A 2. rész - A Két Torony

Több
20 éve 9 hónapja #154762 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
vannak easter eggek a dvdn?

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154761 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hogy tetszett a vetites a MOM-ban? Nekem meg nem volt idom megnezni a dvd-ket.

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154755 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Iowa írta: Jó drága lehetett...így szoborral, díszcsomagolással...

Filmőrült és DVD-gyűjtő vagyok :) A Gyűrűk ura díszdobozai gyűjteményem gyöngyszemei :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154682 Írta: Dementia
Dementia válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Most megy a TTT Bővített! :)

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154670 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Lalaith Scarlett írta: Megkaptam szülinapomra a VHS-változatát a bővítettnek, hát rendesen lehidaltam.... 8O 8O 8O
VIGYÁZAT, SPOILEREK!

[size=9:kjc7zjia]Viggo lószelidítéses jelenete nagyon jó volt (kedvenc színészem+állatom:) ) :lol:
A másik aminek még nagyon örültem, azok persze Faramir-pluszjelenetek, erre csak egy idézetet tudok mondani (boccs, ha nem szószerinti) amit Samu mondott neki mikor elmentek : Faramir, most bebizonyítottad, hogy milyen ember vagy: nagyszerű :wink: A Denethoros résznél majdnem elbőgtem magam, hogy lehet valaki ilyen szemét a saját fiával?! Nem veszi észre hogy mennyire odavan szegény, hogy a kedvében járjon?! Érzékelten ****....
A főzéses jelenet szerintem nem volt annyira gáz, legalábbis én röhögtem rajta:) , és Éowyn nagyon szépen énekelt, le a kalappal Miranda előtt! :)
Az Öregerdőre emlékeztető Fangornos rész is nagyon ari volt :wink:
Meg minden új jelenet tetszett, de most ennyi jutott eszembe, bocs az áradozásért, de még mindig a hatása alatt vagyok :oops: [/size]


Na ugye, hogy megmondtam, hogy frankó lesz? Bizonyíték, hogy nem csak a levegőbe beszéltem (én minden bizonnyal holnap kapom kézhez).

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154653 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Megkaptam szülinapomra a VHS-változatát a bővítettnek, hát rendesen lehidaltam.... 8O 8O 8O
VIGYÁZAT, SPOILEREK!

[size=9:2yzdmypy]Viggo lószelidítéses jelenete nagyon jó volt (kedvenc színészem+állatom:) ) :lol:
A másik aminek még nagyon örültem, azok persze Faramir-pluszjelenetek, erre csak egy idézetet tudok mondani (boccs, ha nem szószerinti) amit Samu mondott neki mikor elmentek : Faramir, most bebizonyítottad, hogy milyen ember vagy: nagyszerű :wink: A Denethoros résznél majdnem elbőgtem magam, hogy lehet valaki ilyen szemét a saját fiával?! Nem veszi észre hogy mennyire odavan szegény, hogy a kedvében járjon?! Érzékelten ****....
A főzéses jelenet szerintem nem volt annyira gáz, legalábbis én röhögtem rajta:) , és Éowyn nagyon szépen énekelt, le a kalappal Miranda előtt! :)
Az Öregerdőre emlékeztető Fangornos rész is nagyon ari volt :wink:
Meg minden új jelenet tetszett, de most ennyi jutott eszembe, bocs az áradozásért, de még mindig a hatása alatt vagyok :oops: [/size]

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154647 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Palimir írta: Szerencsére úgy döntött a futár, hogy a mi kerületünket célozza meg elsőként, ezért már most kezembe foghatom a díszdobozt! :bounce:
Gyorsan csináltam pár képet :D
1 , 2 , 3 , 4

Egyszerűen csodaszép! :P Nagyon irigylek mindenkit, akinek megvan, vagy meglesz!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154624 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Palimir írta: Szerencsére úgy döntött a futár, hogy a mi kerületünket célozza meg elsőként, ezért már most kezembe foghatom a díszdobozt! :bounce:
Gyorsan csináltam pár képet :D
1 , 2 , 3 , 4
Belenéztem a Gollumos DVD-be. Egy kb. 23 perces filmecske van rajta (csak angolul) a szobrok készítéséről.

[size=9:23ph6rp1]A szobrot még nem tudtam kivenni a dobozból... :) [/size]


Jó drága lehetett...így szoborral, díszcsomagolással...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154555 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Kar'sa írta: MIT CSINÁL ARWEN ÁLLANDÓAN A FILMBEN??????

Talán azért szerepel benne, mert Arwen Aragorn szerelme... nem olvastad a függeléket? ;)
Eowyn igazi szerelme csak a 3. rész végén bontakozik ki... Szvsz ez nem elég... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154549 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
NEKEM MÉG MINDIG NINCS MEG A KÉT TORONY!!!

De: Mit csinálnak a tündék a Helm-szurdoknál, és MIT CSINÁL ARWEN ÁLLANDÓAN A FILMBEN??????

Miért nem elég Éowyn szerelmi szálnak?

Kārātārānen a áirâë...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154544 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerencsére úgy döntött a futár, hogy a mi kerületünket célozza meg elsőként, ezért már most kezembe foghatom a díszdobozt! :bounce:
Gyorsan csináltam pár képet :D
1 , 2 , 3 , 4
Belenéztem a Gollumos DVD-be. Egy kb. 23 perces filmecske van rajta (csak angolul) a szobrok készítéséről.

[size=9:wnpu7zxq]A szobrot még nem tudtam kivenni a dobozból... :) [/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154520 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kepzeljetek, tegnap du megjott a dvdm!!!Nem is a normalis postas hozta ki, hanem kulon csomagszallito postasok. De meg csak a nejlon kinyitasaig jutottam (nem birtam ki, hogy meg ne vizslassam a tartalmat), mert hivatalosan ma kapom meg:) (nevnapi ajandek:) Nektek meg nagyon jo MOM parkozast kivanok!!!

Elza, mar en is alig varom, hogy megnezhessem:) Jo hallani,a miket irsz!

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154518 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Haldír Lórien írta: Kapható a TTT Bővített :bounce: Westend Media Markt ha vkit érdekel... :oops:


Csatlakozom Haldíhoz, tegnap vettem meg videokazettán az Árkád beli Media Marktban a TTT bőítetjét. :bounce: [size=9:dyzp09el](A Media Marktban általában a nagy filmeket meg lehet kapni egy nappal a hivatalos megjelenés előtt. Így vettem meg augsztusban is a TTT-t)[/size]
Megnéztem a filmet. Istenien jó! :dance: Király!
Fantasztikusak a mozi filmből kihagyott jelenetek. A párbeszédek a kijavítás után mégjobbak lettek. Sokkal közelebb áll a könyvhöz mint a mozi film. Még mindig a hatása alatt vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154512 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mázlisták! :roll: :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154510 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Most tudtam meg, hogy a párom nyert jegyet! Holnap este én is ott leszek veletek :hello:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154499 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta: Őrjítő az hogy tudom,holnap megjelenik és nekem csak Karácsonykor lesz....TALÁN lesz... :evil: :evil:


Megértem amit érzel...ugyanebben a cipőben járok.

A FOTR-ra Én is nyertem, el is mentem anyuval... fantasztikus volt. :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154455 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

kovacstimi írta: Hello!!!!!
Én is nyertem jegyet a Danubius- vetítésre! :dance: Annnnnyira örülök! Megveszem DVD-n is, de moziban egész más....már alig várom!!!

Én meg annak idején a FotR-re nyertem... és nem engedtek el a szüleim. Képzelhetitek, mit éreztem - és érzek. :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154412 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hello!!!!!
Én is nyertem jegyet a Danubius- vetítésre! :dance: Annnnnyira örülök! Megveszem DVD-n is, de moziban egész más....már alig várom!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154394 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Őrjítő az hogy tudom,holnap megjelenik és nekem csak Karácsonykor lesz....TALÁN lesz... :evil: :evil:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154387 Írta: Haldír Lórien
Haldír Lórien válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kapható a TTT Bővített :bounce: Westend Media Markt ha vkit érdekel... :oops:

Emlékezünk, hull szívre jel
E fák alatt, távoli tájon,
Nyugati Tenger, csillagod látom!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154358 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Csatlakozok Iowához: ez mit takar pontosan?

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154349 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Kedves Fórumosok!

Ezúton szeretnék meghívni minden érdeklődőt november 29-re szombatra, egy találkozóra, ahol a Két Torony egy speciális feldolgozását mutatnánk be nektek ;) A tali déli 12 körül kezdődik, kb este 7-ig tartana.

A helyszín: VII kerület, Erzsébet körút 51, I/3, Krieger és Lánya Kft irodája. Ez a ház pont a 4-6 villamos Király utcai megállójánál van. Mivel a helyiségért fizetnünk kell, mindenki számítson 200-250 Ft körüli belépőre.

Jelentkezés nálam priviben, e-mailben. Határidő: november 28, 23:59.


Kár, hogy csak jövőre költözök fel Pestre... :( Így nem tudom veletek megnézni a filmet.
Pedig már szívesen találkoznék veletek élőben. A környezetemben nagyon kevés az igazi Tolkien rajongó. Az interneten pedig csak itt találtam eddig értelmes és emberileg normális embereket (kivéve egykét másik fórumot). Az MTT-be is szeretnék jövőre belépni majd valahogy...

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154322 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Kedves Fórumosok!

Ezúton szeretnék meghívni minden érdeklődőt november 29-re szombatra, egy találkozóra, ahol a Két Torony egy speciális feldolgozását mutatnánk be nektek ;) A tali déli 12 körül kezdődik, kb este 7-ig tartana.

A helyszín: VII kerület, Erzsébet körút 51, I/3, Krieger és Lánya Kft irodája. Ez a ház pont a 4-6 villamos Király utcai megállójánál van. Mivel a helyiségért fizetnünk kell, mindenki számítson 200-250 Ft körüli belépőre.

Jelentkezés nálam priviben, e-mailben. Határidő: november 28, 23:59.


Megkérdezhetem, hogy ez mit is jelent pontosan? Úgy értem a bővített verziót lehet megnézni?

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154321 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Saint írta: A MOM beli vetitesre olyan is mehet, aki nem nyert jegyet? Zartkoru esemeny lesz vagy foldi halandok is elmehetnek?

Zártkörű, de minden nyertes 2 jegyet kapott, úgyhogy még lehet esélyed. :) :wink:

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154301 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Kedves Fórumosok!

Ezúton szeretnék meghívni minden érdeklődőt november 29-re szombatra, egy találkozóra, ahol a Két Torony egy speciális feldolgozását mutatnánk be nektek ;) A tali déli 12 körül kezdődik, kb este 7-ig tartana.

A helyszín: VII kerület, Erzsébet körút 51, I/3, Krieger és Lánya Kft irodája. Ez a ház pont a 4-6 villamos Király utcai megállójánál van. Mivel a helyiségért fizetnünk kell, mindenki számítson 200-250 Ft körüli belépőre.

Jelentkezés nálam priviben, e-mailben. Határidő: november 28, 23:59.


Esetleg igény szerint lehetne gyülekező negyed-fél 12 körül a Nyugati Pu. előtt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154290 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Gandalf: tedd ki nyugodtan, de mindenképpen szeretném tudni, hogy kik jönnek.

Saint: a MOM Parkos vetítés zártkörű, csak kapott/nyert belépővel lehet bemenni.
A DVD-ket 99%, hogy csak holnaptól fogjuk megkapni, én holnap délután megyek érte.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154289 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Haat, ma sem hozta a postas:( De kezdem azt hinni, hogy 25-e elott nem is akarjak kivinni senkinek. vagy tevednek? Kozuletek megkapta mar valaki a megrendelt dvdket?
A MOM beli vetitesre olyan is mehet, aki nem nyert jegyet? Zartkoru esemeny lesz vagy foldi halandok is elmehetnek?

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154288 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Kedves Fórumosok!

Ezúton szeretnék meghívni minden érdeklődőt november 29-re szombatra, egy találkozóra, ahol a Két Torony egy speciális feldolgozását mutatnánk be nektek ;) A tali déli 12 körül kezdődik, kb este 7-ig tartana.

A helyszín: VII kerület, Erzsébet körút 51, I/3, Krieger és Lánya Kft irodája. Ez a ház pont a 4-6 villamos Király utcai megállójánál van. Mivel a helyiségért fizetnünk kell, mindenki számítson 200-250 Ft körüli belépőre.

Jelentkezés nálam priviben, e-mailben. Határidő: november 28, 23:59.


Ezt kitehetem Vz fórumába is a Közösség, találkozások topicba? Lenne rá érdeklődő, de nem kell tömegektől tartani, nincs akkora fogalom odaát...
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154263 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Palimir írta: Egy Danubius-os játékon jegyeket nyertem a Két torony bővítettjének mozis előadására! :bounce: :bounce:
Holnap este lesz a MOM Parkban, LOTR játékbemutatóval egyetemben. Nyert még valaki? Jön még valaki? :)

Mennék szombaton is, de még bizonytalan... :(


Kukkants be a Beszélgetős topicba! Vannak néhányan :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154262 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Egy Danubius-os játékon jegyeket nyertem a Két torony bővítettjének mozis előadására! :bounce: :bounce:
Holnap este lesz a MOM Parkban, LOTR játékbemutatóval egyetemben. Nyert még valaki? Jön még valaki? :)

Mennék szombaton is, de még bizonytalan... :(

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.796 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére