MTT Nyári Tábor - 2004

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #195566 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Gandalf írta: Ugye, ez a kérdőív nem csak a fórumosok számára elérhető, hanem levélben is elkülditek?


remélem mert én sem tudom kitölteni :roll: :?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195565 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Area: pedig a listán rajta vagy... :wink: Biztos elrontottak valamit a kérdőívnél, azért nem enged be. Ismétlem: rajta vagy a listán, nyugi!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195564 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem azt írja, nem vagyok regisztrálva a táborban résztvevők között. Én tuti hogy leírtam a nickem, itt van előttem a lap másolata (wordos dokumentum) Ez azt jelenti nem mehetek????? :bawling: :bawling: :bawling:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195558 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Ugye, ez a kérdőív nem csak a fórumosok számára elérhető, hanem levélben is elkülditek?
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195543 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Sil írta: A "kivel kerülnél szívesen egy csapatba" kérdésre nem kéne valami limit? mert szinte mindenkit bejelölhetnék, de akkor nem érvényesül semmi preferencia...


szvsz ez azért van h senki ne kerüljön össze az ösellenségével...

persze lehet h tévedek de minél több ember van bejhelölve tábvezeknek annál könnyebb a dolguk
[size=9:juww0kzu]
(nemmegkövezni ha tévedek)[/size]

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195537 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A "kivel kerülnél szívesen egy csapatba" kérdésre nem kéne valami limit? mert szinte mindenkit bejelölhetnék, de akkor nem érvényesül semmi preferencia...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195535 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Szijasztok!
A kérdőív nekem folyamatosan lefagy, így nem tudok se a kérdésekre válaszonli se elküldeni. Megtehetem azt, hogy a válaszaimat emailben küldöm el?

Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #195530 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
A kérdőív kérdéseivel kapcsolatban: aki volt Gesztesen örömmel látja viszont egy részüket, ám az megint kérdés, hogy pl. a 20 perc beszélgetés hogyan értendő...
:arrow: összesen legalább 20 perc/legalább egy alkalommal legalább 20 perc/egyéb?
:arrow: személyesen élőszóban/telefonon/chaten/fórumon/egyéb helyen?
:arrow: nem élőszóban végzett beszélgetés esetleg más időfaktorral beváltható-e 20 perces LIVE beszélgetésre?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195528 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

E. Eia Ayna írta:

Olosta írta: Láttam, hogy vannak már fent infók az oldalon a táborral kapcsolatban. A kérdőívet is kötöltöttem, amit találtam az infók közt. :D
Kérdés: a kérdőívben mindenkinek ott van a neve, aki jöhet a táborba? [size=9:1dhzpho7](Az enyém ott van, azért nem izgulok, de pl. Csele már most értesülhet róla, hogy bekerült-e, ha meglesi azt a kérdőívet, vagy tévedek?. :roll: )[/size]

8O Hol? :oops:


A Főoldalon az Írások között ez az első: Tudnivalók a Tolkien táborról
A kérdőívhez vezető link pedig az oldal végefelé van a Csoportok címszónál. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195526 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Olosta írta: Láttam, hogy vannak már fent infók az oldalon a táborral kapcsolatban. A kérdőívet is kötöltöttem, amit találtam az infók közt. :D
Kérdés: a kérdőívben mindenkinek ott van a neve, aki jöhet a táborba? [size=9:267yb1x2](Az enyém ott van, azért nem izgulok, de pl. Csele már most értesülhet róla, hogy bekerült-e, ha meglesi azt a kérdőívet, vagy tévedek?. :roll: )[/size]

8O Hol? :oops:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195525 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Láttam, hogy vannak már fent infók az oldalon a táborral kapcsolatban. A kérdőívet is kötöltöttem, amit találtam az infók közt. :D
Kérdés: a kérdőívben mindenkinek ott van a neve, aki jöhet a táborba? [size=9:27psybrr](Az enyém ott van, azért nem izgulok, de pl. Csele már most értesülhet róla, hogy bekerült-e, ha meglesi azt a kérdőívet, vagy tévedek?. :roll: )[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #195436 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nincs valami hír arról, hogy mikor is kapunk végre levelet?
(a tűket, amelyeken eddig ültem lecseréltem szögekre :roll: )

Vagy csak én nem kaptam még?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #194665 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Legolin írta: Egyébként az is fog kapni levelet, aki nem jöhet?


Igen, mindenki kap levelet.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #194601 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Egyébként az is fog kapni levelet, aki nem jöhet?

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #194408 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Kedvesek!

Remélem, mindenki figyelmesen elolvasta és átgondolta Brandir beírását.

Még nem?!
Akkor tegyétek meg gyorsan!


Megvolt? Rendben.

Sajnos technikai okokból nem tudtuk postázni a mai napon a leveleket, így az első egy kicsit csúszni fog. De ne aggódjatok, mindent megkaptok, csak egy hét késéssel.

Ehhez kérjük szépen a türelmeteket!

Előre is köszönjük!

Üdv,
Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #194341 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Levél: Senki ne üljön semmi szúróson, a levelet várva, hiszen az első részlet befizetési határideje május 31. A levél mellett csekk is lesz. Hogy mennyit kell fizetned, hol leszel elszállásolva, mi várható a táborban, szintén a levélből derül ki.
Program: A részletes program idén is titkos lesz, bár korántsem annyira, mint tavaly. (Az hogy valamit nem tettek, tesznek közzé, nem azt jelenti, hogy nincs vagy nem volt kész. Hol lenne a meglepetés?)
Csapatok: Csapatbeosztási kérelem természetesen lesz! Mint ahogy tavaly is volt. Azonban (mint ahogy tavaly sem) idén sem lehet minden kérést teljesíteni, így egy-két (és az ellenkező híresztelések ellenére sem több) ember nem pont abba, de egy „hasonló” csapatba fog kerülni. Ez az, amin később nem fognak változtatni.
A végleges csapatbeosztást (pontosabban, hogy melyik csapatban leszel, és kik vannak a csapatodban) június 16-a körül küldik ki Morganáék szintén e-mailben.
Utazás: Az utazás költsége nincs benne a tábori díjban, így a vonatjegyről mindenki maga kell, hogy gondoskodjon. A csoportos utazás azt takarja, hogy Szombathelyig egy vonattal közösen megyünk. Ha valaki csak ott szeretne csatlakozni, és különbusszal jönni velünk Velembe, az ezt az igényét majd ugyan abban az e-mailben teheti meg, amelyikben a csapatbeosztásról lesz szó. Ezt az e-mailt valamikor június elején kapjuk meg.
Szállás: Szerencsére a kőházba jelentkezők megtöltik a házat (70 férőhely), így senkit nem kell akarata ellenére áttenni.
Nem kell izgulni! Nyugalom, a hosszú élet ritka :twisted:

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #194226 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Nekem is volnának még olyan kérdéseim, hogy hogy is lesz a csoportos utazás (jegyek stb), vmint a csapatbeosztási "kérelmeknek" :) mikor jön el az ideje, és hasonló apró kérdések, de ha jól vettem ki az eddig olvasottakból, akkor ezek folyamatosan kiderülnek a levelekből, és egyéb helyekről? 8)
Amúgy nekem semmi gond nem volt a visszajelzéssel kapcs, és remélem a posta is rendben eljuttatja hozzám az első levelet... már nagyon várom! ;)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #194207 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
140-nél több jelentkező volt? :embarassed: Remélem engem azért nem utasítottatok el (akkor aztán lenne sértődés :evil: ) "Szerencsére" nekem annyi dolgom van, hogy nincs időm izgulni.
Ja, és azt szeretném megkérdezni, hogy ha fizetni kell, akkor kapunk egy csekket a levéllel ugye? És a tábor részletes programja már az első levélbent bent lesz?

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #194064 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Csak 15-én adjátok fel?!!!!!!!!
Jaj, pedig itt én már tűkön ülök!!!
Ha vki kimarad, az én leszek....
(nem vagyok MTT tag, a fórumhoz is csak most csatlakoztam) :bawling:

Ha mégis felvennének: hogy s mikor határozzátok meg, hogy ki milyen csapatba kerül?
Mert én már gondolkodom egy saját készítésű zászlón vagy vmi hasonlón a csapatom stílusában. (persze ha lesz időm a vizsgáim s a szigorlatom között :cry:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193927 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Meleth_lin írta: kriszana: Én kaptam visszajelzét, tesóm nem kapott, Legolin, akivel egyszerre adtuk fel a postán, és most Legolin azon idegeskedik, hog mi van, ha az övét nem kaptátok meg, az enémet meg igen...

A Legoliné is megjött...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193822 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
kriszana: Én kaptam visszajelzét, tesóm nem kapott, Legolin, akivel egyszerre adtuk fel a postán, és most Legolin azon idegeskedik, hog mi van, ha az övét nem kaptátok meg, az enémet meg igen...

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193773 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Rabyn írta: apám el se hiszem, hogy több mint 140 ember jelentkezett.. Ez tökre fura na mindegy.

Meddig kell megjönnie az első galambpostának? mErt én mindennap nézem a postaládát de nem jön levél:(

lehet, hogy azért, mert még nem adtuk fel ;-)

Előreláthatólag pénteken fogjuk feladni - vagyis nem fog megérkezni május 15-ig.

Továbbá most szabad lehetőséget kínálunk mindenkinek, aki jelentkezett:
Mivel az össze jelentkező 3/4-e sátorban szeretne lakni, ezért a ház gyakorlatilag félig üresen maradna. Ezt nem engedhetjük meg - lévén, hogy alig van sátohely. Ezért most arra kérek mindenkit, aki szeretne sátorból kőházba átkerülni, az most megteheti önként.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193761 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
apám el se hiszem, hogy több mint 140 ember jelentkezett.. Ez tökre fura na mindegy.

Meddig kell megjönnie az első galambpostának? mErt én mindennap nézem a postaládát de nem jön levél:(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193710 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Natalee írta: Segítség! Még Én se kaoptam emiles visszajelzést, pedig még jóval máj.5 előtt beküldtem a lapot postán. (ha elveszett leverem a postán :oops: )

Natalee, a tied megjött :-)
És a tied is megjött Meleth_lin, a visszajelzés pedig lehet, hogy azért nem érkezett meg hozzád, mert rosszul/olvashatatlanul adtad meg az e-mail címedet...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193701 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Olosta írta: Na, de hogy ne legyek teljesen OFF: én azt jelöltem be az utazásnál, hogy csoportosan szeretnék menni Pöstről. Akkor hogy lesz: ti megveszitek a retúr jegyet BP-Szombathely között, és nekem csak BP-ig kell? Ha így lesz, akkor a vonatjegy ára már benne lesz az első, vagy második részletben, vagy azt előre/utólag kell rendezni?


Nem.
Legalábbis ha úgy lesz, mint tavaly. Bp-n gyülekezünk a Déliben (asszem onnan indul a vonat), mindenki megveszi magának a jegyet, és kész. Ők max. csak kocsit foglalnak le :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193692 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Natalee írta: Segítség! Még Én se kaoptam emiles visszajelzést, pedig még jóval máj.5 előtt beküldtem a lapot postán. (ha elveszett leverem a postán :oops: )


Ugyan már, nekem az A jelű jelentkezési lapom kallódott el a postán. :roll: (De az óta kitöltöttem egy újat! :D )

Na, de hogy ne legyek teljesen OFF: én azt jelöltem be az utazásnál, hogy csoportosan szeretnék menni Pöstről. Akkor hogy lesz: ti megveszitek a retúr jegyet BP-Szombathely között, és nekem csak BP-ig kell? Ha így lesz, akkor a vonatjegy ára már benne lesz az első, vagy második részletben, vagy azt előre/utólag kell rendezni?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193666 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
Segítség! Még Én se kaoptam emiles visszajelzést, pedig még jóval máj.5 előtt beküldtem a lapot postán. (ha elveszett leverem a postán :oops: )

"Százszorszép jóéjszakát"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193608 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
kriszana: Legolinnal postán küldtük, és egyidőben, tehát az se igen lehet, hogy az övé nem érkezett meg időben...sőt lehet hogy egy borítékban küldütük a kettőt, nem emlékszem pontosan...de elküldi emailben...nem mégsem, időköben kiderült, hog nem működik az email...akkor most mi lesz?

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193453 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004

Legolin írta: kriszana: szólok mielőbb :) , én még nem kaptam meg, már lejjebb is írtam; tesóm meg én ugyanazt az email címet írtuk a jelentkezési lapokra, ő kapott visszajelzést, én még nem...

jó hogy szólsz,
erre a legjobb gyógymód, ha elküldöd újra e-mailben a jelentkezési lapod izibe!
Lagolin, nem lehet, hogy a testvéreddel egy e-mailben csatoltáok mindkét jelentkezési lapot? (A helyzet az, hogy a postafiók, ahová a tábori jelentkezések érkeztek, jelenleg épp nem elérhető, ezért nem tudok pontosan utánanézni - de remélem, délutánra már jó lesz, és akkor orvosoljuk a problémát.

Mindenkinek: akinek a jelentkezési lapja május 5-e után érkezett a postafiókba, azt már sajnos nem tudjuk figyelembe venni. Mert a 140 hely betelt, sőt jóval meg is haladtuk azt.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hónapja #193441 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor - 2004
kriszana: szólok mielőbb :) , én még nem kaptam meg, már lejjebb is írtam; tesóm meg én ugyanazt az email címet írtuk a jelentkezési lapokra, ő kapott visszajelzést, én még nem...

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.574 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére