Kószák Szövetsége

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36126 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Akkor most 1 órakor lesz a tali?<br> Tünde-lány: Tudod mit? Akkor szervezd meg te a talit! Én most már nem szólok bele, és Brisával egyetemben a szervezés minden terhét rád hagyom. Ennyi.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36125 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Pontosan...én nem is tudom..ja! <br> Orlival álmodtam már.<br> Mint Legolas:-)<br> Éppen átölelt amikor felébredtem...képzelhetitek...csodálkoztak a suliban, hogy az amúgy mosott képem helyett vigyorogtam mint egy tál dísztök:-)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36124 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Akkor 13-adika,M.Sz, du.1?Mert szerintem tudok jönni......<br> Rogue:Én tegnap álmodtam Viggoval.....Anyira sajnáltam,hogy fel kell kelnem..... :( ((
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36123 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hali Kata! bár mi már találkoztunk ma :) )<br> Viggoról álmodtam, képzeljétek!! :) ))))))))))))9<br> Orli is benne volt.<br> megprobálom elérni hogy elengedjenek. üdv:<br> egy (vérbeli) kósza-lány.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36122 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tünde-l! örülök, hogy egyben hazaértél!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36121 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hosszas távollét után ismét netközelbe kerültem./csak a suliban szoktam-otthon nincs/<br> Megrökönyödtem , mikor azt tapasztaltam, hogy nagyüzemi veszekedés van kialakulóban.Ejnye-ejnye emberek, hát szabad ilyet csinálni? Na jó.. ez egy költői kérdés volt, tehát nem kell rá válaszolni.<br> <br> Ha sikerült kitalálni, hogy mikor legyen, örülnék neki, ha azt ide is fölvezetnétek.<br> Hozzászólás: mivel vidéki vagyok úgy gondoltam, jó ha megjegyzem,- én szívesen fölkelek hajnalban, és alszok a vonaton, csak hogy délelőtt Pestre érjek, mintsem a nappali csúcsban tolongjak ülőhely nélkül.<br> Szerintem is jobb lenne egy csendes liget, mint egy zsúfolt bev.-centrum.<br> De mint az köztudott nem a lényeg a fontos: ígyis-úgyis meg kell kérdeznem, hogy jutok el az adott helyre.<br> <br> Szerepjátékot is szívesen szervezek, ha gondoljátok, de előbb meg kellene ismerkednünk.<br> Ha v.-ki jönni akar, és már játszott az jelezze, hogy mit/M.A.G.U.S., Codex, D&D, Requiem.../, és majd egyeztetünk. Én személy szerint legtöbbször M.Ó.K.U.S.-t játszottam, de kipróbálás szintjén belekóstoltam még néhányba.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36120 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szivi.<br> <br> De hogy ne legyünk ennyire offok, ti is letöltöttétek a trailert?<br> Annyira jó, nem?<br> Nem mintha ez nem siekredett volna offra...<br> Na, mennem kell...<br> <br> Mára csillagfényes jó éjszakát mindenkinek, Völgyzugolyos szép álmokkal, bakacsinerdei tünde hercegekkel, vagy kékszemű hobbitokkal, esetleg kószákkal:-)<br> pusszancs!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36119 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tünde-l.: Gyönyörűek, köszi! :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36118 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Küldtem neked.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36117 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Miért lenne baj? Én beismerem, ha tévedek. És nem haragszom. Nem is haragudtam. Én voltam a hibás.<br> (Valamikor majd írok emilt is, jó?)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36115 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Na,szent a béke...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36116 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Boztos? Úgyértem mindegy, túlélem ha kimaradok egy taliból (najó, legalábbis remélem)...tuti nem baj?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36114 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ne dobd vissza a labdát! Neked van igazad! Közöld a Találkozások-on, hogy 2 órával később lesz a tali! Meg válaszolj a kérdésekre. Én csak segíteni akartam, csak közben nem vettem észre, hogy visszatértél (átvitt értelemben természetesen). De most már igen. Tiéd a pálya.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36113 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jó, ezesetben szervezd, mindegy, de akkor valószínűleg nem érek oda, tekintve, hogy a tanáromnál három -négy órás piknikre számíthatok, várakozással együtt, de ha ígyse úgyse érek oda, nincs értelme előbbi időpontot kérni...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36112 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ha én szervezem, akkor 1 ember miatt nem borítom fel a tervet. Ha nem én, akkor 2 órával később lehet a találkozó. Ennyi.<br> Tényleg jobb, ha a Főnök visszakapja a helyét, amit én elbitoroltam tőle. (Amiért bocsi.)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36110 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
hm,nézzétek,nem tudom,de ha megoldható lenne,ténylge nme kéne kihagyni az ''Ötlet Gazdát''... Hm,ha megoldható lenne,akkor tegyük két órával későbbre...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36111 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jaj, ne vcsináld ezt...csak egyszerűen nem értem, hogy miért nem jó két órával később hiszen most álítottuk át az órát, nagyon sokáig világos van, mellesleg aki messziről jön vidékről, annak is job, ha nem hajnalban kell felkelnie a buszhoz /vonathoz.<br> <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36109 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Az össze többi, akit nem soroltál fel. De ezennel átadom a szervezé minden terhét neked. Ott a Találkozások topik: szervezd, ahogy jónak látod. Én nem fogok beleszólni.<br> Ha Arwen is zavar, akkor majd szólok neki is.<br> Te vagy a Főnök...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36108 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Amúgy pedik nem tom kit értesz átszervezés alatt, emrt tudtommal sem Boromir, sem Rogue, sem Hobbitlányka, sem én nem szólhattunl bele a szervezésbe, ami már négy ember, három a legrégibb törzstagok közül ebből.<br> Úgyhogy ki is az a mindenki?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36107 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sokan vidékről jönnének...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36106 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nemhiszem hoyg oylan óriási átszervezés kemény két órával később menni.<br> nem tok menni csetelni, mennem kell.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36105 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nézd, egyetlen ember miatt átszervezni az egészet... Mégha az a nagy Ötlet Gazda is... :D <br> Miért nem jó úgy, ahogy mondtam?<br> Gyere csetelni!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36103 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
És vasárnap mint oylan telysesen kizárt?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36104 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
bleblöbleöhhhmeginnemtokírni
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36100 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tünde-lány: Csináljuk azt, hogy mi találkozunk 11-kor, te meg csatlakozol hozzánk fél 2-kor. Van mobilod?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36101 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Légyszilégyszilégyszi délutááááááán!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36102 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
nincs.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36099 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Gyerekek, tudom, hogy már mindenkinek elege van belőlem, de lenne még egy kérésem, az akasztás előtt.<br> Nekem ugyanis szombaton különórám van, amiről semmi esetre sem engednek el apuék, mégpedig pnt tizenegykor.<br> Nem lehetne inkább kora délután a tali, fél kettő körül mondjuk?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36098 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tünde-lány: Igen, az a hétvége
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #36097 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Rendicsek.<br> <br> Az a mostani utáni hétvége? Vagy mikor van? Kicsit el vagyok tévelyedve...úgyis mondhatnám elkószáltam:-)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.391 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére