Curufin - Beszélgetések

Több
20 éve 3 hete #214661 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Aicalosse/Aeglos írta: Tali: Mit szóltok a 17.-e péntektől 19.-e vasárnapig terjedő időtartamhoz?
Valamelyik nap összelehet hozni. Hm?

tünc mondja: minden valószínüség szerint ok. bár még semmit sem tudok az órarendemről, és egyéb dolgaimról...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214465 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Inczy írta: Viszont jelentkeztek az elvonási tüetek, mert NEM volt TúróRudi a faliban!! Értitek ezt?! Egyik nap elmentünk, akkor még be tudtam tankolni, de az utolsó darabokat vettem meg, aztán kész! Ennyi... Milyen hely az, ahol nincs kellő mennyiségben TúróRudi?! :roll:


Ez még semmi de Velencefürdőn marcipán nem volt!
Szerintem ez megengedhetetlen állapot! :shake: Persze amint hazaértem pótoltam, mert este volt a nagynéném esküvője, és az egész esküvői torta marcipános volt! Nyamm!

Tali: Mit szóltok a 17.-e péntektől 19.-e vasárnapig terjedő időtartamhoz?
Valamelyik nap összelehet hozni. Hm?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214416 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nah, Maczy Laczyra kiváncsi vagyok..! :D Ulmo képei hol szoktak leledzeni..?

Ennyien nem lesztek 4-én..? :( Akkor sztem a csapattalit halasszuk el, 12-e meg mittoménmennyi után, amikor tényleg sook embernek jó!! A fényképnézegetés, meg nasizás, alap... 8)
Azért tábori talira remélem jöttök sokan!!! Apropó, Maglornak szólt vki? Vagy írjak neki?

Na és milyen volt aug 20-a? meséljetek!!
Meg úgy egyébként, mi van véletek? Én most jöttem haza Pilismarótról, ilyen nyaralásszerűség, Nudláj is ott volt, meg rééégi THP-s bagázs. Nosztalgiaparty. :wink: Viszont jelentkeztek az elvonási tüetek, mert NEM volt TúróRudi a faliban!! Értitek ezt?! Egyik nap elmentünk, akkor még be tudtam tankolni, de az utolsó darabokat vettem meg, aztán kész! Ennyi... Milyen hely az, ahol nincs kellő mennyiségben TúróRudi?! :roll:
Nu mindegy, viszont engedték, hogy én gyújtsak tábortűzet, megraktam meg minden, és egyből rendesen meggyulladt, szal tök büszke voltam magamra.. :D :wink:
Nojó, aztán meséljetek ti is... 8) Pusszantás!

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214289 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
emil az ok, nem?

a csapatmaciról én is szerettem volna már értekezni:
Maczi Laczi, Zászlónk legifjabb testvére, sajnos kisebb problémák vannak az emésztésével, de nagyon virgonc.
amint ulmo felteszi a képeit, rögtön bemutatásra kerül a Maczi a gengszter című alkotás.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214242 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
perme sem megy a közös cuccra mert egyiptomban leszek...
ja és már nekünk is van denevérünk a csapatbvan mert ma megszületett Normann...
ja és csapatmaci is van,Velencén találtam...
Lau:emilben?

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214097 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
mit lépsz fel sünc?
szvsz, ha szépen nézel valakire, akkor biztosan kimegy eléd a délibe.(felajánlanám szolgálataimat, csak nem vagyok sajnos 4-n itthon :( )

téma ardennek: kérlek küldjel nekem szép metálfeliratokat. esetleg egy puha ágyat?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hete #214054 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hali!

Hű, a szept 4 elég necces! Pont fellépés van, mongyuk azt még le tudom fújni, de az se biztos, hogy anyám elenged, így meg, hogy necces az időpont, még gázossabb a cucc! Azé igyexek ott lenni, de én nem tudnék sokkal 11 előtt talizni, mert 9.23-ra ér be az első vonatom a délibe, ráadásul tuti elveszek a városban, ha egyedül közlekedek! :wink:

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
20 éve 4 hete #214016 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ébresztő,ébresztő!-kiabálják a szurkolók...ja hogy nem focimeccsen vagyunk?
mindegy,ez itt is eléggé helyénvaló most i feel...
!kérek témát!

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213559 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Aicalosse írta:

Laurelen írta: szept. 4-n nem vagyok sajnos itthon, csak 12-n jövök haza,de utána nagyon szeretnék találkozni veletek!
tünc


Én se jövök táboros talira. De ha akarjuk úgyis szervezünk valami original Curufines talit! :D
Mondjuk Margitszigeten fényképnézegetős, fagyi és sütievős talit! :mrgreen:


fagyi, süti fénykép bármikor (szept.12 után..)!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213558 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Morgoth/Anglachel írta: HÉÉÉÉ, ne utánnozz!
Egyenlöre én vagyok az aki hetente nevet meg avatart vált. Ja amugy először nem tuttam h te vagy az Aeglos, csak a dans un romanbol jöttem rá. De amugy jo ötleteid vannak. Én spec. mindegyikbe benne vagyok.


Nem utánozlak, ez a döntés már régóta érett.
Olyan gagyi volt nolda tünde vagyok sinda névvel.
Most is ugyan az, csak quenyául! :wink:

Az avatar meg régóta tetszett, mondjuk lehet, h megint más lesz... :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213556 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
HÉÉÉÉ, ne utánnozz!
Egyenlöre én vagyok az aki hetente nevet meg avatart vált. Ja amugy először nem tuttam h te vagy az Aeglos, csak a dans un romanbol jöttem rá. De amugy jo ötleteid vannak. Én spec. mindegyikbe benne vagyok.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213549 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Laurelen írta: szept. 4-n nem vagyok sajnos itthon, csak 12-n jövök haza,de utána nagyon szeretnék találkozni veletek!
tünc


Én se jövök táboros talira. De ha akarjuk úgyis szervezünk valami original Curufines talit! :D
Mondjuk Margitszigeten fényképnézegetős, fagyi és sütievős talit! :mrgreen:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213523 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
szept. 4-n nem vagyok sajnos itthon, csak 12-n jövök haza,de utána nagyon szeretnék találkozni veletek!
tünc

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213486 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sünc, hálás volnék!! 8)

Az avataromért örök hála Pókapusnak! Annyira beleszerettem, h már a hátterem is ez, csak céép nagyban... :wink:

Én még soha az életben nem költöztem, nem bírnám itt hagyni ezt a helyet. Nem hogy a környéket, de a házat se! Igaz, kétlaki vagyok, szal állandóan ingázom...

A felvonulás, zászlóelhozás cuccosban abszolut benne vagyok! ez a minimum! :D
Láttátok, hogy kiírták a tábori tali időpontját?! Szeptember 4. 11kor kezdődik, szal ha nagyon elvakultak vagyunk, akkor hamarabb talizhatnánk csapatilag. De nem az én szavam a döntő, mert én aránylag mobil vagyok mondom. Szal gondoljátok át, h legyen-e előtte vmi! Csak gyorsan kéne dönteni... Nu mi legyen tönceim? 8)

Jaj, ma voltam vééégre strandon, úsztam egy nagyot, olyan jó érzés volt... :D Sajna az idei nyaramból kimaradt, pedig lételemem a víz... És persze a kánikula is mikor köszönt be? Augusztus közepén, amikor már csak 2 hét van suliig... Rémes, hogy telik az idő... :roll: :(
Veletek hamar elrepült. :) És mi lesz itt évközben még?! :lol:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213467 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Inczy: Rúlz az avatarod! :wink: Nekem van képem Laciról, majd elküldöm ímélbe, de mostmá zavarnak ki innen...

pussz!

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213427 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Curufin induló még egyenlőre nincs, de Felagund és Maglor nagyon lelkesedtek, hogy írnak egyet. A zászló költöztetés azért jó ötlet, mert mondjuk egy hónaponként vándorolna, és akkor lenne egy találkozó is. Mit szóltok hozzá? A zászlót fogadó egyén megvendégeli a többieket, tünclakomán!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213340 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
batti irodája valahol el a halálba'...

inczy, imádom az avatarodat!!! :mrgreen:

én eddig csak 4 éves koromban költöztem, és az a hely azóta is hiányzik,pedig alig emlékszem rá, inkább csak érzések maradtak meg. nem tudom mi lesz egyszer ha elköltözöm itthonról és anyukám eladja majd a lakást, biztosan reflexszerűen arra akarnék majd hazamenni, és egyszercsak hopp eszembe jut, hogy már nem is ott lakom. szóval szvsz nehéz dolog a költözés, meg minden ami arról szól hogy meg kell válnod valamitől/valakitől, amihez már régóta kotődsz :( .

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213329 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
HI!

És mégis ki fogja szegény Laczyt kiszababitani Morgoth... akarommondani Batti sötét pincéjéből? Valami látványos felvonulást kéne rendezni Batti pincéjétől a táborostaliig, nem csak ugy odaállítani és elvinni. Mondjuk reggel 10 körül talizunk, + minden cucc, aztán elvonulunk Battihoz és felvonulás indulókkal (Curufininduló (amit még mindig nem láttam), Lelkem mélyén lepke vagyok, Csirkeblúz...) zászlólengetés, bal, bal, bal-bal-bal meg ilyesmi.

Amugy hol van Batti irodája?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213239 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hiányozni fogsz ám! :(
Aztán amint lehet, rohanj le egy netcafét vagy vmi ilyesmi!! :)

Apropó, nép, merre fele is van Laczyról vmi dizájnos kép, ahol egész valója látszik? Ma kerestem, és nem találtam... :(

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213168 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hát emberek, elérkezett végül, amit már egyszer megjósoltam. El kell hagynom e nemes csarnokokat. -sajna- Remélem mielőbb viszontláthatjuk egymást. Én ígérem nagyon fogok igyekezni, hogy fel tudjak jutni netre, de a siker esélye kevés... :?

Milyen furcsa... Uccsó estémet töltöm itt Pannonhalmán. Holnap + végképp itthagyom ezt a helyet. 11 év után. Hiányozni fog! +ti is.

Na jó, legyetek jók, és szerveződjetek bőszen!!!!!!!! :wink: :D Aztán + ha van valami újság, akkor szóljatok vhogy. (smst is lehet küldeni... A számom: 0620/ 441-76-98 :D )

Szia mindenki! Jó volt veletek. (És, ha valaki a Velencei-tó mentén járna, feltétlen látogasson meg! Minden segítő kezet szívesen fogadunk! :twisted: :wink: )


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213129 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Na, úújra netközelben!!! :D

A csoporttali mega tábtali sztem, legyen egynapon, pont azon okból, amit Sünc is mondott! A zászlójártatást, pedig meg is kezdhetnénk aznap, nem? 8) Csak majd vkinek el kéne mennie Laczyért!

Pécs szuper volt, és hiányzott az a sok Curufinces, akik nem voltak ott!! :( :( De mindneképp pótoljuk, rengeteg cupp nektek!!! :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #213065 Írta: Sünee
Sünee válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nálam is lehet Laci vmikor. Legalább addig is Pécsen lesz a bagázs, amíg lehozzátok! :wink:
Maglor, az augusztus 20.-i taliötlet nem rossz, de én tuti nem tok elszabadulni - pont fellépés lesz... :(
Inczyvel gondoltuk, hogy a tábori tali napjára kéne a csoporttali (2x engem tuti nem engednek el), de még azt se tudjuk mikor lesz, vagy igen?
Arden, nagyon jók a képek, csak kicsit nagyok - rá se fér egy floppyra, most hogy fogom hazavinni? :( Pedig az a Manwe style-os *metál* nagyon rúlz!!! :itscool:

"Aki sokat keveri a szart, azt előbb-utóbb berántja a kanál."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #212987 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
én is szívesen vállalok egy állomást,szal lehet nálunk is Laci simán :) ;)
holnap megint megyek el 4 napra,majd csak csütörtök este jövök haza... :?

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #212833 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
A kis ádáz rabszolgahajcsár. Bele se merek gondolni, hogy mi mindent művelhet vele amikor mások nem látják... :wink: :twisted:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #212831 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Ille / Illewen írta: Sziasztok! :D
Tudtok már valamit a csapattaliról és a tábori taliról? Mármint, hogy mikor lesz és hol?
Ez a zászlóadogatás jó ötlet. Vajon most hol lehet a mi kis Laczynk?


azt hiszem batti pincéjében sínylődik... :(

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #212827 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sziasztok! :D
Tudtok már valamit a csapattaliról és a tábori taliról? Mármint, hogy mikor lesz és hol?
Ez a zászlóadogatás jó ötlet. Vajon most hol lehet a mi kis Laczynk?

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #212782 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
anglachel úgy látom nagyon beleélted magad melkor szerepébe... :)
egyébként borzasztó lehetett ez a tunézia...szegénykém...egyszer nekem is végig kellett szenvednem...és még a hajamat is be afrofonták.
drága maglor megpróbálom gondolatátvittellel, merthogy a telszámodat sajnos nem tudom.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #212686 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Szivesen leszek második. (stipi-stopi) Mármint zászlóügyben.
A lángot mondjuk nem őrizhetnénk tovább? :D :lol:
Amugy 20-ra szervezünk valamit? Nem rossz ötlet Maglor.
A Curufincgyülést is szervezhetnénk akkorra, nem?

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #212639 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Közös anyánk? ööö, ez nagyon megtisztelő! :D

Igen-igen, én nagyon szívesen vállalom a zászlóőrzés minden problémáját! ;) Akár hosszabb távon is :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #212591 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ez a zászlókörbeadogatás nem is rosz ötlet; tehát bene vagyok. No és ki kezdje a "zászlóőrséget"? (Kinél legyen először?) Én személy szerint Fincre szavaznék, hamár ő a csapvezünk... (Közös anyánk + minden :D )

2) Aug. 20-ára kéne szervezni vmit közösségileg, nem? Ideális időpont úgymond "spontántalizásra". :arrow: Csak egy ötlet volt. Ha nem tetszik, hát nem. :wink:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.397 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére