Curufin - Beszélgetések

Több
20 éve 1 napja #218114 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
A gödöllői kastélynak van egy haaatalmas parkja, ahova bárki szabadon bemehet, nem az a gondozott műpark, hanem olyan szép, vadregényes, szal a piknikezéssel sztem nem lesz gond! 8)
Sissy is ott lovagolt hajdanán...

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 napja #218058 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Én sajna nem tudok menni... :cry: De biztos, hogy egy kastély parkjában szabad piknikezni? Vagy úgy egyáltalán rálépni a fűre?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 napja #218057 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Tábori tali oksza, én is megyek! :D De nem tudom mikor tudok, attól függ meddig tart a sakkmeccsem. Az is lehet hogy 10-re végzek, de az is lehet hogy 3-ig játszom, ezt csak aznap fogom megtudni. :roll: Majd lesz valami. :wink: Bár nem tudom hogy fogom megoldani ha utánatok kell mennem, mert hogy finoman fogalmazzak, nem vagyok túl jártas Gödöllőn. :roll:

Én is boldog névnapot kívánok!! :D :cheers:
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 napja #218041 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nekem is jó az okt. 3. 8)

Boldog Névnapot a Zsófiáknak!!! :D

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 napja #218020 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Én isBoldog névnapot kívánok! :)

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 napja #218018 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nem akarom megszakítani csevegéseteket, de... Ha jól emlékszem pocsék memóriámmal, akkor ma Zsófia nap van.... Szóval lehet, hogy nem most ünneplitek, akkor ezt vegyétek előleges/utólagos kívánságnak. tehát:

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK TÜNCNEK, ÉS YAVINAK!!!!!!!!!
:hello: :hello: :hello: :hello: :cheers:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 napja #217991 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Mit csináltok?

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 napja #217964 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Finduilas írta: Akkor legyen harmadika. Írok az összes csapattagnak emailt.
A piknik remek ötlet. De azért ne éljétek bele magatokat, hogy jóidő lesz :(
Én a vonatot támogatnám (nekem az ingyen van :) ). Árban és időben ugyanannyi, viszont általában kényelmesebb, kevésbé zsúfolt, mint a HÉV. Találkozóhelynek tökéletes a Gödöllői vasútállomás. A HÉV végállomása is ott van. De ez már részletkérdés.

Laczyval vonatozni izgi lesz... :D


Ja, és legyen délután légyszi! Lau meg én elég fáradtak leszünk, ha minden igaz...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 napja #217881 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Akkor legyen harmadika. Írok az összes csapattagnak emailt.
A piknik remek ötlet. De azért ne éljétek bele magatokat, hogy jóidő lesz :(
Én a vonatot támogatnám (nekem az ingyen van :) ). Árban és időben ugyanannyi, viszont általában kényelmesebb, kevésbé zsúfolt, mint a HÉV. Találkozóhelynek tökéletes a Gödöllői vasútállomás. A HÉV végállomása is ott van. De ez már részletkérdés.

Laczyval vonatozni izgi lesz... :D

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 napja #217875 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hehe, tényleg, DVD-t kéne szervózni...!

Okéé, /me benne van a 3-ában, Gödöllői kastély pláne szuper! 8)

Hogy hol talizzunk... Nem volna jobb BP-n talizni vhol, és onann együtt menni? Nem vagyok túl jártas a közlekedésben, de HÉV vagy a vonat a jobb..?
Szal mint vidéki fejtettem ki véleményemet, bár nekem Gödöllőre is megy vonat, szal végülis mindegy, de Gödöllőt nem ismerjük annyira, s ott elkezdeni bóklászni a népek után.. :D Dehát a Gödöllői vasútállomáson is talizhatunk! És akkor egész napos progi? 8)

Lau, a pikniket támogatom! :D Olyan ugazi feelinges, kosaras kockásterítőset?! :wink: :lol: Sütök majd vmi sütit...! :wink:

Juteszembe... Ha el akarjuk hozni Laczyt, akkor pláne BP-n kéne taliznunk... Bááár... Testületileg hozzuk el, vagy.. vagy hogy?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 napja #217844 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
DVD témában nem foglalkozik velük... De még az e-mailra sem válaszolt... :?

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 napja #217843 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Panni írta:

Felagund írta: Kb ezer van neki, de írj neki privit, azt bizts megkapja ;)


Beszéltem Thaurral, és aszomdta, hogy _Neo a privikkel nem foglalkozik....


Fura, nekem azonnal szokott válaszolni... :?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 napja #217838 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Felagund írta: Kb ezer van neki, de írj neki privit, azt bizts megkapja ;)


Beszéltem Thaurral, és aszomdta, hogy _Neo a privikkel nem foglalkozik.... De már küldtem neki e-mailt!
Úgy néz ki, hogy Eru most velem van, mert anyukám nagyon rég óta szeretné megnézni a gödöllői kastélyt, és így 90%, hogy mehetek talira, csak fix időpontot találjatok! :D

Frodó, köcci _Neo e-mailcímét! :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 napja #217752 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
nos akkor szvsz ha a legtöbben szimpatizálnak a 3ikával, akkor legyen:

okt. 3.-n Curufinc tali
program: gödöllői kastély és környéke, kaja (nem támogatnám az üstöt :arrow: nehéz) javaslat: kockás terítő és piknik
zászló: mi van Laczval? mert ha még mindig battinál van felhívhatom hogy mikor van otthon és akkor egy elit-kommandó megszerzi hogy villoghassunk vele gödöllőn.
út/találkozó: gödöllőn vagy pesten?
pestiek: a keletiből indul oda vonat viszonylag gyakran és kb. 30-40 perc az út.
vidékiek: ti rögtön gödöllőre jönnétek, vagy mindenképp át kell szállnotok pesten?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 napja #217743 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nekem megfelel a 3-a is. Döntsétek el! Egy délelőtt tényleg nem sok idő.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 napja #217731 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nekem 2-án és 3-án egyaránt csak délután jó, mert délelőtt versenyem lesz. :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 napja #217723 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Panni: a DVD-vel kapcsolatban a neo@tolkien.hu címre írj! A tárgyhoz írd azt, hogy "Tábori DVD", írd oda a nick és a másik neved is, és hogy hány darabot szeretnél rendelni!

A 3-a nekem valószínüleg jó. :wink:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 napja #217714 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Kb ezer van neki, de írj neki privit, azt bizts megkapja ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 napja #217712 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nekem sajna elég sok házimunkát kéne ahhoz vállalnom, hogy Gödöllőre elengedjenek... :cry: De azé' reménykednem talán még szabad....
Apropó! Nem tudja valaki _Neo e-mailcímét? Csak me! szeretnék hozzájutni ahhoz a híres DVD-hez...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 napja #217663 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Sünee írta: Ha nektek úgyis rohannotok kell, akkor mi lenne ha inkább 3án lenne? mert a 2 nekem tuti nem jó. Mellesleg egy délelőtt az nagyon rövid, nem?[size=9:3gfq6qn1]Mongyuk rám ne alapozzatok, mert az más kérdés hogy jó, és más, hogy elengednek-e egyáltalán...[/size]


Nekem a 3-a is megfelelő...

Többiek? :deal:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 napja #217661 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ha nektek úgyis rohannotok kell, akkor mi lenne ha inkább 3án lenne? mert a 2 nekem tuti nem jó. Mellesleg egy délelőtt az nagyon rövid, nem?[size=9:1jvmc1am]Mongyuk rám ne alapozzatok, mert az más kérdés hogy jó, és más, hogy elengednek-e egyáltalán...[/size]

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
20 éve 5 napja #217488 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Gödöllői kastély OK, de akkor délelőtt legyen, mert Maglornak, Launak és nekem 3-ra jelenésünk van a Corvinban :!:

És ha hoztok bográcsot, főzök nektek ebédet, naaa? :deal:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 napja #217458 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Csúúúcs!! :D Akkor okt. 2. Gödöllő? Szuper! :itscool:

Program.. ömm, gondolxom rajta...
Viszont rossz idő esetén hol férnénk el? Ki tud olyan helyet? /me, mint a hűűdenagy pesti, aki valójában vidéki nem biztos, h jó helyszínajánló.. 8)
S egyáltalán, ki tud jönni? Jelezzetek vissza ide!!

Addig is kitartás kinek mihez, még próbálok visszaszokni a sulájba. Nektek hogy megy? 8)
Hehe, ma meg voltam dobolni. Tökjóó volt.. :D

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 napja #217432 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Finduilas írta: No, nekem is jó az október 2! :D
Ki kellene találni valami programot is. Semmi komoly, csak egy-két játék, indulóírás ;) , stb.

Van egy ötletem is. Tegnap voltunk Gödöllőn, és a gyönyörű kastályparkról az jutott eszembe, hogy milyen klassz csapattalit lehetne ott rendezni. Vonattal vagy HÉVvel kb 45 perc az út. Ha jó idő lesz, és van kedvetek hozzá, elmehetnénk oda. Viszont mindenképp kéne helyszín rossz idő esetére is.

gödöllői kastély ötletet támogatom! nagyon szép!!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 napja #217365 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sirály! :dance:

Én benne vagyok! :up:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 napja #217356 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
No, nekem is jó az október 2! :D
Ki kellene találni valami programot is. Semmi komoly, csak egy-két játék, indulóírás ;) , stb.

Van egy ötletem is. Tegnap voltunk Gödöllőn, és a gyönyörű kastályparkról az jutott eszembe, hogy milyen klassz csapattalit lehetne ott rendezni. Vonattal vagy HÉVvel kb 45 perc az út. Ha jó idő lesz, és van kedvetek hozzá, elmehetnénk oda. Viszont mindenképp kéne helyszín rossz idő esetére is.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hete #217125 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Október 2? Addig lehet, hogy én is meg tudom győzni anyámékat, hogy a tábori tali után megint furikázzanak velem egy kicsit ;) De az én véleményemet az időpontokról ne nézzétek, mert elég ritka, hogy elmehetek talikra....Kb úgy 1 vagy 2 havonta 1-szer
:cry:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hete #216971 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nekem is jo de nekem mondjuk egy csapattali mindig jo hiszen
EGY CSAPATTALIÉRT MINDEN MÁS PROGRAMOT LEMONDOK
Amugy szerintem lehet a margitszigeten csak vonuljunk már fel valahol

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hete #216861 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Bizony, Finc anyánk nélkül soha. Mellesleg helló mindenki. :D okt. 2 nekem is talán jó... (Vidék duplán roulzik. :wink: -Eger + Agárd-)


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hete #216822 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Felagund írta:

Finduilas írta: Nekem nagyon valószínű, hogy nem lesz jó a másodika.


:cry:

Főnök nélkül nem megy!


Így van, Finc, nélküled nem megyünk!! Mondj te vmi időpontot és igazodunk ahhoz!! 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.419 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére