MTT Nyári Tábor 2006

Több
18 éve 2 hónapja #296945 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Kincso (Thilanna) írta: Mindig a legfrissebb információ a helyes :P
Márcsak azért is, mert Ana már itt pár hozzászólással lejjebb is megerősítette, h. Nagybátony.

:oops: :) Köszönöm.

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296936 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Gilg (Gwindorn) írta:

kriszana írta:

Stara írta: Főzni fognak a csapatok?

Igen, fognak : )

... és akkor kell evőeszköz + tányér erre a napra vagy nem? :)

A rendelkezésre álló hozzávalókból - melyet a királyi éléskamra biztosít - leginkább paprikáskrumplit lehet elővarázsolni, de a konyhaművészet nem ismer lehetetlent. A grillezett burgonyától a hamuban sült kolompérig bármi elkészíthető. Aki a krumplipaprikás mellett dönt, az hozzon a csapat számára megfelelő méretű bográcsot és a bográcsnak megfelelő méretű állványt. A mesterműveket szakmai zsűri fogja értékelni, ezért a pikáns hozzávalókból, titkos ízesítőkből mindenki jól készüljön fel.
Tányér és evőeszköz ezen a napon is lesz. :)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296931 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Ankalimon írta: Tisztázzunk valamit: a tündéknek semmi baja sem volt az arany színnel. Ezt a fény jelképének tartottak és előszeretettel alkalmazták. A fenntartásiak az arannyal, mint fémmel kapcsolatban jelentkeztek csak (és csak Középföldén: a valinori arany nagyjából mentes volt Melkor rontásától.)


Na igen, mint tudjuk, az aranyszínt és az aranyt mint anyagot külön szóval is jelölték :)

igaz?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296919 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Mindig a legfrissebb információ a helyes :P
Márcsak azért is, mert Ana már itt pár hozzászólással lejjebb is megerősítette, h. Nagybátony.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296914 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Elnézést, lehet, hogy volt már szó erről, de a első levélben még Kisterenye volt megadva mint uticél a vonatozóknak. Most meg már Nagybátony. Én busszal megyek Ózdról, szóval jó lenne biztosat tudni, hogy hová is kell mennem, hogy a különbuszt elérjem. :roll:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296910 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana írta:

Minerva írta:

Sil írta:

kriszana írta: :arrow: Igen, a vonatjegyet mindenkinek magának kell megvennie.
július 14-én, pénteken 8:30-kor találkozunk a Keleti pályaudvaron, a jegypénztáraknál, jeggyel a kézben

Van valaki, aki ott lesz időben, és meg tudna előlegezni nekem egy jegyet (teljes árút), amíg oda nem érek? :csizmáskandúrtekintet: Csak mert a (legkorábbi) buszom 8-ra ér be a Népligetbe, mire onnan átérek a Keletibe a nagy táskákkal... :roll:

Melyik állomásig kell megvenni a vonatjegyet?
Sil, előlegezhetek neked, mennyibe fog kerülni?


Nagybátonyig kell megvenni a vonatjegyet


Diákjegy 394 Ft, teljesárú 1212 Ft.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296895 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Legalább lesz egy kis változatosság az eddigiekhez képest... 8)

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296894 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana írta:

Stara írta: Kriszana, köszönet, Niph megkapta a levelet. :)

Gilg (Gwindorn) írta: Egyébként tányért és evőeszközöket kell vinni a táborba? Főként arra a napra gondolok, amikor a csapatok főznek.

Főzni fognak a csapatok?


Igen, fognak : )


... és akkor kell evőeszköz + tányér erre a napra vagy nem? :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296882 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Idhren írta:

Ankalimon írta: Tisztázzunk valamit: a tündéknek semmi baja sem volt az arany színnel. Ezt a fény jelképének tartottak és előszeretettel alkalmazták. A fenntartásiak az arannyal, mint fémmel kapcsolatban jelentkeztek csak (és csak Középföldén: a valinori arany nagyjából mentes volt Melkor rontásától.)


Oks, mi is így értelmeztük...


Szép lesz, csak kicsit furcsa, én azt hittem, Völgyzugoly szürkét vagy kék-ezüstöt kap... viszont ez látványosabb, és tényleg tiszta Griffendél, mint már megállapítottuk.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296870 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Ankalimon írta: Tisztázzunk valamit: a tündéknek semmi baja sem volt az arany színnel. Ezt a fény jelképének tartottak és előszeretettel alkalmazták. A fenntartásiak az arannyal, mint fémmel kapcsolatban jelentkeztek csak (és csak Középföldén: a valinori arany nagyjából mentes volt Melkor rontásától.)


Oks, mi is így értelmeztük...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296869 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Tisztázzunk valamit: a tündéknek semmi baja sem volt az arany színnel. Ezt a fény jelképének tartottak és előszeretettel alkalmazták. A fenntartásiak az arannyal, mint fémmel kapcsolatban jelentkeztek csak (és csak Középföldén: a valinori arany nagyjából mentes volt Melkor rontásától.)


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296868 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Felagund írta: És hogyan magyarázod a bordó-sárgát? :tongue:


Csatlakozom a kérdéshez!
Mer ugye bordóhoz milyen sárga árnyalat megy? Naná, hogy az arany! De ugye mi tüncök vagyunk! Szal adtatok nekünk egy dilemmát... :roll:
De asszem megoldóban van. :wink:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296863 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
És hogyan magyarázod a bordó-sárgát? :tongue:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296856 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Noredhel Fëaril írta: Nam: ha te bagoly vagy, én is szívesen mennék hozzád, mert én sem fekszem le éjfél előtt, és az még korainak is számít nálam... no meg Humoristák Egyesüljetek.

Amúgy: a színek hasraütve lettek kiosztva? Csak mert Gondor nem fekete-ezüst, meg a többi is esetleges. :lol:


A színeket a cspatvezetőkkel közösen találtuk ki.

Gondor 2 okból nem lett fekete-ezüst: Egyrészt mert a fekete-ezüst itt most az Arthedaini királyság színe lesz, másrészt mert a fekete-ezüst gondorban is királyi jelkép volt, a különböző részterületek más színeket használhattak (pl.: a kék-ezüst Dol Amroth-ban).


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296853 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Nam: ha te bagoly vagy, én is szívesen mennék hozzád, mert én sem fekszem le éjfél előtt, és az még korainak is számít nálam... no meg Humoristák Egyesüljetek.

Amúgy: a színek hasraütve lettek kiosztva? Csak mert Gondor nem fekete-ezüst, meg a többi is esetleges. :lol:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296852 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Minerva írta:

Sil írta:

kriszana írta: :arrow: Igen, a vonatjegyet mindenkinek magának kell megvennie.
július 14-én, pénteken 8:30-kor találkozunk a Keleti pályaudvaron, a jegypénztáraknál, jeggyel a kézben

Van valaki, aki ott lesz időben, és meg tudna előlegezni nekem egy jegyet (teljes árút), amíg oda nem érek? :csizmáskandúrtekintet: Csak mert a (legkorábbi) buszom 8-ra ér be a Népligetbe, mire onnan átérek a Keletibe a nagy táskákkal... :roll:

Melyik állomásig kell megvenni a vonatjegyet?
Sil, előlegezhetek neked, mennyibe fog kerülni?


Nagybátonyig kell megvenni a vonatjegyet

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296825 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Sil írta:

kriszana írta: :arrow: Igen, a vonatjegyet mindenkinek magának kell megvennie.
július 14-én, pénteken 8:30-kor találkozunk a Keleti pályaudvaron, a jegypénztáraknál, jeggyel a kézben

Van valaki, aki ott lesz időben, és meg tudna előlegezni nekem egy jegyet (teljes árút), amíg oda nem érek? :csizmáskandúrtekintet: Csak mert a (legkorábbi) buszom 8-ra ér be a Népligetbe, mire onnan átérek a Keletibe a nagy táskákkal... :roll:

Melyik állomásig kell megvenni a vonatjegyet?
Sil, előlegezhetek neked, mennyibe fog kerülni?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296813 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Gandalf írta: Maradt TF-ről egy csomó fonál meg pár biztosítótű hozzá (karkötőkészítéshez), ha esetleg szükség lenne erre a táborban, valaki kocsival igazán levihetné, elviszem én az illetőhöz, de a sok cucc mellett nem akarom ezt is vinni!
:!:

Jó volna, szívesen "tanítgatom" is a csomózást, most már tudok betűst is! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296796 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana írta:

Stara írta: Főzni fognak a csapatok?


Igen, fognak : )

mikor? vagy hogyan? Szóval erről mit lehet tudni?

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296793 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Stara írta: Kriszana, köszönet, Niph megkapta a levelet. :)

Gilg (Gwindorn) írta: Egyébként tányért és evőeszközöket kell vinni a táborba? Főként arra a napra gondolok, amikor a csapatok főznek.

Főzni fognak a csapatok?


Igen, fognak : )

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296792 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Fontos információ:

A tábor 10 napos, és elképzeléseink szerint a csapatközösségek életében minden napnak komoly jelentősége lesz.

Mindenkit arra kérünk, hogy a táborban lehetőség szerint annak elejétől végéig, megszakítás nélkül vegyen részt. Ez egyrészt mindenkinek saját érdeke, hiszen az élmény csak így lesz teljes. Másrészt a közösség többi tagjára is tekintettel kell lennünk, akik számára egy-egy közeli ember késői érkezése, korai távozása a formálódó közösség összekuszálódását, a figyelem elterelését jelentheti.

Amennyiben valakinek mindezek ellenére mégis a tábor egy részéről távol kell lennie, azt kérjük előzetesen jelentse be. A távollét összideje nem haladhatja meg a 48 órát.

Akinek olyan elfoglaltsága akad, amely 48 óránál hosszabb távollétet indokol, akkor - nem szívesen, de - azt kell tanácsolnunk, hogy inkább egyáltalán ne jöjjön el. Az a másik dolog bizonyára sokkal fontosabb...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296781 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

kriszana írta: :arrow: Igen, a vonatjegyet mindenkinek magának kell megvennie.
július 14-én, pénteken 8:30-kor találkozunk a Keleti pályaudvaron, a jegypénztáraknál, jeggyel a kézben

Van valaki, aki ott lesz időben, és meg tudna előlegezni nekem egy jegyet (teljes árút), amíg oda nem érek? :csizmáskandúrtekintet: Csak mert a (legkorábbi) buszom 8-ra ér be a Népligetbe, mire onnan átérek a Keletibe a nagy táskákkal... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296775 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Milendoria írta: Figyelem mindenki!

Aki szeretne a tábor során megtanulni egy lépegetös-karemelgetös (tehát nem túl bonyolult) de annál látványosabb gyertyás-fáklyás táncot, hozzon magával két
talpas üvegpoharat, amit nem sajnál ha esetleg viaszos lesz!

utolsó esték egyikén adnánk elö egy látványos "tüztáncot" a sötétben, a Riverdance-böl az egyik számra, örülnék neki ha minél többen lennénk!

táncra fel! ;)


Jaja, gyertek sokan!! nagyon jó lesz;) az se baj ha vki gyertyákat hoz, mert az eléggé fogyóeszköz (bár gondolom azért lesz elég :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296772 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Maradt TF-ről egy csomó fonál meg pár biztosítótű hozzá (karkötőkészítéshez), ha esetleg szükség lenne erre a táborban, valaki kocsival igazán levihetné, elviszem én az illetőhöz, de a sok cucc mellett nem akarom ezt is vinni!
:!:
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296744 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Tudtommal igen, azon a napon amikor megnyílik Fornost kapuja a látogatók előtt (tehát e-hét vasárnapján).
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296734 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Kriszana, köszönet, Niph megkapta a levelet. :)

Gilg (Gwindorn) írta: Egyébként tányért és evőeszközöket kell vinni a táborba? Főként arra a napra gondolok, amikor a csapatok főznek.

Főzni fognak a csapatok?
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296733 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Nam, Gilloth: befogadtok még egy baglyot alsó ágyra? :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296731 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006

Nóli i linantea írta: Hát, ha vágysz erre költeni a pénzed, akkor béreld. Vagy ha nem foglal oly sok helyet, és jobb szeretsz az otthoni megszokott ágyneműben alunni, akkor hozzál... :)


Rendben, inkább cipelem akkor :-)

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296725 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Gilloth: nekem fogalmam sincs, hány ágyasak a szobák, de ha el bírsz viselni egy baglyot, felőlem mellém jöhetsz.

meg bárki, aki akar.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
18 éve 2 hónapja #296720 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nyári Tábor 2006
Ergo: kedved szerint cselekedj.

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.507 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére