Curufin - Beszélgetések

Több
19 éve 2 hónapja #263608 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
szép a zászló :D
Hiányozni fog Curufin büszke népe! A pólómat viszem kirándulni a táborba ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263590 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
[size=9:zyyi1fai]||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
[/size]


Végszónak egy "pótzászlót" (:

Aztán örízzétek meg Curufin büszkeségeteket, aki jön az a táborba aki nem az meg úgy egyébként...

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263587 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Finduilas írta: Minden jót Curufincek! Őrizzétek meg a büszkeségeteket! ;)
Csak azért örülök, hogy idén nem leszek csapvez, mert ilyen jó csapatom úgyse lehetne mégegyszer :itscool:

Ha valahonnan előkerül a zászlónk, akkor azért még tarthatunk egy tünc felvonulást! Legyetek jók, vigyázzatok magatokra!


Amikor leltároztunk, megkerült, jön is a táborba, ki lesz tűzve a várra! :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263550 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Minden jót Curufincek! Őrizzétek meg a büszkeségeteket! ;)
Csak azért örülök, hogy idén nem leszek csapvez, mert ilyen jó csapatom úgyse lehetne mégegyszer :itscool:

Ha valahonnan előkerül a zászlónk, akkor azért még tarthatunk egy tünc felvonulást! Legyetek jók, vigyázzatok magatokra!

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263442 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Üdv mindenkinek! Ha jól emlékszem, azt olvastam vhol, hogy hamarosan lezárják a topikot. Éljen Curufin népe! Tényleg mi voltunk a legjobbak! :P

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263343 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Szia mindenki! :cry: Jó volt veletek! MI VOLTUNK A LEGJOBBAK!!!!!!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263313 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ti milyen csapatba kerültetek? (akik jönnek nagy nyáriba...)? Perme kíváncsi :P

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263301 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
akkor pedig harcos bajtársi curufinc üdvözletem! találkozunk egy másik dimenzióban :D
tünc

(sose feledd ki voltál...)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263226 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hamarosan lezárják a topicunkat... cipp :( [size=9:1uj632o9]nem mintha túl nagy aktivitást mutattam volna... :roll: [/size]

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #261888 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Bocs az orkok miatt... :(

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #261301 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel Bauglir írta: Aha. Akkor asszem en valamelyik H-betüshöz megyek megyek. Vagy Hyarnu-, vagy Hyarrostar.

Bär a "füves mezök nepe" sem rossz :D
Enekles, vidämsäg, tänc 8)

(meg jo hogy edesanyäm idäig nem olvasta el...)


Nem, nem olyan füves... :P

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #261283 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Aha. Akkor asszem en valamelyik H-betüshöz megyek megyek. Vagy Hyarnu-, vagy Hyarrostar.

Bär a "füves mezök nepe" sem rossz :D
Enekles, vidämsäg, tänc 8)

(meg jo hogy edesanyäm idäig nem olvasta el...)

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #261036 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nincs mit :P :D :itscool:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #261033 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel Bauglir írta: Kösz Aeglos, de ha nem lesz következö level, akkor nem szükseges mert megkaptam Pannitol.

Köszi Panni! :cooljump: (:

Aeglos: tenleg megszünik Morgana csapata? (A cseten hallottam. Szal´ lehet hogy hülyeseg)


Dehogy!
Sajnos Morgana nem tud végig ott lenni a táborban, ezért azt a csapatot, ami elvileg az övé lett volna Angwen fogja átvenni.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #261012 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Kösz Aeglos, de ha nem lesz következö level, akkor nem szükseges mert megkaptam Pannitol.

Köszi Panni! :cooljump: (:

Aeglos: tenleg megszünik Morgana csapata? (A cseten hallottam. Szal´ lehet hogy hülyeseg)

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #260842 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Anglachel, én küldhetem.... még megnézek egy-két dolgot, aztán begépelem neked a levelet. Fényképezni sajnos nem tudok, mert a tsóim lenyúlták az akkukuat, meg a töltőket is.. Nekem már úgyis szünet van :(

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #260841 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel Bauglir írta: En is gyüjtögetem a kepeket. (meg rajzolgatom) (:

Mar meg is vannak, csak meg nincsenek beszkennelve.

Nem tudja valaki elküldeni a a täbori levelet emilben? Mert ide nem kapom meg... ):


Az első levelet megkaptad?
A másodikat oda küldjük Neked, csak adj címet!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #260803 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
En is gyüjtögetem a kepeket. (meg rajzolgatom) (:

Mar meg is vannak, csak meg nincsenek beszkennelve.

Nem tudja valaki elküldeni a a täbori levelet emilben? Mert ide nem kapom meg... ):

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #260733 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Én is új avatart szeretnék majd :P Már gyűjtögettem rá képeket, csak magamat ismerve még egy jódarabig nem fogom beküldeni őket... :roll: Lustaság Rulz! :P

Addig is marad a régi ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #260705 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel Bauglir írta: Hehe. uj kep. Szentem ez csaj, de a fiuk közt volt.


Á nem, szerintem fiú :)

Én is új avatart szeretnék, azért nincs nekem már egy ideje, egyik sem tetszik a fórumosok közül. Ami meg volt, annak olyan depressziós volt az arca. Már meg is van, hogy mit rakok be, csak engedélyt kell kérjek attól, akitől kaptam a képet. Ha nem, akkor valszeg marad a semmi, vagy visszarakom a régit.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #260688 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Üdv újra itt!

Ez tényleg női, és tényleg a férfi avatarok között van :P
www.tolkien.hu/forum/viewtopic.p ... c&start=20
a lap közepétől picit lentebb ;)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #260608 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hehe. uj kep. Szentem ez csaj, de a fiuk közt volt.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258872 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Szija Anglachel! :closed: Hiányozni fogsz! :bawling: Szipp. Siess vissza!

:wink: :D :mrgreen: :pimp:

Jó utat Laczyhordozótárs! Bis bald!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258871 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Na Sziasztok.

2 hónapra kimegyek németországba nyelvet tanulni. S csak táborra jövök haza.

Tschüss!

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258544 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel/Gurthang írta: Észrevettétek hogy változott a hét képe?? (:
(vagy csak én vagyok vaksi?)


Nekem tegnap tűnt fel :P szóval ha Te vaksi vagy akkor csatlakozom hozzád.
A táborral kapcsolatban nekem mázlim van, mert az egészet anyámék fizetik, én még nem vállalhatok munkát nyáron. Bár tegnap megkérdezték, hogy miket csinálunk a táborban, hogy ennyibe kerül :roll: De szépen elmondtam nekik minden pozitívumot, ami az eszembe jutott, szóval remélem megnyugodtak...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258520 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

nodlee írta: Nem is tudom honnan olyan ismerős ez a hozzáállás.

d:

az én anyámnak anyagi problémái vannak, szerinte túl sokba fog kerülni a nyaraltatásom. Pedig elmegyek dolgozni, és egy vasat sem kell fizetnie. Nemértem mit aggódik...


Na nekem is ugyanez. Mert nincs elég pénzem és nem tudom kifizetni időben a tábort, dolgozni meg nem tudok, mert németországba megyek. Ugyhogy kölcsön kellett kérjek Anyáméktól... Persz úgyis ledolgozom Augusztusba.

Észrevettétek hogy változott a hét képe?? (:
(vagy csak én vagyok vaksi?)

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258315 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
összetépte?!miért? de legalább elengedett... következetes szülői viselkedés...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258302 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nem is tudom honnan olyan ismerős ez a hozzáállás.

d:

az én anyámnak anyagi problémái vannak, szerinte túl sokba fog kerülni a nyaraltatásom. Pedig elmegyek dolgozni, és egy vasat sem kell fizetnie. Nemértem mit aggódik...

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258103 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Aeglos: köszönöm. Örök hálám. Már kezdtem megijedni, hogyha ma du. adom fel akkor nem ér oda.

Képzeljétek, odavittem anyámhoz, hogy írja alá, erre meg összetépte. Ezzel elég nyilvánvalóan kifejtette a véleményét az engedéjről. De aztán lenyírtam neki a füvet... (:

És csodák-csodája, megengedte.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #257931 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel/Gurthang írta:

nodlee írta: én meg pont március elsején születtem ((: megúsztam a négy évenkénti szülinapot ((:

fordított szmájl jó (:


Ja, szerintem is jobb. Ezt utálom: :) Ez sokkal jobb: (:

Ja, különben ki tudtam nyomtatni, csak ma nincs posta.


holnap még föladhatod, gyér!
egyébként már amúgy is fölírtalak
(((((: jáccunk

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.387 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére