Tolkien Tábor 2024

A közösségvezetők kérdései, óhajai

Több
15 éve 10 hónapja #364859 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
kérdés: mondtam már, h Niobé a húg neve fórumon? mert még mindig nem látja a topikjait.

és azt szeretném kérdezni, h lehet-e, h jöjjön velem nulladik napra? mert az egész család a Balatonon lesz, és kábé csak így tudjuk megoldani a szállítmányozását. Azonban ha valakit zavarna a kicsike a lerészegedésben, vagy rosszul van a 12 évesek látványától, akkor megpróbálom valahogy (nagymami bevonásával) megoldani a dolgot. Tábvez bácsik/nénik?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364853 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta:

brokkoli írta: a híres-neves tartalékból nem lehet leemelni egy időre?


Nem, mert pl. még a kaján mindig megy a harc. :roll:
Azonkívül egy ekkora kiadás durván érintené, mivel a tartalékunk most kb. 60-70 ezer.
A jövő héten remélem tudok pontosabbat mondani, de egyelőre ez a helyzet. Kérem, hogy mindenki gondolkozzon rajta!


jó, de abból, ami elvileg az mtt-nek megy? a több százezres összegből hadd ne hiányozzon már harmincezer forint egy hónapig...

amúgy én is fel tudok ajánlani, akár 10000 ft-ot is kölcsönbe. (addig se költöm el...)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364807 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Gandalf írta: Keretjátékhoz és csapathátterekhez kötelező olvasmányok tábvezeknek, rendvezeknek és csapvezeknek egyaránt:

- A Szilmarilokból: Akallabeth, A Gyűrűkről és a Harmadkorról (bár ennek a vége már nem kell)
- A Gyűrű kereséséből: A Másodkor c. rész fejezetei és függelékei
- A Gyűrűk Urából: A Függelék minden Másodkorhoz kapcsolható anyaga (események, népek, nyelvek, kronológia, írás, fajok stb.)


Akik nagyon stréberkedni akarnának és ráérnek, azoknak még ajánlott:

- A HoME Másodkorral kapcsolatos anyagai
- Középfölde Atlasza: Másodkori részek


Gyerekek, olvassatok Szilmarilokat, mmint a fent ajánlott részt, mert tööök jóóóó :D Én teljesen bezsongtam és hangulatba kerültem, bár most igyekszem nem emlékezni hogy melyik nép is vagyok, de persze nem bírtam nem abból a szemszögből nézni :) tüncülniakarooook :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364774 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
/me felajánl párezer forintot.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364772 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

brokkoli írta: a híres-neves tartalékból nem lehet leemelni egy időre?


Nem, mert pl. még a kaján mindig megy a harc. :roll:
Azonkívül egy ekkora kiadás durván érintené, mivel a tartalékunk most kb. 60-70 ezer.
A jövő héten remélem tudok pontosabbat mondani, de egyelőre ez a helyzet. Kérem, hogy mindenki gondolkozzon rajta!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364746 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
a híres-neves tartalékból nem lehet leemelni egy időre?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364745 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
A segítségeteket kérnénk.

Vewy az alábbi kéréssel keresett meg minket:

Sajnos van egy rossz hírem. Volt egy munkám, aminek a fizetéséből szerettem volna finanszírozni a tábort, de ma tudtam meg, hogy nem kapom meg időben a pénzt (nem is tudták megmondani, hogy mikor kapom meg). Így két lehetőségem maradt: vagy megkérlek titeket, hogy fizethessek utólag, vagy le kell mondanom a részvételt. Az előbbi elég kínos kérés, tudom, de azért megkockáztatom... De teljesen jogos, ha azt mondjátok, hogy ilyet nem lehet, és elfogadom.

nagyon sajnálom ...
Vewy


Úgy döntöttünk, összedobjuk neki a tábort, aztán majd utólag törleszti nekünk. A költségvetésünk azonban nem bírja el az előleget, így most kéne neki összedobnunk.
Ki az, aki beszállna?

Ha sokan vagyunk, nem kell több fejenként 1000 Ft-nál.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364640 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Holnap 11-től a raktárban leszek, lehet jönni! Ha valaki 2kor akarna bejönni megvárom, de ha nem szóltok, elmegyek délben.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364639 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta: Egyébként Orsie a vonatot választotta, így a két pasi mehet Márkkal. De ez még a jövő héten eldől.

csak a tisztánlátás kedvéért még egyszer: odafelé jó lett volna a kocsi is de visszafelé mindenképp vonatozni szeretnék a többiekkel. és mivel csak úgy lehet (kedvezményes) jegyet venni ha retúrba történik, ezért vonatozok oda és vissza is. csak ha valaki nem értené és akarja érteni.. ;) és Márknak a szándékért hála.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364597 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Laurelen írta:

dorwinion írta:

Laurelen írta: jhajj, dorw! van egy leszállítandó CD-s magnóm (amit szeretettel odaajándékozok az mtt-nek, ha kell) azt kinek adjam mikor odakocsikáztatás céljából?


szerinted? :D
mikor akarsz velem összefutni és hol?

csak azért érdeklődöm mert esetleg direktbe oda tudom adni márknak vagy póknak... de neked is szívesen:)


Szóval hol és mikor? :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364596 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta:

Laurelen írta: jhajj, dorw! van egy leszállítandó CD-s magnóm (amit szeretettel odaajándékozok az mtt-nek, ha kell) azt kinek adjam mikor odakocsikáztatás céljából?


szerinted? :D
mikor akarsz velem összefutni és hol?

Ring: Oksa, vettem!

csak azért érdeklődöm mert esetleg direktbe oda tudom adni márknak vagy póknak... de neked is szívesen:)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364595 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

sebcsaba írta:

dorwinion írta: szerk.: időközben beszéltem Márkkal. Rabynt, Orsie-t, és még egy férfiút eltud vinni.
Fiúk:ki legyen az autós mókus, és ki a bulibébi? :D

Álljunk meg egy pillanatra: Rabyn nem diák? Nincs véletlenül szükségünk a diákjára a csoporthoz? Valamint ha nincs is, nem volna a társaságnak összességében jobb, ha Rabyn diákjeggyel jönne velünk, és egy felnőtt menne helyette autóval?


Pontosan így van. De a vonaton utazók létszáma csak egy felnőttet fog elbírni, hacsak nem jöttök több, mint 20-an. Így lényegében mindegy, hogy Rabyn hol utazik, mert akkor is csak egy kísérő fog kedvezményt kapni, ha ő is vonatozik.
Egyébként Orsie a vonatot választotta, így a két pasi mehet Márkkal. De ez még a jövő héten eldől.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364589 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta: szerk.: időközben beszéltem Márkkal. Rabynt, Orsie-t, és még egy férfiút eltud vinni.
Fiúk:ki legyen az autós mókus, és ki a bulibébi? :D

Álljunk meg egy pillanatra: Rabyn nem diák? Nincs véletlenül szükségünk a diákjára a csoporthoz? Valamint ha nincs is, nem volna a társaságnak összességében jobb, ha Rabyn diákjeggyel jönne velünk, és egy felnőtt menne helyette autóval?

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364574 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

Laurelen írta: jhajj, dorw! van egy leszállítandó CD-s magnóm (amit szeretettel odaajándékozok az mtt-nek, ha kell) azt kinek adjam mikor odakocsikáztatás céljából?


szerinted? :D
mikor akarsz velem összefutni és hol?

Ring: Oksa, vettem!

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364532 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Dorw, mi is jövünk Raccal, vonattal, a csapattal.

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364516 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
jhajj, dorw! van egy leszállítandó CD-s magnóm (amit szeretettel odaajándékozok az mtt-nek, ha kell) azt kinek adjam mikor odakocsikáztatás céljából?

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364472 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Oksa boksa, csak gondoltam legyen miről beszélni a keretjáték kapcsán.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"
Téma zárolva.
Több
Több
15 éve 10 hónapja #364445 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Nálunk Namon kívül senki nem akart eddig előre performanszot gyártani, és ő is csak priviben :) elvileg nem is tudhatnak arról, hogy idén is lesznek performanszok emlékfoszlányokért, nem?! Én legalábbis úgy értelmeztem h. ez is spoiler és nem mondhatom el, úh. mint írtam lentebb még Namnak sem írtam...
Ettől függetlenül érdekel-é Titeket egy ilyen előadás mint program, ill. kihez küldjem az ötletével ha csapatfüggetlen a dolog. (Igen, át akarom passzolni a felelősséget és nem én mondani egy csapattagomnak az első lelkes ötletére h. nem... :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364440 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Jobban örülnék, ha a performanszokat nem most előre találnátok ki (ezt tapasztaltam Celebroméknál is), hanem a táborban raknátok össze. Hozzon magával mindenki mindent, amit szükségesnek érez ottani segítségként, de én azt mondanám, előre ne gyártsunk performanszokat.

Tábveztársaim?
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364436 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Áááá Namarie előkerült és rögtön bepörög... (bocsánat a megfogalmazásért, majd cenzúrázzuk a topicot a nyilvánosságra kerülés előtt :oops: :P amúgy legalább valaki pörög, az jobb mint ha passzív, mert csak a megfelelő irányba kell terelgetni :) ) szóval a következő privit írta Nam:

Namarie írta: Szia!

Eszembe jutott valami: ha idén is lesz olyan lehetőség, h. ha a csapattagok csinálnak valamit, ami másoknak is jó, és díjazzák, akkor bevállanék valamit: tartanék egy előadást az emlékezet szerepéről és az ehhez tartozó motívumokról elsősorban Weöres Sándornál (kellően megmagyarázva, keretjátékba beillesztve, hidd el, lehet), de ha ő nem jó, holott rengeteg Weöres - rajongónk van, akkor Tolkiennél. Lehet, hogy az utőbbi jobb lenne. Kérlke, mihamarabb jelezz, mert nagyon kevés időm van készülni, és munkás dolog!

köszi!

Nam


Nem írtam meg neki h. emlékfoszlányért lehet majd csinálni dolgokat, csak h. nemtom ilyesmivel lehet-e majd szerezni valamit, de aszonta h. ő anélkül is szívesen tartana ilyet h. járna érte valami, ha van rá igény.
Vélemény?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364370 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Most akkor mivaan?:) Ki fog még autókázni?

Mondjatok napot amikor megyünk a raktárba (csak ne héftő legyen az)

Nekem zöld anyagok kellenek, leginkább az a sötétebb zöld féle (bár igazánból mindegy csak ne hányászöld, neonzöld és kórházzöld legyen)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364369 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Keretjátékhoz és csapathátterekhez kötelező olvasmányok tábvezeknek, rendvezeknek és csapvezeknek egyaránt:

- A Szilmarilokból: Akallabeth, A Gyűrűkről és a Harmadkorról (bár ennek a vége már nem kell)
- A Gyűrű kereséséből: A Másodkor c. rész fejezetei és függelékei
- A Gyűrűk Urából: A Függelék minden Másodkorhoz kapcsolható anyaga (események, népek, nyelvek, kronológia, írás, fajok stb.)


Akik nagyon stréberkedni akarnának és ráérnek, azoknak még ajánlott:

- A HoME Másodkorral kapcsolatos anyagai
- Középfölde Atlasza: Másodkori részek
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364351 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Fox-Orsie, Esgal: rendben van.

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364333 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta:

dorwinion írta: A 0-ik napi csoportos leutazásához eddig jelentkezett:

- Fox
- Orsie
- Szürke
- Lau
- Cueddo
- Gandalf
- gillz
- Angwen
- Kincső
- Celebrom
- Hanna
- Brandir ?

Ez 11 fő, tehát csak egy fenőtt jegyes kaphat kedvezményt.
A többiek nem szándékoznak csatlakozni?

(Márkkal a "felnőtteknek" lehet beszélni 7-én és 8-án, hogy letudja-e vinni ket. )

A csoportos jegyet legkésőbb 9-én kell megvennem, szóval csipkedjétek magatokat! :wink:

szerk.: időközben beszéltem Márkkal. Rabynt, Orsie-t, és még egy férfiút eltud vinni.
Fiúk:ki legyen az autós mókus, és ki a bulibébi?
:D


Hm, én is jelentkeztem, csak nem látom magam... és diák is vagyok.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364328 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

fqqdk írta:

dorwinion írta:

dorwinion írta: időközben beszéltem Márkkal. Rabynt, Orsie-t, és még egy férfiút eltud vinni.
Fiúk:ki legyen az autós mókus, és ki a bulibébi? [/b] :D

Beszéltem Márkkal, és mondtam neki, hogy mi Orsieval vonatozunk, így ő elviheti például Brandirt és Gandalftot. Ha jól sejtem logisztikailag, és alkoholisztikusan is ez az optimális megoldás.

csatlakozom, mert visszafelé (hazafelé majd a végén) mindenképp a bandával szeretnék össznépi vonatozni, ez nekem ilyen lélektani cucc, és ha nem lehet csak visszaútra jegyet szerezni pláne 50% kedvezménnyel, akkor számomra ez a megoldás marad. köszönet.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364324 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta:

dorwinion írta: időközben beszéltem Márkkal. Rabynt, Orsie-t, és még egy férfiút eltud vinni.
Fiúk:ki legyen az autós mókus, és ki a bulibébi? [/b] :D

Beszéltem Márkkal, és mondtam neki, hogy mi Orsieval vonatozunk, így ő elviheti például Brandirt és Gandalftot. Ha jól sejtem logisztikailag, és alkoholisztikusan is ez az optimális megoldás.

code a rat the monster on doom in it
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364272 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Az mtt-nek van szintetizátora? Kiét szoktuk használni? 8O

[size=9:2mjjrr1c](banyek... de aktív vagyok ma... [/size]:D )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364259 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai

dorwinion írta: (Brandir: akkor te tudsz jönni 0-ik napra?)[/b]


ugyeugye?!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364258 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: A közösségvezetők kérdései, óhajai
Tisztelt Hölgyek és Urak!

Elméletileg mindenki látja a guglidoksira feltöltött leltárt, abból lehet válogatni anyagokat, stbket. De én jobban szeretném, ha a héten és a jövő héten találnátok 2 napot amikor eljöttök a raktárba és kiválasztjátok azt, ami nektek kell onnan, mivel felesleges holmit nem sokat fogok levinni. (Persze, lesz olyan, de ez kikerülhetetlen.)
Szóval lehet szervezkedni!

Ha valaki még csatlakozni kívánna a csoportosjeggyel leutazókhoz, akkor még vasárnapig megteheti, de utána lehúzom a rolót!
(Brandir: akkor te tudsz jönni 0-ik napra?)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.500 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére