Curufin - Beszélgetések

Több
20 éve 2 hónapja #208611 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Arden Borough írta: grat!
rájöttünk Maglorral hogy a foci kisebb Curufinc tali volt :)
Lau,Fela,Maglor,meg én...asszem ennyi Finc volt ott...


Az mind semmi, de milyen jól játszottunk :D


[size=9:2y900t28](Arden, rajtad külön meglpeődtem, ha nem sértlek meg ;) )[/size]

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #208577 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
grat!
rájöttünk Maglorral hogy a foci kisebb Curufinc tali volt :)
Lau,Fela,Maglor,meg én...asszem ennyi Finc volt ott...ha vki még ott voplt akit kihagytam,akor azt kérem,ne koncoljon fel...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #208562 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Szijjasztok! :hello:

Hazatértem! :D

Éééééééés..... 3.lettem a versenyen!!! :D :lol: :hello:

Bocs, ezt nem dicsekvésképpen mondom, csak most olyan boldog vagyok! :D

Karkötők nagyon szépen haladgatnak, bár nem olyan jól, mint vártam... :wink:
Lau, ha nagyon szeretnéd, és lesz rá elég időm meg fonalam, csinálok neked is egy 8-szálast :D :wink:

Pussz! :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #208312 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Aeglos írta: Dagor Bragollach rulz!
Balrogok überrulez!



Khm... :roll:

Mintha egy pár olyasmi ölte volna meg Fëanor apánkat... :evil:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #207929 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Laurelen írta: a sátrazóknak szvsz érdemes lenne hozni egy nagy műanyag cuccost viharpánik esetére, amivel le lehet takarni a sátrat.


szvsz értelmesebb duplafedelü sätrat hozni...
anélkül teljesen esélytelen a helyzet viharban

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #207586 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
a sátrazóknak szvsz érdemes lenne hozni egy nagy műanyag cuccost viharpánik esetére, amivel le lehet takarni a sátrat.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #207576 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Ille írta: Én is sátrazni fogok és Felagund lakója leszek. Szóval, a nagy sátorproblémám megoldodott, aminek nagyon örülök.



Szegény mi, szerencsétlen sätrazok. :lol:
Olyan irdatlan vihar jön, hogy mär nevetni fogok, amikor miszlikekre megy a sätram... Nappal éjszakai sötétség, jégesö, bövitett verzio, kis Dagor Bragollach szimuläcio! :twisted: :mrgreen:

Ojjjé, a täbor emlékezetes lesz! :evil3:

Egyébkent megvettem a vizipisztolyt, ami a täborhoz KELL! :D
Igazi sväjci, 11 méteres lötävolsäggal! 8) :twisted:

Ti se felejtsetek el hozni, mert nagyon fontos!

Esö rulz!
Dagor Bragollach rulz!
Balrogok überrulez!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #207376 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Szija, szija, jó nyaralást! (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #207368 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
No, hát sajnos én most elbúcsúzok tőletek :bawling:
A nyár folyamán valószínűleg már nem jutok többet nethez... Úgyhogy, Sziasztok! Egy hét múlva a táborban találkozunk!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #207323 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Én is sátrazni fogok és Felagund lakója leszek. Szóval, a nagy sátorproblémám megoldodott, aminek nagyon örülök.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #207318 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sziasztok!
Én is sätras leszek, csak el ne mosson a viz... :?
Legaläbbis, itt Németorszägban a jonép a jeget lapätolja az ablak alatt... :mrgreen:


nna minden joot! :D

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206808 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Maglor írta: Felagund, nagy vagy!!!!!!!!!!!!! Gratula neked!

Amúgy miből áll egy ilyen növénytani szigorlat?


Köszi. :oops:

Áll egy növényrendszertan részből (2 félév előadás, 2 félév gyakorlat), és növényszervezettan részből (mint fent)..

A rendszertan talán még négyes is megvolt, de a szervezettanon kegyetlenül megszívattak... :roll:

Inczy: és az orosz 1:2? ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206518 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
jajdejó! leszünk kőházasok páran :D egyébként Sünee kőházas lesz, Celebrom meg sátras... 8)

Gratulálok Felagundnak :!: :hello: :dance: :hello:

Nem utálom a görögöket, szvsz is jól fociztak de a portugáloknak én szurkoltam egyedül :?: :?: :?: és kikaptak :( :cry: :bawling:

Pippin, felőlem aludhatunk egymás melletti ágyon, de ha van rá mód, akkor én szeretném visszakapni jól bevállt ágyikómat a fölsőszinten...(nem emeletes)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206461 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Megkérdeztem nővérkémet (Morgana), hogy van-e patak. Sajálattal kell közölnöm, hogy ha patakra vágysz, le kell menned a faluba, mert a tábornál nincs patak... :( :evil:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206457 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Nah, akkor mégsem ütök el annyira, sok itt a rokonlélek! :wink:
Lau, kb fél éve dobolok, szal még kezdő vagyok, de nagyon élvezem! Nemrég kaptam meg a szerelést, már csak a cintányérok hiányoznak, épp arra várunk... 8)

Én is kőházban leszek, vhogy jobb szeretem a pihe-puha ágyikót, mint a földet... :wink: Jah, említettem már, hogy rém lusta tudok lenni? :D

Én is a görögöknek szurkoltam, tökre örültem, hogy nyertek!! Fantasztikusak voltak!! Veretlenek maradtak, és a nagy csapatokat mind kiejtették! És annyira aranyosak voltak... Láttátok, hogy amikor berúgta a csávó a gólt, akkor felhúzta a pólóját, és alatta a másik pólón ott volt a kisfiának a képe? Én tisztára meghazódtam... Szal tökre örülök, hogy ők nyertek, megérdemelték, végre egy ilyen kis csapat nyert...! :wink: :D
Nah, szal látjátok, a focit is szeretem... Jelentkeztem is a tábori lányfocicsapatba! 8) Innen ki jön?

Grat a vizsgához!!!! Részvét, aki még ilyenkor is tanul! :(

Elromlott a netem, szal most kicsit nehézkesen vagyok, de azért igyekszem innen-onnan fellopakodni a netre, és akkor reszkessetek, nem szabadultok tőlem..! :wink:

Képzeljétek, ma voltam Dunánál, lementem egy kicsit pancsolni, és tök jó már a vize, már nem hideg, és tök jó volt ott elfeküdni, beszívni a jókis Dunaszagot, és süttetni a hasamat a napon... *sóóóhaj* Asszem hasonlókat a táborban is megejtek majd... :D Apropó, van ott vmi patak vagy ilyesmi? 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206452 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Felagund, nagy vagy!!!!!!!!!!!!! Gratula neked!

Amúgy miből áll egy ilyen növénytani szigorlat?


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206295 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Háromszoros hurrá Felagundnak (((((((((:
Ügyi vagy, grat, grat, grat ((:
Amúgy nem bántom őket, csak vicceltem. (perme egyetlenegy meccset sem nézett... d: )

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206195 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Nodlee írta: Hogy Alyrt idézzem: Hülye, homokos görögök... :D :D :D


Héhéhé!

Görögöket nem bántani! :nono:
Nagyon jól jatszottak!
(sajnos a döntőt nem láttam [plants suck :evil: ], de a csehek ellen nagyon jók voltak)

Örülök, hogy a nagypofájú portugálok kikaptak!

HELLASZ, HELLASZ, HELLASZ!!! :hello:


Ja, és mégvalami: ÁTMENTEM A NÖVÉNYTAN SZIGORLATON!!!!! :dance:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206183 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hogy Alyrt idézzem: Hülye, homokos görögök... :D :D :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #206144 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Arden, kösz előre is a helyet a sátorban!!!!


Mellesleg: Hipp-hipp hurrá; GYŐZTEK A GÖRÖGÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205678 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sziasztok!

Az én kedvenc országom Anglia, Skócia, Írország, Wales és Új-Zéland.

Én a legjobban a "semmilyen időt" szeretem, mikor nincs se túl meleg, se túl hideg, de az ég mégis borongós egy kicsit, és azt se bánom, ha a felhők közül kisüt kicsit a nap, és az erdei falaveleket sodorja a szél.

A hangszerekkel kapcsolatban: 5 évig hegedültem (a hegedű már nincs meg, mert vissza kellett adni a zeneiskolának), és 4 évig furulyáztam (zenetagozatos általános iskolába jártam, és ott alsóban kötelező volt). A furulyám még megvan, majd viszem a Táborba is. :)

Kőházban leszek, és ha még nincs rá jelentkező, lefoglalom azt az ágyat, amelyik fölött a Star Wars-os matrica van. :P

A Könyv Rendjébe szeretnék menni, másodiknak pedig a Hárfa Rendjét fogom választani.

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205668 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Tünc-sátor... :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205657 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
...én kőházban leszek...

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205578 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
sátor Maglorral...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205415 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Én is kőház! :)
Panni, megyünk egymás melletti ágyra? :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205361 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Kőház, mint LustaKósza...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205348 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sátor, Dodieval meg Galadhal, bár ezt nem kérdezted :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205342 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ha már olyan jól elbeszélgetünk itt, akkor már megkérdezem... Ki az aki sátoros, és ki lesz kőházas?

Én kőházba megyek...

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205232 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sziasztok!

Inczy, örülhetsz, nekem a kedvenc évszakom a nyár! :) Szal a meleget szeretem, de 30 fok alatt! :) Bár pont most voltam egy táborban ahol jól leégett mindkét vállam és felkarom :? Remélem ezek után már normálisan le fogok barnulni. :roll: Eddig még sose sikerült. :?
Hangszerek: én 4 évig hegedültem, de már 2 éve abbahagytam. Tudok még egy kicsit furulyázni is, majd elviszem a furulyám! :)
Én egyébként az ékkő rendjébe fogok menni. :D A már előbb említett tábor is kézműves-tábor volt. :)

Pippin
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #205175 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Sajnos és semmilyen hangszeren nem játszom. Egyszer biztos ki fogom próbálni a gitárt, a hegedűt, a dobot és a zongorát...végülis egy élet talán elég rá :wink:
Még én is vacilálok a rendek között. Amikor megláttam a választékot, kapásból a Harcos Rendbe képzeltem el magam, mert szeretnék az erdőben túrázni és íjászkodni. Viszont, mivel tünctáncos vagyok, ezért a Hárfa Rendje sincs messze tőlem. Mondjuk, hangügyileg nincs rajtam sok áldás...
Olaszországban csak egyszer jártam, északon, Velencében. A karnevál első napján. Az a pár nap is elég volt hozzá, hogy nagyon megszeressem az olaszokat. (nemcsak a pasik miatt) De tényleg, az a temperamentum...
Velence maga gyönyörű. A pici utcákkal és a levegőben is mintha lenne vmi...valami, ami más.
Emlékszem, találkoztunk pár utcai táncossal. Fiatalok voltak, mint mi... leültek a földre és doboltak... két lány pedig táncolt, az egyik tűzlabdával.Fantasztikus volt. Később, amikor már jelentős tömeg gyűlt össze, minket is belevontak a dologba. Táncolt az egész utca. Ez az egyik legkedvesebb emlékem eddig Olaszországról, illetve Velencéről.
(egyébként hadd egészítsem ki saját magam előbbi beszólását. Szeretem a hideget, de a meleget is, ha nincs20 fok fölött. :D )

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.413 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére