Tolkien Klub

Több
19 éve 8 hónapja #236586 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Lamorak óangolról?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #236585 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Téma a nem-adán emberek. Előadó Ürmössy Zsuzsanna (Angwen) és Nagy Gergely (Lamorak). ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #236580 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Téma, előadók?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #236578 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Nos, most, hogy lecsengett a LEP-láz (már akit ez érint egyáltalán), meghirdetném a következő TK-t. Időpont: január 15. szombat, 14:00-tól. Helyszín: Zöld Macska. Azért csúsztattuk egy héttel, mert nem tűnt szerencsés ötletnek a LEPre rögtön következő hétvégére még egy MTT-s programot szervezni. Mindenkit szeretettel várunk!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #235316 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Ben Kenobi írta:

gilloth írta: [size=9:wbbq0jzs]Nim, Ben, télleg bocs :oops: , csak nem hiszem h ilyen gyorsan meg lehet szervezni... [/size]

Reészemről semmi baj. :D ;) LEpen sztem nem sokan lesznek, mivel 3-a munkanap, szal vidékiek "kilőve", diákok úgyszintén. Viszont 8-a az szombat. :)


Igen,szombat,de a január húzós a TKs előadóknak(egyetem,fősuli-->vizsgaidőszak) meg akik a TKt szervezik azok LEPen is ott vannak...

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #235302 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

gilloth írta: [size=9:1eg2gplc]Nim, Ben, télleg bocs :oops: , csak nem hiszem h ilyen gyorsan meg lehet szervezni... [/size]

Reészemről semmi baj. :D ;) LEpen sztem nem sokan lesznek, mivel 3-a munkanap, szal vidékiek "kilőve", diákok úgyszintén. Viszont 8-a az szombat. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 8 hónapja #235254 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
8O :?:
Ööö... hétfőn LEP, és szombaton már TK? ne haragudjatok:) de én ezt nemigen hiszem.... :? De hát a szervezők majd eldöntik... és akkor az is kiderül, h hol lesz... (remélem :) )

[size=9:gps94kxd]Nim, Ben, télleg bocs :oops: , csak nem hiszem h ilyen gyorsan meg lehet szervezni... [/size]
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #235187 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Nimrocco mirimafea írta:

Angwen írta: Januárba egy TK belefér a LEP mellé, kettő már nem nagyon. Az februárra marad.


Hurrá :D és lehet már tudni,h kb. mikor/melyik héten?

Én úgy tudom, január 8. Az január második szombatja. Legílábbis itt ez van írva. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #234854 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Angwen írta: Januárba egy TK belefér a LEP mellé, kettő már nem nagyon. Az februárra marad.


Hurrá :D és lehet már tudni,h kb. mikor/melyik héten?

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #234715 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Januárba egy TK belefér a LEP mellé, kettő már nem nagyon. Az februárra marad.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 8 hónapja #234689 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
De elméletileg már minden kész van csak meg kéne tartani.
Januárban jó lenne,nem mindenki megy ám LEPre.

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #233188 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Ulmohoz kapcsolódva: a jauár valóban rázós. és két februári alkalom?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232843 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Szerintem a december pont az az időszak amikor senki nem ér rá semmire, csak rohangászik jobbra- balra, mint valami félőrült, legalábbis én ezt teszem... :? (zhk, viszgák, ajándékok, vásárlás...jujjj)
Támogatnám a januári két alkalom koncepcióját :) mondjuk vmikor a elején/közepén és a végén a LEPre való tekintettel.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232840 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Angwen írta:

Ulmo írta: Tudom, nem leszek népszerű ezzel a javaslattal, de mi lenne, ha a decemberi TK-t elhalasztanánk, és pl januárban vagy februárban kétszer lenne Klub: hónap elején és a vége felé.
Szervezők, what you say? :)

Nagy valószínűséggel ez lesz, mert mást nem nagyon lehet csinálni, de azért a biztonság kedvéért megkérdeztem, mit szólnátok egy decemberi időponthoz. Januárban szintén lehetetlenséggel határosnak tartok két TK-t (még egy is necces lesz a LEP mellett), de valahogy majd megoldjuk--IGAZ?! ;)


Igen,december,de hanyadika? :?

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232736 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Ulmo írta: Tudom, nem leszek népszerű ezzel a javaslattal, de mi lenne, ha a decemberi TK-t elhalasztanánk, és pl januárban vagy februárban kétszer lenne Klub: hónap elején és a vége felé.
Szervezők, what you say? :)

Nagy valószínűséggel ez lesz, mert mást nem nagyon lehet csinálni, de azért a biztonság kedvéért megkérdeztem, mit szólnátok egy decemberi időponthoz. Januárban szintén lehetetlenséggel határosnak tartok két TK-t (még egy is necces lesz a LEP mellett), de valahogy majd megoldjuk--IGAZ?! ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232668 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Tudom, nem leszek népszerű ezzel a javaslattal, de mi lenne, ha a decemberi TK-t elhalasztanánk, és pl januárban vagy februárban kétszer lenne Klub: hónap elején és a vége felé.
Szervezők, what you say? :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232622 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Akkor 21 :D
Haza se jövünk Kismarosról :P
(jó,tudom ez is gázos)
két ünnep között esetleg?
nananaaaa?

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232474 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Phü, köszi, Léli.
És 22-e az már igencsak karácsonyközeli...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232461 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Nimrocco mirimafea írta: -negyedrészt:
tartsuk meg vmikor máskor.
mondjuk 22-én
mert nem közvetlen Kismaros után van,de még Karácsony előtt
ez csak egy javaslat...


22-én énekkari fellépés van. Szóval akkor meg ők nem tudnak TKra menni. Csak gondoltam, szólok...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232450 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Szerintem semmiképen NE Kismaroson legyen megtartva a TK!!!

- Egyrészt, így egy csomóan lemaradnak róla, akik nem mennek Kismarosra, de a TK-n ott lettek volna, és az nagy kiszúrás velük szemben!
- Másrészt, Kismaros tényleg egy más jellegű rendezvégy.

Nimrocco javaslata, a 22-e, sztem jó ötlet. Vagy esetleg tarthatnánk januárban v. februárban kettőt. Igaz, akkor meg megint más programok vannak... Vagy még később???

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232389 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Mae Govannen Bolla!

Üdvözlégy köreinkben! Még én sem vagyok túl régóta tag, és sokan vannak itt, akik nálam százszor jobban értenek a tündenyelvekhez. Ennek ellenére, segíthetek neked (feltéve, ha tudok :) ) ha szeretnéd.
Érdemes visszaolvasni a Középfölde/nyelvek és írásokban. Ott biztosan találsz linkeket, ez pl. a magyar sindarin oldal (nekem eddig ezt tetszett a leginkább) sindarin.uw.hu/

Ha kérdésed van biztosan fog majd valaki válaszolni (ha mást nem is, azt bizosan hogy olvass vissza :lol: ) a viccet félretéve, tényleg kérdezz bátran!

:gandalf2:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232369 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Bolla írta: Szivesen tanulnék tündéül de nem tom hogy hol lehet meg ha ell fizetni akkot mennyit :?:

Sindarin v quenya érdekelne? :P
Szerintem a Középfölde- Nyelvek és írások topicot keresed, de tanfolyam szerű dologra ne számits ;) Viszont ott sok segitséget kaphatsz majd, ahhoz, hogy egyedül nekiállj.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232365 Írta: Bolla
Bolla válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Szivesen tanulnék tündéül de nem tom hogy hol lehet meg ha ell fizetni akkot mennyit :?:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232356 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
-negyedrészt:
tartsuk meg vmikor máskor.
mondjuk 22-én
mert nem közvetlen Kismaros után van,de még Karácsony előtt
ez csak egy javaslat...

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232353 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Üdvözletem!

Harmadrészt, ha:
a) Kismaroson tartjuk, akkor a nép nagy eséllyel nyílt lázadásban fog kitörni, mert Kismaros - mint alább elhangzott - egy össznépi karácsonyi buláj, és nem tudom, hány embernek lesz hangulata TK-hoz;
b) nem Kismaroson tartjátok, akkor az előadók plusz három ember, ha ott lesz, mert aki azon a hétvégén szabad, az Kismarosra jön, aki meg nem, az TK-ra se tud menni.
De persze próba cseresznye, ha fizetitek zsebből a terembérletet valakinek, engem nem zavar...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232251 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Tolkien Klub

Phaedra/Namarie írta: Ezzel csak az a gond, hogy nem mindenki megy Kismarosra, aki TK-ra jönne...


Na igen.
Más részről Kismaros egy "ejdelazulóskarácsonyos" rendezvény, ellenben a TK nem az.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232249 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Ezzel csak az a gond, hogy nem mindenki megy Kismarosra, aki TK-ra jönne...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232242 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Tartsuk meg ott?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232238 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
Üdvözletem!

Csak súgva jegyzem meg, hogy a banda nagy (nagyon nagy) része azon a hétvégén Kismaroson van... Ezt bele kell számolni.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #232231 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Tolkien Klub
FIGYELEM, FIGYELEM, FONTOS SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!!!!
A Zöld Macskában csőtörés történt, így a holnapi TK elmarad! Légyszives adjátok tovább mindenkinek, akivel beszéltek!

Egyelőre nem tudni, hogy mikor lesz megtartva helyette. Egyúttal szeretném megkérdezni a népeket, hogy akad-e olyan, akinek netán jó lenne a következő hétvégén (dec. 18.). (Válaszokat a topicba várjuk.)
Elnézést a kellemetlenségekért, sajnos a ZM-esek nem jelentették be előre a várható csőtörést... :roll:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére