A 3. rész - A király visszatér

Több
21 éve 1 hete #140232 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

elf írta:

Penngaladiel írta:

Sil írta: Pennie: Érdekes, de nem valami meggyőző... :roll: A RotK forgatókönyve egy amerikai egyetemista honlapján... :o h: Peeersze, majd ha piros hó esik... :lol:

Megpróbálom leellenőrizni a hitelességét, de nem ígérek semmit, és azt sem tudom, mikorra sikerül, ha sikerül...


remélem sikerül minél hamarabb, mert most már nagyon kíváncsivá tettetek:)


detto...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140230 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta:

Sil írta: Szvsz a bővítettben sem lesz Megye megtisztítása. (Miért, Bombadil Tomát beletették? :roll: )


Hát ez igaz...pedig már kezdtem örülni :(


Ha nem lesz, akkor a TTT Bővíttetben miért találnak Pippinék egy hordó pipafüvet a Megyéből Szarumán éléskamrájában? Ez több, mint gyanús...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140229 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Penngaladiel írta:

Sil írta: Pennie: Érdekes, de nem valami meggyőző... :roll: A RotK forgatókönyve egy amerikai egyetemista honlapján... :o h: Peeersze, majd ha piros hó esik... :lol:

Megpróbálom leellenőrizni a hitelességét, de nem ígérek semmit, és azt sem tudom, mikorra sikerül, ha sikerül...


remélem sikerül minél hamarabb, mert most már nagyon kíváncsivá tettetek:)

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140222 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Pennie: Érdekes, de nem valami meggyőző... :roll: A RotK forgatókönyve egy amerikai egyetemista honlapján... :o h: Peeersze, majd ha piros hó esik... :lol:

Megpróbálom leellenőrizni a hitelességét, de nem ígérek semmit, és azt sem tudom, mikorra sikerül, ha sikerül...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140220 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta:
Pennie: Érdekes, de nem valami meggyőző... :roll: A RotK forgatókönyve egy amerikai egyetemista honlapján... :o h: Peeersze, majd ha piros hó esik... :lol:


Akkor még van remény... :D Eleve, Arwen Lórienben hal meg a TTT-be, ezt az aprócska dolgot elfelejtette az egyetemista:DD (márha ő írta).

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140215 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Aldarion: Természetesen következtetés, hiszen írtam, hogy szvsz... :wink:

Pennie: Érdekes, de nem valami meggyőző... :roll: A RotK forgatókönyve egy amerikai egyetemista honlapján... :o h: Peeersze, majd ha piros hó esik... :lol:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140210 Írta: elf
elf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lalaith Scarlett írta:

Penngaladiel írta: Ezt láttátok már?

pages.emerson.edu/students/jesse_hill/rotk1.html

A ROTK forgatókönyvének utolsó két oldala 8)


Akkor mégis Aragorn és Arwen lesz a végén :x :cry: De egyébként jó;)


[size=9:3hzuzpm6]shit[/size]... :cry: :evil: :? :x nem igaz már, de miért őket kellett a legvégére tenni:(((?

Elen síla lúmenn' omentielvo!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140207 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Penngaladiel írta: Ezt láttátok már?

pages.emerson.edu/students/jesse_hill/rotk1.html

A ROTK forgatókönyvének utolsó két oldala 8)


Akkor mégis Aragorn és Arwen lesz a végén :x :cry: De egyébként jó;)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140200 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ezt láttátok már?

pages.emerson.edu/students/jesse_hill/rotk1.html

A ROTK forgatókönyvének utolsó két oldala 8)
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140199 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Szvsz a bővítettben sem lesz Megye megtisztítása. (Miért, Bombadil Tomát beletették? :roll: )

Ez következtetés vagy tény? Ha tény, akkor... :evil: :( :crying:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140191 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Szvsz a bővítettben sem lesz Megye megtisztítása. (Miért, Bombadil Tomát beletették? :roll: )


Hát ez igaz...pedig már kezdtem örülni :(

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140188 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szvsz a bővítettben sem lesz Megye megtisztítása. (Miért, Bombadil Tomát beletették? :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140184 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Aldarion írta:

Nilraen írta: Na,sikerült 2x elküldeni a hozzászólást úgyhogy ide irok v.mi mást...
pl lenne egy kérdésem:Szerintetek megvan rá a legkisebb esély is hogy a bővített ROTK-ban benne lesz a Megye megtisztitása?

Szerintem valószínű.

Fangi írta: a másik meg hogy Frodó nem fog meghalni....hiába irják a hülye újságok....Pj nem olyan hülye hogy elrontsa az egészet

Hát ezt én sem hiszem el. Egyébként hol írták? :oops:


Akkor jó... :)

Itt a fórumon volt téma pár oldallal előbb,hogy vajon Frodó meghal-e.Ebből a mondatból kiindulva:"A szíve mélyén Frodó kezdi megérteni:a küldetés az életébe kerül,te is tudtad hisz láttad előre,ezt a kockázatot vállaltuk."

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140182 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: Na,sikerült 2x elküldeni a hozzászólást úgyhogy ide irok v.mi mást...
pl lenne egy kérdésem:Szerintetek megvan rá a legkisebb esély is hogy a bővített ROTK-ban benne lesz a Megye megtisztitása?

Szerintem valószínű.

Fangi írta: a másik meg hogy Frodó nem fog meghalni....hiába irják a hülye újságok....Pj nem olyan hülye hogy elrontsa az egészet

Hát ezt én sem hiszem el. Egyébként hol írták? :oops:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140179 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Na,sikerült 2x elküldeni a hozzászólást úgyhogy ide irok v.mi mást...
pl lenne egy kérdésem:Szerintetek megvan rá a legkisebb esély is hogy a bővített ROTK-ban benne lesz a Megye megtisztitása?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140178 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ok.Nem akartam kavarni,csak ezt olvastam,meg volt egy kép amin Arwen vagy halott volt,vagy csak aludt,de mindegy4Akkor nem szóltam semmit..

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140138 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
nem értem ,hogy miért mondja mindenki azt hogy Arwen meghal?
ő nem hal meg! Aragorn megfog,de Arwen nem.......nagy tévedésben vannakn egyesek...a másik meg hogy Frodó nem fog meghalni....hiába irják a hülye újságok....Pj nem olyan hülye hogy elrontsa az egészet

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140104 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nilraen írta: De nem tudom emlékeztek-e rá,voltak olyan hírek miszerint a filmben benne lesz Aragorn és Arwen halála?Most akkor mégsem??

Az benne volt már a TTT-ben, miért ismételnék meg? :roll: (És miért rontanák el a Szürkeréves befejezést?)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140082 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

"He explains he preferred to release a ROTK trailer after the summer because "summer was filled with big SFX films, X-men 2, Matrix 2, Terminator 3, Hulk, and it would have been a bit confusing. Plus, ROTK is so spectacular, it has so many special effects that many of the main sequences could not be used in a trailer yet."

Hát nem valami megnyugtató magyarázat.Számomra legalábbis.Én simán nézegettem volna a ROTK trailerét,a Hulktól függetlenül...

Sil írta: És két érdekes idézet a fordításból:

Three of the main characters get married, and four die.


FOUR DIE!!!Itt valami nem stimmel!
Théoden,Gollam,Szarumán,Gríma.De nem tudom emlékeztek-e rá,voltak olyan hírek miszerint a filmben benne lesz Aragorn és Arwen halála?Most akkor mégsem?? házasodik:
Aragorn,Faramir és Samu??Ők lesznek,nem?Más nem igazán lehet...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140066 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
PJ-interjú egy olasz újságban a RotK-ról:
www.theonering.net/perl/newsview/8/1063126931

És két érdekes idézet a fordításból:

Three of the main characters get married, and four die.

What remains unknown is the length of the film: "For the first two, New Line gave me a maximum length of 2 hours and a half, that I pretended to forget, and I reached three hours. This time, they asked me three, so..."


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140063 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bécsben meg dec 18-tól! apropó: nem akarunk kimenni Bécsbe megnézni a filmet?

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140059 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Viszont a jan. 8. is hivatalos most már :cry: :
www.imdb.com/title/tt0167260/releaseinfo


Új-Zélandon december 1-én meg lehet nézni!!!!Ez nem ééééérrrrrrrrrr!
Én is akarom!!! :closed:
de van 2 hely ahol tovább kell várni mint nálunk!!4 :twisted: :twisted:
*gonoszkodom*

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #140048 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Leszedték? Még jó, hogy lementettem... De mondjuk, szerintem a négy hobbitnak a jellemző öltözetén kívül nem sokat mutat meg a történet alakulásáról. Ez, mint már mondtam, olyan kép, mint a kardos. Egyszerű beállítás. A háttér lehetne a Megye, Rohan pusztái és még sorolhatnám... Szóval én nem értem miért szedték le, de mindegy. :roll:
Én tudtam a sztorit az elsőnél és még egyáltalán nem voltam fanatikus. (Már ha eltekintünk attól a ténytől, hogy az iskolai gépemen annyi GYU-s képet halmoztam föl, hogy a rendszergazda letöröltette velem. :wink: ) Mégis úgy ültem végig a mozit, mintha engem is üldöznének a nazgulok, vagy a balrog lenne a nyomomban... Pedig tudtam mi lesz. És az utolsó pillanatig nem akartam elhinni, hogy Gandalf meghalt, csak mikor már mindenki sírt (engem is beleértve).
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139922 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Viszont a jan. 8. is hivatalos most már :cry: :
www.imdb.com/title/tt0167260/releaseinfo

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Lilliana: Én azon csodálkoztam, hogy milyen sokáig nem törölték le... :roll: (Főleg miután az Aragorn és Arwen esküvői Barbie babákat igen hamar eltüntették... :wink: Meg azt a kis RotK-előzetest is annak idején, félórán belül...) A New Line nem nagyon szereti, ha kiszivárognak olyan képek, amik túl sokat elárulnak, olyan dolgokról, amiket a filmig titokban akarnak tartani... (Az ilyen képeket a legbiztosabb azonnal lementeni, ezt már megtanultam abból az esetből, amikor nem mentettem le a legelső Szilszakáll képet - ami egy akciófigura volt, és leszedték, mielőtt még ide belinkeltem volna... :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139848 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Sil írta: Ezt nézzétek, a 4 hobbit a RotK-ban 8O :
www.theonering.net/scrapbook/view/8117

Eszrevettetek hogy ezt a kepet mostanra mar letoroltek a theonering.net-rol a "film keszitok keresere"?
:?: Szerintem azert hogy fokozni tudjak a feszultseget azzal hogy ne lehessen tudni hogy Frodo milyen sorsra jut:eletben marad-e vagy sem ha egyaltalan sikerul a kuldetes. Persze ez folleg azokra vonatkozik akik meg nem olvastak a triologiat vagy nem ismerik a tortenetet.
Egy kep amin a hobbitokat lehet fegyverzetben latni, valszeg a Megye teruleten tul sokat arul el a tortenet vegerol.
Es ha en uj filmeket nezek szeretem ugy nezni hogy ne tudjam elore a teljes sztorit mert az konnyen unalmassa teheti a dolgokat,szoval ha ez let volna az ok akkor megertem.Habar lehet hogy szo sincs ilyesmirol talan csak nem volt a weboldalnak hivatalos engedelye vagy valami... :roll:

Cameron Duncan Lives!
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139763 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Arden Borough írta: Hát a 26 már télleg nincs messze :) mondjátok hogy nem csak quick time-fomnátumban lesz elérhető mert azt nem tudom megnézni a gépen... :(


Hát rosszhírem van!A lordoftherings.net-ről csak Quick time-formátumban lehet lejátszani.Legalábbis a második filmét csak úgy lehetett.
(legalábbis én igy emlékszem)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
21 éve 1 hete #139728 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Tök Jóóó!! :D

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139696 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!

Na, végre!!! :D Hát ennek rendkívüli módon örülök... Remélem jóóó hosszú trailer lesz. 8)


Énis nagyon örülök, végre valami biztos dátum :D

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
21 éve 2 hete #139695 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Na, végre!!! :D Hát ennek rendkívüli módon örülök... Remélem jóóó hosszú trailer lesz. 8)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.057 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére