Kószák Szövetsége

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35857 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Egy pszichológus-jelölt szemével nézve: nem javaslom senkinek Szöged Végső Fegyverét! <br> (Szöged: Kíváncsi lennék arra, hogy éreznéd magad, ha a te saját gyereked lépne le.)<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 5 hónapja #35856 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nekem a faterommal semmi baj, azt rá tudom beszélni. De a mutti! Múltkor stopperoltam, 21 perc 35 mp alatt sikerült nagyjából rábeszélnem, hogy engedjen el a filmes talira...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35855 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hű. Hát, sajnos 14-15 évesen ez nehezebb.<br> <br> Egy Kósza-lány.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35854 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A végső fegyver szerintem úgy néz ki, hogy fogod magad, és lelépsz.<br> Ha még kiskorú vagy, akkor sem keresnek 24 óráig.<br> Ha elmúltál 18, akkor csak néhány nap után kezdenek kutatni.<br> (Mármint a rendőrök)<br> Egy idő után a szülők is megnevelődnek.Nekem pl két bátyám van, így nem volt nehéz dolgom.<br> Mára sikerült elérnem(20 vagyok), hogy ha édesanyám véletlenül azt mondja, hogy nem mehetek el x helyre, és én mégis eltűnök, akkor még csk fel sem hív egy hétig. Tudja, hogy úgysem ér el vele semmit.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35853 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ne csigázz minket, és mert vsz. nekem is szükségem lesz rá, kérlek mojnd el mi az!<br> Amúgy nem tom.<br> Mámint hogy közvetítik, az tuti, de ha épp egy buszon fogok döcögni...<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35852 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Assszem, én sehova... Még Dínchamion meetingjére se akarnak elengedni, pedig már a Végső Fegyvert (Findilas tudja) is bevetettem...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35851 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
hú ha lesz találkozó én is szívesen mennék. Lehet?<br> tudom,hogy keveset járok ide :-) <br> Tünde-lány: Jó utat! Érezd magad jól! szerintem ott is közvetítik az Oscart!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35850 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tünde-lány, engem is szeretsz? :) ))<br> Én remélem, el tudok menni húsvét után, de nem biztos. na pussz mindenki.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35849 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Off:Eddig is eljutottam. Megígértem Lostrysnak, hogy eljövök és nem bántam meg. Bár még csak az első 3 oldalt olvastam végig, majd bepótolom. :) Egyszóval én is itt vagyok. (Lost:Én vagyok akire gondolsz.. :) )
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35848 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Igaza van Finduilasnak!<br> Jó lenne, ha jeleznétek, hogy OK, vagy nem.<br> Meg ,hogy mikor?<br> Nekem ugyanis, el kell jutnom v.-hogy a Margitszigetre, meg meg kell beszélnem a bátyámmal, hogy aludhatok-e náluk.<br> Szóval nem kell túl sokat szerveznem, de azért a 2-3 nap az kell.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35847 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Áfonya!<br> Nőt nem ütök meg max edzésen, akkor sem nagyon.<br> Egyébként ha megcsinálod a jelvényeket természetesen igényt tartok egy db-ra. Nem ígérem, hogy éjjel-nappal hordani fogom, de be kell, hogy lássam, hogy nem hülyeség:<br> amíg nem kovácsolódik egybe a társaság, addig ez egy jó módszer, hogy megismerjük egymást, ha véletlen telálkozunk.<br> De mivel hangyányit anakronista vagyok (időtévesztő), valahogy jobban örülnék egy címerpajzsnak. De ezt már írtam, és különben is ez csak az én hülyeségem.<br> KÖSZI EZT A SOK SZERETETET! Jobban esik a májamnak, mint egy feles hubertusz.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35846 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szerintem nem lenne rossz a húsvét utáni hétvége. Gondolom húsvétkor úgyis mindenki otthon van, letudja a kötelező rokonlátogatásokat, és a következő hétvégéje szabad. Ha javasolhatom, kezdjétek el minél előbb szervezni, mert gondolom sokan el akarnak jönni, és nem jó, ha egy nappal előtte kerül fel a találkozó időpontja.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35845 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Angliába??? Az yo hely, én is voltam tavaly nyáron!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35844 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ó, Brisa, én anniyra szeretlek Téged, de hisz ezt úgyis tudod...meg mindnekit, Szögedet is, akik tartották nekem a frontot.<br> <br> Szóval én ehét csütörtökön elhúzok Angliába, aztán a sulinak meg adios amigos, de addigis (10 nap), amíg távol leszek, azért csak szorgiborgisan írogatni mint eddig, de kérek mindenkit arra, hogy-mivel nekem 10 nap termését kell majd végigolvasnom- kerüljük (nem mintha eddig ez gyakran gond lett volna) a csetszerű beszólásokat, tömören (és bunkón) megfogalmazva kérek mindnekit, hogy embertársa iránti toleranciából írjon tömören és ha van mit!:-)<br> Szóval akkor szerintem álljon a húsvét után a talira.<br> És kérek továbbá mindenkit, hogy helyetem is izgulja végig az Oscart!<br> <br> és ha nyer valamit (najó, ahányszor csak nyer valamit) a Gy.U., gondoljatok rám, ha eszetekbe jutok, hátha megérzem a dolgokat...ki tudja, mik meg nem eshetnek egy iylen Szövetségen belül:-)<br> Na puszi mindenkinek, és még két napig itt vagyok!<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35843 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!<br> Én úgy tudom, hogy a találkozó mindenképp a tavaszi szünet után lesz az egyik hétvégén. Ugyanis Tünde-lány Tolkien (igazi) földjére távozik hamarosan, s csak húsvét után érkezik vissza közén. S mint a szellemi atyja, azaz anyja a Szövetségnek, feltétlenül el óhajt jönni. Azt hiszem, ez érthető.<br> Akik a szünetben mindenképp ismerkedni akarnak, javaslom a filmes találkozót, amit szintén lehetne a Szigeten és napközben tartani.<br> Áfonya: A címer valóban jó, csak nem látszik a tünde-szöveg. Szerintem két dolgot lehet tenni: vagy sötétebb betűket alkalmazol, vagy nagyobb méretűekre varázsolod őket (pl. nyugodtan lehetne K-tól E-ig). Esetleg a kettőt egyszerre. :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35842 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Áfonya:nem,szuper ötlet!Minen Kedves Küszának lenne egy jelvénykéje,fuu,tök jó!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35841 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szöged: köszönöm! :) )) 3. verzió? Hmm, nem tudom, én már eléggé befejezettnek tartom, nagyon mást már nem tudnék rányomorítani... :D D<br> Hogy mit kezdünk vele? Hát lehet hogy idétlennek tartjátok, de előttem elsősorban jelvény volt, amikor elkezdtem rajzolgatni... Azt hiszem lehet scannelt rajzról jelvényt csináltatni. De ha baromságnak tartjátok, üssetek le! :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35840 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
ááá,sorry,de nem megy a húsvét előtt:(((<br> csak az azt követő hétvége jó:(
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35839 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Újra itt. :) <br> Nincsenek fenn a fordításaim!!!!<br> Vagy igen?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35838 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Na jó, nem akarok Tünde-lány nevében írni, de ő nekem azt mondta, hogy nem biztos, hogy el tud menni. És egyébként én sem biztos, sőt vszínűleg nem tudok menni. Ezt most nem azért mondom, hogy ha én nem megyek, ne menjen senki...!!<br> <br> Egy Kósza-lány
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35837 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Áfonya!<br> Csudi jó lett a címer.Sikerült megnéznem.Lesz 3. verzió is?<br> Egyébként mire akarjátok/juk használni?<br> <br> Még egy hülye kérdés:<br> Ez a találkozó ilyen szabadtéri ülünk- sörözünk- beszélgetünk party lesz, vagy van v.-mi más terv is?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35836 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ha jól emléxem Tünde-lány azt írta, hogy mostanában nem ér rá.Javítsatok ki, ha nincs igazam, de ő kezdte az egészet, így talán nem kellene kihagyni. Egyébként ha mindenki ott lesz én sem maradhatok ki.<br> <br> Lostrys!Ha összejön a tali tudom ajánlani a vonatot.Valószínűleg én is azzal megyek.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35835 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Eglarcarien: hova valósi vagy?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35834 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Húsvét ELŐTT? Én várhatólag csak utána megyek a nővéremhez Pestre...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35833 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én csak azt nem tudom, hogy hogyan jutok fel Pestre?! :( ((<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35832 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Az nekem nem hiszem hogy jó ... :( (((
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35831 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát nem tudom, hogy szerencsés-e egy nappal húsvét előtt...
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35830 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Elvileg nekem is megfelel... de délelőtt, ugye? Vidékiek hazamenetelére is gondolva... :)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35829 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen:elvileg nekem jó,gyakorlatilag még nem tudom:)
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35828 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!<br> Mi lenne, ha a tavaszi szünetben, március 30-án szombaton tartanánk a Margit-szigeten a talit?<br> Ti ráértek akkor?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.394 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére