A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 9 hónapja #85370 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
WOOOWW!! Néztem az Mtv-t és mutattak részeket a Két toronyból! Naon khiráy volt! Elrond tündéül beszélt Arwennel, meg mutatták Frodót és Samut, de nem tudtam rájönni hol voltak...de vmik/kik előlelbújtak. Szegény Frodónak olyan elgyötört feje volt... :( (szvsz Wood naon jó színész :roll: ). Meg az a rész is volt, amikor a rohírok körülfogják Aragornékat....egyszóval le voltam döbbenve 8O [size=9:37hqm3ko]LEGYEN MÁR JANUÁR!!![/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85327 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Offolósok: Völgyzugoly Fórumán van Harry Potter és a Hobbitok topic, ahol a párhuzamokat meg lehet beszélni! :wink:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85325 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
flanger: nézz be a Nézzük meg együtt a filmet! topicba

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85312 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem tudja valaki, hogy Szombathelyen a Savaria moziban mikor vetítik? :?

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85301 Írta: flanger
flanger válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
a biztonsag kedveert a cimem: flanger@freemail.hu
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85300 Írta: flanger
flanger válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!
Ha valaki tudna segiteni, hogy hol es mikor lesz a ket torony PREMIER, mikortol lehet jegyet venni ra, stb... irjon egy MAIL-t a cimemre! Koszi!Fontos, hogy premier!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85285 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Tizenöt perc?????

Akkor meg mi a jó fenét fognak csinálni 2 óra 45 percen át? :D

A FOTR ban több harc van mint 15 perc...

A HP 2 -t én is meg fogom nézni... hamarosan





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85282 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez csak akcentus kérdése...mert lehet a fifteen-t is ugy mondani hogy teljesen fifty-nek hangzódjon ;)

OFF vége
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85278 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Már ne haragudjon meg senki, de ki a fr*nc (pardon) bíz meg egy ilyen megbízhatatlan tolmácsot??? :evil: Nem tudom, de én biztos nem! A fifteen-t fifty-nek érteni, hát azért... Süket egy tolmács volt, vagy esetleg N betű fóbiája van... :?

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85276 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sorel: mert az nem az ő stílusa. Majd a viggoisták megmagyarázzák.
Ainu, sajna ki kell ábrándítsalak, mert úgy tűnik, nem lesz 50 perc csata, olvastam, hogy valaki félreértette az eredeti "fifteent" "fifty"-nek. Vagyis elviekben csak 15 percről van szó. Hát, ha mindenki 50 percet várt, és csak kemény negyed óra Helm-szurdok lesz, az mindenesetre gáz :quasi: Reméljük a legjobbakat.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85228 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Viggo Mortensen miért nem volt ott a New Yorki bemutatón???!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85222 Írta: ainu
ainu válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A hét végén olvastam valami bulvárlapban (Mai nap???) egy bulvárlaphoz képest egész jól megírt cikket a TTT-ről; tudjátok, az érdeklődő laikusoknak szólót, de abból a fajtából, ami legalább nem ír elképesztő hülyeségeket. Na, a sok rizsa mellett, amit úgyis tud mindenki az volt nekem az új, hogy a több mint három órából ötven percnél több (!) csatajelenet lesz! Oké, a történet miatt ez valahol érthető, de gondoljatok bele! Ötven perc csatajelenet!!! :evil3:
Volt még ott egy (sajnos fekete-fehér) kép is, amin Aragorn lóhátról küzd egy ork vezérrel. Nagyon jó!!!
(lehet, hogy nem a Mai nap volt, mert most rákerestem a neten, de semmit nem találtam róla :( )
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85163 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Látom már jó sokan látták a HP-t és meg is van a véleményük róla!! :wink: Régen volt egy HP-s topik, nem tom le lett-e zárva... :roll:
Hol van Aragornos plakát??? 8O Ezeket nem szokták kiárusítani? Nekem kell egy ilyen!! :oops: Azt mondjuk nem tom, hogy hogy férne be a szobába! :wink:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85035 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Maffia írta: Volt egy olyan is, amikor a Roxfortban megy le függőlegesen a kamera, és a lépcsők folyamatosan hajlanak al előle :arrow: Amikor Orthancban Gandalfhoz megy az a pillangó, és utána megy le a a kamera a gödörbe, ahol "csinálják" az uruk-haikat


Jaja az tényleg olyan volt.
De lejjebb említettetek olyan dolgokat, amik azért eléggé bemesélések. Szerintem... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85031 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Volt egy olyan is, amikor a Roxfortban megy le függőlegesen a kamera, és a lépcsők folyamatosan hajlanak al előle :arrow: Amikor Orthancban Gandalfhoz megy az a pillangó, és utána megy le a a kamera a gödörbe, ahol "csinálják" az uruk-haikat

Más, hogy a topikhoz is kapcsolódjak (bár sztem már olvastátok, legalábbis a többség):
www.hunnia.net/hirek/hir.php?mit=hir&kat=9&kod=28149

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85028 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Még több premier kép :arrow:

www.lilithofsherwood.com/Lij/tttpremiere/ www.bagendinn.com/nytttap.htm (After party :wink: )
www.bagendinn.com/nytttpc.htm (sajtókonferencia :wink: )
www.bagendinn.com/nyttt5.htm (vörös szőnyeges képek :P )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85022 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Maffia írta: Csak szerintünk hasonlít Lucius Malfoy Celebornra?


Én is felfedeztem a hasonlóságot :wink: A barátnőm szerint Legolasra hasonlít, de szerintem is inkább Celeborn.
Azok a hangok engem Szauronra emlékeztettek... :roll: :? 8O

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #85010 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dodiee írta: Rayan: Kb 10 percenként hajoltunk össze a barátnőmmel és röhögve: "Na, ez is tiszta Gy.U. másolat!" Amúgy a film nem volt rossz, de külön megérte a trailerért:)Amúgy nincs közöttünk alpinista hajlamokkal, valamint enyves kezekkel megáldott betörő?? Ugyanis HATALMAS és GYÖNYÖRŰ plakátok vannak kitéve a Corvin moziban, van Frodós és Aragornos, nagyon nagyon szépek:)


Mennyünk már ellopni....akarom...most :oops:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84996 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dodiee írta: Rayan: Kb 10 percenként hajoltunk össze a barátno´´mmel és röhögve: "Na, ez is tiszta Gy.U. másolat!" Amúgy a film nem volt rossz, de külön megérte a trailerért:)

Mi is!Mondjuk pl.amikor Harry jön Lockharttól és elôször hallja a hangot,akkor ugye nekidôl a falnak és a kamera pár másodpercig fut a falon,na az teljesen olyan mint az egyik móriai jelenet...Meg amikor az erdôben vannak és körülveszik ôket a pókok és egymáshoz támaszkodnak,és az "utolsó pillanatban" jön az autó,az meg egy az egyben szinte az a jelenet,amikor móriában elôször látják meg a balrogot,nem?
De azért végülis jó volt a film,sztem sokkal jobb,mint az elsô.....Bizonyos részeken teljesen megijedtem...
Corvinban nagy Frodó-Aragorn poszter???????Rohanok! :)

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84974 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan: Kb 10 percenként hajoltunk össze a barátnőmmel és röhögve: "Na, ez is tiszta Gy.U. másolat!" Amúgy a film nem volt rossz, de külön megérte a trailerért:)Amúgy nincs közöttünk alpinista hajlamokkal, valamint enyves kezekkel megáldott betörő?? Ugyanis HATALMAS és GYÖNYÖRŰ plakátok vannak kitéve a Corvin moziban, van Frodós és Aragornos, nagyon nagyon szépek:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84965 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én most láttam a HP 2-t,és kissebb katarzis volt,hogy jött a trailer.(a pozitív értelemben persze ;) ).
Én is a rövidre számítottam,de hálisten a másikat adták...Igaz hogy vagy 100* láttam már gépen,de széles vásznon,szinkronnal.... :)

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84964 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is megnéztem a Harry Pottert, már nem bírtam ki :lol:
Mondanom sem kell, hogy megint elbőgtem magam a trailernél. Azért a film sem volt semmi! Bocs az offolásért, de észrevettétek, hogy a kis mandragórák úgy sikoltanak, mint a nazgúlok? Röhejes volt :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84949 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én ma néztem meg, és el is feledkeztem a TTT-ről (plíz kövezést itt sem kérek, én nagyon szeretem a Harry Pottert is). Annál jobban szívbajt kaptam a GyU-s zenétől (az a Khazad-dúmos fanfár vagy micsoda volt). Az egyik lány (Julcsi) mondta is, hogy azt hitte, ezt fogják adni. *sóhaj* de szép is lett volna :roll:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84943 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Látom, ezt már mások is felfedezték :roll: :? :)

www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=6716

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84936 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Láttam tegnap a HP 2-t ( :D :D :!: ), és van előtte az az "új" trailer, amiben látható Szilszakál lába. Mikor megjelent a New Line felirat azt hittem, hogy megint a rövidebbet adják le, de nem :wink: tök jó volt, hogy a hosszabbat. :D :wink:


A NY-i premier képei :arrow:
www.bagendinn.com/nyttt.htm
www.bagendinn.com/nyttt2.htm www.bagendinn.com/nyttt3.htm
www.bagendinn.com/nyttt4.htm

:bounce: :hello:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84884 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo:nincs DVD lejátszóm...
Antares:Én végigülném az 100%!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84865 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rago: a bővített DVD-n van pár "piszkozat". Hogy mekkorákat röhögtünk rajta! (pl az egyik hobbit szopja az ujját alvás közben :D )
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84855 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is, az biztos! :bounce: Mondjuk egy nyári szünetben összeülnénk, és mindegyik rész tartana non-stop öt napig :quasi: Sok pattogatott kuki elfogyna... :dead:

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84853 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én megnézném úgy az egészet egyben!!! "piszkozatokat" is!!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #84852 Írta: Antares
Antares válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem meg a MTT forgasson magának egy olyan hosszú és olyan részletes filmet, amellyel mindenki maximálisan elégedett lehet...és akkor nincs nyavalygás. Bár ilyet nehéz alkotni...

Tégy amit akarsz, csak ne árts másoknak
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.808 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére