A 2. rész - A Két Torony

Több
20 éve 9 hónapja #153787 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ja, és akkor helyesbítenem kell a 11:28-as hozzászólásomat :)
Mert ugye én az 5 DVD-s verzióról beszéltem... :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153785 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Saint írta: Ertem :-/, de szerintem 25-ere Te is megkapod!

Én úgy vagyok vele, hogy vártam volna még hónapokat is, ha megcsinálják "rendesen"... :? [size=9:1vkjv063](ez persze az év DVD-je, nem úgy értem a "rendesen" szót :wink: )[/size]
Gondolok itt a minden extra feliratozására, az audiokommentárok feliratozására (legalább angolul), [size=9:1vkjv063]esetleg magyar menük (de anélkül elvagyok :) )[/size]

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153784 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ertem :-/, de szerintem 25-ere Te is megkapod!

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153779 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Saint írta: Te nem kaptal levelet toluk? En kaptam tegnap du., amiben tenyleg azt irjak, hogy utnak inditottak. Az adminisztracios lapomra lepve pedig az "elkludve" szo olvashato. Mondjuk ehhez kepest ma nem hozta apostas:( talan hetfon!

Lehet, hogy csak a 4 DVD-s verziót küldték ki szerteszét, mert nekem a díszdobozos jönne, az pedig még "beszerzés alatt" van...

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153772 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Te nem kaptal levelet toluk? En kaptam tegnap du., amiben tenyleg azt irjak, hogy utnak inditottak. Az adminisztracios lapomra lepve pedig az "elkludve" szo olvashato. Mondjuk ehhez kepest ma nem hozta apostas:( talan hetfon!

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153769 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

RoboGo írta: Sziasztok!
Aki az Xpress -nél előrendelte a filmet, már a mai napon útnak indítják őket, így nagy valószínűség szerint még a hivatalos dátum előtt 2-3 nappal megérkezhet!!!! :lol:

Nem tudom, honnan van ez az infó, de spec. az Xpressnél még beszerzés alatt áll a film... Én örülnék a legjobban, ha tényleg jönne, de szó sincs még útnak indításról... :(

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153768 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
jokerdes... en azt sem ertem, hogy a film premierjere miert kell annyira sokaig varni...

Atfutottam a kritikat (direkt nem akartam reszletesen elolvasni), hat nem mondom alaposan felcsigazott! De egyelore a postasnak se hire, se hamva...

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153765 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Tulajdonképpen nem értem, miért 1 héttel később jelenik meg nálunk. Tavaly a világpremier időpontjában jelent meg, én már november 12-én megvettem VHS-en... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153761 Írta: don_bikka
don_bikka válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Van aki már megkapta a bővített változatot? Én xpressnél rendeltem futárral és BP belső kerületeiben vagyok. Remélem hamarosan csönget a futár 8O
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153758 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Értékelés a TTT bővített DVD-jéről (spoilerekkel!)

Klikk ide
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153748 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sosem vartam meg igy a postast!:)Kivancsi vagyok mikor erkezik a csomagocskam!En az xpressnel rendeltem egyebkent. Azt irtak legkesobb 25-re megjon, ami szinten szuper lenne, mert aznap van a nevnapom:) En mar nagyon kivancsi vagyok! Tavaly remes volt varni karacsonyig (akkor is nevnapomra kaptam volna, de minden boltban hianycikk volt:-/ )

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153739 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hmmm....
Milyen szerencse, hogy december 1jén van a szülinapom...
Így csak 5 nappal később kapom meg...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153733 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Eldafinde írta: MEGJELENT emberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8) 8) :lol: :legolas3: :fight: :hello: :up: :dance: :cooljump: :itscool:

Zsuelanor mondta nekem ma!!!
Ő látta is, és azt mondta, hogy nagyon jó!!!!

(Kivette tékából, és a fősulin megnézte a médiatárban asszem... :wink: )


Igen, aki nem bírja keddig, az kiveheti tékából. Már ha mások időben visszahozzák :)
Bízom benne, hogy a Netpiac se vár keddig, és haramabb odaadják a filmet :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153720 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
MEGJELENT emberek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8) 8) :lol: :legolas3: :fight: :hello: :up: :dance: :cooljump: :itscool:

Zsuelanor mondta nekem ma!!!
Ő látta is, és azt mondta, hogy nagyon jó!!!!

(Kivette tékából, és a fősulin megnézte a médiatárban asszem... :wink: )

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #153719 Írta: RoboGo
RoboGo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Aki az Xpress -nél előrendelte a filmet, már a mai napon útnak indítják őket, így nagy valószínűség szerint még a hivatalos dátum előtt 2-3 nappal megérkezhet!!!! :lol:

Ami késik..... már elindult!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153390 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta: Érdekes, hogy a neten eddig minden okádta magából az információkat a TTT kibővítettről. Mondhatni mindenhonnan a TTT EE folyt. Rengeteg spoilert, képet és előkritikát, feltételezést felraktak a netre a filmről. Most pedig, hogy nemzetközi szinten megjelent, hirtelen nagy csönd támadt. A várt lelkendezés és a pozitív kritikák hulláma elmaradt. Vagy, hogy egészen pontos legyek a film megjelenése előtt lecsengett, tetőpontjára ért és kifulladt. Pedig a film maga, szerintem jócskán megfelelt az elvárásoknak (nálam fel is múlta azokat). Furcsa jelenség...
Reméljük, ha itthon megjelenik, akkor ezen a fórumon majd lehet róla lelkendezni. Nagyon nehéz így, hogy tudom, hogy csak egyedül láttam. Nem tudom megkérdezni senki más véleményét és nem írhatok semmit. Még nov. 25-27-ig ki kell bírnom. Mindenesetre kitartás!


Morgul: ezennel előre felhatalmazlak, hogy 25-én ESTE írj minden részletre kiterjedő kritikát a TTT bővítettjéről. Különös tekintettel a szinkronra :) Már csak 6 nap :bounce:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153382 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta: Hála Istennek nekem van megtakarított pénzem, amiből magam meg tudom venni a filmet. Így nem kell az ünnepekre várnom.


Én idíóta elköltöttem minden pénzem,nem gondolva a bővítettre...de azt mondták ,hogy Mikulásra talán megkapom... :roll: :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153379 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hála Istennek nekem van megtakarított pénzem, amiből magam meg tudom venni a filmet. Így nem kell az ünnepekre várnom.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153359 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Mornambar írta: Nem, de akkörül tartjuk. Úhhogy összedobtam a családot, s kértem közösen a díszdobozos-gollamos verziócskát.... huahaahahahaha! :twisted:


No nem baj. Mikor Te már annyiszor láttad, hogy már jóformán meg is unod, akkor én még csak először fogom látni, és az újdonság erejével fog hatni... :D :D :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153354 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem, de akkörül tartjuk. Úhhogy összedobtam a családot, s kértem közösen a díszdobozos-gollamos verziócskát.... huahaahahahaha! :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153347 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Mornambar írta: Heheheheeee.. :twisted: :cross:
Nekem, hála az Egeknek, úlláccik pont jókor van szülinapom.... :twisted: :twisted: 8) :cooljump:


25-én????Mázlista!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153344 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Heheheheeee.. :twisted: :cross:
Nekem, hála az Egeknek, úlláccik pont jókor van szülinapom.... :twisted: :twisted: 8) :cooljump:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153314 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta: Még nov. 25-27-ig ki kell bírnom. Mindenesetre kitartás!


Jó neked! Nekem még egy hónapig kell kibírnom. :D Ugyanis eldöntöttem, hogy nem íratom meg CD-n a jövő héten, hanem megkérem Karácsonyra DVD-n... Tavaly is kibírtam, most is menni fog. (Remélem.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153313 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Morgul írta: Érdekes, hogy a neten eddig minden okádta magából az információkat a TTT kibővítettről. Mondhatni mindenhonnan a TTT EE folyt. Rengeteg spoilert, képet és előkritikát, feltételezést felraktak a netre a filmről. Most pedig, hogy nemzetközi szinten megjelent, hirtelen nagy csönd támadt. A várt lelkendezés és a pozitív kritikák hulláma elmaradt. Vagy, hogy egészen pontos legyek a film megjelenése előtt lecsengett, tetőpontjára ért és kifulladt. Pedig a film maga, szerintem jócskán megfelelt az elvárásoknak (nálam fel is múlta azokat). Furcsa jelenség...
Reméljük, ha itthon megjelenik, akkor ezen a fórumon majd lehet róla lelkendezni. Nagyon nehéz így, hogy tudom, hogy csak egyedül láttam. Nem tudom megkérdezni senki más véleményét és nem írhatok semmit. Még nov. 25-27-ig ki kell bírnom. Mindenesetre kitartás!


Ó te szegény!Nem írhatod le a véleményed... :P :twisted: De legalább te már láttad!!Egyébként lehet valami abban amit mondasz....de ne aggódjatok,majd én jövök értékelni a látottakat..majd..egyszer.. :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153308 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Érdekes, hogy a neten eddig minden okádta magából az információkat a TTT kibővítettről. Mondhatni mindenhonnan a TTT EE folyt. Rengeteg spoilert, képet és előkritikát, feltételezést felraktak a netre a filmről. Most pedig, hogy nemzetközi szinten megjelent, hirtelen nagy csönd támadt. A várt lelkendezés és a pozitív kritikák hulláma elmaradt. Vagy, hogy egészen pontos legyek a film megjelenése előtt lecsengett, tetőpontjára ért és kifulladt. Pedig a film maga, szerintem jócskán megfelelt az elvárásoknak (nálam fel is múlta azokat). Furcsa jelenség...
Reméljük, ha itthon megjelenik, akkor ezen a fórumon majd lehet róla lelkendezni. Nagyon nehéz így, hogy tudom, hogy csak egyedül láttam. Nem tudom megkérdezni senki más véleményét és nem írhatok semmit. Még nov. 25-27-ig ki kell bírnom. Mindenesetre kitartás!

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
Több
20 éve 10 hónapja #153185 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Még pár új filmecske a hivatalos oldalon:
www.lordoftherings.net/homevideo ... index.html
Nekem az tetszik legjobban, amikor PJ a vadászatról beszél, hogy ugye a jelenet lényege, hogy a szereplők futnak... Igen ám, de Orlinak volt pár repedt bordája, Viggo eltörte ugye két lábujját, Gimli méretdublőre meg kificamította a térdét... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153136 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Supersonica írta:

Nilraen írta: Supersonica:megnézhetted volna,és nem nézted??? 8O 8O Ha nekem ekkora önuralmam lenne...


Magát a díszdobozt és a lemezeket néztem meg csak :) nem hiszem hogy ott a szállodában meg tudtuk volna organizálni, hogy DVD játszón megnézzük :) meg amúgyis vadidegent szólítottam le, hogy mi az a kezében :lol:


Ja!Hát ezt nem tudtam... :roll:

Morgul:helyes...ilyet én is akarok.. :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153131 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta: Supersonica:megnézhetted volna,és nem nézted??? 8O 8O Ha nekem ekkora önuralmam lenne...


Magát a díszdobozt és a lemezeket néztem meg csak :) nem hiszem hogy ott a szállodában meg tudtuk volna organizálni, hogy DVD játszón megnézzük :) meg amúgyis vadidegent szólítottam le, hogy mi az a kezében :lol:
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #153130 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nilraen írta:

Morgul írta: Én láttam egyben a filmet. Fenn van a gépemen (egészen november 25.-ig, utána letörlöm!).

[size=9:1rcnwjgg]Csak nem egy kalózverzió? :twisted: [/size]
Supersonica:megnézhetted volna,és nem nézted??? 8O 8O Ha nekem ekkora önuralmam lenne...


Az, de csak november 25.-ig, utána hip-hopp eredetivé változik. :wink: :lol:

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.955 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére