MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 3 hónapja #202232 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Brisa írta: Bőven lesz alkalom a spontán programokra (pl. minden ebéd után, de a programok között is vannak lyukak pontosan az ilyen spontán megmozdulásokra), úgyhogy semmi pánik. :D

Egyszerűen a lenti lelkesedés a sport és a zenélés iránt olybá tűnik, mintha a lelkesültek megfeledkeztek volna arról, hogy a focin és az éneklésen kívül kismillió más dolog is lesz a táborban, amelyeket pontosan eme lelkes emberkéknek szervezünk nagy energiabefektetéssel. Roppant csalódottak lennénk, ha ezek után a 10 nap alatt mindenki csak focizni akarna. :wink: :mrgreen:


Szvsz roppant csalódottak lennénk, ha olyan programok lennének, hogy 10 napig focizni kéne helyette... :D
De ismervén a tábor szervezőit ettől aligha kell tartani.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202222 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Rabyn: üdv a csapatban! :up:

Brisa: őszintén, mi a jobb? Ha sok a program, és esetleg több, párhuzamos dolog is fut, vagy ha hirtelen nincs mit csinálni, és csak punnyadunk?

Én speciel nem vagyok nagy focirajongó, de "Botlábovics" művésznéven szívesen beszállok :mrgreen: Reszkessenek a lányok :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202196 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Brisa: Ne aggódj:DD én pl csak egy napon szeretnék focizni és akkor se egésznap:) (tekintettel rá, hogy nem tudok, felszerelésem sincsen szóóóval csak tudom rúgni a labdát és csókolomm, ja meg tudom, hogy nem szabad kézzelhozzáérni)
Szóval ne féljetek, tudunk majd rá időt szakítani:))

Jut esembe: a többiek teganp este cseten ott örömködtek a csapatbeosztásnak.. Nekem nem érkezett meg, a beosztásom, de úgy tudom Alcar csapatában leszek:) (jupppí)


tudom tudom, ne nosztalgiázzunk állandóan de ezt megmutatom nektek, tavalyi tábori termés:

www.freeweb.hu/gyzyke/elendil.htm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202185 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Focis csajok, és Ana:

BIZTOS meg lehet oldani, hogy tudjunk focizni valahol (olyan NINCS, hogy egy falunak ne legyen libaleg.. akarom mondani focipályája...)

/me is hoz mezt, gatyát, kesztyűt... :lol:
:derégfociztam: [sóhaj]

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202178 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Bőven lesz alkalom a spontán programokra (pl. minden ebéd után, de a programok között is vannak lyukak pontosan az ilyen spontán megmozdulásokra), úgyhogy semmi pánik. :D

Egyszerűen a lenti lelkesedés a sport és a zenélés iránt olybá tűnik, mintha a lelkesültek megfeledkeztek volna arról, hogy a focin és az éneklésen kívül kismillió más dolog is lesz a táborban, amelyeket pontosan eme lelkes emberkéknek szervezünk nagy energiabefektetéssel. Roppant csalódottak lennénk, ha ezek után a 10 nap alatt mindenki csak focizni akarna. :wink: :mrgreen:

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202175 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: és melyik programpontban szerepel ez?

Kriszana,

Azért ugye nem azt akarod ezzel mondani h semmi olyasmit nem lehet csinálni, spontán magunknak megszervezni, ami egyik "programpontban" sem szerepel? :roll:

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202170 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Egy darab Cica "Roberto Carlos*" Fül jelentkezik játékra!
[size=9:2qg0isrd]* sítáborban kaptam a nevet egy nagyon kedves 17 éves sráctól - hát nem ééédes?![/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202166 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nem tudom, de sztem ha a színpad előtt rengeteg hely van egy kisebb focizáshoz. :roll: :) Nemdebáááár???

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202158 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ejjmár', minél több az akadály, annál izgalmasabb ;) Vagy jáccunk úgy, hogy nem szabad leesnie a labdának :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202157 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Esetleg egy focisátor? ;)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202155 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nólindir írta: [2. Hol - hát az egy jó kérdés. De focizni kvázi akárhol lehet... :D

hol szeretél a lejtős rét-szerűségen, a sátrak között, vagy a lejtős fenyőerdő részen? :lol:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202146 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta:

Nólindir írta: Naakkor:

A Mírrand-Nólindir páros ezennel meghirdeti az MTT női futballcsapatot, jelentkezés táborig, táborban ill. bármikor máskor, feltétel csupáncsak a női jelleg, ill. némi fociszeretet se árt... :D Előképzettség meg ilyenek az tul. képpen mind1, majd együtt összekovácsolódunk. 8)

ZÚLZULÁJ!

csak egyetlen kérdésem van: mikor szeretnétek focizni? (Gondolom a tábor ideje alatt, ha itt hírdettétek meg.) De mikor? És leginkább - hol? 8O és melyik programpontban szerepel ez?
(no jó, ez már három kérdés is megvolt...)

No.
1. Mikorra már Mírrand is válaszolt, meg szal ez az egész úgy jött, hogy olvasgattuk a topic beírásait, hogy "focilabdát is hozzon mán valaki!", meg ilyesmik, szóval gondoltuk, csaknem jelenthet problémát, ha mi is... :wink:

2. Hol - hát az egy jó kérdés. De focizni kvázi akárhol lehet... :D

3. Programpont: szabadidő, vagy mittomén - szóval nyugi, nem tervezek illegális fociedzéseket tartani mindenféle tündeprogram közepette, vagy nem tudom. Meg egyébként is, nem kell ezt ilyen komolyra venni, tényleg csak arról van szó, hogy kicsit mi, lányok is nagyzolhatunk, de semmi húde marha nagy elkötelezettség, csak amolyan labdarugdosás, ami úgyis lesz fiúrészről... Szal NO PARA! :wink:

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202145 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nos, közben gyűlnek a focizni vágyó fehérnépek. Szóval az eddígi jelentkezők: Nólindir, Mírrand, Mogy, Artemisz, Nefrédiel, Rabyn, Esgal

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202135 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kriszana, szeritnem ez szabadidős tevékenységnek felel meg, szóval ilyen idő-elütő dolog :) (ha tisztán látom a dolgokat :D )

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202134 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Na akkor én jelentkeznék a női MTT futballcsapatba :D :D :D
A terep nemtom mennyire alkalmas, tavaly is néztem erősen, hol lehetne ilyen helyet találni, de mondjuk akkor senki nem vállalkozott ilyesmire... Na csajok, girlpower, majd a fiúkat is kihívhatjuk, ha már jól összeszoktunk :wink: (mondjuk izgalmas lesz a kissé lankás füves lejtőn rúgni a bőrt, de tényleg nem akadály :wink: )

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202133 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nos, ha összejön egy csapatnyi lyány, talán még tábor előtt is összetudnánk hozni egy-két edzés-félét, ha meg mást nem, talán Velemben (vagy környékén) találunk vlmit (permí optimist). Szóval eddíg kb. négyen vagyunk (amíg nem biztos, inkább nem mondok neveket), majd meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok.

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202132 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nólindir írta: Naakkor:

A Mírrand-Nólindir páros ezennel meghirdeti az MTT női futballcsapatot, jelentkezés táborig, táborban ill. bármikor máskor, feltétel csupáncsak a női jelleg, ill. némi fociszeretet se árt... :D Előképzettség meg ilyenek az tul. képpen mind1, majd együtt összekovácsolódunk. 8)

ZÚLZULÁJ!

csak egyetlen kérdésem van: mikor szeretnétek focizni? (Gondolom a tábor ideje alatt, ha itt hírdettétek meg.) De mikor? És leginkább - hol? 8O és melyik programpontban szerepel ez?
(no jó, ez már három kérdés is megvolt...)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #202131 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Naakkor:

A Mírrand-mogy-Nólindir trió ezennel meghirdeti az MTT női futballcsapatot, jelentkezés táborig, táborban ill. bármikor máskor, feltétel csupáncsak a női jelleg, ill. némi fociszeretet se árt... :D Előképzettség meg ilyenek az tul. képpen mind1, majd együtt összekovácsolódunk. 8)

ZÚLZULÁJ!

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202125 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Nellas írta: Kérdés: most készül a tüncruhám, lesz rá szükség, ugye? Pl: olyan alkalom, mint a tavalyi királyválasztás? Vagy előadások?


Hozdd el, legfeljebb díszelegsz benne. :D De szerintem szükség lesz rá.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202121 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kérdés: most készül a tüncruhám, lesz rá szükség, ugye? Pl: olyan alkalom, mint a tavalyi királyválasztás? Vagy előadások?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202100 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Erda niire (Area) írta: nagyon sietek, valaki meg tudná nekem mondani, mire várható a második levél?


Úgy tudom ma adták fel. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202026 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Mírrand írta: focit illetően: csak fű kell, ennél fogva hozok: labda (2004-EB labda), pumpa, (cipő), kapuskesztyű, valamint nagynagy játékkedv :bounce:

JÓÓÓÓ! :óriásivigyor:
Végre (még)egy futballközeli nőnemű! :D :D

Tengernagy játékkedv meg ilyesmi itt is előfordul, csak kissé fel kéne még futtatni az MTT női fociszekcióját... :roll:

Foci RULZ!

elodyke írta: miaffene aza métázás?

Méta is RULZ!
Előd... ccc... ez pont egy olyan játék, amilyeneket te szoktál tudni. Szal érdekes, hogy nem. Szeritnem tetszeni fog... :wink:

Morgana írta: hadd férjen meg most az ír zene a metál és a rock mellett, Ákos a punkkal vagy a Danubius-zenével...

Ó, világzenei összkavalkád lesz itt, már látom... :D Ákos a punkkal... shimán 8). Csak nem lesz ebből probléma...?
Ja, Didot tul.képp szeretem, már azt a 3 számot, amit ismerek tőle... :wink:

Hú, de nagyon belelkesedtem. Már csak három és fél hét!! :mrgreen: ZÚLZULÁJ!

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202021 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Hűű Előd az egy nagyon tuti játék. oylasmi mint a baseball csak jobb:)
Van két csapat, és le vannak rakva M alakban pontok egymástól x távolsrágra és van egy csomo labdád (általában 3) és egy ütö elüti( van egy dobo a másik csapatbol) és aki ütött az fut mint az őrült és a másik csapat meg megfogja a labád és ledobja a métapontra és addig kellfutni mig a labda a métapontra nem ér. Kb ez a lényege

Persze akármilyen zenét hallgathatunk csak könyrögöm tuctuctot NE.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202004 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Mírrand írta:

Eruntale írta: Ha van rá igény, tudok vinni métázáshoz ütőket


-Permí is tud vinni egy vékonyabb baseball ütőt
-Permí egyszer métázott, 3 éve



miaffene aza métázás?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202001 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Csak annyit kérek így előre is, hogy legyünk türelmesek egymással, viszonylag sok szubkultúrát képviselünk, hadd férjen meg most az ír zene a metál és a rock mellett, Ákos a punkkal vagy a Danubius-zenével...
Vagyunk ennyire jó fejek, igaz? :D [/quote]

Szereti valaki Dido-t? Amúgy szerintem vagyunk ennyire tolránsak egymással... :wink:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201996 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nagyon sietek, valaki meg tudná nekem mondani, mire várható a második levél?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201841 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
focit illetően: csak fű kell, ennél fogva hozok: labda (2004-EB labda), pumpa, (cipő), kapuskesztyű, valamint nagynagy játékkedv :bounce:
[size=9:175rouq0]Lehet, hogy még addíg ki tudok énekelni elődeimből egy/két kinyitható instant-kaput, de még ahhoz el kell néznem a Hervisbe[/size]

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201835 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szerény személyemben egy darab mosogatógép jelentkezik. [size=9:3rtp34w0]Ajánlólevelet a LEP-Afterpartysok adhatnak.[/size]

Morgana: focizni MINDENHOL lehet. Valaki hozzon labdát, mert én nem tudok.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201772 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Eruntale írta: Ha van rá igény, tudok vinni métázáshoz ütőket


-Permí is tud vinni egy vékonyabb baseball ütőt
-Permí egyszer métázott, 3 éve

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #201768 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Eena írta: :!: Fontos!
:arrow: megáll a vonat majd Székesfehérváron?

Ezt már én is akartam kérdezni.
Az Elvirán találtam egy ilyen vonatot:
Budapest-Déli pu. 9:05, Budapest-Kelenföld 9:11/9:13, Székesfehérvár 10:04/10:07, ....,Szombathely 12:57
gyorsvonat,közlekedik: naponta
Ha ez nem is ugyanaz,de ugyanakkorra ér be Szombathelyre.Szerintem ez nekünk fehérváriaknak jó lesz. :wink:
[size=9:397j9317]Majd visszafelé lesz érdekesebb,mert a Fehérvárra is bejövő vonat csak 17.45-kor indul:
17:45 901 gyors -- Budapest-Déli pu. 21:28
Szombathely 17:45 Székesfehérvár 20:27/20:29 Budapest-Kelenföld 21:20/21:22 Budapest-Déli pu. 21:28 [/size]
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.800 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére