MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 3 hónapja #202873 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Éowyn! írta: Alyr: a csekket belehet fizetni az OTPben! odamész a pénzbefizetős ablakhoz, és odaadod a csekket, hogy ezt szeretnéd befizetni, ilyen egyszerű :wink:


Tegnap nekem valaki aszondta, h OTPben a postai csekkel semmit nem tudnak kezdeni.

Netes átutalás?
Életembe először van pénz a számlámon (a jó, másoccor) félek h netről leszedik... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202863 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ahaaa. Tehát akkor az a lényeg, hogy ne postán fizessem be. Az mindegy, hogy csekk, vagy átutalás, csak ne a postán törpénjen, mert az lassú ugyebár. Viszont helyette ott a jókis OTP :D Mindent értek. Teljes megvilágosodás :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202839 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Alyr: a csekket belehet fizetni az OTPben! odamész a pénzbefizetős ablakhoz, és odaadod a csekket, hogy ezt szeretnéd befizetni, ilyen egyszerű :wink:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202836 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Alyr: neten is át lehet utalni. Mi így csináltuk. (bár lehet, hogy ott be kell regisztrálni, mert nem tom, hogy csinálták szüleim)

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202835 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Perme már évekkel ezelőtt is fizetett be anyuja helyett csekkeket, úgyhogy nekem nem újdonság... ((:

De most akkor nem értem. Csekken is lehet befizetni, nem? Pontosabban: az is jó, ha csekken fizetem be, ugye?

Ana, vmikor kaphatok tőled még MTTs csekket, hogy tagdíjat tudjak befizetni...? Vagy utáljam át inkább?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202801 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ha mindent OTP-n kell fizetni, akkor mi a manónak küldtetek csekket?
Tekintve h az eccerű ember aki nem jár naponta fórumra (sőt) ugyan konstatálja, hogy a levélben azt írjátok, hogy OTP meg minden, de a csekken ugyanaz a számlaszám szerepel...

(nekem egyébként egyúttal Áfi csekkét is elküldtétek... :D )

Más: nem akarunk szervezni OTP-bénzbefizetős talit? Vagy csak én vagyok ien gyáva?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202712 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta:

csudi írta: Morgana, Kriszana,

En biza baromi regen befizettem mindent. Nehogy azt mondjatok, hogy nem jott meg a penzmag... Ez megagáz lenne, hogy franc esne a postába.

Csudi


Lehet, hogy a pénz megjött, csak az értesítés nem, amit az OTP küld. :roll: Ne aggódj!

már az értesítés is megjött, minden rendben

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202703 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

csudi írta: Morgana, Kriszana,

En biza baromi regen befizettem mindent. Nehogy azt mondjatok, hogy nem jott meg a penzmag... Ez megagáz lenne, hogy franc esne a postába.

Csudi


Lehet, hogy a pénz megjött, csak az értesítés nem, amit az OTP küld. :roll: Ne aggódj!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202683 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Morgana, Kriszana,

En biza baromi regen befizettem mindent. Nehogy azt mondjatok, hogy nem jott meg a penzmag... Ez megagáz lenne, hogy franc esne a postába.

Csudi
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202493 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Fiona írta: Csak azt akarom kérdezni, hogy lesz-e esténként megint filmvetítés??
És ha lesz akkor lehet filmeket vinni???


Filmvetítés lesz, de messze nem minden este.

Köszönjük szépen a felajánlást, de a filmekről a szervezők gondoskodnak.

:)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202431 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Csak azt akarom kérdezni, hogy lesz-e esténként megint filmvetítés??
És ha lesz akkor lehet filmeket vinni???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202418 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Ana, hogy tudok OTPbe fizetni ha KPvel akarok fizetni? egyszerűen beadom a csekket meg a pénzt és csókolom? Ugyanis az száz, hogy apám nem fogja átutalni:((

Csincike, a ha átutalsz, azért nem kell bemenni az OTP-be :-)
A KP-vel fizetsz, akkor megnyomod a "lakossági folyósázmla" nevezetű gombot, letéped a sorszámot, megvárod míg kiírja a számodat, és a megfelelő ablakhoz sétálsz.
1 verzió: KP + csekk
Odaadod a pénzt + a csekket és azt mondod: "Pénzt szeretnék befizetni"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad, és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt.
2. verzió: KP + számlaszám kis papiroson
Odaadod a pénzt, és azt mondod: "Szereték befizetni a Magyar Tolkien Társaság számlájára X összeget. A befizető: XYZ, Bp 1111 ABC utca 11. szám. A Közlemény rovatba legyen szives odaírni, hogy Nyári tábor 2 részlet"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt. 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202416 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ana, hogy tudok OTPbe fizetni ha KPvel akarok fizetni? egyszerűen beadom a csekket meg a pénzt és csókolom? Ugyanis az száz, hogy apám nem fogja átutalni:((

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202415 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
1.: Nagyon örülök, hogy ennyi a jelentkező a fehér-nép-focira.

2.:Sajnálom, hogy így megosztottam a népet; nem állt szándékomban. Abban pedíg biztos vagyok, hogy nem fogunk a foci miatt programokat kihagyni (erről majd én gondoskodom: labdamegvonás estébé :twisted: )

3.: Torna itánt is érdeklődnék. Permí szívesen felajánlaná, hogy segít a levezetésében, de fél, hogy abból erőnléti edzés lenne :roll:

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202414 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Ulmo írta:

Alyr Arkhon írta: Most akkor otp-ben kell fizetni, vagy lehet postán is?


Alyr: te befizetheted mindkét helyen, sőt kötelező mindkét helyen :mrgreen:
Egyébként tökmindegy, csak a posta mostanában kicsit lassú, így az OTP-ben befizetve hamarabb megérkezik a pénz az MTT OTP-s számlájára.

NEM, nem mindegy!
OTP-ben fizessetek kérlek benneteket!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202412 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ennek elkerülése végett a levelek elsőbbségivel mennek a postán, tehát pár napon belül vagy jövő hét elején meg kell kapjátok őket.
:)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202407 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ha a második levél késve érkezik kapunk fizetési határidőt? :oops: :cry: :roll: :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202366 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta: Most akkor otp-ben kell fizetni, vagy lehet postán is?


Alyr: te befizetheted mindkét helyen, sőt kötelező mindkét helyen :mrgreen:
Egyébként tökmindegy, csak a posta mostanában kicsit lassú, így az OTP-ben befizetve hamarabb megérkezik a pénz az MTT OTP-s számlájára.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202362 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nólindir írta: Ja, és akkor Cica és Ranamarth is bevéve! :D Egész sokan leszünk itt!


Én is szeretnék!!!! (bár az igaz, hogy nem nagyon tudok, de lelkesedésem van!! :roll: :lol: )

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202333 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Most akkor otp-ben kell fizetni, vagy lehet postán is?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202331 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Silcucc nagyon lelkesen csápolva jelentkezik a focicsapatba, kizárólag tartalékként, kispadra, főleg drukkolni! :) De azért ott vagyok ám! :twisted: :) :D :cooljump:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202288 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nólindir írta:

De itt a másik csapat fiúkból áll majd :twisted:

Tekintsem kihívásnak? :twisted:


De remek felfogóképessége van itt valakinek :twisted:

Na jó, ez OFF... :?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202287 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:

Léli (Deriana) írta:

Rayan írta: Legyen reggeli torna!! Ne mindennap, de én szívesen tartok és kellemes ébredés és még vicces is.


Öh, izé, lehet, csak ne kötelező... (jó, tudom, egy program se kötelező..) hadd aludjanak azok, akik lusták ilyesfajta tevékenységhez, mint össze-vissza ugrálás a felkelő nap fényében... :roll: :)


Egyetértek, másrészt ilyen csoportos izében nem veszek részt még akkor se ha kedvem van a testmozgáshoz a reggeli nap fényében...

Más részről jó dolog arra ébredni, hogy mások hogy gyötrik magukat amíg én pihenek...
(tudom h ez gonosz volt...)


lehet reggeli torna, de akkor ne legyen kötelező! én például szívesen tartok magamnak reggeli tornát pl úgy hogy egy ideig forgolódok az ágyban utána meg a poharat amiben mondjuk kakaó van a számhoz emelgetem... utána meg visszafekszem az ágyba, mert rosszul vagyok a kakaótól, szóval kb perc újabb fekvés...

Amúgy én aerobikot tudnék tartani nektek, mert a szinkronkorizok és ahhoz kell...persze elég durván nyomjuk és néha én sem bírom...amúgy meg zeném sem lenne hozzá...mind csak egy ötlelt volt... :wink:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202286 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Drizzt írta: Ejjmár', minél több az akadály, annál izgalmasabb

Shimán! 8)

Brisa írta: Roppant csalódottak lennénk, ha ezek után a 10 nap alatt mindenki csak focizni akarna.

Na de kérlek, mikor mondtam én ilyet valaha is? Semmi nagy lélegzetű dolog tényleg, csak SZERETNÉNK FOCIZNI EGY 20 PERCET! (Ennyit a fiúk is fognak!) Hát olyan kivitelezhetetlen ez? :wink:

De itt a másik csapat fiúkból áll majd :twisted:

Tekintsem kihívásnak? :twisted:

Ja, és akkor Cica és Ranamarth is bevéve! :D Egész sokan leszünk itt!

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202278 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Léli (Deriana) írta:

Rayan írta: Legyen reggeli torna!! Ne mindennap, de én szívesen tartok és kellemes ébredés és még vicces is.


Öh, izé, lehet, csak ne kötelező... (jó, tudom, egy program se kötelező..) hadd aludjanak azok, akik lusták ilyesfajta tevékenységhez, mint össze-vissza ugrálás a felkelő nap fényében... :roll: :)


Egyetértek, másrészt ilyen csoportos izében nem veszek részt még akkor se ha kedvem van a testmozgáshoz a reggeli nap fényében...

Más részről jó dolog arra ébredni, hogy mások hogy gyötrik magukat amíg én pihenek...
(tudom h ez gonosz volt...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202260 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Felagund írta:
De itt a másik csapat fiúkból áll majd :twisted:
(amúgy perme eléggé vizuális típus... :lol: )


hát ha nem bánod a fiú csapatba meg pláne nem jelenzkezem...nem a foci tudásom miatt, mert az még a csajfociba is kevés lenne! a dolog egyéb problémákba ütközik... :roll:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202256 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rayan írta: Legyen reggeli torna!! Ne mindennap, de én szívesen tartok és kellemes ébredés és még vicces is.


Öh, izé, lehet, csak ne kötelező... (jó, tudom, egy program se kötelező..) hadd aludjanak azok, akik lusták ilyesfajta tevékenységhez, mint össze-vissza ugrálás a felkelő nap fényében... :roll: :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202252 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Részemről támogatom egyéb sporttevékenységeket is. Főleg a "boldogságban úszás" programpontot. Legyen reggeli torna!! Ne mindennap, de én szívesen tartok és kellemes ébredés és még vicces is.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202251 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aranna írta:

Alyr Arkhon írta:
Szvsz roppant csalódottak lennénk, ha olyan programok lennének, hogy 10 napig focizni kéne helyette... :D
De ismervén a tábor szervezőit ettől aligha kell tartani.


hát én szvsz inkább kihagynám a focit, suliban az utsó tesiórákon csajfoci volt, és...hát...nektek is van lelki szemetek...képzeljétek el...eléggé gáz volt! szóval nézőnek jelentkezek inkább... :wink:


De itt a másik csapat fiúkból áll majd :twisted:
(amúgy perme eléggé vizuális típus... :lol: )

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202249 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:
Szvsz roppant csalódottak lennénk, ha olyan programok lennének, hogy 10 napig focizni kéne helyette... :D
De ismervén a tábor szervezőit ettől aligha kell tartani.


hát én szvsz inkább kihagynám a focit, suliban az utsó tesiórákon csajfoci volt, és...hát...nektek is van lelki szemetek...képzeljétek el...eléggé gáz volt! szóval nézőnek jelentkezek inkább... :wink:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.526 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére