A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 6 napja #140697 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát szerintem az,hogy valakinek meglegyen a ROTK ilyenkor 120% hogy nem lehetséges!Pontosan azokért amit már ti is mondtatok!!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #140691 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A "rajongói" RotK trailerben hallható érdekes Carmina Burana-feldolgozás egy Opera Babes: Beyond Imaginations c. albumról való:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #140687 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Arden: Jééé! Engem is ezzel hitegetett a barátnőm mostanában. :D Hogy neki milyen jó, mert már most meg fogja kapni a RotK-ot. Én erre mondtam, hogy még vágják és csinosítják, ugye. Erre azt mondta, hogy vágatlan. Na itt bukott le nálam a drága, ugyanis nem tudja, hogy a vágatlan verzió tizen-, huszon- tudom is én hány óra. 8) "Állítólag" megvan neki a TTT vágatlan is. :twisted:

Lilliana írta: Meg ha neha nehez is elhinni ,de nem mindenki annyira szenvedelyes a temaval kapcsolatban.


:lol: Hát igen. :lol:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #140680 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta: az ugye lehetségelen teljesen hogy a RotK fenn legyen a neten?
mert az egyik barátom azt mondta hogy neki megvan és majd hétfőn kölcsönadja...
bár biztos nincs még fenn...
ugye???


Ez sztem eyenlő a lehetetlennel. Pj-ék az utolsó pillanatig javitgatják meg szépigetik és sztem tutko száz, hogy nincs fenn..... Tavaly se volt még fenn iylenkor a TTT. Se a bővitett Fotr

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #140677 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
az ugye lehetségelen teljesen hogy a RotK fenn legyen a neten?
mert az egyik barátom azt mondta hogy neki megvan és majd hétfőn kölcsönadja...
bár biztos nincs még fenn...
ugye???

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 napja #140672 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szmeagol! Neked is igazad van a laikusokkal kapcsolatban. Habar szerintem van egy nagy reteg aki se nem laikus se nem rajongo(vagy hogy mondjam?). Tudnak is valamit a tortenetrol meg nem is. Meg ha neha nehez is elhinni ,de nem mindenki annyira szenvedelyes a temaval kapcsolatban. Sz'al tenyleg nem kutatnak ilyen kepek utan,de ha a neten marad akkor viszont tobb ra az esely hogy talalkoznak vele.
A Konyvtar ma mar tenyleg bolcsebbnek megoldasnak tunik,de akkoriban kicsiny varosom keves konvtaranak 'kedves' konyvtarosnenijei igeiglenesen 'kiuztek' az intezmenybol a modorukkal. :x
Biztos jobb lett volna a konyv elobb,de valahogy nem erzem hogy elvesztettem avagy filmes kepekre csereltem volna az illuzioimat. :wink:

A Trailerben csak nekem az a fura hogy en Carmina Buranat egy masik fantasy konyv olvasasakor hallgattam.Akkor azt hittem hogy majd a kettot nem tudom elkuloniteni,de most az ellenkezoje bizonyult be!

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140569 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ringbearer írta: 4 hónap azért nekem sok...
Bár addig kijön a TTT 4 dvdje, talán azzal nem lesz olyan sok!

Tényleg sok.Nem is mondtam,hogy nem csak annyit ,hogy egy premier elötti adás nagyon jó lenne. :D :wink:
Na meg 26.án jön a trailer is. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140568 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
4 hónap azért nekem sok...
Bár addig kijön a TTT 4 dvdje, talán azzal nem lesz olyan sok!

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140565 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!
Én mindenesetre örülök ,hogy ez egy hamis forgatókönyv volt.Számomra azért eléggé lehetetlen elképzelés ,hogy föltegyék a netre.. :?
Kb 2 mondatot olvastam el belőle,de azt is az első oldalon...Szerencsére nem bajlódtam vele. :)

1ébként az jutott eszembe,hogy ugye a hazai premier jan.8.De vannak úgynevezett premier elötti adások is.Akkor már nem kell várni olyan sokat. :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140549 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Visszatérve arra a hamis RotK forgatókönyvre: a theonering közzétett egy összeállítást azokról a témákról, amik keringenek a neten, és amikkel kapcsolatban időnként százszámra kapják az emaileket a tájékozatlanabb rajongóktól... :roll: (Az ilyenekért valahogy nem irigylem Xoanont meg a többieket... :wink: )
www.theonering.net/perl/newsview/8/1063393216
Közte:
- a kép Bushról és az Egy Gyűrűről (avagy Frodó kudarcot vallott... :lol: )
- Leonardo Nimoy (alias Spock) meg az a végtelenül butácska dal Bilbóról :roll: :? (kb. a 70-es évekből...)
- a Hobbit-trailer, amit egy rajongó készített
- az említett hamis RotK forgatókönyv-oldalak :roll:
- és hogy eredetileg nem Viggo lett volna Aragorn, hanem Stuart Townsend :x ...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140515 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Mindenképpen a legmeghatározóbb mozanatai lesznek a trilógia utolsó kockái. De... Szép lesz, jó lesz, de nem tökéletes. Azt a hangulatot már senki sem tudja elvenni tőlem vagy megváltoztatni. Szerintem ott fogjuk a legjobban érezni PJ-t. Hogy ez a film tulajdonképpen az övé. Szvsz senki sem lesz vele teljesen elégedett. :)

Lilliana: Igazad van. A laikusoknak tényleg elárul valamit. De szerintem ezt a képet a laikus nem találta meg ennyi idő alatt. Akik nem olvasták a könyvet nemigen kutatnak spoiler képek után. :wink: Hangsúlyozom: Általában.
Pont az ellentétem van. Ha tudok könyvről egy film előtt mindig elolvasom, addig meg se nézem. Jobb szeretem kialakítani a saját világomat.
A könyv beszerzésre: Könyvtár. 8)
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140514 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nemrossz a trailer, gratula a rajongónak :P :D

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140408 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

Leszedték? Még jó, hogy lementettem... De mondjuk, szerintem a négy hobbitnak a jellemző öltözetén kívül nem sokat mutat meg a történet alakulásáról. Ez, mint már mondtam, olyan kép, mint a kardos. Egyszerű beállítás. A háttér lehetne a Megye, Rohan pusztái és még sorolhatnám... Szóval én nem értem miért szedték le, de mindegy. :roll:
Én tudtam a sztorit az elsőnél és még egyáltalán nem voltam fanatikus. (Már ha eltekintünk attól a ténytől, hogy az iskolai gépemen annyi GYU-s képet halmoztam föl, hogy a rendszergazda letöröltette velem. :wink: ) Mégis úgy ültem végig a mozit, mintha engem is üldöznének a nazgulok, vagy a balrog lenne a nyomomban... Pedig tudtam mi lesz. És az utolsó pillanatig nem akartam elhinni, hogy Gandalf meghalt, csak mikor már mindenki sírt (engem is beleértve).

Szmeagol! Sz'entem azert egy kicsit tobbet arul el a kep mint te mondod mert ha emlekszel a 2.resz vegen a Samu&Frodo es a Pippin&Trufa paros eleg messze volt egymastol es csak almodhattak arrol hogy ujra latjak egymast.Valakinek aki nem tudja elore a fosztorit ez azert eleg nagy info!Arrol nem beszelve hogy valszeg Frodo nem gondolta meg magat fel uton Mordorba es visszaszaladt Samuval hogy megnezze hogy van Pip es Trufa igy gondolhatjak hogy ez mar a kuldetese vegeztevel tortent:es ebbol kovetkezik hogy elvegezte mar a kuldeyest ...stb
A'sszem ott hogy nem jo elore tudni a sztorit kicsit felreertettuk egymast.
En is olvastam a konyvet(habar ez csak az elso film megnezese utan kovetkezett be-pedig szerettem volna a film elott elolvasni de nem volt ra eleg penzem akkor es a szuleim se akartak megvenni:Manapsag inkabb
3 mozijegy mint 3 konyv). En a film-sztorijat nem szeretnem elore tudni,az olyan valtozasokat amik a konyvben nem szerepelnek,a moziban volna jo meglepi amikor eloszor vagy a vaszon elott!!!(Habar en 3szor is lattam moziban(es szamtalanszor mashol)az elso filmet mindig izgulok a tobbiekkel en is(es sirok is neha Gandalfon,Boromiron+a 2.reszbol amikor a Rohani gyerekeket csataba viszik..stb)Arrol nem beszelve hogy nekem is egy halom GYU-s kepem lett letorolve de nem rendszergazdak hanem az Aprilis 26-ai Csernobil virus miatt...

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140407 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ghargoqurk! A'sszem egyetertek.Habar en tudok angolul vmennyire,szal ovatosnak kell lennem es fekezni magam ilyen helyzetekben...
Talan magyarul is leirhatta volna valaki hogy az a forgatokonyv "hamis" volt.Igy Ringbearer-nek nem kellett volna aggodnia egyaltalan !
Nekem az volt benne a gyanus hogy' minden ' (Galadriel narraciojatol eltekintve) olyan volt mint a konyvben.Amit en reszben elvarnek,reszben pedig nem is remenykedem.
Fangi arrol ir hogy Arwen nem fog meghalni???
Ezt most a filmre mondod? Honnan tudod?
Ha meg a konyvrol van szo akkor te vagy nagy tevedesben(BOCSI HA NEM!!!).En -magam reszerol-mindig ugy ertelmezem a konyves sztorit hogy Samuval van vege a GYU sztorijanak,de Kozepfolde szamunkra tudhato tortenetei Arwen halalaval er veget.(A Fuggelekbol 'idezem' ezt.)
PJ eddig is sokat kevert bele a Fuggelek Arwenes reszebol igy ugy gondolom hogy be kell rendesen fejeznie ezt a szalat.Es ha Arwen sirja Lothlorienben volna az utolso kepkocka ,en nem haragudnek a rendezore es azt sem mondhatja senki hogy ez 'Hollywood' meg ez meg az miatt van. De szerintem ugy se lessz ugy ahogy en szeretnem... :oops:
A legujabb rajongo-trailert (Quick Time ide vagy oda) meg nem sikerult letolteni pedig erdekelne... :(

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140382 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igen ez az az eset mikor egyzser az életben örülhetek neki hogy nem tudok ezen a feletébb művészi és csodálatos nyelven.
Egyébként azért valamennyire egyetértek Ringbearerrel, talán a film végét nem kéne megfejtenünk a film előtt. Rendben van hogy találgatunk, de talán ez lesz az egész "trilógia" leglényegesebb része, szerintem ezt sokan nem szeretnék tudni előre

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140369 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ja télleg angolul van?
hát akkor kár volt parázni... :D :D :P

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140365 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
én ha akarnám se tudnám megnézni.. mivel angolul van

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140360 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Háát, az máás :mrgreen: :twisted: 8) ...együtt epekedve gyűjteni az infókat, DE nem
úgy, h megnézzük a végét!...
[size=9:14oo0lqm]Megj: még mindig nem néztem meg, pedig....[/size]

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140358 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ringbearer: Ha nem akarsz spoilereket, pletykákat, meg találgatásokat hallani, akkor tulajdonképpen mit keresel a 3. rész topicban? :roll: :wink: :evil3:

A trailerrel kapcsolatban pedig mondtam, hogy:
1. egy rajongó csinálta
2. méghozzá ugyanaz, aki a Hobbit-trailert. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140349 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Légyszi, ne írjatok be ilyeneket!!!
Írjátok oda, h aki el akarja olvasni, vagy mittomén!

A trailer: valakinek nagyon megtetszett
a zene (nekem is nagyon tetszik!!! Carmina Burana Fortuna modern
változata :!: ), és összevágott rá egy trailert. Ugyanilyenek voltak
Frodósban is csak az Shakirára... :? :?

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140326 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát nekem ott bukott le a forgató könyv, hogy Legolasékkal van a zárókép... :roll: Én is nagyon szeretem Legolast (Na, jó A Karib-tenger kalózaiban helyesebb :P ) meg Gimlit, de azért, hogy velük zárják a filmet az már abszurdum.

Én Megye megtisztításáról álmodni se mernék azok után amiket hallottunk.
1. Nincs Szarumán
2. PJ azt mondta a tükörben volt minden. Bár a tükör mutathatott olyat is, ami már megtörtént.... És ilyen alapon lehet. Vagy valami utóhatását érezni Szarumánnak (vagy Szauronnak?).
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140324 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hoztam egy újabb "RotK trailert", ezt ugyanaz a rajongó készítette, mint a Hobbit trailert. Egész jó, csak szegényke meglehetősen keveri a TTT bővítettet a RotK jelenetekkel. :roll:
Jobb egérgomb, mentés másként...:
www.lathamfilm.com/ROTK%20trailer.mpg
(22,8 MB, és nem kell hozzá Quick Time :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140316 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem nézem meg a forgatókönyvet...nem nézem meg...nem nézem meg.. :D

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140310 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Penngaladiel írta:

Lalaith Scarlett írta:

elf írta:

Penngaladiel írta:

Sil írta: Pennie: Érdekes, de nem valami meggyőző... :roll: A RotK forgatókönyve egy amerikai egyetemista honlapján... :o h: Peeersze, majd ha piros hó esik... :lol:

Megpróbálom leellenőrizni a hitelességét, de nem ígérek semmit, és azt sem tudom, mikorra sikerül, ha sikerül...

remélem sikerül minél hamarabb, mert most már nagyon kíváncsivá tettetek:)

detto...

Nos, úgy tűnik, jogos volt a gyanú... Ezt most találtam a fórumon, ahonnan a linket szereztem:

Talked to Michael Regina (Xoanon) from theonering.net..... (Their top LOTR Spy Guy) and it turns out that this is a FAKE script... out on the web as an April Fools Joke!

Hát, akkor erről ennyit...


ühüm... hát akkor erről télleg ennyit... :?

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140247 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lalaith Scarlett írta:

elf írta:

Penngaladiel írta:

Sil írta: Pennie: Érdekes, de nem valami meggyőző... :roll: A RotK forgatókönyve egy amerikai egyetemista honlapján... :o h: Peeersze, majd ha piros hó esik... :lol:

Megpróbálom leellenőrizni a hitelességét, de nem ígérek semmit, és azt sem tudom, mikorra sikerül, ha sikerül...

remélem sikerül minél hamarabb, mert most már nagyon kíváncsivá tettetek:)

detto...

Nos, úgy tűnik, jogos volt a gyanú... Ezt most találtam a fórumon, ahonnan a linket szereztem:

Talked to Michael Regina (Xoanon) from theonering.net..... (Their top LOTR Spy Guy) and it turns out that this is a FAKE script... out on the web as an April Fools Joke!

Hát, akkor erről ennyit...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140241 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szvsz elég esétlytelen a Rotk bővítettben is a Megye megtisztítása. Szerintem elég nehéz lenne úgy megcsinálnia a Rotk moziverzióját hogy érthető egész történet legyen, ha aztán a bővítettben szerepel a megtisztítás. Mellesleg ugye Pj azt mondta, hogy a Megye megtisztítása nem lesz több annál amit Galadriel tükrébve látunk. Gondoljáto hgoy ez csak a moziverzióra vonatkozna és a Bővítettbe betenné. Többek közt azért sem hiszem hogy benne lesz mivel, nem akarja PJ túl sokáig húzni majd a film végét miután megvolt a csúcspont, és ez a bővítettre is vonatkozik

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140239 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Eme forgatókönyv szerint nem azzal végződik, de az is benne lesz! A zárókép egészen felemelő érzés lesz! :oops: Persze, ha nem csak kamu az egész.
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140236 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
azért reménykedjünk emberek!!
Én is ugy tudom hoy Arwen és Aragorn halálával ér véget a film. :evil:
Ennek mondjuk szerény személyem BAROMIRA nem örülne.. (nem azért mert nem bírom arwent az egy másik dolog, de a könyv igazi befejezése sokkal sokkal jobb!!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140235 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szarumánm nélkül is lehet Megye megtisztítás... csak az embereit kéne kipaterolni onnan. Vagy egy alternatíva: nincs megtisztírtás, de vannak jelei a Megyében, h Szarumán ott ténykedett. Ez sajnos jauárban még nem derül ki... :cry:
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140233 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Ha nem lesz, akkor a TTT Bővíttetben miért találnak Pippinék egy hordó pipafüvet a Megyéből Szarumán éléskamrájában? Ez több, mint gyanús...

Szvsz hogy tudjanak pipázni... :wink: Januárban (vagyis tulajdonképpen már decemberben) kiderül, mindenesetre, hogy beteszik-e a bővítettbe. Ha ugyanis Szarumán tényleg elhalálozik a RotK-ban (és eddig úgy néz ki, hogy igen), akkor semmi értelme a Megye megtisztításának (mivel nem igazán lenne kitől). Annak meg igen kicsi az esélye, hogy a RotK-ban ne haljon meg Szarumán, mivel azért csak nem hagynak elvarratlan szálat. :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.078 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére