Tolkien Klub

Több
19 éve 8 hónapja #238395 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Ült, mint a cövek:) Amúgy nagyon érdekes volt a vita. Én is először vettem részt, és nem is tudtam, hogy ilyen szabályai is vannak. Tök jó, hogy az embert elgondolkodtatják az efféle kérdések, és megindítanak benne gondolatokat, és ahány ember, annyi nézőpont, annyi variáció. Az élet csupa filozófia :D

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238387 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Én hű maradtam a kultúrantropológiai megközelítéshez és nem tettem mérlegre a modern civilizációt és a természeti népek kultúráját. 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238385 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Gandalf, te melyik oldalra ültél? Addig emlékszem, hogy határozottan tartottad magad a helyeden! :lol:
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238383 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Jó volt nagyon a TK, most először vettem részt vitán és játékon is! 8)
Egyszer szívesen lennék vita-partner, ha lenne valami olyan téma, amely megfogna...
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238271 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
NÉP!
Eldamyn üzeni:
TK before-party! Tali holnap (jan. 15.) 12:00 Kálvin tér! Úticél: Sirius teázó.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238264 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Eldamyn írta: OFF, de az első TK-mon én is mászkáltam ki-be. Sajnos muszáj volt. Elég hülyén éreztem magam: mint első nap az iskolában. Aztán... most nézz rám! Néha (gyakran) akkora a szám, hogy nincs rá elég nagy lakat. Ezt csak azért meséltem el, hogy megkíméljelek benneteket attól, hogy azt higyjétek, meg kell húzni magatokat a sarokban, mind valami jólnevelt kis ovis. Nem kell. De szerintem :gumicsirke: ez fel fog tűnni. Lényeg a lényeg: ne izguljatok, nem csak elsőre tűnik úgy, h van némi beütésünk.
Ne parázz, Narbeleth, nem szoktunk mi megenni senkit (kiv. vimpárok, de mi csak a véred isszuk ki, a csontod, izmaid, estébé maradhat :wink: :D ;) =).


Háát, a vámpírkodással már elkéstetek! :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238061 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
OFF, de az első TK-mon én is mászkáltam ki-be. Sajnos muszáj volt. Elég hülyén éreztem magam: mint első nap az iskolában. Aztán... most nézz rám! Néha (gyakran) akkora a szám, hogy nincs rá elég nagy lakat. Ezt csak azért meséltem el, hogy megkíméljelek benneteket attól, hogy azt higyjétek, meg kell húzni magatokat a sarokban, mind valami jólnevelt kis ovis. Nem kell. De szerintem :gumicsirke: ez fel fog tűnni. Lényeg a lényeg: ne izguljatok, nem csak elsőre tűnik úgy, h van némi beütésünk.
Ne parázz, Narbeleth, nem szoktunk mi megenni senkit (kiv. vimpárok, de mi csak a véred isszuk ki, a csontod, izmaid, estébé maradhat :wink: :D ;) =).

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238036 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Ilúvatar Gyermeke írta: Nekem is lenne egy kérdésem: kb. hányan szoktatok lenni?

[size=9:3qas6bmb](Az már elég valószínű, hogy most szombaton hárommal többen, mert Lin, Maxim meg én is megyünk... :wink: )[/size]

Olyan probléma eddig még sosem volt, hogy nem fértünk volna be, tehát ha mindenki hoz magával még egy embert/tündét/akármit (feltéve, hogy nem sárkány az illető, mert az kissé tűzveszélyes volna), szívesen látjuk mindakárhányat. ;)
A program előreláthatólag 7-8 körül fejeződik be. Akinek előbb el kell mennie, hát, sajnáljuk, de ezzel nyilván nincs mit tenni.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238033 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Nekem is lenne egy kérdésem: kb. hányan szoktatok lenni?

[size=9:1vnn97oh](Az már elég valószínű, hogy most szombaton hárommal többen, mert Lin, Maxim meg én is megyünk... :wink: )[/size]

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 8 hónapja #238030 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
ez most nem túl kedves kérdés :P :wink: de kb meddig tart a program? :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238024 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Eldamyn írta:
Útvonal dolgában megnyugtatlak, most már stimmt Timona leírása.
De, ha nem találsz oda, csörögj pl rám [size=9:gs5sxyaa](30/4949793), [/size]és kimegy vki eléd (pl én).

csak vigyázz mert a pincében nincs térerő...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #238004 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Narbeleth, ne aggódj, ha halkan elosonsz nem lesz gond ;) főleg, hogy a vita elég hangos dolog :twisted: , észre se fogják venni :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237992 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
De ettől függetlenül nem örülünk.
Jobb volna ha vagy bent vagy kint maradnál.[/quote]

Igen persze, csak nekem 7re máshol kéne lennem, viszont a vita elég hosszú, ha jól tudom jóval korábban kezdődik mint ahogy én elmenni akarnék, de majd megoldom valahogy, vagy hátra ülök és észrevétlenül kúszom ki, vagy guggolójárásban osonok el az ajtóig! :wink:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237986 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
OFF:
Alyr: az egyenes kedvességedért szeretünk : :lol:
/OFF

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237980 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Kincső (Thilanna) írta:

Narbeleth írta: Még egy kérdés: ha valakinek el kell menni, akkor kisurranhat előadás közben, vagy jobb ha nem teszi? :oops:


Senki nem fog konyhakéssel utánadmenni :D :wink: (sem egyéb gyilkolóeszközzel)


De ettől függetlenül nem örülünk.
Jobb volna ha vagy bent vagy kint maradnál.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237974 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Narbeleth írta: Még egy kérdés: ha valakinek el kell menni, akkor kisurranhat előadás közben, vagy jobb ha nem teszi? :oops:


Senki nem fog konyhakéssel utánadmenni :D :wink: (sem egyéb gyilkolóeszközzel)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237967 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Örömmel látom h nem én leszek szombaton az egyetlen "elveszett új bárány", :lol: illetve azt is, hogy a jelek szerint, nem is leszünk mi olyan elveszettek, ha ilyen rendesen vagyunk pátyolgatva. Én személy szerint majd még rápillantok egy térképre,mert tájékozódás dolgában nem vagyok valami nyerő...

Még egy kérdés: ha valakinek el kell menni, akkor kisurranhat előadás közben, vagy jobb ha nem teszi? :oops:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237964 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Eldamyn írta: Gyerekek, a jobbkéz- balkéz dologban tudom javasolni, h keressetek vkit a Tanulószoba topicban, akinek van elég indíttatása a dologhoz,és elmagyarázza, mi a különbség a 2 között. ("A jobb az, amelyik nem bal, tudjátok...):wink: :wink: :wink:

Eldamyn akkor én most megragadnám az alkalmat és szólok :twisted:
:tongue:
OFFOFF

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237932 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget! :P Ha jól meggondolom melyik a jobb és a bal kezem, akkor csak odatalálok majd. :mrgreen: Ha nem, Eldamyn szavadon foglak és rádcsörgök. :lol: Köszi a tippeket is! :wink: A nagggyon sok "nemnormális" embernek pedig már előre örülök, végre nem fogok kilógni a sorból. 8)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237908 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Utolsó kérdéseddre: készülj lelkiekben, hogy nagggyon sok "nemnormális" (abszolút jó értelemben) egyén fog eléd kerülni (pölő jómagam)

Sietek egyetérteni, és csatlakozom: jómagam is. Majd szóljatok, ha már nagyon elvetem a sulykot [ugye így írják?] a hülyeségben.
Fontos még tudnod, h... szeretettel várunk.
De, hogy valami értelmeset is írjak, nehogy a moderátorok :csúnyánnéz: -zenek: javaslom, hozz magaddal esetleg jegyzetpapirt ill. itókát. Persze egyik sem létszükséglet, de nem szokott ártani, ha van. Ja, és a kajádat -ha van- jól őrizd, mert nagyon kajásak tudnak lenni a népek. :wink:
Gyerekek, a jobbkéz- balkéz dologban tudom javasolni, h keressetek vkit a Tanulószoba topicban, akinek van elég indíttatása a dologhoz,és elmagyarázza, mi a különbség a 2 között. ("A jobb az, amelyik nem bal, tudjátok...):wink: :wink: :wink:
Útvonal dolgában megnyugtatlak, most már stimmt Timona leírása.
De, ha nem találsz oda, csörögj pl rám [size=9:3412idwg](30/4949793), [/size]és kimegy vki eléd (pl én).

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237904 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Mírrand / mÍRC írta: Fela: a metróból nem jobbra kell kanyarodni? Persze szvsz megint én vagyok a hülye, de ez már egyéni szocprob.
Utolsó kérdéseddre: készülj lelkiekben, hogy nagggyon sok "nemnormális" (abszolút jó értelemben) egyén fog eléd kerülni (pölő jómagam)


Ömm... :oops:

Igen, szóval másik bal...
Azaz jobb :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237901 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Ott a pont Mírrand, csak most mán tényleg nemtom meljik a jobb és abal kezem :oops: Ugyhogy át is javitom az előző hozzászólásomat, mert nem stimmelt ;)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237899 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Tim: ezt egyszerre küldtük :) De szvsz ha felérsz a metróból a Klinikáknál, akkor JOBBra mész, látsz egy zebrát (nem állatkertit!), szemben a túloldalt egy pogácsossal. Nna, ott átmész, aztál L BALra, aztán kb 100 méter után lesz egy pincelejáró JOBBra, Zöld Macska felirattal.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237897 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Fela: a metróból nem jobbra kell kanyarodni? Persze szvsz megint én vagyok a hülye, de ez már egyéni szocprob.
Utolsó kérdéseddre: készülj lelkiekben, hogy nagggyon sok "nemnormális" (abszolút jó értelemben) egyén fog eléd kerülni (pölő jómagam)

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja - 19 éve 8 hónapja #237895 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Nem elhanyagolható részlet: a 3as számú kék metróval tedd mindezt, mert a piros nem megy oda ;) és lehet, hogy én nem tom melyik a jobb v a bal kezem, de szerintem miután feljössz a metróaluljáróból és jobbra fordulsz, majd átmész azon az autóúton, akkor balra kéne haladni fölfelé és a jobb oldalon lesz a ZM!!!

*Javítva*
Ez így most stimmel :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237879 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Lin írta: Sziasztok!

A LEP után kedvet kaptam és szívesen elmennék a következő TKra. Lenne pár kérdésem:
- én még nem voltam eddig, ez nem gond ugye? :wink:
- láttam a belépő összege attól függ, hogy MTT tag e valaki vagy sem. Mi a helyzet akkor, ha valaki az, de nincs erről "papírja"?
- ha valaki, akár priviben, megírná hogy jutok el a Zöld Macskába, ill. pontosan hol található nagyon hálás lennék érte.
- van e valami amit feltétlenül tudnom kell, mielőtt csak úgy "odacsöppennék" közétek? 8)
Előre is köszönöm.


- Természetesen nem ;)
- Majd eldöntik ott ;)
- Elmész metróval a Klinikákig, ott kimész, elfordulsz balra, ott va egy nagy út, azon átmész, majd balra fordulsz a túlsó oldalon, és addig mész, amíg meg nem találod a Zöld Macsekot. (sacc/kb 2 sarok)
- Szerintem semmi :D

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237874 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Sziasztok!

A LEP után kedvet kaptam és szívesen elmennék a következő TKra. Lenne pár kérdésem:
- én még nem voltam eddig, ez nem gond ugye? :wink:
- láttam a belépő összege attól függ, hogy MTT tag e valaki vagy sem. Mi a helyzet akkor, ha valaki az, de nincs erről "papírja"?
- ha valaki, akár priviben, megírná hogy jutok el a Zöld Macskába, ill. pontosan hol található nagyon hálás lennék érte.
- van e valami amit feltétlenül tudnom kell, mielőtt csak úgy "odacsöppennék" közétek? 8)
Előre is köszönöm.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #237473 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

16.30-17.00
Rohír (óangol) hatások a tolkieni életműben
előadó: Nagy Gerhely (Lamorak)

16.30-17.30
Játék



direkt van így írva hogy mindkettő 16:30 kor kezdődik vagy elírás? (főldalon van igy) bocs h akadékoskodom... :oops:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #236588 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Angwen írta:

Felagund írta: Lamorak óangolról?

Nem, az akkádról! :P :D Na jó, bocsánat, kezdek komolytalanná válni. Szóval igen, Lamorak az óangolról.


[size=9:32og370d]Miért, engem érdekelne az akkád is... :oops: [/size]

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #236587 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Felagund írta: Lamorak óangolról?

Nem, az akkádról! :P :D Na jó, bocsánat, kezdek komolytalanná válni. Szóval igen, Lamorak az óangolról.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.429 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére