Farsang 2004.

Több
20 éve 6 hónapja #175376 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Rabyn írta: Rayan áll még a Kawaai tánc tanítása? :D

Szvsz vagyunk egy páran akik még emléxünk rá, és nem olyan bonyolult hogy ne tudnánk magunk megtanítani a kedves érdeklődőknek.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175352 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Rabyn írta: Rayan áll még a Kawaai tánc tanítása? :D


Igazság szerint már lesz minimum 3 tánc, úgyhogy szerintem sztornózzuk. Nem beszélve arról, hogy
1. Aki nagy rajongója a gixernek, megszerzi magának kazin, és lecsekkolja :hello:
2. Állapotom a farsang idejére valószínűleg a reszelt karalábé szintjén lesz.
3. Nem szeretném senki idejét rabolni, hiszen minden egyes társaságban eltöltött pillanat és baráti/egyéb (:oops:) csevej roppant fontos lehet. Ah, ez drámai volt.

Remélem, nem veszitek zokon.
Maradok tisztelettel:
Rayan néni

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175254 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Cicafül írta: Azért abba is gondolj bele, hogy az emberek nagytöbbsége nagyestélyiben lesz...valahogy azon extra hülyén mutatna bárhol is egy névtábla.


Majd a ruha alá teszed. vagy egy pakk névtáblát a zokniba, combfixbe, vagy valami:DD na jó, ez csak vicc, ebben úgyis az ismerkedés a poén, meg a tippelgetés hogy ki kicosda, majd a döbbent arcok, "Jé, azthittem te fiú vagy..":)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175249 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Nem is aggódok :) )
Éjszakai járattal simán hazamegyek.
De most már télleg nem OFFolok, ok? :D

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175226 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Ulmo írta:

Gyémánt_Hajnal írta: Szóval akkor az én fellépő ruhám még belefér a nagyon laza tünci szerepbe, kék felsővel és farmerrel, a hátamon az "I survived the Helm's Deep?" felirattal? :twisted: :twisted: :twisted:


Gyémánt: azt a felsőt nagyon jól rejtsd el, mert különben el fog tűnni :twisted


Hát nem is tudom, mert nem lesz igaziból rányomtatva- ámbár összekéne hozni egy ilyen pólót... de, hogy az "I survived the Helm's Deep" után még valamit sejtessek:

"Valami bűzlik Dániában..... Ja, ez Gor....íjjjjj"

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175042 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Mau Rauser írta: Kriszana: az egy dolog, hogy a buli reggelig tart, csak engem például sajnos egy elég szerencsétlen eset miatt nem engednek egy ideig másutt éjszakázni, úgyhogy snos kettőre haza kell érnem :( (((( És glom ezzel többen is lesznek hasonlóképpen ([size=9:1o72sgxw]bár nekem annyira nem lesz gond a hazajutással, de majd valakit fel köll kérnem díszkíséretnek :) [/size])

Üdv:
-- Mau

- válaszolva Alyr hozzászólására is -
természetesen senkit nem kényszerítünk, hogy reggelig maradjon, de mivel mi biztosítjuk a lehetsőgét annak, hogy ne kelljen éjszaka hazamennetek, engedjétek meg, hogy ne mi aggódjunk azon, hogyan juttok haza. Akinek el kell menni hamarabb, annak ott vannak az éjszakai buszok. Ha pedig a szülei aggódósak, akkor nyilván eljönnek érte.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175004 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Keringőt tanítani szívesen tanítok fiunak lánynak egyaránt (az alaplépések mindekktőnek ugyanazok csak tükörben)
Rayan áll még a Kawaai tánc tanítása? :D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174961 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Kriszana írta, hogy akit érdekel, milyen egy bál, az jöjjön el... na de ha nincs több jegy??? (mondjuk ez csak poén szintű, mert nekem még hálistennek van)
Ami meg a jelmezt illeti, ha nem ismeritek föl, attól még mondhatom, hogy az a bizonyos illető vagyok??? Remélem hisztek nekem :wink:
Az a poén, hogy én tulképp 2 jelmezben megyek... egy hordható, meg egy kevéssé :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174954 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Lamorak írta: helyenként igen szexepiles dörmögés lesz belőle :)


Ó, hehe... ennek fényében én is Rayanhoz csatlakoznék :sungl::

Rayan írta: Sikítozó rajongólányok százezrei


argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174948 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
(Most jut eszembe:végülis ha odatalálok már az is nagy szó..)

Hmm hát igen..női túlerő. :roll: :D
Remélem úgy lesz ahogy mondod, ami a barátkozást illeti.
Jajj, olyan jó néha egy kis bátorítást hallani. :wink:

(Abbahagytam az offolást :roll: )

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174939 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Ungwe írta: Lehet hogy ez az én egyéni szociális problémám, de ha elmegyek a farsangra egyedül, (és senkit sem ismerek), akkor kivel fogok pl: keringőt tanulni?.. :(
Mondjuk ahogy ismerem magam úgyis csak a sarokból ülve merem majd figyelni az eseményeket.. :roll:


Nyugi, ez annak is problémája, aki ismer emberkéket, mert mint hallottuk (azaz olvastuk) 3x annyi lány lesz mint fiú... :roll:
De amúgy ne izgulj, biztosan gyorsan találsz új barátokat!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174936 Írta: Ungwe
Ungwe válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Lehet hogy ez az én egyéni szociális problémám, de ha elmegyek a farsangra egyedül, (és senkit sem ismerek), akkor kivel fogok pl: keringőt tanulni?.. :(
Mondjuk ahogy ismerem magam úgyis csak a sarokból ülve merem majd figyelni az eseményeket.. :roll:

'És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent meg
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174923 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Gyémánt_Hajnal írta: Szóval akkor az én fellépő ruhám még belefér a nagyon laza tünci szerepbe, kék felsővel és farmerrel, a hátamon az "I survived the Helm's Deep?" felirattal? :twisted: :twisted: :twisted:


Gyémánt: azt a felsőt nagyon jól rejtsd el, mert különben el fog tűnni :twisted:

Akik műsorral készülnek, és zenére van/lesz szükségük, jelentkezzenek!
Jelige: "Ne hagyjunk mindent az utolsó pillanatra!" ;)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174909 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Szóval akkor az én fellépő ruhám még belefér a nagyon laza tünci szerepbe, kék felsővel és farmerrel, a hátamon az "I survived the Helm's Deep?" felirattal? :twisted: :twisted: :twisted:
Igaz, a fellépésem után nagy vlszséggel átöltözök előkelő cuccba.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174878 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Drágáim, akkor nézzetek utána az éjszakai járatoknak: www.bkv.hu . És gondoskodjatok a kíséretről. Asszem ebben a szervezők nem tudnak segíteni...

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174860 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Mau Rauser írta: Kriszana: az egy dolog, hogy a buli reggelig tart, csak engem például sajnos egy elég szerencsétlen eset miatt nem engednek egy ideig másutt éjszakázni, úgyhogy snos kettőre haza kell érnem :( (((( És glom ezzel többen is lesznek hasonlóképpen ([size=9:3owz0h7v]bár nekem annyira nem lesz gond a hazajutással, de majd valakit fel köll kérnem díszkíséretnek :) [/size])

Üdv:
-- Mau


Ilyenféle megjegyzést tettem én is...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174859 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Kriszana: az egy dolog, hogy a buli reggelig tart, csak engem például sajnos egy elég szerencsétlen eset miatt nem engednek egy ideig másutt éjszakázni, úgyhogy snos kettőre haza kell érnem :( (((( És glom ezzel többen is lesznek hasonlóképpen ([size=9:2extr6y9]bár nekem annyira nem lesz gond a hazajutással, de majd valakit fel köll kérnem díszkíséretnek :) [/size])

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174845 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Brisa írta: Galadh:

Rövid leszek: mi kimondottan nem leszünk fantáziadús emberek a farsangon, úgyhogy erre készüljetek. :evil3:

:tongue:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174838 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Beleg:

1. Táncolni bárki táncolhat a tánctudásától függetlenül. Ha a táncversenyt kérdezed, azon is indulhat mindenki.

2. Lehet jelmezben is táncolni. Ez rád van bízva.


Galadh:

Rövid leszek: mi kimondottan nem leszünk fantáziadús emberek a farsangon, úgyhogy erre készüljetek. :evil3:

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174833 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Galadh írta: Brisa, egy fantáziadús ember sokmindent bele tud látni egy jelmezbe, úgyhogy akármire rá lehet mondani, hogy óriásdenevér :mrgreen:


Galadh, ezért a mondatért ki kellene tüntetni!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174832 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Brisa, egy fantáziadús ember sokmindent bele tud látni egy jelmezbe, úgyhogy akármire rá lehet mondani, hogy óriásdenevér :mrgreen:
Mielőtt rámvetitek magatokat és darabokra téptek, inkább be is fogom a szám 8)

legyetek rosszak :tongue:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #174831 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Farsang 2004.
Kerdes #1:
Azok is tancolhatnak majd pl keringot akik nem voltak tancoran de monnyuk tudnak?

Kedes #2:
Ha esetleg ez a valaki jelmezes, akkor jelmezben tancol vagy atoltozve "hipernagy-estelyibe"? Csak azert kerdem hogy tudjam mar most mennyek-e venni alkalmi ruhat vagy ne. :twisted:

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174830 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Galadh írta:

kriszana írta: :arrow: ha vámpír-jelmezben jössz, Nightwish-cuccban, vagy bármi olyan jelmezben, ami nem kapcsolódik Középföldéhez, akkor is kinnmaradsz az esőben 8)

mánemazért, de
:arrow: a vámpírcuccot megbeszéltük, és igenis kapcsolódik középföldéhez 8)
:arrow: egyáltalán nem olyan egyszerű jelmezt beszerezni!!! és mogyit meg Dodieet ki fogjátok dobni??? ők egyszerűen blúzban-gatyóban lesznek! szal ne tessék gonocnak lenni,
:arrow: ja és tessék műsortervet küldeni, mert nemvok annyira rúlz rögtönzésben :D

puszaaa, Galád, muhaha :twisted:


Galadh drága, a kedvedért századszorra is elmondom:

1. Megbeszéltük, hogy a középföldi vámpír(ok) lényegében óriásdenevér(ek) volt(ak). Ha a jelmez megfelel ennek a kitételnek, beeresztjük az illetőt.
2. A jelmez továbbra sem kötelező :!: Dodiee-ékkal átbeszéltük a rucikérdést, és mivel kellően elegánsak lesznek a bálhoz, be lesznek eresztve.
3. Hamarosan megy a meghívó neked és Erynek is a megbeszélésre, ahol minden szükséges infót meg fogsz kapni. (A csütörtök estéteket tegyétek szabaddá.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174829 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Galadh írta: mánemazért, de
:arrow: a vámpírcuccot megbeszéltük, és igenis kapcsolódik középföldéhez 8)
:arrow: egyáltalán nem olyan egyszerű jelmezt beszerezni!!! és mogyit meg Dodieet ki fogjátok dobni??? ők egyszerűen blúzban-gatyóban lesznek! szal ne tessék gonocnak lenni,
:arrow: ja és tessék műsortervet küldeni, mert nemvok annyira rúlz rögtönzésben :D

puszaaa, Galád, muhaha :twisted:

szal:
1. vámpírcucc nem rulz, és nem jöhet (továbbra sem)
2. Dodiee-t és Mogyit természetesen nem fogjuk kidobni, ha illően lesznek felöltözve :wink:
3. privi ment

*integetőemoticon* pápá

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174827 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

kriszana írta: :arrow: ha vámpír-jelmezben jössz, Nightwish-cuccban, vagy bármi olyan jelmezben, ami nem kapcsolódik Középföldéhez, akkor is kinnmaradsz az esőben 8)

mánemazért, de
:arrow: a vámpírcuccot megbeszéltük, és igenis kapcsolódik középföldéhez 8)
:arrow: egyáltalán nem olyan egyszerű jelmezt beszerezni!!! és mogyit meg Dodieet ki fogjátok dobni??? ők egyszerűen blúzban-gatyóban lesznek! szal ne tessék gonocnak lenni,
:arrow: ja és tessék műsortervet küldeni, mert nemvok annyira rúlz rögtönzésben :D

puszaaa, Galád, muhaha :twisted:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174826 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

kriszana írta:

Rabyn írta: m.mikle: Ha rendeltél jegyet Anánál akkor ne aggodj, mert akkor be tudsz majd jönni. Ha pedig nem rendeltél akkor meg nemtudsz bejönni.

Látjátok? Ezt szeretem Rabynban, hogy mindig annyira kedvesen lényegretörő:-) :P
Ehhez tarsátok magatokat!
És:
:arrow: senki ne érkezzen 18 után, mert függetlenül attól, hogy rajta ven-e a listán, nem fogjuk beengedni :twisted:
:arrow: 17-18 óra között van az érkezés, épp azért, mert 18:00kor pontban elkezdődik a műsor, és akkor már nem lesz járkálás.
:arrow: a sütit/pogit + az itókát senki ne felejtse otthon
:arrow: ha vámpír-jelmezben jössz, Nightwish-cuccban, vagy bármi olyan jelmezben, ami nem kapcsolódik Középföldéhez, akkor is kinnmaradsz az esőben 8)
:arrow: akinek még van jegye lefoglalva, és még nem fizetett(kivéve a vidékieket, akik majd a helszínen intézik el ezt), az igyekezzen izibe a kassza elé járulni :wink:
:arrow: a buli reggelig tart, tehát ne aggódj azon, hogyan jutsz majd haza, mert addigra elindulnak a nappali bkv járatok is :-)
:arrow: a zenékért Ulmo a felelős, őt lehet megvesztegetni (de elárulok egy titkot: Ulmo nagyon állhatatos, ergo embesztegethetetlen :wink: )
:arrow: semmilyen metal, funky, hip-hop, ragge, és egyéb hasonló műfajok nem fognak megszólalni, emrt ez BÁL lesz, a szó szoros értelmében.
Tudjátok, milyen egy bál? Ha kíváncsiak vagytok rá, akkor gyertek el megnézni :-)

Mindenkit szeretettel ölel
kriszananéni


Eme topicban már hosszan lett fejtegetve, mért is kapcsolódik Középföldéhez a vámpír-jelmez...

De most komolyan:

-17:00 előtt lehet érkezni? (átöltözés céljából - amennyiben ilyen marad az idő az öltöny vékony viselet lesz útközbenre)

- Ha kerítek, hozok keringőt, komoly zenét, ami tán feldobja kissé a hangulatot

- " a buli reggelig tart" dolog kicsit erős, elvégre ez nem börtön, és ha valakinek korábban kell mennie, igenis aggódhat a hazajutáson

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #174825 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Rabyn írta: m.mikle: Ha rendeltél jegyet Anánál akkor ne aggodj, mert akkor be tudsz majd jönni. Ha pedig nem rendeltél akkor meg nemtudsz bejönni.

Látjátok? Ezt szeretem Rabynban, hogy mindig annyira kedvesen lényegretörő:-) :P
Ehhez tarsátok magatokat!
És:
:arrow: senki ne érkezzen 18 után, mert függetlenül attól, hogy rajta ven-e a listán, nem fogjuk beengedni :twisted:
:arrow: 17-18 óra között van az érkezés, épp azért, mert 18:00kor pontban elkezdődik a műsor, és akkor már nem lesz járkálás.
:arrow: a sütit/pogit + az itókát senki ne felejtse otthon
:arrow: ha vámpír-jelmezben jössz, Nightwish-cuccban, vagy bármi olyan jelmezben, ami nem kapcsolódik Középföldéhez, akkor is kinnmaradsz az esőben 8)
:arrow: akinek még van jegye lefoglalva, és még nem fizetett(kivéve a vidékieket, akik majd a helszínen intézik el ezt), az igyekezzen izibe a kassza elé járulni :wink:
:arrow: a buli reggelig tart, tehát ne aggódj azon, hogyan jutsz majd haza, mert addigra elindulnak a nappali bkv járatok is :-)
:arrow: a zenékért Ulmo a felelős, őt lehet megvesztegetni (de elárulok egy titkot: Ulmo nagyon állhatatos, ergo megvesztegethetetlen :wink: )
:arrow: semmilyen metal, funky, hip-hop, ragge, és egyéb hasonló műfajok nem fognak megszólalni, mert ez BÁL lesz, a szó szoros értelmében.
Tudjátok, milyen egy bál? Ha kíváncsiak vagytok rá, akkor gyertek el megnézni :-)

Mindenkit szeretettel ölel
kriszananéni

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174815 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174813 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Alyr Arkhon írta: Reméljük...
De ki lesz az 5 Elvis? Lamorak 5ször?

A vámpírok meg határesetek, mert Szauron is volt szíves vámpírrá változni, bár egy kis Batman beütéssel...

Még régebben mintha láttam volna még néhány jelentkezőt... pl Dín?

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174801 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Farsang 2004.

Lamorak írta: Egyébként én ezzel külön műsorszám leszek, vagy mi??

Naná! Már mindenki erre készül :D Kellett neked itt esküdöznöd, hogy előadod.... :twisted: :mrgreen:
Hozzátenném, hogy pár példányban videóra lesz véve, úgyhogy vedd elő régi önmagadat, és ne izgulj majd a színpadon, mert képzeld el, amint már (mint Elvis) belépsz az 'öregedő' korszakodba (már ugye rockstarként), és akkor elkezd terjedni az interneten ez az 'ősöreg' felvétel, amin izgulsz a színpadon.... :D
A lényeg: mindenki szeretettel várja az előadásodat, Lam :) )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.378 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére