Curufin - Beszélgetések

Több
20 éve 1 hónapja #210243 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Drága Curufinc csapat!

Végre én is gép közelbe jutottam a tábor után. És nagy öröm olvasni a lelkes hozzászólásokat.
Szeretném megköszönni Nektek ezt a fantasztikus 10 napot! Ha Ti nem lettetek volna, akkor nem éreztem volna magam ilyen jól. Úgy érzem, ez tényleg egy olyan csapat lett, amelyik bármikor később is össze tud jönni, és mindig jól éreznénk magunkat egymás társaságában. Elsőnek nem is rossz ötlet a tünczászlós felvolnulás :) Sajnálom, hogy néha ideges és nyűgös voltam, de azért remélem, jól éreztétek magatokat az én vezetésem alatt.

És most szeretnénk egyenként is megemliteni mindenkit. (névsorban)

Sünee: Nagyon feldobtad a stilusoddal, és a humoroddal a társaságot. Bocsi a TV maciért ;) És gyönyörűen táncoltál, remélem, máskor is fogsz!

Anglachel: Nagyon örülök, hogy megismerhettelek. Fantasztikus Melkor és Glaurung voltál. Remélem, talikon is gyakran látlak majd!

Vewy: Nagy köszönet mindazért a munkáért, amit a csapatért csináltál! Főleg, hogy az egész tábor kézműves cuccait is Te intézted. Jó volt látni téged is a tünctáncban. Folyt. köv. ;)

tzimisce: Sajnálom, hogy néha eltűntél, de úgy láttam, jól érezted magad, és ez a lényeg! És örülök, hogy valóra vált egy álmod az ork szereppel :)

Arden: Köszönöm, hogy mindig jókedvű és végtelenül segitőkész voltál. És azt, hogy a semmin is iszonyat jól lehet röhögni veled. :lol:

Felagund: Nagyon jó bölcs voltál. Sokat segitett nekem az, hogy számithattam rád. Köszönöm!

Celebrom: Remélem, most már végleg megbocsátottad nekem a tavalyi afférunkat :) Nagyon örülök, hogy kicsit jobban megismerhettelek. Remélem, Te is gyakran fogsz ezután talikon is feltűnni.

Frodo: Gyönyörű fa voltál. :) Remélem, veled is találkozunk még!

Panni: Az örökös vidámságod mindig feldobott. Köszönet érte! És a sok segitségért, na és a karkötőkért!

Eena: Nagyon örülök, hogy megismerhettelek. Sosem felejtem el, hogy öt pólót festettél meg egymás után! :)

Inczy: Először is hatalmas köszönet a gyönyörűszép medálokért. Nem szándékszom egyhamar levenni. A lelkesedésed, kreativitásod, kedvességed fog megmaradni bennem.

Pippin: Köszönet a sok munkáért, elsősorban a zászló lángjaiért! :) No és a karkötőkért!

Thrythyn: Nem tudom eléggé megköszönni, hogy bármikor segitségre volt szükségem, számithattam rád. A legjobb, hogy általában még kérnem sem kellett... ;)

Ille: Nagyon örülök, hogy eljöttél. Meg annak, hogy rávettünk a táncra meg az éneklésre. Jó ötlet volt :)

Sil: Nélküled biztos nem lett volna ilyen gyönyörűszép pólónk. Nagy-nagy köszönet érte. Meg a többi festészeti munkáért is!

Yavi: Sajnálom, hogy csak pár napra jöttél, de a kocsid az előadás előtt a legjobbkor jött ;)

Maglor: Jó, hogy ennyire hasonlitasz a nővéredre ;) Köszönöm, hogy mindig olyan lelkesen vitted a zászlónkat, hogy elvállaltad a főszerepet (és szuper voltál benne), és azt, hogy mindig volt számomra egy mosolyod!

Lau: A lényeget már elmondtam élőben. Úgyhogy itt csak annyit, hogy nagyon köszönöm, nélküled sokkal nehezebb dolgom lett volna.

Nodlee: Eddig is tudtam, hogy szépen rajzolsz, de most teljesen elkápráztatott a tehetséged! És az, hogy ennyire kedves és segitőkész voltál végig!

Aeglos: Te voltál a legszebb tündeharcos! :) Nagyon örülök, hogy megint az én csapatomban voltál. (jövőre is örülnék neked...)

Luthin: Nagyon örülök, hogy jól érezted magad a csapatban. Folyt. köv. Kapolcson!


Maradt még egy medál. Megszavazzátok Lothnak? Nélküle nem lett volna sárkányunk.

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #210180 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Anglachel írta: Vagy tünczászlós felvonulás a Moszkva téren


Igeeeeennn!!! :twisted:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #210135 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
én is megyek kapolcsra péntek délelőttől szombat délutánig.
ja,és talit télleg kellene csinálni...
Inczy:itt nálunk továbbra sem esik

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #210133 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Én mindenképpen megyek kapolcsra, mivelhogy táncikálok ott egy sort!
Remélem, közületek minnél többen le tudnak jönni, hogyha nem is teljesen, de Curufin népe újra együtt legyen.
Mielőtt eljöttem volna a táborba, a nagyszüleim is azt hitték, hogy szektába megyek! Ez van... amíg elenged a családom a talikra, addig azt hisznek, amit akarnak! :)

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #210113 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Anglachel, király vagy a képeken!!! :lol:
Én inkább nem mutogatom itthon a képeket... :roll: :wink:

A taliban benne vagyok, rossz nélkületek, félelmetesen rossz!!! Szal vmi, izé, kéne csinálni!! Focival úgyis lógtok! :wink:

Ki jön innen Kapolcsra? És Pécsre? Én soknapig kint fogok Kapolcson riogatni az embereket! 8)

Amúgy itt is zuhog.... Esik... Odaát is esik? Ideát is esik...

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #210086 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Már kezdetek hiányozni ugyhogy kéne valamit szervezni nem? Foci vagy ilyesmi. Vagy tünczászlós felvonulás a Moszkva téren + cucuje... Vagy ilyesmi

Anyám látta a képeket rólam.....
Mostmá teljesem azt hiszi hogy szekta. :D

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #210021 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ha későn is, de Boldog névnapot az Annáknak!!

Most nem tudok mit írni: már rengetegen elmondták előttem, hogy nem tudnak mit kiemelni a Táborból, mert minden csodálatos volt... én ugyanígy gondolom. Így utólag visszagondolva pedig teljesen alaptalan volt a félelmem amiatt, hogy szinte senkit nem ismertem. :)
És végül én is szeretném megköszönni Mindenkinek az egész Tábort!

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209994 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
wazz, én is sinda rabot mondok színdarab helyett :D
Cucué akkoris emberfüggő, mert itt szfváron éppen ezerrel zuhog, és tudtommal itt még nem is volt eme csodás szertartás :)
Meg is vagyok fázva jóól, szóval ha így folytatom simán beállhatok vmi metál bandába üvöltözni, mert kb olyan hangom van, és ezen még az egész napos teakúra sem javtott :bawling: de legalább a táborban elosztogattam az összes gyócceremet :)
tképpen csak azt akarom mondani, hogy köszönöm, köszönöm, köszönööööm ezt a 10 napot, és eszméletlen jó volt veletek táborozni, és /me teljesen meghatottan nézegeti a képeket a neten.. és annyira gyorsan vége lett :( (( tiszta fura, már első estéken a tábortűznél úgy éreztem, hogy 1000 éve ismerek mindenkit.. szóval már alig várom, hogy újra legyen vmi tali, mert már most hiányoztooook!
nu, gyorsan ki is ragasztalak titeket a falra :twisted: köszi a rúlz csoportképet nemtudomkinek:)

Arden

fogta és elindult megkeresni magát
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209978 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
cucuje,és szerencsére győrben nem esik :)
kep.tar.hu/arden/index.phtml?aid ... pid=564464
cseten Leofwine kommentárja:
"Hát amelyiken Anglachel volt, az simán úgy néz ki, mint aki három hete be van tépve egyfolytában..."
alighanem lol :)

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209976 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ja a cucue pá pá (vagy hogy kell irni) Budán bejött! :D

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209975 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
jó kép lett szvsz,dicső kép a dicső Curufin népéről...
szegény Sünc,kettévágtam a fejét...
így járt sajnos... :mrgreen:

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209974 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ja és:

Luthin írta: Anglachel, akit szerencsére sikerült lebeszélnem arról, hogy fekete szemceruzát használjon


Ezt el is felejtettem, a vonatut végefelé megtaláltam a szemceruza gazdáját :D :D :D :D :D Akkorát nézett hogy az csak na.

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209973 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
nézzetek milyen jó háttérképem van a számítógépen(örök hála arden): :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kep.tar.hu/arden/index.phtml?aid ... id=5644443

ang, te vagy az egyik kedvenc részletem a képről :mrgreen:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209972 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
mennyi dinnye rokon van itt az mtt-ben,hajjaj...
amugy a melkor ruha után nem csodálom a szektát ;)
meg a képek után,miket csináltunk akkor rólad...
ha látták volna :) :D

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209969 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hello minden dicső Noldának Curufin legdicsőbb népéből!



Mondtam hogy nem kellett volna hazajönnöm. Anyám azzal fogadott miért nem hivtam fel naponta meg hogy soha többé nem akar hallani Tolkienről és hogy mi az hogy én nem használom a gyönyörü nevemet hanem valami ancimanci nevet (ezen akadt ki legjobban). A nagyanyám szerint ez egy nagy szekta és én biztosan rossz utra fogok térni és a börtönben végzem.

Kösz mindenkinek a tábort, borzasztó király 10 napom volt. :cheers: :D :D

AURE ENZULUVA!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209943 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Jaj, majd elfelejtem....
NAgyon-nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket!!!! Azt is amit már táborban kaptam, és azt is, amit itt a neten!! Nagyon jól esett! :wink:

Amúgy elmaradt a foci a táborban! Nem ejtünk majd meg egy meccset vmikor?

Nah, elnézek a többi néphez is, kiváncsi vagyok miket alkotnak holmi hibbant emberek meg átlagtüncok... :twisted: :wink:

Amúgy bocs, ha néhol érdekesen írok, de se beszélni, se írni nem tok rendesen... Forduljatok bizalommal Eenához, ő az élő szótár hozzám... :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209939 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hellloóóúúú Elftársaim!!! :wink:

Nah, végre elverekedtem magam a géphez, a bátyáimon keresztül, higgyétek el, egy Curufinchez méltó csleekdet volt! 8)

A tábor izsoinyatosan jó volt, és eszméletlenül hiányoztok, de tényleg!!! Nagyon nehéz visszarázkódni a hétköznapokba! Reggel (pontosabban vmikor délután, de nekem az a reggel ha felébredek), naszal mikor felébredtek, ott vártak az smsek, hívások, meg minden egyéb, amik visszaráncigáltak a szokásos kis életembe... Bár kétségtelen, nem olyan lesz, mint volt, hisz most már itt vagytok nekem ti! :wink:
Szal jó volt veletek, és nagyon szépen köszönöm ezt a 10 napot. /me mindjárt elkezd szipogni.... :oops:

Legjobb része a tábornak... Humm humm, nem tudok egyet konkrétan kiemelni, mert mind iszonyatosan jó volt... Najó, a Shrek party nagyon ott volt a topon! :lol: Meg a színdarab se volt semmi, nagyon élveztem. (áááh, állandóan úgy tagolom, hogy sinda-rab... ->Neo, megfojtalak...) Anglachel meg Arden esése akárhányszor megjelenik a szemeim előtt, elkezdek szakadni a nevetéstől... :lol:
Szal összegezve mindent, naon naon jó volt!! Elején én is félelmekkel telve jöttem, köztük ilyenekkel, hogy "vajon mennyire tudnak majd elviselni?", de ahogy tapasztaltam, egész jól vettétek az akadályt... :wink:
Najó, lassan tényleg befejezem, sok puszi, ölelés, meg köszi közepette... De még visszatérek, az biztos, szétchatelem a topicot...! :wink:

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209919 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
...és persze BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN ANNÁNAK! :cheers: :hello: :hello:

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209918 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Hatalmas ölelés minden Curufincnek immáron, sajnos, csak a neten keresztül!
Fantasztikus volt ez a 10 nap, örök emlék marad a számomra. Az elején nagyon aggódtam, hogy nem tudok majd beilleszkedni a csapatba, mert Fincen és Lau-n kívül alig ismertem valakit, de ez szerencsére csak felesleges aggodalom volt.
A legemlékezetesebb dolgok: a spontán curufinc talik, a curufinc jazz band, Anglachel és Arden halála a színpadon, a legszebb csapatzászlónk(Lacika), a gyilkosos/fosztogatós akciók... Frodó illetve Sünee védelme, a Vid túra reggel és este, a csapvezek állandó látomásai, a számháború, Melian öve :D ....

A végtelenségig tudnám sorolni. Minden tetszett.
Büszke vagyok, hogy Curufin népébe kerültem és hogy olyan vezetőnk volt, mint Finc és olyan bölcsünk, mint Felagund!
Megismerhettem olyan embereket, mint Sünee, Anglachel, akit szerencsére sikerült lebeszélnem arról, hogy fekete szemceruzát használjon, Vewy, akit nem lehetett a varrógép mögül kirobbantani, Frodó, akivel, miközben a testőrét játszottam jó barátnők lettünk, Panni, Eena, Inczy, Ille, akik mindig velem voltak és elvoltunk, mint a befőtt, Nodlee, aki gyönyörűen rajzol, Sil, akiben egy festő veszett el és aki segített elkészíteni a tündehajót, Laurelen, aki egy polihisztor, Pippin, aki mindig vidám volt, Maglor, Arden és Celebrom, akikkel jókat lehetett beszélgetni.
Igazán összetartó és kreatív nép lettünk, büszke tündék!

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209858 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
:D


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209856 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Boldog névnapot a csapat Annáinak ;)
és übertüncök,találjunk vmi témát így a tábor után...
kinek mi tetszett a legjobban a csapattal kapcsoltaban?

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209854 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Ez a hajrázás csak annak szólt, hogy nem kéne annyira lemaradni a szürke átlagtüncök mögött.


Amúgy Isten éltessen minden Annát!!!!!!!!! :D :cheers: (mindkettőt) Éljen Inczy és éljen Panni!!!!!!!!!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209845 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
csapattársak alusznak édesdeden mint a tej...a meteorológia csodája avagy a cuccuje hatása látható az ablakomban, a curufinces nyakláncot le nem veszem amíg le nem rohad a nyakamról, azt hiszem nem vagyok egy városi lány, most leginkább görényt sétáltatnék sárkányjelmezben, műanyagpoharakat vadásznék és számolnék hogy hopp-egy-két-há és csak feküdnék az esőben a hinták mellett.

telhetetlen vagyok, mert nem ismerhettem meg annyi embert amennyit szerettem volna, viszont mégis megismertem sokakat , leginkább titeket, és mellettek nem is volt szükségem, hogy mások kössék le a figyelmem,mert érdekesek vagytok és izgalmasak, kreatívak és merészek, a csapat lendülete pedig akkor is elkapott, ha nyomi voltam.voltunk szépek és genyák, játszottunk tündét és orkot és kitöltöttük ezt 10 napot magunkkal.igazán jól éreztem magam veletek, mellettetek, mögöttetek, köszönöm nektek ezeket a pillanatokat.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209843 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Jóóóóóóóóóóóóóóó reggelt mindenkinek. Immáron kipihenten (épp most keltem fel...) köszöntök minden Curuinces csaptársat. Remélem jól aludtatok, én kitűnően, csak kicsit hiányzott a reggeli kenyérszelés. :D

Amúgy mi itten ez a punny? Mi az, hogy a többiek részlegében forr a levegő, mi + csak ülünk a popsinkon és hallgatunk?
Dumára fel csapattársak!!!!


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209659 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Csak társulni tudok az előttem szólóhoz. Köszi-köszi mindenkinek ezt a pár napot, és remélem mielőbb újra össze tud jönni ez a csapat...


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 1 hónapja #209658 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
na,hazaérve a táborból szeretmném megköszönni a csapat minden egyes tagjának,hogy sikerült ilyen nagyon-nagyon jó társaságot alkotni!!
köszi kiemelve a 3 fő embernek, Launak, Felagundnak és mindenekelőtt Finc csapveznek!
háromszoros hurrá nekik!!
köszönjük...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #208906 Írta: Maglor
Maglor válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Felagund, akkor is az öngóloD volt a legjobb!!!!! :twisted:


"Én nem születtem varázslónak,
Csodát tenni nem tudok!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #208841 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések
Felagund:asszitted hogy béna vagfyok? ;)

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #208634 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Aeglos írta:

Felagund írta:

Aeglos írta: Dagor Bragollach rulz!
Balrogok überrulez!



Khm... :roll:

Mintha egy pár olyasmi ölte volna meg Fëanor apánkat... :evil:


Konkrétan Gothmog... :wink:

Egy másik meg konkrétan lefogta lángostorral ;)

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #208633 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Curufin - Beszélgetések

Felagund írta:

Aeglos írta: Dagor Bragollach rulz!
Balrogok überrulez!



Khm... :roll:

Mintha egy pár olyasmi ölte volna meg Fëanor apánkat... :evil:


Konkrétan Gothmog... :wink:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.422 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére