Kószák Szövetsége

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35767 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Halálosan! :D
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35766 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tünde-lány: Hogy érted? Mennyire komolyan kell érteni?<br> <br> Ai na vennui
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35765 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sajnos én sem...meg hát még változatlanul azt mondom, hogy előbb alakuljon véglegessé és forrjon össze a társaság.<br> Derék Tolkienes cimborám tanácsára kérek midenkit, aki a Szövetség tagja kíván lenni, és ebben biztos, és komolyan gondolja, (azaz nem háromnapos dolog), és eldöntötte, hogy egy e-maillel jelezze nekem!<br> köszi!<br> Kata t.t.és k.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35764 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát nekem jó öteleteim vannak általában... (már megint az egom...) Viszont a megszervezését rá meri vki bízni egy 13 éves gyerekre?? Nem igazán tudnám elvállalni.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35763 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
én írtam rogue néven,véletlenül
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35762 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
GYEREKEK? ÍRJATOK MÁR E-MAILT, HA LESZ VALAMI, NEM AKAROK KIMARADNI, LÉVÉN ŐRÜLETES TOLKIEN-RAJONGÓ ÉS MEGSZÁLOTT TÚRÁZÓ VAGYOK!!!!!! NAHÁT!!!!<br> <br> :-) )))))
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35761 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fuu,jó sok mindent írtatok tegnap óta!:)<br> Áfonya:A címer nagyon jó!Tutira kószás!Nagyon szép lesz.<br> Pervy:légyszi,nekem is küldd el a történeted.Nagyon szép kezdődik!<br> arwen:öö,mikor beszéltél velem?bocsi,de nem ugrik be:)<br> Nyúlhopsz:ez a sátorozás jó ötlet,de nagyon is jó ötlet,sőt iszonyatosan jó ötlet...Na,befejezem:) Szóval,lehet,hogy elengednének,de csak akkor,ha már mondjuk kicsit jobban ismerjük egymást,többször talizunk,stb.. érted?:)<br> Most,búcsuom tőletek,este megpróbálok jönni.Sziasztok!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35760 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Mi az, magammal társalgok?<br> Merre kószál a többi kósza?<br> Tünde-lány elhagytál minket? Láttalak a Boromir-oldalon!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35759 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nyúlhopsz!<br> Az tényleg eléggé kószás lenne, ha napokig barangolnánk az erdőben.És nem is kell hozzá túl sok szervezés: találkozunk egy vasútállomáson valahol , mondjuk az Északi-Középhegységben, aztán elgyalogolunk vagy 100 km-rel odébb egy másik vasútállomásra, és mindenki mehet haza. 3-4 nap altt bárki megcsinálja, ez idő alatt meg maguktól adódnak a programok.<br> Hasonló élményem már van: 4 évvel ez előtt (16 voltam ) elgyalogoltam Sopronból Paksra . 8 napig tartott és tök jó volt. Persze a társaság tette azzá.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35758 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Egyébként ha közületek valaki erre jár (Hódmezővásárhely környéke), és úgy gondolja , nyugodtan hívjon:06 70 236 31 58
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35757 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Áfonya!<br> A feliratot tünde-betűkkel gondoltad? Mert úgy lenne az igazi.<br> Egyébként ha már itt tartunk, szerintem ez a kitűzőgyárás fölösleges.Egy kicsit infantilis is. Ha már ilyen jellegű munkába fogtál csinálj inkább címerpajzsot, vagy valami ehhez hasonló fantasy beütésű dolgot.<br> De azért kíváncsi vagyok a munkádra! Nekem nincs az ilyenekhez kézügyességem.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35756 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ja!<br> rogue nem jó az emiled!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35755 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Yavanna és Molten jüöhettek még., ,ég csak az elején atrt a dolog.<br> Szerintem a kirándulás mint olyan marha jó ötlet, de majd m,lég későpbb.<br> Meg ahogy beszéltem robinnal is, ez most eléggé kivitelezhetetlen-még.<br> <br> <br> De a tali majkd fontos lenne.<br> A sz.j.-val kapcsoltaban várjuk a felvilágosítást.<br> És a címer is !<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35754 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nos újra itt vagyok.Elég sokáig tartott mire mindent végigolvastam, ami péntek óta jött, de megérte. <br> Dínchamion! Mivel te vagy az egyetlen aki már játszott élő RPG-t (közülünk) , jó lenne ha megosztanád velünk tapasztalataidat. Bár lehet, hogy először össze kellene hozni a találkozót, és majd ott megbeszélni a dolgokat. Mondjuk én meg a Szigettől vagyok elég messze, de megoldom a problémát. Ha másképp nem megy akkor stoppolok. Csak találjátok ki, hogy mikor legyen! Ha összejött a társaság, ott megmutatjuk, mi az a szerepjáték.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35753 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nos, címer: van egy skicc, holnapra megnézhetővé teszem valószínűleg, de most még elég vázlatos. A fehér fát, a vándorbotot és a 7 csillagot belevettem, de Telcontar Leli felvetését megfogadva a Narsil valószínűleg még ráfér, sőt a dombok/athelas is. :) )<br> Feliratra én is gondoltam, kérek javaslatot, mi legyen az. Persze valakinek majd le is kell fordítania quenyára (pl. majd megkérjük Olórint). :) <br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35752 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok! Ha nem lenne gond, én is szívesen belépnék. Ok? Tünde-lány? <br> Előre is kössz!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35751 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hellóbelló mindenkinek! :) <br> Nyulhopsz: Nekem is tetszik az ötlet, bár talán nem ezzel kellene kezdeni. Amúgy vállalod a megszervezését? Nem kis meló, biztosíthatlak.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35750 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Az lenne nagyon király, ha mondjuk több napos kirándulást szerveznénk! Az tényleg kószás! Elmegyünk vhova, lecuccolunk, felverjük a sátrakat estére, másnap meg megint séta séta séta, pihi, séta, séta séta, lecuccolás, alvás ésígytovábbésígytovább. Tök jó lenne!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35749 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Éljen a Kószák Szövetsége! Végre egy meghitt kis zug a reménytelen álmodozóknak! Be lehet még lépni?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35748 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva/SSJBulma (Most akkor melyiket is használod? :) ) A részlet amit írtál tényleg nagyon szép! Az elképzelés pedig érdekes. Ha lehet én is szívesen elolvasnám a folytatást! Megtennéd hogy elküldöd?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35747 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!<br> Szerintem a címernek a bot mindenképpen jó, és természetesen a fehér fa is. Bár szerintem a 7 csillag is nyugodtan rákerülhet, esetleg a Kettétört Kard. A háttérbe mondjuk dombok, elöl folyó, a parton pedig (a fa közelében) Athalas nőhetne. Persze ez a Nagy címer. Az egyszerűbben meg, mondjuk lehetne valami tünde írás.<br> <br> Ai na vennui
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35746 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nos. <br> Valami épkézláb hozzászólása valakinek?<br>
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35745 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
???
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35744 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
CSETELÉS BESZÜNTETVE!
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35743 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Na, megyek, elüldözött az öcsém. puszilok mindenkit.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35742 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Amúgy megvan már a tali időpontja?<br> Én tegnap 10-kor leléptem.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35741 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Semmi gond, ezt egyszer már én is elkövettem, de akkor még nem is voltam ebben a topicban.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35740 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nem tudtam, hogy fogadjátok majd az 5letemet. Bocs az átvágás miatt.
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35739 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
O.K., de miért változtattál nevet?
Téma zárolva.
  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #35738 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Oké, elküdöm. Amúgy, most lebuktatom magam: SSJBulma vagyok.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.397 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére