Star Wars

Több
19 éve 5 hónapja #255045 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Alyr Arkhon írta: Nagyon is érezte.
De nem akart neki lehetőséget adni a sok vívódásra. Ha megnézed/hallgatod, nagyonis elhamarkodva, mintegy ok nélkül jelenti be, hogy "Tudnod kell, apád már végképp az enyém" meg hasonlókat... Ezt legalább annyira szánja Vadernek mint Luke-nak.


Igen, ez igaz... A villámozás hevében meg ezek szerint annyira elragadtatta magát, h. se nem látott, se nem hallott... :D

S itt látszott meg a Sithek gyengesége. A hirtelen harag a vesztüket okozta. :)
[size=9:8xhvsze2](OFF: szvsz ez a való életben is vhogy így működik)[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254759 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Nagyon is érezte.
De nem akart neki lehetőséget adni a sok vívódásra. Ha megnézed/hallgatod, nagyonis elhamarkodva, mintegy ok nélkül jelenti be, hogy "Tudnod kell, apád már végképp az enyém" meg hasonlókat... Ezt legalább annyira szánja Vadernek mint Luke-nak.


Igen, ez igaz... A villámozás hevében meg ezek szerint annyira elragadtatta magát, h. se nem látott, se nem hallott... :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254751 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254725 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Felagund írta:

Bomarr írta: Boss Nass nem fejvadász, mert ő a gungák vezetője :)


Bár, ettől még...
Ki tudja? :lol:

Hát igen... ki tudja, mi rejlik a tisztes felszín alatt. Lehet, hogy ő Sidious? Kb olyan rondán néz ki. :D :D Na jó, ez már OFF :P :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254694 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Star Wars
Mindenkinek hálás köszönetem és remélem nyerek is valamit a segítségetekkel nem csak tapasztalatot mint oly sokszor!

Üdv! Mayra a tündehölgy :wink:

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254693 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars
Mindenesetre a többi három garantáltan fejvadász, így tehát kizárásos alapon is ő marad az egyetlen.
Érdemes a starwars.com Databankjét átböngészni, ha az ember nem biztos valamelyik válaszban... nem szokott hagyni kétségeket. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254687 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta: Boss Nass nem fejvadász, mert ő a gungák vezetője :)


Bár, ettől még...
Ki tudja? :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254684 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars
Boss Nass nem fejvadász, mert ő a gungák vezetője :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254675 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Star Wars
Valaki tudná a választ erre a kérdésre?
Melyikük nem fejvadász?
1. Zuckuss
2. IG-88
3. Zam Wesell
4. Boss Nass

Nagyon örülnék ha valaki tudná, mert szeretnék jegyet nyerni a film vetítésre és a tíz kérdésből csak ez az egy fogott ki rajtam!
Ha valakit érdekel az origo filmes oldalán található a játék és május 15 a határidő!

Előre is köszi bárkinek aki segít!
Üdv! Mayra a tündehölgy :wink:

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254627 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Nagyon is érezte.
De nem akart neki lehetőséget adni a sok vívódásra. Ha megnézed/hallgatod, nagyonis elhamarkodva, mintegy ok nélkül jelenti be, hogy "Tudnod kell, apád már végképp az enyém" meg hasonlókat... Ezt legalább annyira szánja Vadernek mint Luke-nak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254588 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Hjaj, nagyon nem tudtok ráhangolódni az SW-s RPGkre... Mi lesz velünk? :lol:


Amúgy a történetére még kíváncsi is volnék, de elunom az agyam azokon a vég nélküli fecsegéseken (értsd: dialógusokon :D ), és ezt sajna nem ellensúlyozzák az akciórészek sem, mert ott nem én harcolok, hanem a gép... :? Ráadásul a grafikája nem egy nagy valami, ehhoz képest meg elég nagy a gépigénye... No nem baj, helyette inkább százhuszonhatodszorra is végigviszem a Jedi Academy-t... :)

Amúgy, h. ne legyek ennyire OFF (na jó, fél-OFF), eszembe jutott, h. Sidious hogyhogy nem érezte meg Vaderen, h. dulakodik benne a "világos" és a "sötét" oldal? Már úgy értem az ep6-ban...

Ja, Ben, tényleg a Racer is nagyon állat!!! :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254504 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Na, ha már játékok: Jedi Outcast sztem a legjobb, Academy is jó, anno játszottam a Racerrel, nekem az is bejött, meg a Phantom Menace is (akkor, ma már nem :D ). Szívesen kipróbálnám a Battlefrontot, meg a Republic Commandot, csak nem viszi a gépem egyiket se. :( :roll:

Ja, és fent van a sw.com-on a Battle of Heroes videoklipje:
www.starwars.com/episode-iii/rel ... er/10.html
Rúlz! :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254481 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta:

TharThalion írta:

Cerebrum írta: FÉL-OFF: Felraktam a KOTOR 2-t, aztán gyorsan le is szedtem. Valahogy a Jedi Outcast-Academy vonal után nem nagyon tudtam díjazni ezt a fajta játékmenetet... :evil: Most már legalább tudom, h. RPG játékot többet az életben nem rakok fel... :roll:


Szerintem a Jedy Akcademy-nél nincs jobb játék a Star Wars-ok közül de azért a Batlefront sem ross. A KOTOR sorozat pedig kifezezettem rossz. Szerintem. :gimliaxe:

Hjaj, nagyon nem tudtok ráhangolódni az SW-s RPGkre... Mi lesz velünk? :lol:
Szerintem meg a Jedi Academynál sokkal összetettebb és érthetőbb a KOTOR... Kb ilyen a LOTR: The Third Age története is, és én azt személy szerint nagyon élveztem, ugyanúgy, mint az SW: KOTOR-t.


Szerintem az Academy inkább egy kaszabolós de élveszhetöbb ezzel szemben a KOTOR sorozathoz inkább sok logika kell és rengeteg angol tudás.
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254478 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta:

Cerebrum írta: FÉL-OFF: Felraktam a KOTOR 2-t, aztán gyorsan le is szedtem. Valahogy a Jedi Outcast-Academy vonal után nem nagyon tudtam díjazni ezt a fajta játékmenetet... :evil: Most már legalább tudom, h. RPG játékot többet az életben nem rakok fel... :roll:


Szerintem a Jedy Akcademy-nél nincs jobb játék a Star Wars-ok közül de azért a Batlefront sem ross. A KOTOR sorozat pedig kifezezettem rossz. Szerintem. :gimliaxe:

Hjaj, nagyon nem tudtok ráhangolódni az SW-s RPGkre... Mi lesz velünk? :lol:
Szerintem meg a Jedi Academynál sokkal összetettebb és érthetőbb a KOTOR... Kb ilyen a LOTR: The Third Age története is, és én azt személy szerint nagyon élveztem, ugyanúgy, mint az SW: KOTOR-t.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254477 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: FÉL-OFF: Felraktam a KOTOR 2-t, aztán gyorsan le is szedtem. Valahogy a Jedi Outcast-Academy vonal után nem nagyon tudtam díjazni ezt a fajta játékmenetet... :evil: Most már legalább tudom, h. RPG játékot többet az életben nem rakok fel... :roll:


Szerintem a Jedy Akcademy-nél nincs jobb játék a Star Wars-ok közül de azért a Batlefront sem ross. A KOTOR sorozat pedig kifezezettem rossz. Szerintem. :gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254444 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
FÉL-OFF: Felraktam a KOTOR 2-t, aztán gyorsan le is szedtem. Valahogy a Jedi Outcast-Academy vonal után nem nagyon tudtam díjazni ezt a fajta játékmenetet... :evil: Most már legalább tudom, h. RPG játékot többet az életben nem rakok fel... :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254369 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Tyű, ahogy SPOILER Windu egyre gyengül Sidious villámaitól, ill. mikor Sidious a falhoz csapja YodátSPOILER az nagyon ütős!

Meg SPOILER! az Anakin és Obi-Wan közötti párbaj gyorsasága nagyon szédítő. :) A klónok sztem ebben a részben tök jól néznek ki páncélzatra, Kashyyyk rúlz, Utapau is, Jedi csillagvadász meg az ARC-170-es klónvadász is. :D SPOILER!

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254367 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Tyű, ahogy SPOILER Windu egyre gyengül Sidious villámaitól, ill. mikor Sidious a falhoz csapja YodátSPOILER az nagyon ütős!

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254365 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Te jó ég, ez a 7 perces trailer atom durva!!! 8O

Van egy olyan sanda gyanúm, h. ez a rész lesz a legkirályabb a 6 közül...

Hát igen, csöppet ütős. :) Ennek alapján pörgős lesz, és elég komor hangulatú (ah ezt eddig is tuduk), de tuti nagyon jó lesz! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254364 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Te jó ég, ez a 7 perces trailer atom durva!!! 8O

Van egy olyan sanda gyanúm, h. ez a rész lesz a legkirályabb a 6 közül...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254356 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Az enyémben nem beszél az öreg Obi-Wan... :roll:

Hmm. Akkor szerintem az, amit Dín belinkelt, nem a Battle Of Heroes videoklipje. :) Nekem a videoklip sem müxik, meg a Dín által belinklet videó sem. Viszont van másik két videóm, az egyik a C3-on levetített 7 perces Ep3 előzetes, amit már említettem, a másik meg a 6 epizódot összefoglalja, de nagyon jó. :) Itt megtalálható mindkettő. ;) (aporpó: ha valaki tud linket a Battle of Heroes videoklipjéhez, pls linkelje ide!)

Más: annak a furcsa lényneg, amin Obi-Wan az Utapaun lovagol, nem boga a neve, a fogatókönyv "dragonlike lizard", azaz sárkányszerű gyíkként említi, a Boga az annak az egy állatnak a neve, amit Obi-Wan kiválaszt. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254349 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Az enyémben nem beszél az öreg Obi-Wan... :roll:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254338 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Láttátok azt a trailert, amit Dín szúrt be? Nagyon állat, a végén még az ep1-ből és 2-ből is vannak igencsak idevágó részek... Ja, és persze látható benne pár új rész is, az különösen király, ahogy SPOILER ON Obi-Wan kiszaltózik a siklójából és kettévág egy droidot. :) Illetve ahogy Anakin és Obi-Wan között szinte egymásnak feszül az Erő, mikor összecsapnak. SPOILER OFF

Jaj, ilyenkor mindig nagyon ráindulok a Jedi Academy-re... :) Most Jaden nálam pont úgy néz ki, mint Aayla... :D

Sjanos nekem nem müxik. Leszedtem a Dín-féle helyről, egy másikról is, átküldték msnen, egyik se müxik. :cry: Csak MP3-ban van meg, de az alapján tényleg nagyon jó lehet. Ahogy a zene megy, s közben az idős Obi-Wan beszél... 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254327 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Láttátok azt a trailert, amit Dín szúrt be? Nagyon állat, a végén még az ep1-ből és 2-ből is vannak igencsak idevágó részek... Ja, és persze látható benne pár új rész is, az különösen király, ahogy SPOILER ON Obi-Wan kiszaltózik a siklójából és kettévág egy droidot. :) Illetve ahogy Anakin és Obi-Wan között szinte egymásnak feszül az Erő, mikor összecsapnak. SPOILER OFF

Jaj, ilyenkor mindig nagyon ráindulok a Jedi Academy-re... :) Most Jaden nálam pont úgy néz ki, mint Aayla... :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254275 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Ha már szóba került a JA, találtam egy jó kis oldalt:

jediknight2.filefront.com/

Van darabolós mod is, szóval végre valahára ez is működik... :) Meg van Yodás mod, bár elég szokatlan a kisöreggel játszani... :)

Akkor ajánlanék még egy oldalt:
jedimoves.com

Nagyon jó oldal, rengeteg modellel, meg ilyenekkel. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254268 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254247 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Ha már szóba került a JA, találtam egy jó kis oldalt:

jediknight2.filefront.com/

Van darabolós mod is, szóval végre valahára ez is működik... :) Meg van Yodás mod, bár elég szokatlan a kisöreggel játszani... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254127 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta:

Cerebrum írta:

Ben Kenobi írta: A Celebration III-on elhangzott néhány szó az állítólagos sorozatról. Ezek a III. és IV. részben játszódnának. A starwars.hu-n van róla egy cikk, de Cerebrum mellon, ezt külön beidézem:

A Celebration III-on, az autogramosztó asztaloknál az előtrilógiában Aayla Securát alakító Amy Allen is megosztott a rajongókkal egy ehhez kapcsolódó információt. Elmondta, hogy a mozivásznon nem látjuk meghalni, ezért reméli, hogy Lucas szerepet ad neki a sorozatban - néhány szót már váltottak is ennek lehetőségeiről.

;) :) Ollé! :D


Remek, remek! :wink: :) De most hogy is van ez? Mégis maradnak jedik életben Obi-Wan-on és Yodán kívül?

Hát nem muszáj az összesnek rögtön a Sith-ek bosszújában meghalni! A lényeg, hogy az Új remény idejére már csak ketten maradjanak: Obi és Yoda. :twisted: Van 20 éve Palpinak és Vadernek a megmaradt Jediket felkutatni és kinyírni. És a sorozat tudtommal e két rész között játszódik majd.

Pontosan. :) Lehet, hogy mégsem lesz olyan rossz ez a tévésorozat? Will see... :)

Megnéztem a C3-on levetített 7 perces előzetest (persze, h nem bírtam megállni :P ), nagyon jó! 8O :D Cska kár, hogy kalózminőség és nincs nagyon hang. De élvezhető. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254066 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Ben Kenobi írta: A Celebration III-on elhangzott néhány szó az állítólagos sorozatról. Ezek a III. és IV. részben játszódnának. A starwars.hu-n van róla egy cikk, de Cerebrum mellon, ezt külön beidézem:

A Celebration III-on, az autogramosztó asztaloknál az előtrilógiában Aayla Securát alakító Amy Allen is megosztott a rajongókkal egy ehhez kapcsolódó információt. Elmondta, hogy a mozivásznon nem látjuk meghalni, ezért reméli, hogy Lucas szerepet ad neki a sorozatban - néhány szót már váltottak is ennek lehetőségeiről.

;) :) Ollé! :D


Remek, remek! :wink: :) De most hogy is van ez? Mégis maradnak jedik életben Obi-Wan-on és Yodán kívül?

Hát nem muszáj az összesnek rögtön a Sith-ek bosszújában meghalni! A lényeg, hogy az Új remény idejére már csak ketten maradjanak: Obi és Yoda. :twisted: Van 20 éve Palpinak és Vadernek a megmaradt Jediket felkutatni és kinyírni. És a sorozat tudtommal e két rész között játszódik majd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #254063 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: A Celebration III-on elhangzott néhány szó az állítólagos sorozatról. Ezek a III. és IV. részben játszódnának. A starwars.hu-n van róla egy cikk, de Cerebrum mellon, ezt külön beidézem:

A Celebration III-on, az autogramosztó asztaloknál az előtrilógiában Aayla Securát alakító Amy Allen is megosztott a rajongókkal egy ehhez kapcsolódó információt. Elmondta, hogy a mozivásznon nem látjuk meghalni, ezért reméli, hogy Lucas szerepet ad neki a sorozatban - néhány szót már váltottak is ennek lehetőségeiről.

;) :) Ollé! :D


Remek, remek! :wink: :) De most hogy is van ez? Mégis maradnak jedik életben Obi-Wan-on és Yodán kívül?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.849 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére