MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 3 hónapja #197096 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Csele írta: Ha én vonattal megyek, majd megkérlek titeket, hogy Sárvárnál (utolsó megálló Szhely előtt) lógjatok ki az ablakon, hogy tudjam, melyik kocsiba kell szállni! :lol:


Mitől van olyan sanda gyanúm, hogy tökmindegy, mert vad Nolda rohammal foglaljuk el vagy a 3/4 vonatot... :mrgreen:
Persze szigorúan, mint cooltoorális társaság...
Nyugi, a tetőn bizti Neked is jut hely... :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197092 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: Szóval lesznek érdekes helyzetek... :lol:
Mi egyszer hasonló körülmények között táboroztunk, és akkor egy táblával oldottuk meg a dolgot. Forgatható táblát csináltunk kartonból, 3 felirattal: fiúk-lányok-senki. És értelemszerűen abba a helyzetbe állítottuk, ami éppen az aktuális volt... 8)


Inczy, ez marha jó ötlet! Kriszana is helyesel itt mellettem. Így valóban félreértésmentes helyzeteket teremthetünk =) Volna kedved megcsinálni? Mert szakavatott kéz, ugyebár...

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197091 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ha én vonattal megyek, majd megkérlek titeket, hogy Sárvárnál (utolsó megálló Szhely előtt) lógjatok ki az ablakon, hogy tudjam, melyik kocsiba kell szállni! :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197089 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: És BP-n a pályaudvaron a szimatunk alapján találjuk meg a csoportot? :) Vagy lesz vmi tábla, feltűnően emlegetitek majd az MTT-t, mittomén... szal vmi? vagy semmi? :wink: :D

A tavalyi fogadóbizottság a Déliben:
katt ide :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197082 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szóval lesznek érdekes helyzetek... :lol:
Mi egyszer hasonló körülmények között táboroztunk, és akkor egy táblával oldottuk meg a dolgot. Forgatható táblát csináltunk kartonból, 3 felirattal: fiúk-lányok-senki. És értelemszerűen abba a helyzetbe állítottuk, ami éppen az aktuális volt... 8)
Bár sztem ez lesz a legkevesebb, lényeg, hogy lesz hol aludni, lesz mit enni, és együtt leszünk, nemde? :wink:
Juteszembe... Az, hogy ki hogyan kivel lesz egy szobában azt majd helyszínen úgy döntjük el ahogy akarjuk, igaz?
És BP-n a pályaudvaron a szimatunk alapján találjuk meg a csoportot? :) Vagy lesz vmi tábla, feltűnően emlegetitek majd az MTT-t, mittomén... szal vmi? vagy semmi? :wink: :D

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197074 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Utazáskor ha valaki vidéki, ugye nem baj, ha nem Pesten, hanem odahaza veszi meg a jegyet Szombathelyig? (A csoportos jegy miatt kérdezem)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197037 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: az egyetlen kőházban van egyetlen zuhanyzó kb 6-8 működő zuhannyal, de nincs külön férfi meg női


Ez tavaly is nem kis derültséget és kisebbfajta kalamajkákat okozott, nagyrészt a meglepetés ereje miatt =) Idén is hasonló ghubancok várhatóak, természetesen mindettől csak fokozódik a hangulat. És minden egyébtől, ami még ismeretlen azok számára, akik nem voltak tavaly Velemben. Szóvallll no para, ami új, az izgalmas: eszvéesz ne kérdezzetek túl sokat a részletekről, maradjon meglepi =PP

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197011 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Csele írta: Én arra lennék kiváncsi, hogy mindezek milyen állapotban vannak. Mert én 3 éve jártam abban az üdülőben utoljára, s akkor eléggé le volt robbanva, s gyakran még melegvíz sem volt (igaz, mióta koleszos vagyok Veszprémben eléggé lementek az igényeim 8) )

Viszont akkor volt egy tulajváltás (azért is nem mentük oda többet a sulitól :( ), s ő talán újított rajta valamit.

Jah, és akkor a konyha sem üzemelt, mert pókhálós és romos volt az egész, így a lenti társalóban főztünk. Igazi vadkemping.. :lol:

ahogy Kincső írta az egyetlen kőházban van egyetlen zuhanyzó kb 6-8 működő zuhannyal, de nincs külön férfi meg női.
Viszont felujítják mire megyünk, tehát jobb állapotban lesznek előre láthatólag, mint tavaly.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197009 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok!

Nu, feladtam a csekket. Arról kapunk értesítést, hogy megérkezett-e?

Ahogy látom elég félnomád körülmények lesznek. Részletesebb program leírást csak ott kapunk, igaz? :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196954 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én arra lennék kiváncsi, hogy mindezek milyen állapotban vannak. Mert én 3 éve jártam abban az üdülőben utoljára, s akkor eléggé le volt robbanva, s gyakran még melegvíz sem volt (igaz, mióta koleszos vagyok Veszprémben eléggé lementek az igényeim 8) )

Viszont akkor volt egy tulajváltás (azért is nem mentük oda többet a sulitól :( ), s ő talán újított rajta valamit.

Jah, és akkor a konyha sem üzemelt, mert pókhálós és romos volt az egész, így a lenti társalóban főztünk. Igazi vadkemping.. :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196932 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: Újra itt...

Nekem megjött a rendes levél, befizettem a csekket, működik a kérdőív is... Szal lekopogom, és szerencsésnek érezhetem magam... :wink:

Akkor útlevél nem kell? Rendben, bár az se árt, ha kéznél van... És még vmi: mennyit fogunk túrázni? Egyszerre sokat vagy kis adagokban? Sokat kevesebbet? És a zuhanyzók hogy vannak a táborban? Az egészre egy népzuhany, vagy kőházanként egy, vagy szobánként egy, vagy... hogy? :?:


Szvsz lesz hosszabb meg rövidebb túra is.
A zuhanyzók úgy vannak, hogy a kőházban (mivel egy van, 20 ágyas szobákkal) van egy helyiség, 4-5 zuhanyzóval (nem emlékszem pontosan hánnyal). :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196926 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Újra itt...

Nekem megjött a rendes levél, befizettem a csekket, működik a kérdőív is... Szal lekopogom, és szerencsésnek érezhetem magam... :wink:

Akkor útlevél nem kell? Rendben, bár az se árt, ha kéznél van... És még vmi: mennyit fogunk túrázni? Egyszerre sokat vagy kis adagokban? Sokat kevesebbet? És a zuhanyzók hogy vannak a táborban? Az egészre egy népzuhany, vagy kőházanként egy, vagy szobánként egy, vagy... hogy? :?:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196902 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
MINDENKI FIGYELMÉBE:

Akik e-mailben küldték el a tábori csapatbeosztást, az olyan, mintha nem is küldtek volna semmit, mert azt nem tudjuk feldolgozni, figyelembe venni.
Tehát javaslom, hogy próbáljátok meg kitölteni a kérdőívet (jó pár embernek sikerült, tehát a hiba nem a mi készülékünkben van... 8) ). Holnap beteszek egy listát, hogy ki az, aki még nem töltötte ki.

Csele azért nem tudsz belépni, mert még nem vagy benne a listában.

És még 1x:
NEM, NEM KELL ÚTLEVÉL.VÉLETLENÜL KERÜLT BELE A SZÖVEGBE.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196900 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
[size=9:1e83y5jn]nemrég írtam egy hozzászólást, de úgy eltünt, mint a kámfor, szóval ismétlés:[/size]

:cooljump: :up: :hello: :itscool: :sungl: :agree: :D
Nemrég jött a telefon, hogy MEHETEK táborba!!!!!!!!!!!!
[size=9:1e83y5jn]Szóval Kriszana nyert[/size]

De akkor miért nem vagyok fenn a netes listán (Sil nem látott!) :eek4:

(nem is tudjátok, hogy kit engedtetek magatok közé! :evil3: )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196633 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

mogy írta: kriszana Drága!
A befizetéssel kapcsolatban: tudom, hogy kaptam levelet, tudom, hogy van benne mellékelve csekk, meg midnen, de a kérdésem az, hogy lehet e a befizetést online utalással is megoldani? Csak mert az nekem sokkal egyszerűbb lenne.
Valahogy tudnál jelezni, hogy ez is elfogadott fizetési mód-e?
millió köszönet:
mogy.

Dárga mogy :-)

Igen, lehet online utalással fizetni a tábort. Egy dolgora kell csak figyelni: a megjegyzés rovatban tüntesd föl a valódi nevedet, a pontos címet, és hogy tábor 1. részlete. oks?

Arwena írta: Nekem is volna egy lehet hogy hülye kérdésem:
mi van ha nincs útlevelem? az mindenképpen kell? (csak mert benne van a tájékoztatóban)

Nem szükséges az útlevél, ne parázzatok :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196623 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem is volna egy lehet hogy hülye kérdésem:

mi van ha nincs útlevelem? az mindenképpen kell? (csak mert benne van a tájékoztatóban)

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196599 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
kriszana Drága!
A befizetéssel kapcsolatban: tudom, hogy kaptam levelet, tudom, hogy van benne mellékelve csekk, meg midnen, de a kérdésem az, hogy lehet e a befizetést online utalással is megoldani? Csak mert az nekem sokkal egyszerűbb lenne.
Valahogy tudnál jelezni, hogy ez is elfogadott fizetési mód-e?
millió köszönet:
mogy.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196486 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Esgal igazabbat szólt, mint hinnétek...

Csele írta: Kriszana kontra Sil. Most kinek van igaza?!
Mert levelet azt ma sem kaptam (messze van ez a Vas megye a postának...) :roll:

fogsz kapni levelet - türelem
Joci neked is elment a levél, csak idő kérdése, hogy mikor ér oda. De egészen bizonyos, hogy az nem sűrgeti a csigapostát, ha mindennap beírjátok a topikba, hogy nem kaptátok meg.

Adelard írta: ja igen és nekem még címem is félre van nyomva :roll: mondjuk nem sulyos mert a boritékra is ugy van irva és végülis megérkezett a levél, de azért jo lenne kijavítani kinek irjam meg a rendeset? mert azt hiszem én a jelentkezési lapra jól irtam rá.. :roll:

Javítva - elnézést érte

Rabyn írta: Ana, Moragan többi tábvez.

A pénznek 30áig kell megérkezni vagy akkor van az utsomikor feladom?

Ha 30-án feladjátok, az tökéletes lesz. Egyébiránt, mivel Pünkösd van, és a levelek egyébként is később lettek kiküldve a befizetési határidő június 4-ig tolódik . Tehát ne aggódjon senki, minden rendben lesz. Lehet május 31 előtt és után is befizetni.

Anglachel írta: Az addig ok hogy elmegyek Szombathelyig vonattal de hogy találom meg a különbuszt Szombathelyen meg Velemben a szállást?

A szombathelyi állomás nem olyan nagy, hogy ne találnál meg 100 embert sátrakkal, és óriáshátizsákkal felpakolva...
a különbusz pedig majdnem az állomás elöl indul. Nem lehet eltéveszteni:-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196485 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Emberek, lehet, h én látom rosszul, de mit idegeskedik mindenki a kérdőív miatt? Jó, tudom, a népek nagyon szeretnének általuk választott csapatba kerülni, meg ilyesmi--de azért nem dől össze a világ, ha nem! Ha ettől függene, h jöttök-e v. nem-e, érteném...de nem. Szvsz senki nem marad le semmiről, és nem hiszem, hogy bárki közösségi életét egy életre tönkre vágná, ha nem tölti ki véletlenül...na mind1, ez csak személyes vélemény, szigorúan szvsz...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196464 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:

Fiona írta: Most egy nagyon izé kérdés következik :) :

Ugye be lehet fizetni május 31.-e előtt a pénzt????


Én remélem, ugyanis már feladtam.
(tekintve h nálam nem szokott kitartani sokáig a pénz, muszáj volt)


Naná, hogy lehet előbb. A határidőknek nem az a lényege, hogy azon az egyetlen napon lehet megtenni az adott dolgot... :D
[size=9:33zao54u]Olosta: talán nem dől össze a világ, ha csak június 1.-jén fizeted be :wink: , de nem vagyok táb.vez. :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196459 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Csele írta: Kriszana kontra Sil. Most kinek van igaza?!
Mert levelet azt ma sem kaptam (messze van ez a Vas megye a postának...) :roll:


sajna eddig a percig nekem sem jött levél ...
pedig én BP
iylenkor mi a teendő ?
:(
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196455 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Gandalf írta: Elfogadták a félrenyomtatott csekket ("klilencezer"), igaz, utána kellett kérdezniük, hogy nem lesz-e gond vele, de végül elfogadták. Befizetés kipipálva!
Azért legközelebb ne nyomjátok félre! :wink:


ja igen és nekem még címem is félre van nyomva :roll: mondjuk nem sulyos mert a boritékra is ugy van irva és végülis megérkezett a levél, de azért jo lenne kijavítani kinek irjam meg a rendeset? mert azt hiszem én a jelentkezési lapra jól irtam rá.. :roll:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196451 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Öööö... végső elkeseredésemben ide fordulok. Szal, van az a kérdőív, és engem nem enged be az oldal azzal a kijelentéssel, hogy a nevem nincs beregisztrálva. Már kaptam levelet, meg küldtem emilt is a szervezőknek durván öt napja, hogy engem nem enged be a dolog, de még mindig nem tudok belépni. Please kezdjetek valamit velem, mert ha 2-a a kitöltési határidő, félek nem tudok addig fellépni. Köszi előre is, és sorry, hogy itt ennyire rágom a fületek, de most megyek először, és nem akarok semmit sem elrontani... :roll: :)

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196445 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Igen nekem is a hóvégével van baj.. ha egy héttel előbb érkezik a levél... rögtön be is tudom fizetni.. de nekünk csak 29én jön (ha jön) pénz a számlára azt még le is kell venni és befizetni a számlát

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196444 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
most láttam a naptárban, hogy máj. 31 pünkösdhétfő, és mint ilyen, ünnepnap, amikor a posta zárva..
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196440 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Elfogadták a félrenyomtatott csekket ("klilencezer"), igaz, utána kellett kérdezniük, hogy nem lesz-e gond vele, de végül elfogadták. Befizetés kipipálva!
Azért legközelebb ne nyomjátok félre! :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196437 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Fiona írta: Most egy nagyon izé kérdés következik :) :

Ugye be lehet fizetni május 31.-e előtt a pénzt????


És május 31. után?
Bocsánat, hogy pofátlan vagyok, de szvsz kicsit szerencsétlenül lett eltalálva ez a hóvégi időpont a pénzbefizetésre. :roll:
Minden esetre mindent megteszek, hogy időben feladjam a csekket! :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196427 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Fiona írta: Most egy nagyon izé kérdés következik :) :

Ugye be lehet fizetni május 31.-e előtt a pénzt????


Én remélem, ugyanis már feladtam.
(tekintve h nálam nem szokott kitartani sokáig a pénz, muszáj volt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196424 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Most egy nagyon izé kérdés következik :) :

Ugye be lehet fizetni május 31.-e előtt a pénzt????

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #196402 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Anglachel írta: Az addig ok hogy elmegyek Szombathelyig vonattal de hogy találom meg a különbuszt Szombathelyen meg Velemben a szállást?


Ha csoporttal jössz, akkor értelem szerint, ha meg nem akkor keresel egy nagy csapat embert az adott időpontban akiken MTTs póló van

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.623 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére