Curufin - Beszélgetések

Több
19 éve 11 hónapja #221389 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
BOLDOG NÉVNAPOT TRITHYN!!!!!!!!!!! (Remélem most ünnepled) :cheers: :dance: :hello: :hello: :bounce: :cheers: :dance: :D

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221212 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
van egy rossz hírem: apámék jövőhéten elmennek kikapcsolódni, és a talis fényképeket csak jövő hét utáni héten fogják átírni CD-re
van egy jó hírem: két héten belül fent lesznek a talis képek a neten ;) plusz kaptk egy kis élménybeszámolót.... :

Az már eleve csodának számított, hogy elmehettem a talira, mert Gödöllő nem éppen olyan helyszínnek tűnt, ahová el fognak engedni. Akik ismernek, tudják, hogy ha rajtam múlik, az ország másik végébe is naon szívesen elmegyek, csak van egy kis bökkenő: a szülői engedékenység. Így nem vagyok gyakori résztvevője a találkozóknak. Sajna ez a mostani tali azzal járt, hogy januárig már nem is mehetek el sehová :(
Na, szóval ott tartottam, hogy volt akkora mázlim, hogy anyám már évek óta meg akarta nézni a gödöllői kastélyt… Így össze lehetett kötni a kellemest a hasznossal.
A HÉV megállóba érve arra számítottam, hogy egy nagy piros foltot fogok találni, de ebben egy kicsit csalódnom kellett. De Anglachel, Sünc és Frodó éppen eléggé virítottak curufincos pólójukban ahhoz, hogy egyből kiszúrjam őket. Kaptam is egy kicsit a fejemre, hogy az én pólóm miért nincs rajtam. (Úgy zárójelben megjegyzem, hogy hétfőre előkapartam a tábor óta beszerzett sok piros cucc közül, és abban virítottam a suliban…) Majd a bagázs megszavazta a bevásárlást. Nos a tali a HÉV megállóban asszem délre volt elrendelve, mi a boltból kb. 5 perccel később jöttünk ki, és senkit se találtunk. Pár perc múlva feltűnt Maglor jó sok csomaggal a hátán, egy kémiakönyvvel, és nagy örömömre szintén curufinc póló nélkül, így nem voltam egyedül.
Kb. negyed 1-kor kezdtünk el azon gondolkodni, hogy biztos mára van a tali megszervezve? Mert valahogy a társaság létszáma elég furán nézett ki. Ennek eredményeképpen mindenki előkapta a mobilját, és elkezdtük körbetelefonálni a csapatot. Voltak, akik nem vették fel (utólag valamelyik telcsire érkezett egy sms az illetőtől, hogy nem tud jönni), voltak akik felvették, és biztosan megtudtuk róla az infókat, hogy várjunk-e rá, vagy ne. [size=9:2bkhqgcm](Bocsi Felagund, hogy kinyomtam a telcsit, de amikor megnyomtam a gombot, akkor hallottam, hogy akartál még valamit mondani :oops: )[/size] és végül a csapat harmadik feléről kiderült, hogy Gödöllőn fogunk találkozni velük. Így 5-en vágtunk neki az utazásnak.
A kastélynál szálltunk le, oda volt megbeszélve Pippinnel a találka. Letelepedtünk a padokra, előkerült néhány nassolni való, és idő közben befutott Inczy és Pippin is. Ezek után már csak Fincre vártunk, de mivel nagyon nem akart megérkezni, ezért bevonultunk a kastélyparkba. (Utólag persze kiderült, hogy Finc a vonatállomáson várt minket, mert valakivel úgy beszélte meg, hogy ott találkozunk…). Előkerültek a maradék tartalékok, és egy kis dumaparti után megérkezett Finc Aralataionnal (remélem jól írtam), így teljes volt a csapat: Anglachel, Aral, Frodó, Finc, Inczy, Maglor, Pippin, Sünc és Én.
Kajában (vagyis inkább nasiban) nem volt hiány, beszélgetni is volt miről és megpróbáltunk két csomózósdit, de messze nem volt olyan nehéz kibogozni magunkat, mint a táborban… Maglor pedig kapott egy nagyon tüncös hajfonatot. :D Miután a társaság úgy 1-2 óra után megunta az ücsörgést, felkerekedtünk felderíteni a parkot, egyesek fára másztak, illetve kipróbáltuk a gesztenyés kosarazást… Majd megint letelepedés, és punyizás következett. Maglor újabb fonatokat kapott, Aral és Inczy megszerezték a „levélőrzők” címet, Frodó végre hagyta magát lefotózni, a többieknek meg csak simán elegük lett a sok apró légyből, ami erősen hasonlított a tábori szúnyoginvázióhoz. A füves terület új neve a „legyes mocsár” lett…
Lassan vége lett a napnak, és a banda elindult hazafelé… Finc és Aral megspórolt egy kis vonatozást, elvittük őket kocsival…
Örülök, hogy újra láthattam néhány MTT-st, és nagyon jó lenne, ha szerveznénk (pontosabban szerveznétek, mert én sajna ebből a szempontból nem vagyok, és szüleim miatt nem is lehetek nagyon aktív) még néhány ilyen talit (lehetőleg télre, hogy én is tudjak menni…).

Ui.: Bocs, a terjedelem miatt.... :oops: :oops: :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #221060 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Aeglos, az iis!! :D Aztán amikor kicsi voltam, mindig rámszóltak, h koszos lesz a cipőm... :? Sose értettem miért... :wink:
Ma téényleg meleg volt... Megbolondult a z időjárás vagy mi?! Oké-oké, vénasszonyok nyara... 8) Bár tény, h inkább vagyok így, mint tocsogos-locsogós-nyirkos őszben. 8)
Ma matek TZ-n az ablak mellett ültem, s akaratlanul is ki-kitévedt a tekintetem a haaatalmas ablakokon. Pont a terem előtt áll egy naaagy gesztenyefa, és állandóan potyogtak lefele a gesztenyék, és pattantak ki. Kész életveszély alatta közlekedni... :D De tényleg, ha megyek ilyenkor az utcán, s gesztenyefa közelébe kerülök, egyből vmi ellenállhatatlan erő vonz a gesztenyék felé, hogy VEDD FEL :D Szal ilyenkor telepakolva a táskámat térek mindig haza, aztán meg nem tok a felgyülemlett gesztenyekészletekkel mit kezdeni... :P

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220976 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Laurelen írta: Tüncz!



:hein:
Hö? (cz)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220965 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Tüncz!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220926 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Fincz!

Fel tudnád tenni a csapat (vagy az egész esgalmari lakosság) táborértékelő eredményét?
Ha titkos, vagy bizalmas, nem kell! ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220876 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Incz!
Nekem a kedvenc szórakozásom ilyenkor rálépni a száradt falevelekre, és élvezni, ahogy ropognak. Nomeg fényképezni! 8)
Egyébként holnap előreláthatólag 22 fok lesz! 8O
Októberben...

[size=9:c7bqtizp]Fin: szvsz én vagyok a bűnbak, mivel félreérthetően beszéltem, de hangsúlyozom, hogy teljesen ártalmatlan volt amit írtam, és senkit nem akartam bántani[/size]

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220854 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Háááj Nép! :D

Oollyan ősz van, érzitek? Ez az évszak olyan tüncös... Kicsit szomorkás, de annyira hangulatos.
Ma voltam sétálni a Duna-parton, s vagy 2 órára ott ragadtam, annyira jó volt naplementét nézni, s hallgatni, ahogyan hullanak a levelek...
Ilyenkor annyira nyugodt minden, s az ember nem tud haragudni a világra. Hogyan is lehetne, amikor ilyen csodákat hordoz magában? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220818 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Örülök, hogy végül összejött ez a tali. Szerintem egész jó, hogy a csapat egyharmada ott volt. :D

Legközelebb tényleg akkor találkozzunk, ha meglesz a zászló. Ha meg indulót írunk, akkor nem rossz, ha indulódallamra tesszük. Lehet himnusz is, olyan "nagyon tüncös", de eddig nem arról volt itt szó.

[size=9:24myso7l](Ezt a prolizást viszont azonnal kéretik befejezni! Nem feltételezem, hogy itt bárki lenézi a munkásokat... :( )[/size]

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220788 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ciasztok! Szvsz is jó volt a curufinc tali! Már megírtam az élménybeszámolót, csak egy kicsit nagyon zűrössen indult a reggelem (6:59-kor keltem és 7:10-kor megy a buszom....), és otthon maradt a floppy... A képekkel próbálok majd valamit kezdeni, de nem ígérek gyors eredményeket....

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220771 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sziasztok!!
Naggyon-naggyon jó volt a Curufinc tali!!!!! :D :D :D
Csak kár hogy ilyen kevesen voltunk... :cry:
De sebaj, majd úgyis lesz még... 8) Hiszen még ki kell szabadítanunk Laczyt valamikor, meg indulót kell írni (veszekedés nélkül :!: ) :D

Inczy írta: Én épp számtechen ülök... :P


Én is!! :P Tök jó, kedvenc órám... :D Máskor úgysincs időm netezni... :cry:
Szegény barátnőm meg itt szenved mellettem, mert neki nem jön be a net... :wink: (Ő Serrana, múltkor belépett a fórumra, de még nem nagyon volt lehetősége résztvenni az "életben"...)

Na megyek, mert kicsöngettek.
Pá!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220747 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Aeglos: és ki dönti azt el, hogy mi tündés, és mi nem az???
A "proli" kifejezés dühített fel, amit 1, nem hiszem, hogy tudnád micsoda, 2, ha ismernéd is, ebben a kontextusban rosszul használod.
A 'Felagund az elitista' c. pólót, meg nem én csináltam, és nem elsődlegesen ezért a feliratért hordom!

Flame off

Nép: higgyétek el, nem poénból nem jöttem, hanem azért, mert tanulnom kellett (és kell most is... :roll: )! Fizkém mérésem lesz szerdán, és ezek nem viccelnek a beugró ZH-val :eek2:

Bocsi! :oops:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220721 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Csatlakozom Lauhoz, ne veszekedjetek! :(

Amúgy tényleg khirály volt, sajnálom, h nem voltűl Lau! mondjuk mondták, h túl sokat nem aludtál az éjjel... :wink
Mindegy, majd legközelebb!!

De tényleg, meséljetek, mi van veletek!! Az ottaniakról, mmint akik voltak talin, már tudok vmit, de ti?! Vmi esemény?! Én épp számtechen ülök, s azt nézik nagy szemekkel, hogy milyen sebességgel gépelek... :P

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220711 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel Bauglir írta: Nos, csak Inczyt tudnám ismételni.

Ja és mélyen szégyelje magát minden valamirevaló Curufinces aki nem jött el :evil: Na de a többiekhez képest azé jok vagyunk! :lol: de egy induló tényleg kéne. Tiszta szégyen volt hogy induló nélkül Héveztünk.


tünc mélységesen szégyelli magát...elsüllyed a föld alá.komolyan ég a bőr a képemről(képtelen vagyok felmérni, mennyit bírok vállalni), de nagyon örülök,hogy jól éreztétek magatokat.

maglor drága, jó lenne ha mondanál egykét szót milyen ott nálatok az élet? suli? (tudom, tudom biztosan megbeszéltétek már gödöllőn :( )

aeglos, felagund légyszíves fejezzétek be a vitát itt a topicban.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220653 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Felagund írta:

Aeglos írta: halóka!
munkásmozgalmi dal...
"bécsi munkásinduló", vagy miaszösz...
ha te prolinak érzed magad... (bár ezt kétlem :roll: 8) )


Már ne haragudj, de menj a ****ba az sznob-elitista identitásoddal... :evil:


Kedves Felagund!
Nem tudom, hogy emiatt miért lettél rám olyan dühös, én nem kezdeményeztem veszekedést, legfeljebb vitát. Sajnálom, ha megbántottalak, vagy megsértettelek valamivel, de tényleg nem állt a szándékomban ilyesmi, még csipkelődni sem akartam. Egyszerűen idegenkedem a különféle mozgalmi-daloktól, nem tehetek róla. De ha a csapat megszavazza, hogy a bécsi munkásinduló dallamára íródjon az induló szövege, akkor elfogadom, és a szöveg írásában is szívesen segítek.

Tehát ne haragudj, amit írtam, nem sznobizmusból eredt, legfeljebb abból a benyomásból, hogy ez nem illik ide...
És nem is tudom, hogy ki hord Felagund az elitista feliratú pólókat... :mrgreen: , de feltételezem, hogy prolinak nem érzed te sem magadat.
Egy szó, mint száz, a munkásinduló egy vérbeli proletár-dal, ha tetszik, ha nem... Tény, hogy az elitizmussal nem kéne, hogy bajod legyen. A sznobizmussal persze lehet bajod, de én nem vagyok sznob azért, mert nem kedvelem a munkásindulókat.

Szerintem a munkásinduló hangzásvilága nem tündés, nem is beleriandi. Ez minden, ami miatt nem szeretném az indulót erre a dallamra írni. Ennyi. Tényleg semmi bajom nincs veled, kár, hogy ezt az egész vitát személyeskedésnek vetted.

Felagund írta:

Aeglos írta: Egyébként írtam önálló dallamot is, csak mindenkit iszonyúan érdekelt.


Ezt most hallom először... :roll:


Akkor majd egyszer eléneklem neked... :wink:
Bár egyszer már beírtam ide, hogy írtam egy dallamot.

Aeglos írta: Anglachel: én már írom! 8) (Legalábbis a dallamát, meg a hangszeres kíséretet.) Ha tetszik, akkor lehet rá szöveget írni! :)


And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220611 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Aeglos írta: halóka!
munkásmozgalmi dal...
"bécsi munkásinduló", vagy miaszösz...
ha te prolinak érzed magad... (


[size=9:2wrb7p4y]Már ne haragudj, de menj a ****ba az sznob-elitista identitásoddal... :evil: [/size]

Aeglos írta: Egyébként írtam önálló dallamot is, csak mindenkit iszonyúan érdekelt.


Ezt most hallom először... :roll:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220604 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Bocsi, tényleg beszállok a "nempesti" Curufincesek sorába. Bár nekem kicsit sikerált ott lennem... :D :wink:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220593 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel Bauglir írta: Ja és mélyen szégyelje magát minden valamirevaló Curufinces aki nem jött el :evil:

Anglachel, azért nem minden Curufinc pesti... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220592 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Felagund írta: Aeglos: hányezerszer írjam még le, hogy a Bécsi Munkáásindulónak SEMMI KÖZE a kommunizmushoz???
A XVIII. században íródott, amikor a kommunizmus még csak kéjes álom se volt!!!
Amúgy meg, ha nem tetszik, írj jobbat...
:evil:


halóka!
munkásmozgalmi dal...
"bécsi munkásinduló", vagy miaszösz...
ha te prolinak érzed magad... (bár ezt kétlem :roll: 8) )

Egyébként írtam önálló dallamot is, csak mindenkit iszonyúan érdekelt.

Inczy: vittem ám Curufin pólót a Tátrába, igaz pizsamának, de az igét így is lehetett benne terjeszteni! :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220584 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nos, csak Inczyt tudnám ismételni.

Ja és mélyen szégyelje magát minden valamirevaló Curufinces aki nem jött el :evil: Na de a többiekhez képest azé jok vagyunk! :lol: de egy induló tényleg kéne. Tiszta szégyen volt hogy induló nélkül Héveztünk.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220457 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sziasztok!!! :D

Tökjó volt a tali, kár, h nem jöttetek!! :( Nem volt nagí tömeg, de jól elvoltunk, nasipartyztunk a parkban, fáramásztunk, hajatfontunk Maglorapámnak meg terjesztettük a curufinces igét... :D Panni meg Sünee készített képeket, remélem hamar felpakolják netre! :wink:
Se Laczy, se induló nem volt, mert egyesek bulájoztak az elmúlt éjszaka... köhömm... nadesebaj :wink: Majd legközelebb, és akkor már ti is jöttök! 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220431 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Büszke Curufin Népe!

Sajnálom, hogy ma mégsem tudtam veletek találkozni. Tegnap még úgy volt, hogy megyek, aztán az éjszakám kicsit hosszúra nyúlt és csak ma reggel 9-re értem haza. Szóval, hulla is voltam, plusz meg kell írnom a jövő hétre a referátumomat, legalábbis a vázlatát.
Sz'val ezer bocs... én sajnálom a legjobban! :cry:

Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem várok egy részletes beszámolót a Gödöllőben töltött fantasztikus órákról, na meg a csapatindulóról!!! :wink:

Addig is, míg visszatértek
Namarie

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220337 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sajos, nem tudok menni a csapattalira, de érezzétek magatokat nagyon jól! Gödöllő szuper hely, már jártam ott. Majd írjátok meg, hogy milyen volt. Ha jól értem, lesz csapatindulónk is? Azt majd szeretném én is megtanulni.
Utólag is, boldog szülinapot, Finc! :) Ugye már jól vagy?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220334 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hajj...én most úgy kimaradtam mindenféle tolkienes dolgokból, hogy asse tudom menjek é:(
ki jön 1általán...?

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220208 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
nahh, ezen nem összeveszni..! Majd alkotunk vmi jót! :wink:

Akkor vasárnap, délben, Hév-végállomás?
KHE próba fél4től lesz, nemtom, h micsináljak... Majd megálmodom... 8)

Láttátok, kisütött ma a NAP!!! :D :D Tökjóó, remélem, h jó időnk lesz vasárnap is!! :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #220034 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Aeglos írta: Felagund: Az induló sem munkásmozgalmi dal, se himnusz-dallam (Marseilles letiltva) nem lehet! :evil3: :nono: :mrgreen: Ha kommunista zenére akartok vonulni, akkor lehet, hogy arra az időtartamra antiszociális személyiségjegyeim kerülnek előtérbe...


Aeglos: hányezerszer írjam még le, hogy a Bécsi Munkáásindulónak SEMMI KÖZE a kommunizmushoz???
A XVIII. században íródott, amikor a kommunizmus még csak kéjes álom se volt!!!
Amúgy meg, ha nem tetszik, írj jobbat...
:evil:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #219956 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Inczy írta: Hova utazol? Tökjó, a fél tünccsapat utazgat, láttátok azt a képet, amikor Arden Curufinces pólóban áll a apiramos előtt? Az haláli! :D Terjesztjük az igét szerte a világban... :wink:


Az ige terjesztése a minimum!!! :lol: 8)

A Tátrába/Felvidékre megyek végzős osztálykirándulásra. (Tudjátok: érettségiszünet helyett... :twisted: )

A Curufinc pólót én is szándékozom magammal vinni... :D :wink:

Legyetek jók!

U.I.: Felagund: Az induló sem munkásmozgalmi dal, se himnusz-dallam (Marseilles letiltva) nem lehet! :evil3: :nono: :mrgreen: Ha kommunista zenére akartok vonulni, akkor lehet, hogy arra az időtartamra antiszociális személyiségjegyeim kerülnek előtérbe... :roll:
Legyetek kreatívak, és írjatok valami tüncös zenét!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #219883 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
OK! Remek! :up:

Akkor találkozunk vasárnap délben a Gödöllői Hév Őrs Vezér téri megállójában!!!

Az induló már készül, de Ti is segíthettek (=segíteni fogtok :lol: )

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #219879 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ja, utólag is boldog szülinapot, Finc!
Na, akkor most ez a harmadika tutira végleges, ugye? Anyám végre 100% elengedett! :D Remélem, minél többen ott leszünk a csapatból!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
19 éve 11 hónapja #219743 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Boldog szülinapot Finc!!!! :D :D

Azért csak jó lesz az a Kismaros!! :wink: Aeglos, majd igyexem tenni az ügy érdekében... :wink:
Hova utazol? Tökjó, a fél tünccsapat utazgat, láttátok azt a képet, amikor Arden Curufinces pólóban áll a apiramos előtt? Az haláli! :D Terjesztjük az igét szerte a világban... :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.400 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére