MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 3 hónapja #203426 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta: Sil, nem mindneki matekzseni, permí a rövidlátó szemével annak is örült volna, ha ellát egyáltalán az ellenfélig :D


/mí szintén rövidlátó :x :evil: (ez még nem olyan nagy baj, de nincs se szemüvegem, se kontaklencsém), így a számháborúkon általában magamban szitkozódom, h ha nem lennék ilyen vaksi, akkor már rég leolvashattam volna, stb.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203406 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Ja és akkor így számháborúzunk majd hogy "hééé te ott igen a pötty a vonal meg a két pötty és a hullám ki vagy lőve!"


Nem, előtte a tengwa előadáson kaptunk papírt, amin rajta volt, hogy melyik számjegy micsoda, és számjegyenként kellett leolvasni. :wink:
Sil, nem mindneki matekzseni, permí a rövidlátó szemével annak is örült volna, ha ellát egyáltalán az ellenfélig :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203404 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta: Ha a levélre gondolsz, akkor ott a bölcsek sorszáma nem jelent semmit, nem abban a sorrendben van, ahogy korábban a csapatoké és vezetőiké. :wink:


Jaaah, tehát lesz 6 bölcs, és annak segít, akinek csak akar, és bölcselkedik csapatoktól függetlenül? ááhhááá... Értem! :)

Rabyn... :lol: :wink:
Biztos [size=9:a5l6ovd3](legalábbis remélem)[/size], hogy idén is lesz hasonló jó kis számháború... :wink: Ugye, ugye, ugye? :wink: 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203399 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: Ja és akkor így számháborúzunk majd hogy "hééé te ott igen a pötty a vonal meg a két pötty és a hullám ki vagy lőve!"

:lol: :lol: :lol:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203382 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ja és akkor így számháborúzunk majd hogy "hééé te ott igen a pötty a vonal meg a két pötty és a hullám ki vagy lőve!"

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203381 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Carniminie írta: (és mér beszél mindenki csapatbeosztásról?azt a levélben irják?)

Igen, a levélben írják a csapatbeosztást, meg az újabb tudnivalókat. Te Fingolfinnál vagy amúgy (Alcar a csapatvezetőd és _Neo a bölcse), és látnod kéne a fórum főoldalán a Fingolfin csapat külön fórumát is. :wink:

Kincső, az úgy lett volna az igazi, hogyha tizenkettes számrendszerben is lettek volna azok a tengwa számok...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203373 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Kincső írta: Csele: tavaly tengwa számokkal volt :D nagyon rulz volt 8) :wink:


Nane... akkor én egy szótárral a kezemben fogok számháborúzni :)

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203365 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: Épp nézegetem itt az embereket stb és hirtelen azon akad meg a szemem, hogy az egyik csapattársam egyik másik csapat Bölcse lett... Hogyhogy? Vagy akkor micsinálnak a bölcsek? Be vannak ők is osztva más csapatokhoz? 8O :?:


Ha a levélre gondolsz, akkor ott a bölcsek sorszáma nem jelent semmit, nem abban a sorrendben van, ahogy korábban a csapatoké és vezetőiké. :wink:

Csele: tavaly tengwa számokkal volt :D nagyon rulz volt 8) :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203360 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Morgana, hogy jött az, hogy Fingolfin népe SÁRGA LETT?? A sárga színre jön a legtöbb bogár:// meg Fingolfinék nem kék-ezüstök voltak?

Nemcsakhogy sok bogár megy rá, de azt is mindig látjuk majd, hogy hol sándíkáltok valami rosszban! :P

Erről jut eszembe, számháború lesz? Én 6-as korom óta (8 éve *sóhaj*) nem játszottam!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203359 Írta: Carnimirie
Carnimirie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én se kaptam ég levelet...és van egyo lyna érzésem,hogy ezen ah éten már nem is fogok....mi a befizetési határidő??
(és mér beszél mindenki csapatbeosztásról?azt a levélben irják?)

"everybody’s changing and I don’t feel the same"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203356 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Épp nézegetem itt az embereket stb és hirtelen azon akad meg a szemem, hogy az egyik csapattársam egyik másik csapat Bölcse lett... Hogyhogy? Vagy akkor micsinálnak a bölcsek? Be vannak ők is osztva más csapatokhoz? 8O :?:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203343 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szvsz senki se akar veled összeveszni:) (én biztos nem)

Morgana, hogy jött az, hogy Fingolfin népe SÁRGA LETT?? A sárga színre jön a legtöbb bogár:// meg Fingolfinék nem kék-ezüstök voltak?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #203299 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jaigen..

mopst leszögezném

ha valaki össze mer velem veszni a táborban..

az az égencsináljon házat ott is félre..

bármi..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203248 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem meg ma :) én meg karcagi :P

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203231 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nekem is csak tegnap jött meg, pedig én pesti vagyok... szóval ne aggódjatok! (: szerintem a héten Ti is megkapjátok...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203213 Írta: BlackRainbow/Lebi
BlackRainbow/Lebi válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ha te halkan én is halkan jegyzem meg: Még nekem se jött meg a 2.
levél...

" Én vagyok a hűsítő zápor
s a forró Nap
Lebannen vagyok
ki életet ad...''

Köcöntelek a valóság civatagában
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203188 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ooo! Szétrugják a hátsomat de én is postán adtam fel a csekket aznap mikor jött a levél!Remélem odaér!!! :oops: :oops:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203181 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem már másnap megjött a levél!23-án! :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203141 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Stara írta: Halkan megkérdezném,hogy csak én nem kaptam meg még a 2. levelet,vagy van még valaki más is?
Kezd elegem lenni a postából!!


szerintem másnak se érkezett meg ...
dehát ilyen a mai posta ...
véletlen eltévednek a levelek , vagy meg se érkeznek ...
Szerintem akinek nem érkezett meg , az kérdezze az illetékest , hogy mikor lett feladva , hátha kiderül .
meg az is előfordulhat , hogy véletlen még nem lett feladva , de akkor bizti potolják a hiányoságukat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203115 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

kriszana írta:

Alyr Arkhon írta: Ha mindent OTP-n kell fizetni, akkor mi a manónak küldtetek csekket?
Tekintve h az eccerű ember aki nem jár naponta fórumra (sőt) ugyan konstatálja, hogy a levélben azt írjátok, hogy OTP meg minden, de a csekken ugyanaz a számlaszám szerepel...

(nekem egyébként egyúttal Áfi csekkét is elküldtétek... :D )

nem ugyanaz a számlaszám...ha jól mergnézed, az utolsó 3 szám eltér az előző csekktől...

Amígy meg rém egyszerű a történet. Ha nem emlékeznétek:
HA KP-vel fizetsz, akkor az OTP-ben megnyomod a "lakossági folyósázmla" nevezetű gombot, letéped a sorszámot, megvárod míg kiírja a számodat, és a megfelelő ablakhoz sétálsz.
1 verzió: KP + csekk
Odaadod a pénzt + a csekket és azt mondod: "Pénzt szeretnék befizetni"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad, és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt.
2. verzió: KP + számlaszám kis papiroson
Odaadod a pénzt, és azt mondod: "Szereték befizetni a Magyar Tolkien Társaság számlájára X összeget. A befizető: XYZ, Bp 1111 ABC utca 11. szám. A Közlemény rovatba legyen szives odaírni, hogy Nyári tábor 2 részlet"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt. 8)

És igen Nodlee: mindegy, hogy átutalással, vagy csekkel, csak KÖNYÖRGÖM OTP-ben fizessetek

köszi

Alyr: ha van kártyád, akkor még egyszerűbb, azt adod oda pénz helyett, majd a néni/bácsi ad egy kütyüt ami bebillentyűzöd a kódodat. És megvárod amíg visszaadja a kártyádat.

Amúgy a legtöbb helyen segítőkészek, és ha nem tudod hogy mit kell csinálni akkor megkédezed ;]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203114 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Halkan megkérdezném,hogy csak én nem kaptam meg még a 2. levelet,vagy van még valaki más is?
Kezd elegem lenni a postából!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203099 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Inczy írta: :arrow: Még egy kérdés: beváltható üdülési csekk a táborban? :?:
Mert Anyumnak vannak ilyenjei mivel köztisztviselő, és a fennmaradó 7000-t szívesen fizetném be inkább üdülési csekkel... 8)


Őszintén szólva nem hiszem, ez egy diákszálló, amit a megyei nemtommicsoda üzemeltet, tudtommal... :roll: De várd meg egy táb.szerv. vélményét is. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203087 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Jajdejó, lányfoci, vééégre!!! Alig találok vállakozó kedvű csajokat, és most hirtelen itt egy egész csapat!! :D Szupeer!! Akkor ezennel én is jelentkeznék a focicsapatba! Jártam edzésre is, szal igyekszem eltalálni a labdát! ;)

Áú, kriszana, ne haragudj, nem olvastam a fórumot pár napja, és nem láttam a kérésedet... Postán fizettem be acsekket, viszont egyből aznap, amikor megkaptam a levelet. Szal remélem, hogy így időben megérkezik! Mégegyszer bocsi! :oops:

Tisztára lelkes vagyok, annyira várom már!! Szűk 1 hónap, tökjó tökjó!! És ugye nem baj, ha fogok átmászkálni egyik Rendből a másikba? És úgy egyáltalán... Csak formális, hogy Rendekbe jelentkezünk, vagy van is vmi ömm.. célja? Márha az átmászkálás megoldható... Szal értitek a kérdésem...? :wink:

:arrow: Még egy kérdés: beváltható üdülési csekk a táborban? :?:
Mert Anyumnak vannak ilyenjei mivel köztisztviselő, és a fennmaradó 7000-t szívesen fizetném be inkább üdülési csekkel... 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203001 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:

Léli (Deriana) írta:

Alyr Arkhon írta:

Éowyn! írta: Alyr: a csekket belehet fizetni az OTPben! odamész a pénzbefizetős ablakhoz, és odaadod a csekket, hogy ezt szeretnéd befizetni, ilyen egyszerű :wink:


Tegnap nekem valaki aszondta, h OTPben a postai csekkel semmit nem tudnak kezdeni.


Pedig tudnak, hidd el ;) Azzal a csekkel, amit az MTT-től kaptál a 2. tábori levélben, nugodtan mehetsz OTP-be.


Hmmm... ez jobban hangzik...


Tanúsítom, az első részletet ezzel a két kezemmel fizettem be a levélben kapott csekkel OTP-ben, amivel most itt pötyögök... :D Sőt a 2. részletet meg ma utaltuk át. :P 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202933 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Erda niire (Area) írta: Alyr: neten is át lehet utalni. Mi így csináltuk. (bár lehet, hogy ott be kell regisztrálni, mert nem tom, hogy csinálták szüleim)

Ahhoz elektronikus számlacsomag kell, ami drágább, mint a sima (kb egy ezres havonta). Nekem amúgy van ilyenem (pl SMS-t is küld minden tranzakcióról, meg minden reggel az egyenlegről), csak valahova elkevertem a kódomat, meg persze a számlám jelenleg igencsak üres... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202930 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta: Ha mindent OTP-n kell fizetni, akkor mi a manónak küldtetek csekket?
Tekintve h az eccerű ember aki nem jár naponta fórumra (sőt) ugyan konstatálja, hogy a levélben azt írjátok, hogy OTP meg minden, de a csekken ugyanaz a számlaszám szerepel...

(nekem egyébként egyúttal Áfi csekkét is elküldtétek... :D )

nem ugyanaz a számlaszám...ha jól mergnézed, az utolsó 3 szám eltér az előző csekktől...

Amígy meg rém egyszerű a történet. Ha nem emlékeznétek:
HA KP-vel fizetsz, akkor az OTP-ben megnyomod a "lakossági folyósázmla" nevezetű gombot, letéped a sorszámot, megvárod míg kiírja a számodat, és a megfelelő ablakhoz sétálsz.
1 verzió: KP + csekk
Odaadod a pénzt + a csekket és azt mondod: "Pénzt szeretnék befizetni"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad, és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt.
2. verzió: KP + számlaszám kis papiroson
Odaadod a pénzt, és azt mondod: "Szereték befizetni a Magyar Tolkien Társaság számlájára X összeget. A befizető: XYZ, Bp 1111 ABC utca 11. szám. A Közlemény rovatba legyen szives odaírni, hogy Nyári tábor 2 részlet"
Néni/bácsi elveszi a pénzt meg a csekket, begépeli a megfelelő dolgokat, ha szükség van rá visszaad és 2 perccen belül távozhatsz a feladóvevényeddel együtt. 8)

És igen Nodlee: mindegy, hogy átutalással, vagy csekkel, csak KÖNYÖRGÖM OTP-ben fizessetek

köszi

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202928 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Talán majd én is beállok focizni.. :roll: de csak kapusnak, legalábbis azt gyakoroltam 4 évig... :) focizni nem tudok, ahhoz azért béna vagyok :roll:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202927 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Énisénis jelentkezem ünnepélyesen a focicsapatba - azaz szerencsétlénkedek egy sort a pályán :)

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202877 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Léli (Deriana) írta:

Alyr Arkhon írta:

Éowyn! írta: Alyr: a csekket belehet fizetni az OTPben! odamész a pénzbefizetős ablakhoz, és odaadod a csekket, hogy ezt szeretnéd befizetni, ilyen egyszerű :wink:


Tegnap nekem valaki aszondta, h OTPben a postai csekkel semmit nem tudnak kezdeni.


Pedig tudnak, hidd el ;) Azzal a csekkel, amit az MTT-től kaptál a 2. tábori levélben, nugodtan mehetsz OTP-be.


Hmmm... ez jobban hangzik...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #202875 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Alyr Arkhon írta:

Éowyn! írta: Alyr: a csekket belehet fizetni az OTPben! odamész a pénzbefizetős ablakhoz, és odaadod a csekket, hogy ezt szeretnéd befizetni, ilyen egyszerű :wink:


Tegnap nekem valaki aszondta, h OTPben a postai csekkel semmit nem tudnak kezdeni.


Pedig tudnak, hidd el ;) Azzal a csekkel, amit az MTT-től kaptál a 2. tábori levélben, nugodtan mehetsz OTP-be.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.629 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére