MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 3 hónapja #204815 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Na, megerősítem Nodlee kérését: Légyszi télleg ne foglaljátok el előlünk a helyet a játszótér részen, mert meg lesztek verve, hehe :mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204802 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A darázs akkor csíp, ha ingerlik... ha darazsat lácc, válj kővé ;) Aggódjatok a szunyogok miatt.
Rabyn egyik kérdése (amire nem kapott választ), rám vonatkozott. Szal látogatóba le lehet-e menni, és ha igen, akkor hogyan? (jójó, tudom kit kell megkeresni, azt is megteszem, de gondoltam ide is beirom.)

Itélet csere van írva a vényre...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204762 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nálunk már nincs hely,
viszont azt szeretném mondani, Galadhal és Dodieval együtt, hogy aki be meri foglalni a tavalyi, hinta előtti helyünket, arra nagyon nagyon morcik leszünk... (((: Más szóval, légyszi ne csináljatok ilyen otrombaságot, mert stipi stopi, az a mi helyünk, be-be-bee (((:
Amúgy sokat beszéltetek a darázsirtás különböző módozatairól, de szerintem fölöslegesen, mert igaz, hogy rohadtsok darázs van, de nem csípnek.

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204741 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedves SÁTRAZÓ táborozók!
Én is sátrazásra jelentkeztem, de a sátram egy embernek túl nagy (négy személyes), és ha nincs rá szükség, inkább nem vinném le. Ezért kérlek titeket, ha ti is sátraztok, és nálatok van még szabad férőhely egy személy részére, és nem bánjátok, hogy többen lesztek, írjatok privit minél hamarabb. Nagyon örülnék, ha be tudnék csatlakozni valahová.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204712 Írta: Aranna
Aranna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alcarcalimo írta: A szúnyogokat legyakom, a darazsakra ránazgúlüvöltök, a legyeknek megmutatom a legközelebbi tehénlepény bányát...
ha már egy oldalon át erről volt a szó :wink: (igazán nem célzás)


támad az MTT ! szvsz jobban fognak félni a szúnyogok meg mindenek Alcartól, minthogy a közelünkbe merészkedjenek... :D

Minerva írta:

Aranna írta:

Sil írta: /me is a szúnyogokra szavaz, perme-t úgyse szeretik... és perme nagyon nem bírja az erős szagokat, úgyhogy úgy próbáljatok meg ecetet behozni a házba... :twisted:


Vigyázz! Sil ultraérzékeby az ecetszagra szóval esélyetek sincs becsempészni Silhez a szobába :wink: ! Igazam van Sil? Vagy ha mégis beviszitek Sil visszavág és utraundorító és kompromittáló filmeket fog mutogatni Elrondról!! Azt meg ne akarjátok...mi nem csináltunk semmit mégis megmutatta... 8O

:mrgreen: Nocsak, Sil, megrontod az ifjúságot? :twisted:
Egyébként a darazsak tényleg durvák voltak (főleg amikor leálltak felszeletelni a sonkát 8O), meg a tízcentis sáskák vagymik... 8O :eek2:


ne aggódj Minerva, Sil filmjei még a darazsak ellen is hatásos... :wink:

itt lesz a szekrényben!! a kávés csészében!! vagy tán a szőnyeg alatt? az ajtó mögött nem néztem!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204701 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Drizzt:DDDDD

Nem ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg. Meg türcsit is hozzatok! (én egyszer otthonhagytam a sajátomat és vennem kellett egyet ami némethonban nem volt olcsó főleg, hogy 100 márka volt a költőpénzem..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204695 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Ja mit ajánlok, hogy mindenki hozzon, az a papirzsepi, és a ragtapasz!

8O 8O Miért, ha valakit nem vesznek fel, az sírni fog, és elkezd ütni valamit ? :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204694 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szerintem biztos megoldható lesz, hogy megtudjátok a ponthatárokat.

Ja mit ajánlok, hogy mindenki hozzon, az a papirzsepi, és a ragtapasz!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204692 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Gandalf írta:

Rabyn írta: Lesz a táborban számítógép? Mert akkor viszem a kábelt a fényképezőmhöz és akkor fel lehet tölteni aképeket az ottani gépekre. És mittomén kiírni cdre tábor végén (vagy ezt márt mondtam?)


És lesz a táborban internet?

Ezt nemigen hiszem :shake:

OFF
De ha regisztrálsz a www.felvi.hu - n, akkor kapsz SMS-t a pontról és az adott intézmény ponthatáráról ;)
ON

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204691 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
naigen...
Nekem is hasonló gondom/kérdésem van!
Amúgy hányan lesznek a táborban, akik majd ott tolonganak a gépnél?

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204682 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Lesz a táborban számítógép? Mert akkor viszem a kábelt a fényképezőmhöz és akkor fel lehet tölteni aképeket az ottani gépekre. És mittomén kiírni cdre tábor végén (vagy ezt márt mondtam?)


És lesz a táborban internet? A felvételi ponthatárokat ugyanis pont akkor rakják fel, amikor ott leszünk, s az újságok csak egy nappal később közlik...
Ugye, nem jelent gondot a megtekintésük, tekintettel az MTT tagság nagy arányú érintettségére?
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204571 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Lesz a táborban számítógép? Mert akkor viszem a kábelt a fényképezőmhöz és akkor fel lehet tölteni aképeket az ottani gépekre. És mittomén kiírni cdre tábor végén (vagy ezt márt mondtam?)


Mondtad :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204569 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Lesz a táborban számítógép? Mert akkor viszem a kábelt a fényképezőmhöz és akkor fel lehet tölteni aképeket az ottani gépekre. És mittomén kiírni cdre tábor végén (vagy ezt márt mondtam?)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204553 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A szúnyogokat legyakom, a darazsakra ránazgúlüvöltök, a legyeknek megmutatom a legközelebbi tehénlepény bányát...
ha már egy oldalon át erről volt a szó :wink: (igazán nem célzás)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204550 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Laurelen írta:

elodyke írta: arra csak odajönnek :D

de aztan jol rajuk csukjuk a tetot! :twisted:


Pontosan, vagy beleragadnak. :wink:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204525 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Aki hoz hangszert a táborba, az írjon nekem privit lécci...mit hozol, és mennyire tudsz rajta jáccani. Illetve, aki jól tud jáccani valamin az is írjon, hátha hoz más, thx. Az énekkarosok közül is írjon az, aki mán' most tudja, hogy a Hárja Rendjébe akar majd tartozni, jó ?
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204497 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

elodyke írta: arra csak odajönnek :D

de aztan jol rajuk csukjuk a tetot! :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204495 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
arra csak odajönnek :D

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204489 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
darazsak ellen a leghatásosabb egy pohárba tömény málnaszörp.

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204448 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
FIGYELEM! FONTOS KÖZÉRDEKŰ FELHÍVÁS!
Akinek van MIKROFONJA, amit rá tudnánk csatlakoztatni a kamerára, azt megkérem szépen SZÓLJON ÉS HOZZA EL!!! Ugyanis tavaly tapasztaltuk, hogy a "nézőtérről" kamerázva a nézők hallatszanak jobban és az előadás kevésbé (főleg ha humoros és nevetnek).
Köszönöm mindenki nevében! :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204375 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ühöm.. Jó persze megértem.


Másik kérdés: Ha egy haverom le szeretne jönni a táborba látogatóba, megnézni, hogy milyen az lehetséges-é és ha igen akkor hogyan?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204274 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aranna írta:

Sil írta: /me is a szúnyogokra szavaz, perme-t úgyse szeretik... és perme nagyon nem bírja az erős szagokat, úgyhogy úgy próbáljatok meg ecetet behozni a házba... :twisted:


Vigyázz! Sil ultraérzékeby az ecetszagra szóval esélyetek sincs becsempészni Silhez a szobába :wink: ! Igazam van Sil? Vagy ha mégis beviszitek Sil visszavág és utraundorító és kompromittáló filmeket fog mutogatni Elrondról!! Azt meg ne akarjátok...mi nem csináltunk semmit mégis megmutatta... 8O

:mrgreen: Nocsak, Sil, megrontod az ifjúságot? :twisted:
Egyébként a darazsak tényleg durvák voltak (főleg amikor leálltak felszeletelni a sonkát 8O), meg a tízcentis sáskák vagymik... 8O :eek2:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204267 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta:

kriszana írta: Sziasztok, (VÁLTOZÁS :!: )

A Rendek számát bővítettük, így az alábbi felosztás született:


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204254 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta: Sziasztok, (VÁLTOZÁS :!: )

A Rendek számát bővítettük, így az alábbi felosztás született:


"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204231 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
léli akkor gyere oda ahol én leszek, mert abban a szobában SE lehet füstölni mert én se birom

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204202 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szúnyogok télleg nem voltak, nem kell miattuk aggódni... amúgy füstölőt az hoz, aki akar, meg füstölhet is vele, csak abban a szobában ne, ahol én leszek (meg a fontosabb helyiségekben), mert felfordul tőle a gyomrom, meg szédülök és rosszul leszek.. :roll: (ez komoly)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204198 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Tényleg nem volt szúnyog!!!Én is utálom a rovarokat/bogarakat/pókokat (és igaság szerint nem is nagyon tudom melyik hova tartozik) és kmekről kiszúrom.De NEM voltak!És jól éreztük magunkat!!!!!!
A darazsak meg hajnalban is támadtak... egyszer reggelizve vártuk a napfelkeltát, és kaptam egy igencsak harcias egyedet, aki a szendvicsemre pályázott... no comment...

Szóval ha gondoljátok azt hoztok, amit akartok, csak nekem se az ecetből, se a levendulából ne jusson!!!!

shiree

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204197 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A darazsak ellen viszont tenni kell majd valamit. mittomén ha egy üvegbe mézet rakunk (bekenjük mézzel) akkor beleszállnak az üvegbe és beleragadnak!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204193 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Mi lenne, ha találnánk egy békésebb megoldást?
Lehet hogy nem annyira hatásos, de nem kell az ecetszagot kibírni.
Mi van a levendulával? Nekem van egy csomó füstölőm, és az illata kifejezetten kellemes. Nos?

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204187 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szvsz egyébként nem is lesznek szúnyogok, hisz honnan lennének? Nincs is ott a közelben víz, anélkül pedig nem kelnek ki a lárvák... Tavaly sem voltak szúnyogok, csak és kizárólag darazsak, azok viszont szép számban, kész közelharcot kellett vívni velük a kajáért, főleg a lekvárért...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.468 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére