MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 3 hónapja #197526 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
No, ha ennyien ajánlottak már gitárt meg furulyát, akkor én nem is viszek :) csak kottákat (ha nem felejtem el). Szöveges kották + gitárakkordok (akik énekeltek már közös spontén éneklés alkalmával, azok tudják milyenek). [size=9:1k3ke33t]Hiányozni fog Pók gitározása, nyájú :( [/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197523 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Pippin: nekem is ezt csinálja! Nagyba megörülök, hogy be tudok lépni, aztán pofára is estem... kár.. :?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197520 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok!
Nem tudom kitölteni a kérdőívet, mert hibásan jön be az oldal (nem írja ki a névlistákat). :cry:
Másnak is van ilyen problémája vagy csak a mi gépünk a hibás? :roll:
(Egyébként tegnap Kincsőnek még működött ugyanezen a gépen.)
Mi lehet a baj? :?:
Pippin
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197510 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én is tudok vinni furulyát,csak már nem nagyon tudok rajta játszani;nagyon rég volt,már amikor tanultam.De,hátha lesz ott valaki,aki majd segít.

Rabyn írta: Hozzatok tűt cérnát, hímzőcérnát, mert ezekre szükség lehet. (a hímzőcérnából megtanítok mindenki csomózni)

Viszek én is hímzőcérnát,és nagyon szeretek csomózni.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197507 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
én meg valószínűleg gitárt:)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197503 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Én csak tanultam fuvolázni,szóval fuvolám nincs :cry: ,de én is furulyát viszek! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197496 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
nekem vannak fuvolakottáim, de fuvolám már nincs. Ha kell kotta, csak privizzetek rám! :wink:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197494 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Morgana írta: Hegedűt, fuvolát, sípot, dobot várunk :)


Én viszek fuvolát!
Valaki visz kottát? Mer nekem nem sok használható van, az improvizálás meg nem megy túlzottan :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197483 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Zene topic összevonva:

elodyke március 22-én az MTT Színjátszókör és Kórus opicban írta: ludens.elte.hu/~gaabi/dalcrd.zip

sokan kerdeztetek honnan szedtem a dalos konyvemet..
na innen



Gitárt ajánlottak: Kincső, Mírrand

Furulyát ajánlottak: Kincső, Mírrand, Rabyn, Adelard

Muszti-Dobai Gitáriskola: Mírrand, _Neo

Hegedűt, fuvolát, sípot, dobot várunk :)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197456 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Éncsakegy furulyát tudok vinni (feltéve, hogy addig veszek egyet! merthogy anyáék eltörték a fábólkészültet..)
Ha esetleg valakinek lenne fuvolája és elohzná.. (nagyonszépszemmekkelnéééz)


ja csak egy ötlet mindenkinek!

Hozzatok tűt cérnát, hímzőcérnát, mert ezekre szükség lehet. (a hímzőcérnából megtanítok mindenki csomózni)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197412 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Léli írta: Szerintem ezekkel a zenésztervekkel ne ezt a topicot terheljétek, hanem gyertek át vele a Kreatív Szekció/Zene topicba.


Kösz, Léli, de egyelőre még elbírunk velük.
Részemről nem bánom, hogy itt szervezkednek, mert a többieknek is kedvet csinálnak.

Szóval hozzatok minél több zenekütyüt! :D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197406 Írta: Cala
Cala válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
sziasztok!

Kérlek javítsátok a nickem mert Calawaloth a Caladwaloth helyett bár a kérdőívet kitöltöttem mert a nickem változtattam amint látható!
Köszi is előre! Pussszancs

...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197359 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Milendoria írta:

Aeglos írta: Kedves Tábvezek, és egyéb jónép!

Az állt a levélben, hogy hangszet is hozzunk, amin játszani tudunk...
A kérdés az lenne, hogy lesz e a hangszer használatnak valami szervezett formája, közös zenélés stb...
Mert szvsz jó ötlet lenne mondjuk csapatfeladatnak berakni.


Én csak azt kérdezném, hogy hozzak-e gitárt, ha még nem nagyon tudok rajta játszani, ill. meg lehetne-e azt oldani, hogy valaki, aki jó nagy kocsival megy, esetleg levigye? Mert tényleg nem tudom cipelni.
Köszi!


Úgy gondolom, vannak még, akik szeretnének másoktól tanulni :dance: (magamat is beleértve), úgyhogy szvsz vigyük a gitárt és egyéb zajkütyüket, aztán ha mást nem, majd magunknak megszervezzük. [size=9:1g166hgu]Én a magamét mindenesetre viszem[/size] [size=9:1g166hgu] , aztán a többit majd az idő elrendezi...[/size]

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197356 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ajánlom a kérdőívhez a shiftes kiejlőlést (az az amikor csak azt jelöli ki amire kattintasz)
akkor rövidebb idő a kitöltés.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197351 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kincső: lehet, hogy pont az volt a gond, hogy sokáig tartott: a fórum bizonyos időközönként automatikusan kiléptet. A kérdőív elküldése előtt frissítsd a fórumot (és lépj be, ha kidobott), hátha az segít.

Ha a kérdőív ki van már töltve, ezt írja ki, amikor meg akarod nézni:

Általános Hiba

Te már kitöltötted a kérdőívet!


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197347 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Sil írta: Rózsa: nézd meg még egyszer a kérdőívet. Ha megérkezett, nem is engedi megnézni magát a kérdőívet, hanem kiírja, hogy már kitöltötted.


:( :( :(
Megnéztük, és engedett belépni... :?
Pedig egy csomó ideig tartott, míg kitöltöttük... :( :roll: :?
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! *permí ideges* :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197339 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedvesek!


A problémák miatt úgy döntöttünk, hogy még péntekig, azaz június 4-ig ki lehet tölteni a kérdőívet.

A bajokat most hétvégén orvosoljuk, egyet nem tudunk megoldani, 6.0-s Explorer kell hozzá.

Kérjük, akinek nincsen, próbáljon meg elmenni a HIKbe vagy egy Internet kávézóba vagy más nyilvános helyre, és onnan töltse ki.

Megértéseteket előre is köszönjük!

Minden jót!

Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197330 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aeglos írta: Kedves Tábvezek, és egyéb jónép!

Az állt a levélben, hogy hangszet is hozzunk, amin játszani tudunk...
A kérdés az lenne, hogy lesz e a hangszer használatnak valami szervezett formája, közös zenélés stb...
Mert szvsz jó ötlet lenne mondjuk csapatfeladatnak berakni.

[size=9:1x683v2k]Mondjuk én szívesen szólózok végig Bachstudient, de akkor számolni kell azzal, hogy a tizedik napra mindenki unni fogja... :roll: :mrgreen: [/size]


Kedves Aeglos és egyéb lelkes népek!

A hangszer teljesen spontán működik, tbvez szinten nem szántunk neki semmi konkrét feladatot, de ti is tudjátok, mennyire jó érzés együtt énkelni a tábortűz mellett vagy a lépcsőkön.
Vagy mikor néhány, addig ismeretlen ember a zene hangjatól vezetve megtalálja a közös utat.

Természetesen bele lehet építeni majd a csapatfeladatokba, de ez teljesen rátok van bízva.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197328 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Aeglos írta: Kedves Tábvezek, és egyéb jónép!

Az állt a levélben, hogy hangszet is hozzunk, amin játszani tudunk...
A kérdés az lenne, hogy lesz e a hangszer használatnak valami szervezett formája, közös zenélés stb...
Mert szvsz jó ötlet lenne mondjuk csapatfeladatnak berakni.


Én csak azt kérdezném, hogy hozzak-e gitárt, ha még nem nagyon tudok rajta játszani, ill. meg lehetne-e azt oldani, hogy valaki, aki jó nagy kocsival megy, esetleg levigye? Mert tényleg nem tudom cipelni.
Köszi!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197315 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedves Tábvezek, és egyéb jónép!

Az állt a levélben, hogy hangszet is hozzunk, amin játszani tudunk...
A kérdés az lenne, hogy lesz e a hangszer használatnak valami szervezett formája, közös zenélés stb...
Mert szvsz jó ötlet lenne mondjuk csapatfeladatnak berakni.

[size=9:hsenkuzz]Mondjuk én szívesen szólózok végig Bachstudient, de akkor számolni kell azzal, hogy a tizedik napra mindenki unni fogja... :roll: :mrgreen: [/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197289 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Rózsa: nézd meg még egyszer a kérdőívet. Ha megérkezett, nem is engedi megnézni magát a kérdőívet, hanem kiírja, hogy már kitöltötted.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197286 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Azt meg lehet tudni, hogy megérkezett-e a kérdőív? Ugyanis bejelentkeztem, de amikor végre kitöltöttem és elküldtem volna, kiírta hogy ehhez a művelethez be kell jelentkezni, bejelentkezés után pedig rögtön a főoldalra ugrott. :roll:

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197209 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Anglachel írta: Nem lehetna még csütörtökön befizetni, mert nekem attol függ hogy fizetnek-e anyámék hogy töriböl milyen jegyet hozok azt viszont csak akkor tudom meg. :?

A másik meg, hogy milyen kérdöivröl van szó??


Anglachel:

Jeletkezz be, és klikk de
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197194 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nem lehetna még csütörtökön befizetni, mert nekem attol függ hogy fizetnek-e anyámék hogy töriböl milyen jegyet hozok azt viszont csak akkor tudom meg. :?

A másik meg, hogy milyen kérdöivröl van szó??

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197161 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Sziasztok,

már előre szólok, hogy csakúgy, mint tavaly, Samu nevű kispiros autóba most is befér 2 hobbitka/tünc/embergyerek. (3 sajnos nem, mert - tavalyra emlékezve - szekérderéknyi holmink lesz :wink: )

Pusz

Melian
*tiuda meina tiutjandei*
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197142 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Namarie/Alatariel írta: Kérdés: az utazáskor ha valaki vidéki, ugye nem baj, ha nem Pesten, hanem odahaza veszi meg a jegyet Szombathelyig? (A csoportos jegy miatt kérdezem)

A csoportos jegy itt annyit tesz, hogy együtt utazol a csoporttal, de magadnak veszed meg a jegyet (célszerű oda-vissza megvenni előre). Ez csak azért lényeges, hogy tudjuk, kire kell még várni a déliben.

Namarie/Alatariel írta: Azon gondolkodtam, hogy nem lehetne-e helyet foglatani a vonaton, valahogy úgy, mint kiránduló osztályoknak szoktak. Ha meleg lezsz, és estleg késik a vonat, irgalmatlan lesz végigállni az utat csomagokkal, miközben még az édesanyánkat is szidják, mert nem férnek el mellettünk.

Lesz vonat foglalva, ahogy tavaly is volt - no nem a MÁV által, de lesznek önkényes helyfoglalók az egész csoportnak elég korán aznap - szóval no para, még van másfél hónap!

Inczy írta: Juteszembe... Az, hogy ki hogyan kivel lesz egy szobában azt majd helyszínen úgy döntjük el ahogy akarjuk, igaz?
És BP-n a pályaudvaron a szimatunk alapján találjuk meg a csoportot? :) Vagy lesz vmi tábla, feltűnően emlegetitek majd az MTT-t, mittomén... szal vmi? vagy semmi? :wink: :D

Igen, azt mindenki maga dönti el. Emeletes ágyak, húszágyas szobák..stb. Lehet válogatni érkezési sorrendben.

És igen, lesz tábla, ahogy tavaly is volt.
Ne aggódjatok előre olyasmin, ami nem probléma, jó?

Inczy, akkor várjuk számítunk az általad készített táblára, oks? :-) Marhajó5let 8)

Felhívnám mindneki szives figyelmét, hogy ez a topik alig több 10 oldalnál. Mielőtt kérdeznél - olvass vissza. Ilyen szöveget, hogy: "bocs, most nincs időm visszaolvasni" nem szeretnék többet látni.
Fölösleges ugyanazt többször megkérdezni, mert mindenre válaszoltunk vagy válaszolni fogunk előbb-utóbb. Rendben?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197141 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Azért szvsz nem lenne hátrányos dolog írni a MÁV-nak egy szép szerelmetes levelet, hogy csatoljanak már még egy-két plusz vagontot a vonat végibe. :roll: [size=9:3kq6fjqo]Amennyiben már ezt megtették a szervezők, akkor tárgytalan.[/size]

Csoportosjegy lesz Pöstről, vagy nem? Mert akkor itthon majd úgy veszem a jegyet.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197128 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Azon gondolkodtam, hogy nem lehetne-e helyet foglatani a vonaton, valahogy úgy, mint kiránduló osztályoknak szoktak. Ha meleg lezsz, és estleg késik a vonat, irgalmatlan lesz végigállni az utat csomagokkal, miközben még az édesanyánkat is szidják, mert nem férnek el mellettünk.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197110 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Rayan, vegyétek úgy, hogy már kész! :wink: Szívesen megcsinálom, Eena is besegít, és visszük táborra! Remélem itt is be fog vállni! 8)

Csele aggodalma sztem sem alaptalan... Bár nem ismerem az ottani körülményeket, de azért százegynehány ember tényleg nem mindennapos egyszerre zsutty fel a vonatra!
Csele, majd kalimpálunk!! :wink:

Alcarcalimo, megosztod Cselével a tetőn elfoglalt helyedet? :twisted: Amúgy viccet félretéve, csak lesz normális helye mindenkinek! És ez... öö.. azt mondtátok gyorsvonat, igaz? Akkor semmi pótjegy meg mittomén nem kell hozzá, csak egy sima mezei jegy, igaz? 8)

Sil, remélem, hogy hasonló idén is lesz! :wink: Mi van ha véletlenül hozzácsapódok egy csapat biológushoz, akik a prérire mennek terepgyakorlatra ürgéket figyelni...?!? Najó, azért még nálam is kevés az esélye annak, hogy ennyire eltévedjek... :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #197098 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Alcarcalimo hozzászólásáról jut eszembe!
Én sokat járok Bp-Szhely vonatokon, s ott gyakran még "normál" időkben is csak állóhely jut (vagy annyi sem, lógsz az ajtóban, s reméled, hogy nem akadsz fenn vmelyik oszlopon! :lol: ) . Nem szóltok szegény MÁV-nak, hogy nagy roham várható? Tavaly nem volt ebből gond?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.718 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére