A 2. rész - A Két Torony

Több
20 éve 9 hónapja #155342 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dún, a dán írta: Valaki világosítson fel naivságomban.

Ostoba kérdés; mostanában megy a mozikban az első két rész kibővítettje? Tudom, hogy PJ ezt akarta, de ez hozzánk is eljutott?

Egy moziműsorban annyit találtam, hogy a Duna Plaza adja a FOTR-t, de 178 percet írtak hossznak, ami ugye a régi.


:?


Csak speciális vetítéseken mutatják be a bővítetteket, normál moziműsorban nem. Lesz ilyen vetítés Amerikában, Angliában, Írországban, Franciaországban stb. Nálunk egyelőre nem :(
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155340 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dún, a dán írta: Valaki világosítson fel naivságomban.

A bővítettek nincsenek moziban. Ez a vetítés csak exkluzív volt. Nem tudom, hogy valaha műsorra tűzik-e, de szerintem ez csak a rajongóknak szól.

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155333 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Valaki világosítson fel naivságomban.

Ostoba kérdés; mostanában megy a mozikban az első két rész kibővítettje? Tudom, hogy PJ ezt akarta, de ez hozzánk is eljutott?

Egy moziműsorban annyit találtam, hogy a Duna Plaza adja a FOTR-t, de 178 percet írtak hossznak, ami ugye a régi.


:?

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155326 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát mit ne mondjak a szinkron helyenként elég furcsa volt. Nekem angolul jobban tetszett. Néhol a magyar hang erőtlen, néhol pedig zengően mély. Sokszor nagyon érezhető az újraszinkronizálás. A Grisnák szinkronról a véleményem: :disagree: :down: :mad2:
Miért nem lehetett az összes Grisnákos részt újraszinkronizálni?!
Sokszor úgy érzem, hogy a szinkron el lett poénkodva. Az ilyen ("elsőosztályú intézmény", "...meg minden" beszólásoktól falra tudnék mászni... ez nem a 21. század!)
Na mindegy. A film egyébként két helyen akadt. A képi és hangi minőség perfekt. A film EZERSZER jobb (ahogy azt már említettem régebben), de van egy-két idegesítő dolog. Mindegy. Nem olyan nagyon lényeges.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155323 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Régebben volt erről szó:

[size=9:2zkxbuev]- A térkép, amelyet Faramir és társa néz, Tolkien legkisebb fia, Christopher keze munkáját dícséri.[/size]

Ennyit a DVDCenter Magazinról... Az extrák között elmondják, hogy a térképet maga PJ rajzolta... Persze ettől még Minas Morgul hűlt helye ott van, csak nem kell mindig hinni a híreknek :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155249 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ssssssssssszzzzzzipp... szegény.... :cry: :bawling:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155240 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Ami nem tetszett: Szegény velem nagyon elbántak. :cry: Azért ilyen magas fokú brutalitást alkalmazni szegény Szméagollal szemben. Ej... Szóval ez kicsit sok volt nekem.

Ja nekem is...teljesen lehidaltam tőle..valaki mondta hogy lesz egy ilyen rész,de erre nem számítottam...amikor teljes erőből oldalba rugták...nem csoda,hogy ezek után sírt... :cry: :cry: Nagyon borzalmas volt...mikor mentek a csatornákban ,hogy sántított... :cry: :cry: Szegény...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155238 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én most el kezdtem olvasni, mi lesz benne, de kb. az oldal feléig jutottam, mikor felkiáltottam; ELÉG!!!! :down: :nono: :mad2: :rmad2:
Vasárnap úgyis meglesz! :up: Igen.... vasárnap... nem... nem akarom lelőni a poénokat... NEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! De hosszú ez a négy nap...! :bawling:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155210 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dún, a dán írta: Tud valaki segíteni abban, hogy hol találom a két rejtett extrát a dvd-n? Már ha van.
A másik kérdésem a csomagolással függ össze; Nekem a FOTR kibővített quadro-dvd díszdobozosan van meg, és a csomagolása valahogy igényesebb, mint a most megvett szobornélküli megoldás, ami (csak) fóliás volt. Mindkettő egy antik bőrkötést utánoz, de a különbség tapintható 8) Sőt, az utóbbi mintha kisebb is lenne néhány milliméterrel.
Ez is különbség lenne a két kiadás/kiadvány között?

Rejtett extrák: úgy tudom, hogy csak az az egy van, amit találtál. A 2. lemezen nincs a "szokott helyen" extra :)
Csomagolás: én mind a kétszer a díszdobozos változatot vettem meg. Minőségileg, méretileg teljesen ugyanazok. Csak színben van változás (és a film címe is más :) )
+ úgy tudom, hogy tényleg van különbség minőségileg a díszdobozos és a sima kiadvány között, de még nem tapintottam ezt a különbséget...

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155198 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Grisnákh: Ő a morguliak vezetője és ő vele találkoznak ugye az elején (mikor lesből előugranak egy szikla mögül :P ). Csak ezen a helyen tér el a szinkron, utána végig ugyanaz. Aki a hobbitok lábait akarja megkostólni, az egy azon személy Grisnakhal, legalábbis azzal, aki az elején volt. És ugye a könyvben Grisnakh cipeli be Trufaékat az erdőbe. :roll: Jó, jó... Most nem cipelte. :wink: Viszont itt: "Vágunk egy lyukat a hasadba, a kukacoknak." Miért kellett a kukacokat lehagyni? Így sokkal undorítóbb volt.

Ami nem tetszett: Szegény velem nagyon elbántak. :cry: Azért ilyen magas fokú brutalitást alkalmazni szegény Szméagollal szemben. Ej... Szóval ez kicsit sok volt nekem.
És egy kicsit elpoénkodták néha. A hobbitokra jellemző, jó,jó, de Éowynékra.
És kivágták Szilszakáll legjobb pillantását! :bawling:

No, de ez már csak kukacoskodás. :D Az összkép tetszett. :itcool:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155194 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A MOM-beli vetítés szerintem óriási volt!!!! :dance:
Csak néztünk mint a moziban.... 8O 8O 8O
Egész más volt így, mint otthon a kis képernyőn :(
A film szvsz fergeteges lett :D :D :D
A legjobban Faramir és Boromir tetszett, meg amikor Faramir az elesett haradi(?) felett monologizál.... nagyon kellett az oda!
Éowíyn is naggggggyon jó, az éneklés először mellbevágott, de így utólag már tetszik :lol: :lol: :lol:
Amit a legjobban hiányoltam a moziverzióból, az itt megvolt: Aragorn és Gandalf beszélgetése az erdőben Frodóról.
Viszont még mindig nem az igazi az entek ábrázolása.... még mindig hiányzik valami ... :cry: :cry: :cry:
A szinkron, hát.... egy csomó helyen átírták, ahol szerintem nem lett volna muszáj, de néhány helyen, ahol kellett volna, nem nyúltak hozzá...
Összességében szvsz fantasztikus, sokkal jobb mint az eredeti... őszinte elismerés Jacksonnak és csapatának :lol: :lol: :lol:

8O A MOM-ban lejmoltam egy számítógépes játék-plakátot!!! Ki is raktuk, tök jól néz ki!!!! 8O 8O 8O

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155171 Írta: Dún, a dán
Dún, a dán válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is nagyon elégedett vagyok a bővítettel, valóban közelít a könyvhöz, tisztábbra mossa Faramirt, és Gollamról is többet tudunk meg.
A legkedvesebb jelenet, amikor Aragorn azt mondja Gandalfnak, a mágus visszatérte után, hogy egyvalamiben nem változott;még mindig talányokban beszél. Erre Gandalf egy hihetetlen vidám, cinkos kuncogást ereszt meg... :lol: vissza is tekertem.

A szinkronról nincs túl nagy véleményem, alapból, a nyelvtanulás meg az eredetiség végett is a feliratos verziókat szeretem. Nem is a félrefordítások vagy a hongok miatt (bár azok sem a legjobbak), inkább az nem tetszik, hogy szegényeseb a hangsáv, ha más a nyelv. Mondjuk magyar.

Tud valaki segíteni abban, hogy hol találom a két rejtett extrát a dvd-n? Már ha van. Az egyiket megtaláltam, az MTV Movie Awards-osat, annyira nem is volt jó, de valamilyen ROTK-os csemegét várok, mint az első kibővítettben...

A másik kérdésem a csomagolással függ össze; Nekem a FOTR kibővített quadro-dvd díszdobozosan van meg, és a csomagolása valahogy igényesebb, mint a most megvett szobornélküli megoldás, ami (csak) fóliás volt. Mindkettő egy antik bőrkötést utánoz, de a különbség tapintható 8) Sőt, az utóbbi mintha kisebb is lenne néhány milliméterrel.
Ez is különbség lenne a két kiadás/kiadvány között?

Lépjünk ki az éjbe és kövessük léha csábítónk, a kaland hívó szavát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155150 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
mázlisták :D én még nem láttam csak pár részletet belőle, de a jövő hét folyamán végre kölcsön kapom :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155067 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elza Eldanielle írta: Fantasztikus a TTT bővített, már háromszor néztem meg, és egyre jobban tetszik. A kedvenceim:
:arrow: Eowyn és Aragorn új jelenetei,
:arrow: Denethor, Faramir és Boromir hármasa - nagyon jó :!:
:arrow: Faramir fejlődik pozítiv irányba,
:arrow: Trufa és Pippin sok új kíváló jelenetei + Szilszakál,
:arrow: Gorniról megtudott sok új infó,
és még sorohatnám.


ÁÁÁÁ!!! Mikor jön már a postás?! :evil: :cooljump:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155033 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem Eowyn éneke (is) nagyon tetszett.

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #155017 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Fantasztikus a TTT bővített, már háromszor néztem meg, és egyre jobban tetszik. A kedvenceim:
:arrow: Eowyn és Aragorn új jelenetei,
:arrow: Denethor, Faramir és Boromir hármasa - nagyon jó :!:
:arrow: Faramir fejlődik pozítiv irányba,
:arrow: Trufa és Pippin sok új kíváló jelenetei + Szilszakál,
:arrow: Gorniról megtudott sok új infó,
és még sorohatnám.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154993 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nos, megnéztem végig A két torony bővített változatát. Igen, így már sokkal jobb a film, ráadásul a magyar szinkronban is egy csomó hibát kijavítottak. Nem állítom, hogy teljesen meg vagyok elégedve a filmmel, de szerintem megérte megvenni. Az új jelenetek sok mindent megmagyaráznak, néhány logikai hibát kijavítanak és árnyalják a szereplők jellemét, valamint a sztori hátterét is. Huornok rulz, és Denethor fantasztikus, már alig várom, hogy láthassam a 3. részben is! Majd írok egy részletes kritikát róla Vz Cikkei közé. Értékelésem: 75% (a moziverzióra 65%-ot adtam, az 1. filmre 80%-ot, az első bővítettjére 90%-ot).


A szinkronról: Sokkal jobb lett! Végre Gimli mondja a saját szövegét, nem pedig Gandalf! Ez egy súlyos hiba volt a moziváltozatban... Sokat elemezgettük ezt a jelenetet a MoziNet fórumán, s tényleg Gimli mondja!
Grisnákh: Szerintem van egy másik ork, aki naon hasonlít rá. Egyiküket megölik korábban, a másikukat Szilszakáll tapossa a földbe. Ennyire nem kell hülyének nézni a szinkronosokat! Kb. 40 fordítási hibát javítottak ki az eredetihez képest, s csak 1 db. maradt meg benne, amikor Aragorn megérkezik a szurdok széléhez, tündéül beszél Brego-hoz és Arod-ot mond. De az összes többi ki lett javítva! :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154941 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta: Grisnakot meg majd meglátom... nagyon rossz lett?
Egyébként hogy tetszik a film? Nem kellett csalódni a Faramiros részekben sem, ugye?

Grisnakhal csak az a gond,hogy nagyon más a két szinkronhang....
A film nagyon jó volt...örülök,hogy pl. belerakták Samu kötelét... :D
A Faramiros részek voltak a legjobbak([size=9:3rpfbpoe]meg az Aragornosak-É:'Nem lehetsz 80!!!!!!!...A:87.. :D )[/size]...Mostmár sokkal érthetőbb,hogy miért rángatta el őket Osgiliathba.És hogy ezek után még el is engedte őket...egyre Faramirosabb,bár a könyvbeli Faramir ugyanilyen helyzetben nem vitte el őket...de nem szívózom.Jó lett!PJ megint kitett magáért...Ja és a huorok is tetszettek...mikor megindult az erdő..nagyon látványos volt....Meg mikor az orkokat öldösték...azok a hangok amik onnan kijötek..Brrr...Szóval Eszméletlenül élveztem a filmet. :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154934 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

De hát miért? Szarumánul is tud beszélni. Akkor Gimliénis. Ez a minimum. :mrgreen:

Morgul: Igen. Ezúttal igazad lett. :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154932 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta:

Morgul írta: Mikor beszél Gandalf Gimliül?
Hogyhogy Grisnyáknak két szinkronhangja van?

A moziverzióban ezt Gandalf mondja:
"Helm szurdok...a Helm szurdokba mennek mikor harcolniuk kéne!"
Aragorn válaszol:'Ő csupán azt teszi mi népének a legjobb.'
De a bővítettben GIMLI mondja,hogy :
"Helm szurdok...A Helm szurdokba mennek....."
Grisnakhot pedig a bővített részekben más szinkronizálta...az összeset ami a moziverzióban nem volt... :?


Mert az eredetiben valóban Gimli mondta azt a mondatot, tehát hála Istennek kijavították azt a hibát is...
Grisnakot meg majd meglátom... nagyon rossz lett?
Egyébként hogy tetszik a film? Nem kellett csalódni a Faramiros részekben sem, ugye?

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154927 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta: Mikor beszél Gandalf Gimliül?
Hogyhogy Grisnyáknak két szinkronhangja van?

A moziverzióban ezt Gandalf mondja:
"Helm szurdok...a Helm szurdokba mennek mikor harcolniuk kéne!"
Aragorn válaszol:'Ő csupán azt teszi mi népének a legjobb.'
De a bővítettben GIMLI mondja,hogy :
"Helm szurdok...A Helm szurdokba mennek....."
Grisnakhot pedig a bővített részekben más szinkronizálta...az összeset ami a moziverzióban nem volt... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154924 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta:

Szméagol írta: A kijavítások tényleg nagyon kellettek, bár volt pár rész, mikor nem volt szükséges, de azért jó volt. Grisnakhomnak (ő a kedvenc orkom) két szinkronja volt. Meg mikor Gandalf indult az istállóba Gimli hangján szólalt meg. Hát igen. A mágusok. :lol: De azért mesteri volt. :itscool:



Én is ott voltam..még mindíg nem fogtam fel...A barátnőmet felhívta a danubius,hogy nyert 2 jegyet..szóval ott voltunk a MOM parkban...ESZMÉLETLEN JÓ VOLT!Nagyon nagy élmény volt...a szüleim is elengedtek...csodás...Hát még a film..Nagyon tetszett!
Grisnakhnak tényleg 2 szinkronja volt... 8O
És Gandalf is Gimliül beszélt...jó nagyot néztem... 8O
Imádtam az Aragorn-Éown bővítéseket,és a Faramirosokat...de én bizony belekönnyeztem amikor Denethor beszélt róla... :cry: :cry: :cry:
És a Pippin-Trufa jelenetek is viccesek voltak...amikor 'elkapta' őket a fa,mondtuk is a barátnőmmel,hogy ez Öregerdőben volt... :? (én meg mondtam hogy,'biztos mindjárt jön Bombadil..'...De nem jött... :) )


Mikor beszél Gandalf Gimliül?
Hogyhogy Grisnyáknak két szinkronhangja van?

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154917 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jóva akkor nem én hallottam félre..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154916 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: A kijavítások tényleg nagyon kellettek, bár volt pár rész, mikor nem volt szükséges, de azért jó volt. Grisnakhomnak (ő a kedvenc orkom) két szinkronja volt. Meg mikor Gandalf indult az istállóba Gimli hangján szólalt meg. Hát igen. A mágusok. :lol: De azért mesteri volt. :itscool:



Én is ott voltam..még mindíg nem fogtam fel...A barátnőmet felhívta a danubius,hogy nyert 2 jegyet..szóval ott voltunk a MOM parkban...ESZMÉLETLEN JÓ VOLT!Nagyon nagy élmény volt...a szüleim is elengedtek...csodás...Hát még a film..Nagyon tetszett!
Grisnakhnak tényleg 2 szinkronja volt... 8O
És Gandalf is Gimliül beszélt...jó nagyot néztem... 8O
Imádtam az Aragorn-Éown bővítéseket,és a Faramirosokat...de én bizony belekönnyeztem amikor Denethor beszélt róla... :cry: :cry: :cry:
És a Pippin-Trufa jelenetek is viccesek voltak...amikor 'elkapta' őket a fa,mondtuk is a barátnőmmel,hogy ez Öregerdőben volt... :? (én meg mondtam hogy,'biztos mindjárt jön Bombadil..'...De nem jött... :) )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154886 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Sziasztok!

Leírhatatlan volt a bővített! :hello: Nekem minden jelenet nagyon tetszett legfőképp Trufa és Pippin, mikor megtalálják az éléskamrát. :D Mondjuk nem értettem, hogy miért kéne Szilszakállnak adni...de ne legyünk hamariak. :D Abba a távoli rokonban lehetett valami.
De az a cúnya Szamu mit művelt velem a Holt-lápon? :cry: Brühühü... Bezzeg a Gazda........ :mrgreen:

A kijavítások tényleg nagyon kellettek, bár volt pár rész, mikor nem volt szükséges, de azért jó volt. Grisnakhomnak (ő a kedvenc orkom) két szinkronja volt. Meg mikor Gandalf indult az istállóba Gimli hangján szólalt meg. Hát igen. A mágusok. :lol: De azért mesteri volt. :itscool:



Na mit mondtam én neked? Kár volt állandóan sírni azon, hogy a bővített mennyire nem segíthet a hangulaton. Most bebizonyosodott, hogy igenis sokat dobhat rajta.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154881 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Leírhatatlan volt a bővített! :hello: Nekem minden jelenet nagyon tetszett legfőképp Trufa és Pippin, mikor megtalálják az éléskamrát. :D Mondjuk nem értettem, hogy miért kéne Szilszakállnak adni...de ne legyünk hamariak. :D Abba a távoli rokonban lehetett valami.
De az a cúnya Szamu mit művelt velem a Holt-lápon? :cry: Brühühü... Bezzeg a Gazda........ :mrgreen:

A kijavítások tényleg nagyon kellettek, bár volt pár rész, mikor nem volt szükséges, de azért jó volt. Grisnakhomnak (ő a kedvenc orkom) két szinkronja volt. Meg mikor Gandalf indult az istállóba Gimli hangján szólalt meg. Hát igen. A mágusok. :lol: De azért mesteri volt. :itscool:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154873 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sajnos az első korong vége tényleg silányra sikerült :(
+ a 2. korongon mintha egy helyen akadna... a vetítésen is megakadt...
A Helm-szurdok-beli fegyverosztás előtt... de nem mindig... na mindegy, ez legyen a legnagyobb probléma :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154818 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Palimir írta:

Iowa írta: Jó drága lehetett...így szoborral, díszcsomagolással...

Filmőrült és DVD-gyűjtő vagyok :) A Gyűrűk ura díszdobozai gyűjteményem gyöngyszemei :)


:D Azt el is hiszem... Majd egyszer talán nekem is meg lesz... már az első rész bővítettjét is megkaptam, csak nem díszcsomagolásban... ezt is megkapom Karácsonyra...már nagyon várom... :roll:

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154769 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Tegnap én is megvettem a bővítettet.SZUPER JÓ.Nagyon jók az új jelenetek,jól sikerült a beillesztés az eredeti verzióba.A szinkron is jó(bár egy helyen bentmaradt egy Arod,Brego helyett),viszont a feliratozás néhol maradt a régi(magyar helyett tünde,vagy semmilyen felirat).A legjobb rész szerintem Éowyn raguja(nem tudom mit főzőtt,de olyan,mintha nyers hal lenne)-szegény Aragorn kénytelen volt enni belőle. :confused2: Na és persze Boromir-Faramir-Denethor :D Nagyon jó lett ez a rész is. :itscool:

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #154766 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Saint írta: vannak easter eggek a dvdn?


Van egy: amikor Gollam átveszi a díjat az MTV Movie Awardson.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.859 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére