? Mintha estefelé nem lennék önmagam :?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342929 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenképp vigyétek el szervízbe, és ne erőltessétek a bekapcsolást. Tesómnak egyszer volt hasonló gondja, neki a hűtőventilátora volt hibás, de nem vitte szerelőhöz egy csomó ideig, csak amikor már egyáltalán be sem kapcsolt a gép. Kiderült, hogy leégett a processzora is, úgyhogy ki kellett cserélni, meg még ráadásul az alaplapot is emiatt. Drága mulatság volt, pedig megúszhatta volna egy ventilátorcserével, ha időben elviszi szerelőhöz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342928 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem amikor alaplap gond volt,leállt a gép.Most a winchester rossz(nem azt mondom,hogy az egész,de egy része sérült) és 12 újraindítás(számoltam!) sem segít rajta.De nagyon sok féle baj lehet,szerviz kellene neki.

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342925 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem ha alaplap gond lenne akkor nem állítaná le a gépes,csak újraindulna(nekem ezt csinálta),és nem találná meg a winyót se.Ha a winchester a rossz,akkor pedig nem írja ki az Xp betöltést,mert nem érezheti a windows.

Inkább hűtésgond sztem,bár az érdekes h leáll.De ez csak szvsz.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342923 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Phaedra:Vagy az alaplappal van a gond,vagy a winchester romlott el.Mindkettőt lehet venni külön is.

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342919 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nienna Táralóm: ha jól rémlik, Missy is. lamy hamarosan megy Heidelbergbe.

más:

www.varosmisszio.hu


www.varosmisszio.hu/index.php?x=118

feltétlen menjetek, csodálatos élmény!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342918 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nienna Táralóm: keresd Lamyt, ha jól tudom, ő oda jár.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342916 Írta: Spuri007
Spuri007 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arra nincs tippem mi lehet a gond, de sztem próbáláljátok meg azt hogy újrarakjátok a gépet, és hétha akkor működik, ha meg akkor se jó, akkor lehet valamelyik alkatrész romlott el.

Légysz nyomj rá: www.travian.hu/?uc=hu6_7650
s2.battleknight.hu/index.php?loc ... f=MjcwMzY=
Kössz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342914 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha tudnáto segíteni, nagyon megköszönném. Tesóm gépe három nappal az iskolakezdés előtt bedöglött.



A probléma a következő: nagyon nehezn lehet bekapcsolni, és ha be is kapcsol, akkor max. öt perc múlva kikapcsol, leáll. Néha odáig eljut, hogy kiírja, hogy WindowsXP", de ennél tovább nincs. Tépot már cserélt benne, feltehetőleg nem vírusos, mindne be van dugva, minden a helyén van. Az sem biztos, hogy a memória a gond. Régi típusú gép.



Az volna a nagy kérésem, hogyha van sejtésetek róla, mi lehet a gond, írjátok meg, legyetek szívesk! Sajnos most nem áll módunkban új gépet venni. Nagyon fontos lenne, hogy minél gyorsabbban válaszoljatok.



A válaszokat előre is köszönöm!

Más: ha valakinek megvan Korányis Erzsébet: Matematika 700 feladat megoldásokkal c. könyve, Corvina kiadó, kölcsön tudná adni kb. három hétre? nagyon fontos lenne!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342910 Írta: Nienna Táralóm
Nienna Táralóm válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha van valaki,aki az ELTE-n egyiptológiát tanul,írjon nekem privit.
Köszönöm!

"Fogd fel tenyeredben a végtelent,
S egy percben élj évezredet!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342904 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Acho írta:

dorwinion írta: Meghalt Luciano Pavarotti.

8O :? Nyugodjon békében... :cry:


Nyugodjék... szerettem....

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342903 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sajnos még egy híreséggel bővült a lista. :( :cry:

R.I.P 2007

Luciano Pavarotti

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342881 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jah, Tibi bácsi nekünk is volt, na meg aztán Komár Laci meg Csepregi Éva. Lolát [size=9:2dot7fxf]meg márkot [/size]már nem is említem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342880 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gelmir írta: Én ott voltam. (De minek) sajna egyik sem az én stílusom.


Én se szeretem őket.

De Dévényi jó volt, meg nekünk 1. nap retro buli volt, az meg mégjobb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342878 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én ott voltam. (De minek) sajna egyik sem az én stílusom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342876 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gelmir írta: BTK :twisted:


Tegnap nem sokan jöttek Niki Beluccira meg Ganxstára.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342875 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BTK :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342874 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gelmir írta: Üdv!
Szeretném megtudakolni, hogy ki jár innen közülünk a DE-re.
Most lett vége a Gólyatábornak, és nem sok ilyen emberrel találkoztam :(
Vagy csupán elkerülhettük egymást?


Én a DE-TTK-ra járok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342872 Írta: Gelmir
Gelmir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!
Szeretném megtudakolni, hogy ki jár innen közülünk a DE-re.
Most lett vége a Gólyatábornak, és nem sok ilyen emberrel találkoztam :(
Vagy csupán elkerülhettük egymást?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342866 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

norbikk írta: Na 10.-étől lehet nekem is gürcölni :S

Ha esetleg van itt olyan, aki jól vágja a kémiát annak a segítségére szívesen igényt tartanék, ha úgy adódik.


OK, de a konkrét kérdések inkább a Tanulószoba topicba menjenek ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete - 17 éve 2 hete #342865 Írta: norbikk
norbikk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na 10.-étől lehet nekem is gürcölni :S

Ha esetleg van itt olyan, aki jól vágja a kémiát annak a segítségére szívesen igényt tartanék, ha úgy adódik.

Én biológiában tudok segíteni, akinek szüksége van rá.


És Pavarotti nyugodjon békében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.317 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére