A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 3 hete #214265 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nekem semmi, sőt!

Nálam az első ütött igazán nagyot... meg én jobban is szeretem az északi tájakat.
Aztán a 3, a 2 pedig túlzottan nem jött be...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214246 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Miért, mi bajod Szürkerévvel? :hein:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214238 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Minél többszor megnézed annál inkább megszokod. Minél inkább megszokod annál inkább a pozitív dolgokat fogod nézni a negatívak helyett.
Nálam bevált.
Továbbra is tartom, hogy ez a legjobb Király Visszatér film amit eddig láttam. ;)


Az első két filmnél nekem is bevált, de ennél nem. És nem tudom megbocsátani PJ-nek, hogy ellopta tőlem (és nem csak tőlem!) Szürkerév varázsát...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214221 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én türtőztetem magam.
Dec 22.: I. rész Bővített
Dec 23.: II. rész Bővített
Dec 24.: III. rész Bővített :) :D ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214190 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Sokat láthattál eddig... :)

Én nem tudom... minél többször nézem annál több felesleges hibát találok...
talán ha túl soxor nézném... ez meg azért nem lehet, mert eldöntöttem, dec 22.-éig egyetlen részt sem nézek meg! :)


Én valahogy nem a hibákat nézem meg, mert továbbra is örülök hogy csináltak filmet belőle...
Én szvsz mindhármat nézegetni fogom addig...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214189 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sokat láthattál eddig... :)

Én nem tudom... minél többször nézem annál több felesleges hibát találok...
talán ha túl soxor nézném... ez meg azért nem lehet, mert eldöntöttem, dec 22.-éig egyetlen részt sem nézek meg! :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #214100 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Penngaladiel írta:

Ulmo írta: Pennie: elitistákkal nem tárgyalok, tessék megnézni szinkronnal is a filmet :)


Most őszintén? Épp elég bosszankodnivaló van "A király visszatér"-ben a szinkron hibáin kívül is :P Ez nem elitizmus, csak nem volt még hozzá lelkierőm....


Minél többszor megnézed annál inkább megszokod. Minél inkább megszokod annál inkább a pozitív dolgokat fogod nézni a negatívak helyett.
Nálam bevált.
Továbbra is tartom, hogy ez a legjobb Király Visszatér film amit eddig láttam. ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #214074 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

Gandalf írta: Jól láttam abban a lesikamerás felvételben, hogy a 3. bővített változat 5 DVD-s lesz? Mintha nem 4 lemezt láttam volna, persze, elég rossz minőségű a tréler.


Ha minden igaz (és itt most nem tudok forrást mondani :oops: ) az ötödik lemez Howard Shore új művéről, a LotR szimfóniáról, vagyis annak készítéséről szól. És csak a díszbobozosban lesz. Ha jól emlékszem, Minas Tirith makettje alá dugták ezt a lemezt.


S mit lehet tudni eről a szimfóniáról?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213994 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: Pennie: elitistákkal nem tárgyalok, tessék megnézni szinkronnal is a filmet :)


Most őszintén? Épp elég bosszankodnivaló van "A király visszatér"-ben a szinkron hibáin kívül is :P Ez nem elitizmus, csak nem volt még hozzá lelkierőm....
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213957 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Jól láttam abban a lesikamerás felvételben, hogy a 3. bővített változat 5 DVD-s lesz? Mintha nem 4 lemezt láttam volna, persze, elég rossz minőségű a tréler.


Ha minden igaz (és itt most nem tudok forrást mondani :oops: ) az ötödik lemez Howard Shore új művéről, a LotR szimfóniáról, vagyis annak készítéséről szól. És csak a díszbobozosban lesz. Ha jól emlékszem, Minas Tirith makettje alá dugták ezt a lemezt.

Penngaladiel írta:

Ulmo írta: De van: leülni a mozis vetítésen, és izgatottan várni, mit hoztak össze a szinkronban a javításokból. És ehhez mit szólnak a többiek :)

Erről jut eszembe... én még nem is láttam szinkronosan "A király visszatér"-t :P


Pennie: elitistákkal nem tárgyalok, tessék megnézni szinkronnal is a filmet :)

Csele leányom: privi ment ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213910 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem az a díszkiadás. Tudod, olyan mint a 2.-nál a Gollamos CD.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213888 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jól láttam abban a lesikamerás felvételben, hogy a 3. bővített változat 5 DVD-s lesz? Mintha nem 4 lemezt láttam volna, persze, elég rossz minőségű a tréler.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213883 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lominas írta: Tudok jobbat ;)
Karácsonykor a moziban ülve egymás után nézni A Hobbit bővített verzióját + a 3 másik bővítettet :) Na bárcsak itt tartanánk :)


Kihagytad a Szilmarilok 6 részben megfilmesített epizódjainak bővített verzióját... :D :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213882 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Csele írta: Most olvastam, hogy a bővítettben Galadriel beszél utoljára a filmben!!!! Jajdejólenne, ha igaz lenne, a bevezetőnél is borsodzik tőle a hátam!!!


És persze így lenne keretbe zárva a film...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213871 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szürke Zarándok honlaján a hírekben van egy összefoglaló!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213864 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Csele írta: Most olvastam, hogy a bővítettben Galadriel beszél utoljára a filmben!!!! Jajdejólenne, ha igaz lenne, a bevezetőnél is borsodzik tőle a hátam!!!


8O

Hol olvastad?

Mert ha ez tényleg igaz, annak én is roppantul örülnék!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213842 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most olvastam, hogy a bővítettben Galadriel beszél utoljára a filmben!!!! Jajdejólenne, ha igaz lenne, a bevezetőnél is borsodzik tőle a hátam!!!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213816 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tudok jobbat ;)
Karácsonykor a moziban ülve egymás után nézni A Hobbit bővített verzióját + a 3 másik bővítettet :) Na bárcsak itt tartanánk :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213807 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

A Szürke Zarándok írta: A legjobb lesz a GyU-marathon: 1-2-3 bővített egyben megnézése.


Ulmo, Zarándok, Celebrum: Én tudok cifrábbat. Karácsonykor a moziban ülni, és izgatottan várni a 3 bővitettet egybe. :twisted: Na, ennél mondjatok jobbat!
Bármennyire is szeretem a Gyűrűk Urát, de én a 3 sima mozi-verziót egybe is csak alig bírom végigülni! A 3 bővitettet egybe, tuti, hogy nem bírnám.

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213785 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta: De van: leülni a mozis vetítésen, és izgatottan várni, mit hoztak össze a szinkronban a javításokból. És ehhez mit szólnak a többiek :)

Erről jut eszembe... én még nem is láttam szinkronosan "A király visszatér"-t :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213763 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A legjobb lesz a GyU-marathon: 1-2-3 bővített egyben megnézése.

"Ma már minden út görbe."

Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213758 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Cerebrum írta: Nincs annál szebb érzés, mint karácsony este leülni a tévé elé, betenni a bővített DVD-t, és izgatottan várni a még soha nem látott részeket... :)


De van: leülni a mozis vetítésen, és izgatottan várni, mit hoztak össze a szinkronban a javításokból. És ehhez mit szólnak a többiek :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #213753 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lominas írta: Az összefoglaló a bővítettről nagyon tetszik, de korábban Morgul többször is beszúrt ide egy listát, ami ezeknek a jeleneteknek a többszörösét tartalmazta - Trufa esküje, Gothmog halála, a meggyalázott királyszobor, stb...


Majd hülyék lennének mindent megmutatni az előzetesben... :) Akkor elveszne a meglepetés. Most képzeld el pl. ha két éve Gollamot vagy az enteket rendesen megmutatták volna az előzetesekben még a moziváltozat előtt...

Nincs annál szebb érzés, mint karácsony este leülni a tévé elé, betenni a bővített DVD-t, és izgatottan várni a még soha nem látott részeket... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213727 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lominas: ne add fel, lehet még jó az a jelenet. Bízzunk PJ-ben és a stábban. [size=9:1e7wcq1q]Egyébként meg repkedő koponyák = lezúduló koponyatömeg...[/size]
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213718 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az én összefoglalóm kizárólag a Comic Conon megerősített jelenetekre terjed ki, természetesen én is remélem, hogy még jópár egyéb jelenet is bekerül majd a bővítettbe. S mivel még tényleg nem tudni, mi is várható pontosan, az előzetesnél elérhető galériába is csupán a díszcsomagolásról tettem be képeket, a bővített jelenetekről az interneten repkető képekből nem. Nehéz decemberig várni, de majd csak kibírjuk valahogy...

A Holtak Ösvénye szerintem nem egészen így lesz, ezt én is olvastam egy Comic Conos cikkben, onnan vettem a forrást. Szerintem nem fogják elszúrni a filmet gagyi koponyás jelenettel, vagy ha igen, az nem olyan lesz, mint azt most képzeljük. Abban biztos vagyok, hogy a bővített nem fog rontani a moziverzión, inkább javítja, mint, ahogyan azt az előzőeknél is tapasztalhattuk.

"Ma már minden út görbe."

Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213712 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az összefoglaló a bővítettről nagyon tetszik, de korábban Morgul többször is beszúrt ide egy listát, ami ezeknek a jeleneteknek a többszörösét tartalmazta - Trufa esküje, Gothmog halála, a meggyalázott királyszobor, stb...

Egy észrevételem volna. Szerintem óriási hibát követnek el, ha még jobban átírják egy ilyen olcsó, hatásvadász elemmel a Holtak Ösvényének történéseit... repkedő koponyák??? Ennek kicsit olyan Doom-feelingje van... Nagyon nem szeretem hasonlítgatni a könyvet a filmmel, de a könyvbeli történet hangulata ezen a ponton teljesen elüt a filmtől, már önmagában a Holtak Királyának ilyen egyértelmű megformálását is nehezményeztem, de végülis utólag nem volt rossz megoldás.
Na de repkedő koponyák... Minek?

A kalózos csatát egyrészt jó ötletnek tartom, viszont így jelentősen veszít értékéből a harlondi érkezést bemutató jelenet.
Egyébként a csata Pelargirban lesz?
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213232 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mornambar, Zarándok: ezt inkább priviben, vagy a Beszélgetősben, OK?
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213213 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Akkor nem sietek ;) :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213196 Írta: A Szürke Zarándok
A Szürke Zarándok válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem, a pályázat tényleg 2005-ig tart, ennek két oka van: az Egyetem szekció, ami a pályázatot hirdeti, csak októberre készül el, tehát novemberig biztos nem érkezne be elegendő pályamunka, a másik meg, hogy idén nem lenne pénzem a nyeremények megvásárlására. Tehát van idő megcsinálni őket.

"Ma már minden út görbe."

Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213175 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hú, Zarándok!
Rohadt jó oldalt fabrikáltál össze! Gratula! ;)

Amúgy a novella pályázat tényleg 2005 november, vagy csak elírás?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.053 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére