Star Wars

Több
19 éve 5 hónapja #253331 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Kenobi: Tudom hogy értetted, csak ez enegem már régóta érdekel, hogy bárki írhat "Star Wars"-t, ha fizet pl. jogdíjat ???

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253330 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

Ben Kenobi írta:

Ecthelion írta: Kenobi: ennek a sorozatnak én sem látom értelmét, már ha valóban lesz. Viszont a folytatásra azért gondoltam, mert elvileg Lucas megírta azokat is , vagy nem? Továbbá sok könyv foglalkozik ezzel a témával és ezért gondoltam, bár tény hogy Anakin/Vader személye nélkül már nem lenne akkora feelingje, de hátha kisülni valami jó.

Igen, valami olyasmit hallottam, hogy Lucas a sagát eredetileg 9 részesre tervezte,de később rájött, hogy nem lenne jó úgy, vagymi. Ő biztos nem fog rendezni 7-8-9-et, ezt már jópár interjúban nyilatkozta. :)
Az a rengeteg könyv, amit említesz, nos ezeket nevezzük SW-körökben EU-nak, azaz Expanded Universe-nek (Kibővített Univerzum). Ezek egyike se hiteles, a könyvek legtöbbje nincs egymással összhangban. Vannak, akik szeretik ezeket a könyveket, én spec. nem avgyok oda értük. :P


Nekem spec. bejöttek azok amiket olvastam. Nem volt sok :D
"Ezek egyike se hiteles," de a Star Wars logot megkapták. Ezek csak engedélyek kérdése?

No, nem úgy értettem azt, h nem hiteles. :) Hanem olyan infók vannak leírva, amiket nem Lucas talált ki, hanem a könyv írója. Pl. Boba Fett haláláról, pontosabban arról, hogy nem halt meg, miután a Sarlacc gyomrába beleesett van egypár változat különböző íróktól. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253329 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
sziasztok! akik esetleg nem látták a clonewars című rajzfilmsorozatot, azoknak figyelmébe ajánlom ezt az oldalt: msawra.free.fr/sw/
itt az első 19 rész tölthető le, mov formátumban.
jó szórakozást!
ja, és hétfőtől a cartoon networkon szinkronos clone wars vol2!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253327 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Ecthelion írta: Kenobi: ennek a sorozatnak én sem látom értelmét, már ha valóban lesz. Viszont a folytatásra azért gondoltam, mert elvileg Lucas megírta azokat is , vagy nem? Továbbá sok könyv foglalkozik ezzel a témával és ezért gondoltam, bár tény hogy Anakin/Vader személye nélkül már nem lenne akkora feelingje, de hátha kisülni valami jó.

Igen, valami olyasmit hallottam, hogy Lucas a sagát eredetileg 9 részesre tervezte,de később rájött, hogy nem lenne jó úgy, vagymi. Ő biztos nem fog rendezni 7-8-9-et, ezt már jópár interjúban nyilatkozta. :)
Az a rengeteg könyv, amit említesz, nos ezeket nevezzük SW-körökben EU-nak, azaz Expanded Universe-nek (Kibővített Univerzum). Ezek egyike se hiteles, a könyvek legtöbbje nincs egymással összhangban. Vannak, akik szeretik ezeket a könyveket, én spec. nem avgyok oda értük. :P


Nekem spec. bejöttek azok amiket olvastam. Nem volt sok :D
"Ezek egyike se hiteles," de a Star Wars logot megkapták. Ezek csak engedélyek kérdése?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253326 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Kenobi: ennek a sorozatnak én sem látom értelmét, már ha valóban lesz. Viszont a folytatásra azért gondoltam, mert elvileg Lucas megírta azokat is , vagy nem? Továbbá sok könyv foglalkozik ezzel a témával és ezért gondoltam, bár tény hogy Anakin/Vader személye nélkül már nem lenne akkora feelingje, de hátha kisülni valami jó.

Igen, valami olyasmit hallottam, hogy Lucas a sagát eredetileg 9 részesre tervezte,de később rájött, hogy nem lenne jó úgy, vagymi. Ő biztos nem fog rendezni 7-8-9-et, ezt már jópár interjúban nyilatkozta. :)
Az a rengeteg könyv, amit említesz, nos ezeket nevezzük SW-körökben EU-nak, azaz Expanded Universe-nek (Kibővített Univerzum). Ezek egyike se hiteles, a könyvek legtöbbje nincs egymással összhangban. Vannak, akik szeretik ezeket a könyveket, én spec. nem avgyok oda értük. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253297 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Kenobi: ennek a sorozatnak én sem látom értelmét, már ha valóban lesz. Viszont a folytatásra azért gondoltam, mert elvileg Lucas megírta azokat is , vagy nem? Továbbá sok könyv foglalkozik ezzel a témával és ezért gondoltam, bár tény hogy Anakin/Vader személye nélkül már nem lenne akkora feelingje, de hátha kisülni valami jó.

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253296 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Kenobi mester ;) : nekem is tetszik, csak szerintem vannak benne hibák... Ennek ellenére örülök hogy elkészítették, sőt örülnék ha az utolsó hármat is elkészítenék, bár erre ha jóltudom nem sok remény?!
Jar-Jar-ról meg annyit, hogy szerintem nagyon lerontja a SW komorú, baljós hangulatát... Persz ahogy mondtad ízlések és pofonok :)

7-8-9. rész nem lesz. Ez biztos. Szerintem nincs is szükség rá. A Star Wars saga Anakin Skywalker életét mutatja be. Anakin a VI. epizódban meghal, és beteljesítia próféciát, helyreállítja az egyensúlyt az Erőben. Ezzel vége. ;) Álítólag lesz valami tévésorozat jövőre, vagy azután. Őszintén szólva nem sok értelmét látom... :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253289 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Kenobi mester ;) : nekem is tetszik, csak szerintem vannak benne hibák... Ennek ellenére örülök hogy elkészítették, sőt örülnék ha az utolsó hármat is elkészítenék, bár erre ha jóltudom nem sok remény?!
Jar-Jar-ról meg annyit, hogy szerintem nagyon lerontja a SW komorú, baljós hangulatát... Persz ahogy mondtad ízlések és pofonok :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253287 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Elnézést, de cáfolatok következnek. :twsited:
Hát, Jar-Jar kellett az előtrilógiában, lényegében az EpI-ben C3PO-t helyettesíti, oldani akarja a hangulatot. :) Sztem Yoda harca szükséges volt, bár tény, grafikailag ne lett a legjobb. (DE nagy valószínűséggel az EpI Yodáját átvarázsolják digitálisra, remélem az Ep2-eset se hagyják ki. :) ) Boba Fett származása sztem nem volt erőltetett, pont jó volt. :) A Jedikről pedig rengeteg info kiderült, ha elolvasod pl a filmekhez tartozó képes enciklopédiát, vagymit. :) )
Summa summárum: Ízlések és pofonok. Van akinek tetszik, van, akinek nem. :) ;)

Cerebrum: jangofett01.free.fr/ROTS/
Itt fent van mind a hat előzetes, meg a 20 kisvideó. De azokat már ismered. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253253 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Cerebrum: lehet hogy Ankina központ, de akkor is nagy szerepük volt jediknek, szal szerintem illet volna többet muatani!
Anakin és Obi Van meg tett volna vmit! Na jó nincs érvem ;)
"A díszleteken még annyira látszott volna, hogy nem igaziak": kivitelezés kérdése, a Gy.U-ban sem látszott!
A jedikről:rend, szabályok stb. Kicsit mélyebben!

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253251 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Apropó, ezt az utóbbi három TV ad-ot honnan lehet letölteni? Mert a starwars.com-on csak megnézni lehet őket.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253250 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: I. rész: Jar-Jar jelenléte, keveset tudtunk meg a Jedikről


Mert az ep4-6-ból olyan sokat megtudhatunk róluk... :) Amúgy meg az ep2-ből azért sok dolog kiderül. És azt se felejtsd el, h. a SW nem a jedikről szól, hanem Anakin Skywalker életéről.

Ecthelion írta: II.rész: Yoda harca (látványos, de szvsz nem kellet volna)


És akkor Obi-Wan és Anakin ott haltak volna meg? :)

Ecthelion írta: számítógépes grafikai ábrázolás (díszletek szvsz jobbak lettek volna)


Jaj, ez már nem a '80-as évek... :D A díszleteken még annyira látszott volna, hogy nem igaziak... Az persze tény, h. a számítógépes animációknak is még van hova fejlődniük...

Ecthelion írta: a Jedikről továbbra is kevés az imfo


Jaj, Te kis elégedetlen... :) Hát mit akarsz még megtudni róluk? Milyen színű zsepivel törlik meg az orrukat? :D

Ecthelion írta: Boba Fett "származása" (erőltetet szvsz).


Na jó, ezzel egy kicsit egyetértek. :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253243 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Prisca: mivel pécsi vagyok átérzem a helyzetet :) Én is haverokkal akarom megnézni, csak nem tudom mikorra lesz jegy :) Az off része vége, jön az on: ugye szinkronosan adják majd?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253242 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Egyszerűen hihetetlen, de Pécsett még mindig nem lehet jegyet venni a filmre!!! Bocs a kifakadasásért, de ez már sok! Pesti haverjaim egy hete azzal húznak, hogy mennek az éjféli feliratos premierre a Duna pl-ba, nálunk meg még azt sem tudják, hogy mikortól vehetek jegyet!!!!! :mad2: :rmad2:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253230 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Ám legyen! :)
I. rész: Jar-Jar jelenléte, keveset tudtunk meg a Jedikről, Gunganek.
II.rész: Yoda harca (látványos, de szvsz nem kellet volna), számítógépes grafikai ábrázolás (díszletek szvsz jobbak lettek volna), a Jedikről továbbra is kevés az imfo, Boba Fett "származása" (erőltetet szvsz).
Hírtelen ennyi! Lehet ütni ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253226 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

Ben Kenobi írta: Egyébként én azzal, hogy elolvastam a forgatókönyv egy részét, csak jobban várom a filmet, hogy ezt az egész remekművet egyben, a vásznon lássam. :) )


Egyetéretk! Bár az új részekkel (I-II remélem III már nem :) ) vannak ellenvetéseim, de gondolom ezekkel már tele van a hócipőtök úgyhogy nem is fárasztalak vele titeket ;)


Halljuk, halljuk! :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253205 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Egyébként én azzal, hogy elolvastam a forgatókönyv egy részét, csak jobban várom a filmet, hogy ezt az egész remekművet egyben, a vásznon lássam. :) )


Egyetéretk! Bár az új részekkel (I-II remélem III már nem :) ) vannak ellenvetéseim, de gondolom ezekkel már tele van a hócipőtök úgyhogy nem is fárasztalak vele titeket ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253204 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: De akkor olvasol a film után és csak akkor esik le, még mindig jobb szerintem. De az hogy a legnagyobb rejtély (ami talán csak nekem rejtély :D ) esik le pont a film előtt azért az gonosz :D A másik pedig az, hogy szerintem jó az ha marad kérdés amin lehet filózni :) Ezt hiányolom az új részekből :(

Sztem jobb, ha úgy nézem a filmet, h az okokkal tisztában vagyok (no meg, ha rokonok kérdezgetnek, mi miért volt, tudjak válaszolni. :lol: ). Egyébként én azzal, hogy elolvastam a forgatókönyv egy részét, csak jobban várom a filmet, hogy ezt az egész remekművet egyben, a vásznon lássam. :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253203 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
De akkor olvasol a film után és csak akkor esik le, még mindig jobb szerintem. De az hogy a legnagyobb rejtély (ami talán csak nekem rejtély :D ) esik le pont a film előtt azért az gonosz :D A másik pedig az, hogy szerintem jó az ha marad kérdés amin lehet filózni :) Ezt hiányolom az új részekből :(

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253202 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Elég az amit tudok ;) A többi legyen meglepetés! A legrosszab azonban az volt amikor abba a csapdába estem amikor elolvastam a storyt :evil:
Mondjuk nagynehezen összeállt a kép, és rájöttem mennyi mindent nem tudtam még, de akkor is :evil: jobb lett volna a filmből! Na mindegy ez egyényi szocproblem ahogy mondani szokás!

Én néhányszor elgondolkoztam azon, ha nem lennék spoileres, akkor vsz a film nézése közben nem tudnék egypár dolgot, amit spoilerekből megtudtam (háttérinfók, összefüggések, mivel me néha lassú felfogású... :roll: )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253201 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Elég az amit tudok ;) A többi legyen meglepetés! A legrosszab azonban az volt amikor abba a csapdába estem amikor elolvastam a storyt :evil:
Mondjuk nagynehezen összeállt a kép, és rájöttem mennyi mindent nem tudtam még, de akkor is :evil: jobb lett volna a filmből! Na mindegy ez egyényi szocproblem ahogy mondani szokás!

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253199 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Na gyerünk mondjad :D :D
Egyébként már én is elég sokat tudok sajna, elolvastam külonféle helyeken, de erről mondjuk pont nem hallottam! "boga"

Attól függ, mire vagy kíváncsi. :) Azért mindent én se tudok. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253197 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Na gyerünk mondjad :D :D
Egyébként már én is elég sokat tudok sajna, elolvastam külonféle helyeken, de erről mondjuk pont nem hallottam! "boga"

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253196 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

Ben Kenobi írta: Cerebrum: az Utapaura gondolsz? :) Az nem dinó, hanem boga, ha jól emlékszek (új lény :) ). :)
Én még régebben leszedtem a forgatókönyv képekkel teletüzdelt változatát, beleolvasgattam, nagyon jó! :) Párbeszédek eszméletlen jók. :D Palpi mesterkedései szintén jóra sikeredtek, jól mesterkedik. 8)


Kösz hogy így előre elárulsz dolgokat :D :D

Ej, ez semmiség. :D Tovább is van, mondjam még? :twisted:
Nem, így spontán nem spoilerezünk. ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253195 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Cerebrum: az Utapaura gondolsz? :) Az nem dinó, hanem boga, ha jól emlékszek (új lény :) ). :)
Én még régebben leszedtem a forgatókönyv képekkel teletüzdelt változatát, beleolvasgattam, nagyon jó! :) Párbeszédek eszméletlen jók. :D Palpi mesterkedései szintén jóra sikeredtek, jól mesterkedik. 8)


Kösz hogy így előre elárulsz dolgokat :D :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253194 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Cerebrum: az Utapaura gondolsz? :) Az nem dinó, hanem boga, ha jól emlékszek (új lény :) ). :)
Én még régebben leszedtem a forgatókönyv képekkel teletüzdelt változatát, beleolvasgattam, nagyon jó! :) Párbeszédek eszméletlen jók. :D Palpi mesterkedései szintén jóra sikeredtek, jól mesterkedik. 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253096 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Hehe, Obi-Wan egy dinón (vagy min) lovagol: :lol:

www.starwars.com/episode-iii/rel ... unite.html

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253095 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Ez a TV ad elég jó:

www.starwars.com/episode-iii/rel ... tion2.html

Vajon a Tie Fighter-es rész is az ep3-ból van???

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253094 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Star Wars
Néhány kép (nem feltétlenül III.rész):

www.cinemaemcena.com.br/cinemace ... de3_14.jpg
www.movie-vault.com/images/news/evilanakin.jpg
:cool: www.zaldiva.com/images/DOLLS/QUE ... s_pic7.jpg
ez egy jó hoszú cím, ezért csak katt ide
a kedvenc szereplőm a kedvenc jelenetben:
www.moviefreak.com/dvd/images/swaotc3.jpg
wow :D gwiezdne-wojny.pl/grafika/yoda.jpg
web.mit.edu/tylerc/www/twt/sketches/Yoda.jpg


Off

TharThalion írta: Szerintem az emberöltő minden korban külömböző de mostanában 50-60 év az átlag szerintem.
:gimliaxe:

A születéskor várható élettartam, amire Te gondolsz (szociológia rúlz :D )
On

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #253083 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Na most erős leszek, és ezt nem olvasom el... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.703 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére