A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 8 hónapja #87162 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Na én is láttam (bratyókám letöltötte), de naon szar volt a minőség, felirat sehol és az utolsó nemtomhány perc le is maradt :( Jobb lett volna megvárni a mozit, de mostmár sajna mindegy :(
Na jó, azért nem volt katasztrófális:pl tök mókás volt amikor Gollam veszekedett sajátmagával :lol: , meg a szöveget ki lehetett következtetni- nagyából.

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87142 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Dramaturgiai melléfogásokat NEM fogadunk el, pláne nem arra hivatkozva, hogy így van a regényben..
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87140 Írta: Koronczai Balázs
Koronczai Balázs válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szervusztok.

Bocs hogy két "l"-lel írtam hogy "ülnek". Bár ez úgy látszik nem szúrt senkinek szemet. Nem kell ám ezt a "pofázó fa"-dolgot olyan komolyan venni, különben is elnézést kértem, hogy nem tudok néhány nevet, nem vagyok fanatikus stb. Amúgy tényleg olyan rohadt mélyen dörmögő hangon beszél az a fa, hogy nem hogy a nevét, de egy büdös szavát nem értettem...na jó, ez is túlzás. De olyan jól esik szidni. Bénán is néz ki. :twisted: Nem illik bele a film képi világába. Na. Én láttam... :wink:

Egyébként nem értelek benneteket, "fanatikusokat": :? Miért kell minden hülyeségen kiakadni (pl valakinek nem megfelelő árnyalatú barna a haja, fél centivel hosszabb a szakálla stb) viszont alapvető filmes, dramaturgiai vagy logikai melléfogások teljesen elfogadhatók, mert "így van a regényben". Na mindegy. ÉN úgy néztem ezt a filmet mint egy filmet, lehet hogy én vagyok a hibás. :(

Azt hittem, örülni fogtok, hogy leírom az élményeimet, észrevételeimet a filmmel kapcsolatban, amit annyira vártok...hát ez van... :roll:


No mindegy,
Boldog Karácsonyt mindenkinek! :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87115 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Koronczai Balázs írta: Pippin és Trufa az egész filmen kersztül egy sétáló, dörmögő hangon pofázó fán üllnek és hülyén néznek maguk elé. Egészségükre.


Ez igaz, ha leszámítjuk a társasutazást az uruk-hai orkokkal, a rohírok támadását, meg azt, hogy Grisnák ki akarja tekerni a nyakukat... :roll:
Pofázó fa. Szilszakáll :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87093 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A 2003-as Golden Globe jelölések listája :arrow: www.hfpa.org/nominations2003.html

A TTT 2 jelölést kapott:

BEST DIRECTOR - MOTION PICTURE :arrow: PETER JACKSON The Lord of the Rings: The Two Towers
BEST MOTION PICTURE - DRAMA :arrow: THE LORD OF THE RINGS: THE TWO TOWERS Wingnut Films; New Line Cinema

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87087 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elanor írta: Az a bizonyos versengés Gimli és Legolas között benne van a könyvben is, és én személy szerint nagyon örülök, hogy PJ betette a filmbe is!


Ennek én is örülök :wink: Végre érezhető lesz v.mi Legolas és Gimli barátsárából :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87086 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Pippin és Trufa az egész filmen kersztül egy sétáló, dörmögő hangon pofázó fán üllnek és hülyén néznek maguk elé. Egészségükre.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87083 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Az öcsém születés+névnapjára megvettük a rajzfilmet DVD-n, én azzal enyhítettem a várakozást, hogy megnéztük a TTT-s részeket :wink:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87058 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Örülök, hogy nem csak negatív véleményket hallok olyan embekéktől, akik nem olvasták a könyvet, és úgy látták a filmet!

De...azért ne haragudj meg rám, ha azt mondom, hogy érződik a beszámolódon, hogy nem olvastad a könyvet! Az a bizonyos versengés Gimli és Legolas között benne van a könyvben is, és én személy szerint nagyon örülök, hogy PJ betette a filmbe is!

A jelentéktelen szálakról még annyit: lehet, hogy ami Neked jelentéktelennek hat, az a könyvben egyáltalán nem az! (Sajnos erre nem tudok többet mondnai, mivel nem láttam a filmet, és nem tudom, számodra mi a jelentéktelen szál)

Pippin és Trufa az egész filmen kersztül egy sétáló, dörmögő hangon pofázó fán üllnek és hülyén néznek maguk elé. Egészségükre.


Ez aranyos volt :)
Ilyen meghatárázosát az enteknek még nem hallottam! :) És egyébként Pippin és Trufa a könyvben se nagyon csinál mást :) (Najó, ez azért túlzás! :roll:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87045 Írta: Koronczai Balázs
Koronczai Balázs válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
:!: :!: LÁTTAM!!! LÁTTAM!!! :!: :!:

Láttam a második részt!!!

Volt szerencsém ma este nyolckor Berlinben megnézni a Két tornyot...
Előre leszögezném, hogy nem vagyok Tolkien-rajongó, a könyveket sem olvastam (fúú de ciki, ugye? na mindegy) Bocs, ha emiatt nem emlékszem, vagy elrontok neveket, helyszíneket...
Szóval megnéztem, és elég vegyesek az érzelmeim...
Tavaly ugyanitt ugyanígy láttam az első részt, akkor eufórikus, csodálatos érzés lengett be napokig, elvarázsolt a mese. És most? Visszafogott öröm legfeljebb...hogy miért? nem tudom teljesen megmagyarázni, ez valahogy nem sikerült annyira jól.

A film első egy órája szerintem katasztrófálisan el van rontva. A tempója, a ritmusa valahogy nem működik, mintha valami rossz b-kategóriás maszlagot látnánk,amatőr munka...na jó, ez azért túlzás, de én eléggé lehervadtam tőle.Az a baj, hogy érdektelen, következetlen szekvenciáknál időzik a történet sokszor túl hosszú ideig. nem érzünk, nem élünk együtt azzal, amit a vásznon látunk. Elég zavaró.

Azt sem értem, hogy a szereplők miért beszélnek egyik pillanatban mondjuk tünde(?)-nyelven, aztán megint "emberül", egymás között. Nevetségesen hat, szerintem, bár ez talán személyes probléma (?).
A mozgalmas, akciódús, látványos részek túlságosan a film utolsó harmadára koncentrálódnak.

Nem túl következetes az sem, ahogy a sok szál között váltogat a sztori, mintha néha megfeledkezne egy-egy szereplőről, máskor idegesítő, hogy egy remek jelenetről feleslegesen átváltunk egy jelentéktelen szálra.
Eleve nagyon sok "lassú" rész van a filmben, amihez hozzá kell szokni, türelem kell. Ez önmagában nem lenne annyira baj, de...de...hát nem tudom.Mintha ez amolyan kibővített "rendezői változat" lenne, amiben benne hagytak nem olyan fontos jeleneteket is, vagy csak nyújtani akarták a film hosszát.

Van egy jelenet, ami szerintem komoly szinten nevetséges, akár paródiának is elmenne: A Helm-szurdok-os csatánál Gimli:"Már elintéztem kettőt!!" Erre Legolas: "Én tizenhétnél tartok!!" Gimli morcos lesz, dühösebben kaszabol, nemsokára újra ő: "huszonkettő...huszonhárom...ez az...huszonnégy"...és csak kaszabol, kaszabol...

Na de nézzük a pozitívumokat is:

Hiszen a film végén azért mégiscsak elégedetten, boldogan álltam fel a székből, hiszen még a hibákkal együtt is egy fantasztikus élmény ez a film. MAJDNEM olyan izgalmas, különleges élmény mint az első rész...

Látványban simán felülmúlja azt, sőt, talán minden eddig készült filmet is! Ez azért teljesítmény! Gollam például teljesen hihető, hiteles karakter, hiába készült számítógéppel. Sőt, szerintem hozzá kapcsolódnak a legjobb részek a filmben: amikor önmagával veszekszik, az valami frenetikus...vagy amikor Samuval vitatják meg étkezési szokásaikat...
Gollam rengeteg erőt, humort kölcsönöz a filmnek. Humort még Gimli szolgáltat, szegény törpe...a közönség nem egyszer tapsolt a vele kapcsolatos poénoknál. Visszatérve Gollamra, tényleg nagyon jó, ha belegondolok, ő maradt meg a legjobban bennem...pedig rosszul is elsülhetett volna ez a "kreált szereplő" dolog, gondoljunk csak Jar Jar Binks-re...pfúj...

Az új karakterek/színészek szinte mind jók, amúgy a "beharangozott" Eowyn-Aragorn-Arwen "szerelmi háromszög" - mint ahogy sejtettem - csak kamu, legalább is nem olyan, hogy a rajongóknak, vagy bárki másnak idegeskednie kelljen miatta.

Pippin és Trufa az egész filmen kersztül egy sétáló, dörmögő hangon pofázó fán üllnek és hülyén néznek maguk elé. Egészségükre.

Mint várható volt, a Helm-szurdok ostroma nagyon látványos lett, meg az egész utolsó fél órája a filmnek, amikor három szálon/helyszínen folynak a harcok.

Remélem majd máshogy fogom látni az első felét a filmnek, ha majd mindhárom rész ott fog pihenni dvd-n a polcomon, és EGÉSZKÉNT látom át ezt a mesét, akkor talán megértem a dolgokat, amiket most hibaként érzékelek.


Koronczai Balázs
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87038 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Újabb számadatok: 8O
www.moziplussz.hu/?oldal=hir&id=387

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #87010 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem semmik ezek a számadatok. 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 8 hónapja #86966 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Dodiee:HUUUUUUU!! De ló dóga van vkinek!
Robert:Engem is érdekelne!!!
Ulmo:Klassz kép!! Klaasz moziii! :wink:

jujjjj!! Mentem megnézni a HP-t és az elötte volt TTT bemutatóóóóó!! A film első feléből nem sok maradt meg, mert még mindíg a bemutató hatása alatt voltam! :wink:
Ez ki-mi?
www.john-howe.com/images/illustr ... ieval1.jpg
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86955 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

A Theonering.net írta: First Day Earnings: $27.3 Million
12/19/02, 12:44 pm EST - Calisuri

We just got a report from Ringer Miller that the estimated first day earnings of The Two Towers in US theaters is $27.3 million. Not to shabby! According to our friend Brandon Gray at Boxofficemojo.com, that places TTT at 2nd place in all-time Wednesday release earnings, behind SW EPI.


Itt meg lehet nézni a listát:

www.boxofficemojo.com/alltime/days/wednesday.htm

A Baljós árnyak csak egymillóval hozott többet.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86954 Írta: SaHd
SaHd válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Viszont állítólag a szerdai napon bemutatott filmek között második helyen áll egynapos bevételt tekintve (SW I)


Ezt hol olvastad?
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #86953 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
SaHD: nekem is pont ez a bajom a cikkel, kicsit összekavarták a számokat. 860 milla elővételben... De szép is lenne! Viszont állítólag a szerdai napon bemutatott filmek között második helyen áll egynapos bevételt tekintve (SW I az első)
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86921 Írta: SaHd
SaHd válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Valami nem stimmel az index cikkeben. PJ valoszinuleg nagyon boldog lenne, ha sikerult volna 860 millio dollaros jegyelovetelt produkalnia. Csakhogy ez a szam a FOTR teljes eddigi bevetelere vonatkozik.... Az eddigi adatok alapjan a TTT 27 millio dollarral a 13. helyen van az egy napi rekordok listajan. Az cikkben emlitett otodik hely sem a TTT-re, hanem a FOTR-ra vonatkozik:

www.the-numbers.com/movies/records/index.html#day
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86911 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én si szeretném megnézni. Biztos nagyon jó. :D

Üdvözlet minden kedves tagnak.

Tavaly, amikor még Kanadában voltam volt egy LOTR kiállítás a Casa Loma-ban amiro´´l sikerült készítenem egy jó 20 perces filmet. Minden rajta van ami a filmekben látható, még az Egy is.
Namost nem tudom hogy ez vajon érdekelne-e titeket, de szívesen megmutatom és ha van valakinek megfelelo´´ techinkája, átrakhatja MPEG-be vagy AVI-ba.
Amennyiben tárgytalan vagy rossz topic, kérlek bocsássatok meg. Nagyon várom én is az új filmet, ex-feleségem már látta szerdán (Kanadában) és nagyon tetszett neki is.

Tehát ha valakit érdekel, lehet emilezni, vagy csörögni a 06.30.460.8846 telószámon.


Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86888 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Rövid beszámoló a TTT világpremierjéről:
index.hu/kultur/mozi/tt1219/

És egy kép Wellingtonból (hogy nálunk miért nincs ilyen dekoráció 8O)
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/5688


A beszámoló elég "érdekes"... :roll: Nem tudok melyik hülye ember húz párhuzamont Sauron és Saddam, illetve a WTC és A két torony között. :roll: :x

Az a mozi... :D :D tetszik :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86878 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Robert írta: Üdvözlet minden kedves tagnak.

Tavaly, amikor még Kanadában voltam volt egy LOTR kiállítás a Casa Loma-ban amiro´´l sikerült készítenem egy jó 20 perces filmet. Minden rajta van ami a filmekben látható, még az Egy is.
Namost nem tudom hogy ez vajon érdekelne-e titeket, de szívesen megmutatom és ha van valakinek megfelelo´´ techinkája, átrakhatja MPEG-be vagy AVI-ba.
Amennyiben tárgytalan vagy rossz topic, kérlek bocsássatok meg. Nagyon várom én is az új filmet, ex-feleségem már látta szerdán (Kanadában) és nagyon tetszett neki is.

Tehát ha valakit érdekel, lehet emilezni, vagy csörögni a 06.30.460.8846 telószámon.

Hát ez nagyon jó lenne.Én ugyan nem értek ehhez,de biztos van valaki aki tud ilyesmit,nem?
Mindenestre én nagyon szívesen megnézném....

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86852 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Wow, ez a dekoráció tényleg nem semmi! 8O :itscool:
Tényleg, azt még nem sikerült megszerveznie az MTT-nek, hogy a sztárok ide is eljöjjenek premierezni? 8) :biggrin2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86850 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A wellingtoni kép: Hú... ha nálunk ilyen mozik lennének, mindenki csak moziba járna a filmtől függetlenül :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86849 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rövid beszámoló a TTT világpremierjéről:

index.hu/kultur/mozi/tt1219/

És egy kép Wellingtonból (hogy nálunk miért nincs ilyen dekoráció 8O)

www.theonering.net/movie/scrapbook/large/5688
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86848 Írta: Robert
Robert válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Üdvözlet minden kedves tagnak.

Tavaly, amikor még Kanadában voltam volt egy LOTR kiállítás a Casa Loma-ban amiről sikerült készítenem egy jó 20 perces filmet. Minden rajta van ami a filmekben látható, még az Egy is.
Namost nem tudom hogy ez vajon érdekelne-e titeket, de szívesen megmutatom és ha van valakinek megfelelő techinkája, átrakhatja MPEG-be vagy AVI-ba.
Amennyiben tárgytalan vagy rossz topic, kérlek bocsássatok meg. Nagyon várom én is az új filmet, ex-feleségem már látta szerdán (Kanadában) és nagyon tetszett neki is.

Tehát ha valakit érdekel, lehet emilezni, vagy csörögni a 06.30.460.8846 telószámon.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86825 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ezt nektek is el kell olvasnotok!!!! Piszok mázlisták!!!:)))))
CHARISMA írta az RTL klub fórumán(Orli/Aragorn topic)
/amúgy a londoni premierről beszél./

sziasztok csajok!hat megint itt vagyok!a Premier egyszeruen oruletes volt!ott volt Dominic,Billy,Sean(Sam),P.J.,Liv,Cate,John-Rhys.Isteniek voltak!az egesz olyan volt mint egy alom!7oran keresztul fagyoskodtunk az Odeon elott(harcolva a tomeggel,hogy megtartsuk helyunket a 2.sorban).viszont mindenkit ki kell abranditanom,mert Viggo,Orlando es Elijah nem jott.fel sem tudom fogni miert!!!
viszont masnap megneztuk a Macbeth-et az Alberry-ben,Sean Bean foszereplesevel,ami karpotolt mindenert!Lanyok!!!SEAN BEAN EGY ISTEN!!!ajanlom mindenki figyelmebe.tudom,hogy nem egy Orlando/Viggo,de eloben olyan szinten jo pasi,hogy az eszmeletlen!(hihetetlen,hogy eddig olyan keves figyelmet szenteltunk neki)
szoval akik miatt mentunk,azok nem voltak ott,de egy igaz LOTR-orultnek ez sem okoz csalodast,hisz egy karnyujtasnyira alltunk olyan tunderi emberektol,mint John-Rhys(aki kepes volt korbejarni alairast osztogatni kb10percen keresztul)mint Dominic,Liv.
hat,ez volt eddigi eletunk legnagyobb elmenye.igaz,hogy Orlandot,Viggot es Elijaht nem sikerult "elkapnunk",de meg egy evig itt vagyunk Angliaban es mindenkit biztosithatok rola,hogy ha vmelyikuk megfordul a kornyeken,mi ott leszunk,barmibe is keruljon,es megcsinaljuk azokat a kepeket!!!
(amint tudunk rakunk fel premieres kepeket,hogy vmicsket karpotoljunk titeket a hianyzo ISTENEK miatt)
pusszantok mindenkit!


Hát hogy lehet valaki ekkora mázlista???? :roll: :D

Az eredeti cím pedig: www4.online.rtlklub.hu/hozzaszolas.php?topicid=8984&forumid=212

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86776 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
londoni "lesifotók" :arrow:
delicious-blue.org/london/ (Sean Bean :!: :!: )
wellingtoni premierképek :arrow:
www.bagendinn.com/nzttt.htm
LA képek :arrow:
www.bagendinn.com/lattt5.htm


néhány kép Karl Urbanról( :D ) :arrow:
www.bagendinn.com/karlaspremiere.htm

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86768 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Tavaly is ez volt.... Először láttam a trailert, aztán a tesóm aki Angliában él látta, és mesélt róla, és ezt pont elég volt arra, hogy 2 percig ne bírjak másra gondolni :wink:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86767 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jajj, mostmár megint nem tudom kivárni azt az időt, amiíg láthatom a GyU-t... Jajj... :? :lol:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86753 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
SaHd: Te tényleg egy mázlista vagy. Én már nagyon várom, hogy lássam a filmet.

Aki esetleg tobbet szeretne tudni, privatban nagyon szivesen valaszolok minden kerdesre!

Ha valóban nem zavar, lehet, hogy Én is írok neked privit, mert nagyon érdekel a film.
Egy valami még: Elijah milyen volt? Már szeretném látni...
O.K., nem untatlak tovább...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #86697 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dodiee írta: Amúgy perszehogy hat könyv a Gy.U., kötetenként két könyv, hát van aki ezt nem tudja? :twisted:


ööööö....ugyan! :oops: :wink:

SaDH:JajjdejóNeked!!! :roll: :wink:
ÚÚÚÚÚÚÚÚ!!! Annyi mindent kérdeznék, hogy 1 se jut most eszembe! :wink:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.900 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére