MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 3 hónapja #198583 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: tegnap kiderült, hogy kettő, azaz 2 darab táboros levél visszajött. Mert a feladó nem vette át őket :roll: ...még nem tudom, kinek a levelei, de Artemisz lehet, hogy a tied is köztük van


Átvenni?!

Hiszen értesítést sem kaptam, meg semmit, és a potaládában sem volt! 8O


Amúgy gitárt meg furulyát én is hozok!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #198574 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Morgana írta: Zene topic összevonva:

Gitárt ajánlottak: Kincső, Mírrand

Furulyát ajánlottak: Kincső, Mírrand, Rabyn, Adelard

Muszti-Dobai Gitáriskola: Mírrand, _Neo

Hegedűt, fuvolát, sípot, dobot várunk :)


Tudom, egy kicsit későn eszméltem, de gitárt és Muszty-Dobay gitársulit én is tudok hozni (már ha valaki lesz olyan kedves, és leviszi kocsival a gitárt..... :cool2:)

És engem is nagyon érdekelne, hogy a második levél érkezését mikorra várhatjuk....?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198571 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
mogy: Köszi, de asszem, sikerült megoldanom :wink: ari vagy!

kriszana írta: tegnap kiderült, hogy kettő, azaz 2 darab táboros levél visszajött. Mert a feladó nem vette át őket :roll: ...


8O mihihi??? De hiszen meg sem kaptam! Hát ezt nem értem... :(
Na mind1, lényeg az, hogy utólag be tudom fizetni, köszi a segítségeteket! :wink:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198551 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aeglos írta:

Finduilas írta: :hello: Ó, ezt el sem hiszem!!!! Megvan a zászlónk!!! Ez egy csoda. De legalábbis jó ómen az idei tábornak ;)


Ez nem lehet igaz!
ÉLJEEEN!
:cheers:

Legalább nem kell újrafesteni...
De azért nagyon kiváncsi vagyok arra, hogy ki lehetett a feladó. :roll:


Ha nem írta rá a nevét, ne firtassuk, mivel visszaadta...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198550 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Finduilas írta: :hello: Ó, ezt el sem hiszem!!!! Megvan a zászlónk!!! Ez egy csoda. De legalábbis jó ómen az idei tábornak ;)


Ez nem lehet igaz!
ÉLJEEEN!
:cheers:

Legalább nem kell újrafesteni...
De azért nagyon kiváncsi vagyok arra, hogy ki lehetett a feladó. :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198543 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ulmo írta: Tábvezek: ma utaltam az első részletet. Ugye még nem késtem el?

Nem késtél el 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198538 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Csele írta:

Van patak. Ott folyik a bolt mellett.

Meg azt is mondják, hogy esős nyarunk lesz, ami errefelé (Alpokalja) azt jelenti, hogy akár ki is állhatsz alá (magyarázat: ha a meterológia esőt ígér, nálunk már tisztul az idő :lol: )


Hát bízzunk benne, hogy abban a 10 napban inkább szép, meleg, száraz idő lesz. Ne tegye tönkre az eső az esti szabadtéri programokat.


Tábvezek: ma utaltam az első részletet. Ugye még nem késtem el?
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198503 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Van patak. Ott folyik a bolt mellett.

Meg azt is mondják, hogy esős nyarunk lesz, ami errefelé (Alpokalja) azt jelenti, hogy akár ki is állhatsz alá (magyarázat: ha a meterológia esőt ígér, nálunk már tisztul az idő :lol: )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198499 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Van patak. :) Ott folyik a bolt mellett.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198498 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ankalimon írta: Nem kell a patakra járni.... :)


OFF
[size=9:2pii7uhk]Nincs is patak ;) [/size]
ON

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198454 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Erda niire (Area) írta: Üdv!
Lécci nyugtassatok meg! A tesóm most hétvégén volt Velemben, és a diákszállóban szálltak. Azt mondta, hogy a fürdők/wc-k ellégé le vannak amortizálva, és melegvíz csak az első 10 embernek jut. Persze, ez nem akkora katasztrófa, csak kicsit megriadtam. Igaz a hír?

Peredhil/Earendil írta: Amúgy megnyugtatlak. Lesz elég víz. Csak nem kell félóráig folyatni a vizet. ha meg nem lesz elég akkor két dolgot tehetünk:
:arrow: Megkérjük Ulmo-t, hogy segítsen.
:arrow: Elmegyünk a patakhoz, és megmártózunk esetleg a finnyásabbak hoznak onnan vizet, felforraljuk és abban fürödtök. :biggrin2:


Na. Még mielőtt bárki bepánikolna: Víz van. Elegendő. Nem kell a patakra járni.... :)
Probléma csak a melegvízzel lehet (noha 10 embernél egészen biztosan több tud zuhanyozni közvetlenül egymásután is). Az bizony a későn jövő fürdőzőknek már nem biztos, hogy jut. Ezt tavaly úgy próbáltuk megoldani, hogy arra biztattuk a táborozókat ne egyidőben használják a melegvizet, hanem próbáljanak több (esetleg napközbeni) időpontban zuhanyozni. Ja, és valóban szükséges némi önmérséklet a melegvíz használatban.
A fürdő és WC blokkot a tábor előtt teljesen felújítják.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198427 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
8O 8O 8O
Meglett a tünc-zászló?! :hello: :bounce: :dance:
Ez tényleg csoda. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #198425 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok,
tegnap kiderült, hogy kettő, azaz 2 darab táboros levél visszajött. Mert a feladó nem vette át őket :roll: ...még nem tudom, kinek a levelei, de Artemisz lehet, hogy a tied is köztük van...és OneRing, lehet, hogy a tied a másik...

Egyébként a kőházban 70 ember fér el.
A számlaszám: 11709002-29900837 - erre lehet befizetni a tábor első részletét annak, aki eddig még nem tette volna meg...

Előd, a citerád elfér nálunk a kocsiban :-)

És ÉLJEN A TÜNC ZÁSZLÓ MEGKERÜLÉSE!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198416 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Üdvözletem!

Mondjuk hálózsákot, meleg pizsamát, mert az Alpokalján hűvös lehet éjjel, polifomot, ha vékony a sátor alja... ahogy az benne volt a kedvenc levelünkben :lol:
Sátrasok? Mintha 40 ember férne a kőházba... Vagy rosszul emlékszem? :? 143-an leszünk összesen.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198382 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Lehet, hogy hülye kérdés, de kb hányan lesznek sátrasok? És aki sátorral megy, annak pontosan mit ajánlott említett ingó-ingatlan mellett beszereznie?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198330 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
ja és akor mindenkinek a képeit egyetlen gérpe kéne feltenni.. és akkor kiiírni cdre az összes képet és később sokszorosítani azoknak akik kérnek belőle.D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198328 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Jut eszembe! Szgépek lesznek-e a táborban? CSak mert ha minden sikerül akkor addigra visszakapom a fényképezőgépem! Semmit se kell hozzá telepíteni, fájlból fájlba kell másolni, és ha lesz számítógép akkro vistzem vele a kábeleket és feltenném az egyik gépre (és viszek cdt és tábor végén kíírjuk rá) és akkor tudnék soook sok képet csinálni


Szvsz ezzel nem leszel egyedül :) Úgyhogy a tábvezek télleg felkészülhetnének erre, már ha nem bánják, ha párezer tábori képecke csücsül 1-2 gépen :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198326 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
előd: ha odaadod valakinek biztosan lehozza..

Jut eszembe! Szgépek lesznek-e a táborban? CSak mert ha minden sikerül akkor addigra visszakapom a fényképezőgépem! Semmit se kell hozzá telepíteni, fájlból fájlba kell másolni, és ha lesz számítógép akkro vistzem vele a kábeleket és feltenném az egyik gépre (és viszek cdt és tábor végén kíírjuk rá) és akkor tudnék soook sok képet csinálni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198323 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hoz valaki hegedűt a táborba?

Mert én szívesen játszanék rajta :)

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198297 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
:hello: Ó, ezt el sem hiszem!!!! Megvan a zászlónk!!! Ez egy csoda. De legalábbis jó ómen az idei tábornak ;)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198285 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Batti írta: Kedveseim

Igen fura levelet találtam tegnap a postafiókunkban. előszöris nem volt rajta feladó. Az mindenesetre kiderült, hogy Budapesten adták fel. Viszont belül sem volt semmiféle szöveg vagy magyarázat, de volt benne egy zászló. Lehet, hogy az eltünt táborizászlót küldte vissza, aki elvitte?

Midenesetre kaptunk egy zászlót ami háromszög alaku, szürkés zöld és feltünően tünde felirat van rajta. Megy egy címer is.



Igen, igen, igen!!!!

A tünde-zászló!!!
Ez fantasztikus!!!

:)

*boldog*

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198283 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Csele írta: Eltünt a tünde-zászló???
Mikor?


Tavalyi tábor után...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198282 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Eltünt a tünde-zászló???
Mikor?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198270 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Sil írta: :hello: Az a zászlónk lesz! A tünde zászló! :dance: *örvendezik*



Tünde zászló, jippí!!!!! :dance: :cheers:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198236 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ankalimon írta: Egyébként pedig érdemes megjegyezni, hogy a csapatok beosztásánál sokkal erősebben számít az, hogy ki kivel szeretne beszélgetni/együtt dolgozni/egy csapatba kerülni, mint az, hogy melyik csapatba jelentkezett...


z már csak azért is megnyugtató, mert nekem tök mindegy, hogy mi a csapat neve...az már joban izgat, kikkel leszek együtt-))))
most megnyugodtam-)))
Onering: javaslat: gyere át, töltsd ki itt-)))
a csekkről: kirszanátók lérdeztem korábban, hogy el lehet e utalni pl online, vagy be kell menni a bankba, és utalást kérni
Vagy veszel egy csekket, és kitöltöd...sztem ez mindegyik járhaó út.
A számlaszámot meg sztem bárkitől el tudod kérni, aki kapott csekket-))))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198209 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Batti írta: Midenesetre kaptunk egy zászlót ami háromszög alaku, szürkés zöld és feltünően tünde felirat van rajta. Megy egy címer is.


Hát, ha így néz ki: www.tolkien.hu/galeria.php?mode= ... 60&mnu=123 Akkor az télleg a tünci zászló :) Végre megvan :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198189 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Batti írta: Midenesetre kaptunk egy zászlót ami háromszög alaku, szürkés zöld és feltünően tünde felirat van rajta. Megy egy címer is.

:hello: Az a zászlónk lesz! A tünde zászló! :dance: *örvendezik*

Artemisz: ne mondj le a táborról, a kérdőíves listában benne vagy, nem tudom, miért nem műxik...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198185 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedveseim

Igen fura levelet találtam tegnap a postafiókunkban. előszöris nem volt rajta feladó. Az mindenesetre kiderült, hogy Budapesten adták fel. Viszont belül sem volt semmiféle szöveg vagy magyarázat, de volt benne egy zászló. Lehet, hogy az eltünt táborizászlót küldte vissza, aki elvitte?

Midenesetre kaptunk egy zászlót ami háromszög alaku, szürkés zöld és feltünően tünde felirat van rajta. Megy egy címer is.

"Kane o Keizai Suru"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198182 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Bocsássatok meg, de nekem még mindig nem sikerül kitölteni a kérdőívet (és nem az explorerrel van baj!). És a levél se jött meg.

Most már végképp mondjak le a táborról, vagy mi van?! :?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #198181 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Onering: ugy csináld, hogy jelentkezz be, és akkor úgy csináldd meg a tesztet. Ha csak simán rámész, akkor írja ki, hogy jelentkezz be.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.657 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére