MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 5 hónapja #188900 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Bocs, nem akartam offolni a topicot, csak túl nagy volt a lelkesedés... :wink:
Addig is kihasználom, hogy még nem annyira szigorú a szűrés ( :wink: ) és megkérdem: lehet majd kérésekkel befolyásolni a csapatokba osztást (ha lesz)? Tehát, hogy xy-nal egy csapatba kerüljek?
Mostantól kezdve majd csend(eseb)ben figyelek, és remélem, nekem nem jön vissza a jelentkezési lap... :roll:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188896 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Segítség!
Visszajött a táboros jelentkezési lapom, a posta meg ráírta, hogy "Elégtelen címzés" - pedig tudtommal minden infó rajta van..
mit csináljak? :?:
nem lehetne mégis e-mailban jelentkeznem? (17 vagyok)

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188513 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Celebrom írta: Szóval:a programokat közösen fogjátok a nyilvánosság előtt összeállítani,vagy meglepetés lesz?
Vagy csak bizonyos dolgokban kérdeztek meg minket a topik segítségével?


A programok már jóideje készülgetnek (legalábbis tábori megbeszélések sorra vannak :) ), tehát a nyilvánosság teljes kizárásával... Majd mindent megtudsz a behívóból (mármint a Tábori visszajelzésből, hogy jöhetsz), amit kell, a többi meg majd ott fog váratlanul érni..

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188512 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A nagy munka alatt mit értesz?
Mert az idei táborról még nem tudunk semmit sem írni.
Szóval:a programokat közösen fogjátok a nyilvánosság előtt összeállítani,vagy meglepetés lesz?
Vagy csak bizonyos dolgokban kérdeztek meg minket a topik segítségével?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188270 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta:

Finduilas írta: (szörnyű, hogy az emberek mennyit offolnak ebben a topicban! ;) )

Ne csodáld, gondolom előtörnek a régi emlékek a régieknél, az újak meg be vannak zsongva, hogy milyen is lesz! :lol:

Ez a megjegyzés finoman annyit akart jelenteni, hogy ne chateljétek szét a topikot , de ha nem volt világos, akkor kérek mindenkit, hogy a táborral kapcsolatos élményeit priviben, vagy a beszélgetős topicban beszélje meg! Köszi

Ne csodálkozzatok, ha eltűnnek hozzászólások, melyeknek kevés köze volt az idei táborhoz. Egyelőre még csak halkan figyelünk Morganával, míg érkeznek a jelentkezési lapok. De május 1től kezdetét veszi a nagy munka, s akkor kíméletlenül kitörlünk minden nem ideillő hozzászólást.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188259 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Finduilas írta: (szörnyű, hogy az emberek mennyit offolnak ebben a topicban! ;) )


Ne csodáld, gondolom előtörnek a régi emlékek a régieknél, az újak meg be vannak zsongva, hogy milyen is lesz! :lol:

Csak sejtem, hogy miről lehet szó, de már így is nagyon csábító ez a gyilkolászós cucc... :cool2: ehh, előtörnek belőlem a gyilkos ösztönök... :roll: :wink:
De annyira bírom azokat a játékokat, amik "élesben" mennek. Szal értitek, amikor úgymond egy szerepet kell eljátszanunk! 8) Szal idénre csak támogatni tudom! :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188205 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Panni írta:

Celebrom írta: Ugye gyilkolászás idén nem lesz?!


Valakinek nagyon nem tetszett a gyilkolászás.... :D Pedig szerintem nagyon RULZ volt!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: Pláne azért,mert senkit se öltem meg.. De olyan jó volt mindenkitől kérdezgetni, hogy hogy hívnak.... :D


Persze, hogy nem tetszett neki. Én öltem meg :twisted: (az egyetlen áldozatom volt)

(szörnyű, hogy az emberek mennyit offolnak ebben a topicban! ;) )

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188161 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Celebrom írta: Ugye gyilkolászás idén nem lesz?!


Idővel minden részlet kiderül. :)

off:
régen hallottunk Felőled...
on

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188123 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ugye gyilkolászás idén nem lesz?!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #188040 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szóval: kérdeztem Battitól, mikor léptem be az MTT-be, ugyanis nem is tudtam róla, hogy tag vagyok, míg meg nem érkezett a kgy. meghívója. Így nem is tudom mennyi tagdíjhátralékom van, mindenesetre befizettem a márciusit, meg az áprilisit. Nem olyan fontos, hogy tagként menjek el, az a párezer nem oszt nem szoroz... Csak azért írtam elsősorban Kriszanára és Morganára gondolva, hogy tudjátok, nem azért nem fizettem esetleg több hónapja, mert nem akartam!

Névkártya: én csináltam magamnak és kirakom, ha vki rám akar ismerni! :roll:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187915 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedves Emberek (meg a többi...)!

Ugye senki sem felejtette el, hogy a tábori jelenetkezés határideje

ÁPRILIS 30. ?!


A mindenféle mendemonda, meg rémhír eloszlatása végett:

jelenleg 88 jelentkezési lap van nálunk.

Jó lenne (a saját érdeketek is), ha szép gyorsan mindenki beküldené a jelentkezését, hogy ne az utolsó napokban legyen a roham...

Köszönettel,

kriszana és Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187769 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Erda niire (Area) írta: És ha van valami mi alapján osztják be az embereket? Találomra, vagy van ennek valami rendszere is? Na jó, nem akarok én itt túl kiváncsi lenni, még a végén lecsap valaki. :P


Tavaly úgy volt, hogy olvasottság alapján próbáltak hasonló tudásszintű csapatokat összeállítani. MInden csapatban volt egy 'professzor', aki vetéve tudott mindent Tolkien műveiről :D (vagy legalábbis elég sokmindent :) )

A névtáblákhoz: Ha jól emlékszem, kriszana kijelentette, hogy központilag nem lesznek névtáblák (mondván ha valakit meg akarsz ismerni, akkor azért keményen dolgozz meg :) ), szóval ha akarsz, csinálhatsz magadnak, hogy rádismerjenek, és könnyebben beszélgetésbe elegyedhessenek veled az emberek (meg egyebek) ;) :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187462 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Aki akar, kitesz névtáblát, aki nem, az nem.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187445 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jah, tényleg névtábla... Pláne, hogy a csapat egyik része, már írtó rég ismeri egymást, a másik része meg még lehet hogy hallani se hallott a többiekről... Szal vmi áthidaló megoldás tényleg kéne. 8)

Hát, engem meg majd arról lehet felismerni, hogy kemény 154 cm vagyok (halljátok Nodlee, a doki szerint nőttem, tökjó tökjó!! :itscool: :lol: :bounce: ) valamint, hogy Nodlee meg Rabyn meg Dodie nyakába fogok ugrálni... :wink: A többieket inkább nem rémisztgetem ilyenekkel... :roll: :wink:

Amúgy Panni, te mit jelöltél be sátrat vagy kőházat?
Apropó... micsinálnak, ha a kőházba túljelentkezés van, a sátorozóknál viszont még van hely? Ill. fordítva?
Nah, azért figyelitek milyen optimista vagyok! Már ott tartok, hogy azért a 140 fős keretet nem lépjük túl...! :lol: :cool2:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187389 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Tényleg a névtáblás dologra én is kíváncsi volnék.. :roll:

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187208 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Dínchamion írta:

Arwena írta:

Kincső írta:

Nodlee írta: Csak azt nem értem, hogy ha mondjuk valaki csak 500 forinttal lóg, annak is négy ezerrel kell többet fizetnie a táborban :?:


Nos, tudtommal - javítson ki valaki okosabb, ha tévedek - a kedvezményes tábordíjat csak azok vehetik igénybe (hú micsoda mondat :) ), akik MTT-tagok és 2004. júniusáig be van fizetve a tagdíjuk. :arrow: Ha nincs, akkor az nem érdekel senkit, hogy mennyivel lógsz, fizeted az alap, teljes árú tábordíjat, azaz 4000.- Ft-tal többet, mintha a kedvezményest fizetnéd. :idea:


ezt úgy kell érteni hogy előre be kell fizetni vagy júniusban nem lehet tartozásom


Természetesen úgy kell érteni, hogy júniusban nem lehet tartozásod. ;) Senkit nem lehet arra kényszeríteni, hogy előre fizesse be a tagdíjat. De asszem erről volt szó korábban, hogy akinek tartozása van, az a táborban kifizeti a különbözetet.

kriszana írta: :arrow: 3. Azokra az MTT tagokra, akik tartozással rendelkeznek, csak akkor vonatkozik kedvezményes MTT tábor ár, ha június 30-ig kiegyenlítik tartozásukat. Amennyiben ezt nem teszik meg, úgy a tábor kezdetén, az utolsó befizetésnél 4000Ft-tal többet kell fizessenek.


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #187024 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nodlee írta: Csak azt nem értem, hogy ha mondjuk valaki csak 500 forinttal lóg, annak is négy ezerrel kell többet fizetnie a táborban :?:


Nos, tudtommal - javítson ki valaki okosabb, ha tévedek - a kedvezményes tábordíjat csak azok vehetik igénybe (hú micsoda mondat :) ), akik MTT-tagok és 2004. júniusáig be van fizetve a tagdíjuk. :arrow: Ha nincs, akkor az nem érdekel senkit, hogy mennyivel lógsz, fizeted az alap, teljes árú tábordíjat, azaz 4000.- Ft-tal többet, mintha a kedvezményest fizetnéd. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186995 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: Nah, tökjó, akkor itt csak nem én leszek a legkisebb, ugye? :D Azaz legkisebb még lehet, amilyen pici vagyok de korban nem fogok annyira kilógni a kemény 15 évemmel, ugye-ugye? :wink: :roll: Mindig mindenütt én vagyok a legfiatalabb... De itt csak nem lesz ebből gond! 8)
Nah, tökjó, egyre többen vannak a reménykedők...! :wink:
Akkor a hallottak ill. olvasottak alapján csak nem leszek annyira elveszett... Csak mert mindenhonnan hallom milyen jó kis összeforrott banda van itt, és ilyenkor fél az ember egy picit, hogy mennyire tud beépülni ebbe a bandába. De azt hiszem, menni fog... Ugye? :wink:



Ne félj Inczy, én fiatalabb vagyok nálad (14 éves), és ha nincs nagy túljelentkezés akkor megyek :D És a tavalyi táborban is voltam, és akkor még fiatalabb voltam, és nem is én voltam a legkisebb... :)
És ne félj, mert ha te nem mész oda a többiekhez, akkor ők fognak odamenni hozzád ( Ha más nem is, de akkor majd én :D ), szóval gyere bátran, és ne fájjon amiatt a fejed, hogy kevés embert ismersz...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186792 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nefrédiel írta: Biztos voltam benne, hogy valami hiányzik, csakhogy a kinyomtatott lapon nem találtam ennek megfelelő mezőt...

van olyan mező, hogy szülő/gondviselő aláírása. De ha a te lapodon nincs, akkor az aláíráshoz is írhatja a szülő. A lényeg, hogy kiskorúak esetében mindenképp kell a szülő hozzájárulása, amit az aláírással hitelesít.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186691 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Huhú!! Yeeaahh! :mrgreen:
Apám rábólintott hogy mehessek a táborba!!!!
Jáj, már csak az lenne necces ha nem fogadnák el a jelentkezésemet! De mondjuk csak van esélyem még ha ilyen későn küldök lapot akkor is nem? Nem vagyok MTT tag, csak fórum, huszonvalahány hsz-om van, Láttam a filmeket, olvastam a trilógiát+Babó, és tavaly is ott voltam!

Biztos voltam benne, hogy valami hiányzik, csakhogy a kinyomtatott lapon nem találtam ennek megfelelő mezőt...

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186561 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Mint gyakorló matematikus próbálok válaszolni.

Bekerülési esélyed a tábroba sin(Ω/δ) ahol Ω a hozzászólásaid száma, δ pedig a tartozásod az MTT-nek. :twisted: :wink:

Az átlagéletkor a táborban tavaly:
fiúk: 20 év körül
lányok: 17 év körül

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186416 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Eena írta: Sziasztooook:)
Jönnék én is táborba, ha lehet:) szóval csatlakozom a reménykedők csoportjához :lol:
megyek is kinyomtatni a papírokat...
jaj, még azt szeretném kérdezni, hogy életkorilag kb milyen a megoszlás?
áááhh, /me ezt jól megaszonta 8O tényleg nemtom fogalmazni :oops:

A múlt nyáron a korosztály kb. 12-40.
Na jó, 40-esek csak elvétve.
Az átlagéletkor kb 18év.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186395 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztooook:)
Jönnék én is táborba, ha lehet:) szóval csatlakozom a reménykedők csoportjához :lol:
megyek is kinyomtatni a papírokat...
jaj, még azt szeretném kérdezni, hogy életkorilag kb milyen a megoszlás?
áááhh, /me ezt jól megaszonta 8O tényleg nemtom fogalmazni :oops:

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186372 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Köszi a válaszokat! :)
Azt hiszem biztosra mondhatom, hogy mennék táborba, szal ki is töltöm a jelentkezési lapot... És tényleg reménykedhetünk együtt Area! :wink: :D
Addig is bőszen írkálok a fórumba, már amennyit tudok... 8) És aránylag mennyi "új" lesz? Vagyis mennyi olyan ember lesz, akik nem voltak a tavalyi táborban, hanem most mennének először?
Lesznek még hasonló kedves kérdéseim azt hiszem... :wink: :oops:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186225 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: Hali!
Erősen szimpatizálok az idei táborral, bár akadályok mindig vannak... Egyenlőre csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mennyi esélyem vana bekerülésre? Regisztrált vagyok a fórumon, anno írkáltam is, de elmaradoztam, mert időhiányban szenvedtem/ek. MTT tag nem vagyok. Szal így kb mennyi az esélyem? Mert az alapján szervezem a nyári programomat... Tehát nem ígérek, kérek stb, csak szimplán felmérem a terepet. :wink:

Kedves Inczy,
hogy mennyi az esélyed, ezt nehéz megmondani. Sokan jelentkeznek, de csak április 30-a után (a jelentkezési határidő után) fogjuk pontosan tudni, hogy mindenkit elvihetünk-e, vagy szelektálnunk kell. Tény, hogy az MTT tagok elsőbbséget élveznek, és bár az MTT mostani létszáma meghaladja a 200 főt, majdnem biztos, hogy nem fog 140 (ennyi a tábori maximum létszám) MTT tag jelentkezni a táborba.
Tehát esély mindig van. Ezen kívül semmi biztosat nem ígérhetek neked.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186224 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Inczy: hát, szerintem mindenkinek van esélye, hiszen 140 ember jöhet, ami azért sok. Ha nem vagy MTT tag, az még nem azt jelenti hogy az esélyed 50%, mert annyian azért nincsenek... 8) ha ide be vagy regisztrálva az már jóóó, és ha hozzá is szólsz, szuppi. :D Nekem ennyit mondtak, és mivel én sem vagyok tag ezért reménykedjünk együtt. :wink:

Apropó én nem kaptam visszajelzést, csak még nagyonrégen, amikor e-mailban próbálkoztam, és mondták, hogy küldjem postán is el. :roll:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #186217 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hali!
Erősen szimpatizálok az idei táborral, bár akadályok mindig vannak... Egyenlőre csak annyit szeretnék kérdezni, hogy mennyi esélyem vana bekerülésre? Regisztrált vagyok a fórumon, anno írkáltam is, de elmaradoztam, mert időhiányban szenvedtem/ek. MTT tag nem vagyok. Szal így kb mennyi az esélyem? Mert az alapján szervezem a nyári programomat... Tehát nem ígérek, kérek stb, csak szimplán felmérem a terepet. :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #184976 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nellas írta: Egy kis kíváncsiság (ha számoltátok...) : Eddig hányan jelentkeztek a táborba?

Titok :wink: (De még nincs 140) 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #184975 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Egy kis kíváncsiság (ha számoltátok...) : Eddig hányan jelentkeztek a táborba?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 hónapja #184974 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nodlee írta: Az is négy ronggyal többet fizet,aki csak 2-vel lóg? lehet, hogy már kérdezte más, bocsi... Amúgy épp holnap egyenlítem júniusig a számlámat. Szóval ügyi vagyok :D Amúgy mikor kapunk visszajelzést arról, hogy megkaptátok-e a tábori jelentkezéseket? Puszi

Mindegy, hogy kinek mennyi a tartozása. Akinek tartozása van, az többet fizet a táborban! (Ez persze nem jelenti azt, hogy felmentést kap a tagdíjfizetés alól, mert azt is ki kell egyenlítse, ha nem a táborig, hát utána)
Ha e-mailen küldöd, akkor 2-3napon belül visszajelzünk.
Ha postán, és írtál e-mail címet, akkor e-mailen jelzünk vissza, amint eljutnak hozzánk a postai úton bejött jelentkezések.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.706 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére