Star Wars

Több
19 éve 4 hónapja #257990 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Star Wars
A Falcon a film elején látszódik, amikor a kancellárt már megmentették, és mennek az ünnepségre. A hajójuk leszállásánál a jobb oldalon látszódik a Falcon. Még mielőtt Obi-wan Anakint a nap hősének nevezi. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257989 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: De több helyen is olvastam, h. volt Falcon, csak azt nem írták, h. hol... :roll:

Ja, és szó volt egy nőnemű Yodáról is (vagyis egy olyan fajba tartozó női egyedről, mint Yoda).

Yaddlera gondolsz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257985 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
De több helyen is olvastam, h. volt Falcon, csak azt nem írták, h. hol... :roll:

Ja, és szó volt egy nőnemű Yodáról is (vagyis egy olyan fajba tartozó női egyedről, mint Yoda).

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257981 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

.Elessar király. írta: Én még nem láttam a filmet, de szeretném megkérdezni azokat, akik már látták... Egy 10-es skálán hányas a film??


10! :hello: :itscool:
A Falcon nem volt, csak Chewbakka! :oops: (remélem jól írtam)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257968 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars
Akkor talán rászánom magam, hogy megnézzem. :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257966 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
10 :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257965 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars
Én még nem láttam a filmet, de szeretném megkérdezni azokat, akik már látták... Egy 10-es skálán hányas a film??

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257961 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars

Beren Erchamion írta: Tehát bár tényleg túljátszotta, hogy nincsen ereje, szerintem Mace akár meg is ölhette volna, ha nem érkezik meg Anakin, aki elvonta Mace figyelmét, így időt adott Palpinak, hogy összeszedje magát... :roll:


Én ezt másképp értelmezem. Palpi halálra-süthette volna Windut, de inkább csak távoltartotta magától, amig Anakin meg nem jött... aztán itt jön a szinészkedése, ami ha nem váltja be a hozzá füzöt reményeket (gyk: Anakin nem vágja le Windut) akkor mindkettőjüket megsüti... szerintem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257934 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Beren Erchamion írta: Szerintem Palpi "tervei" között nem szerepelt a fénykardjának elvesztése a Mace Windu elleni harcban. Mace helyzete előnyösebb volt, hiszen fénykardjával végül is elég sokáig fel tudta fogni a Sith villámait.
Tehát bár tényleg túljátszotta, hogy nincsen ereje, szerintem Mace akár meg is ölhette volna, ha nem érkezik meg Anakin, aki elvonta Mace figyelmét, így időt adott Palpinak, hogy összeszedje magát... :roll:


Na, akkor mégsem értettem én annyira félre ezt a jelenetet...

Más. Tényleg látszik a Falcon a filmen? Ha igen hol és mikor?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257915 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerintem Palpi "tervei" között nem szerepelt a fénykardjának elvesztése a Mace Windu elleni harcban. Mace helyzete előnyösebb volt, hiszen fénykardjával végül is elég sokáig fel tudta fogni a Sith villámait.
Tehát bár tényleg túljátszotta, hogy nincsen ereje, szerintem Mace akár meg is ölhette volna, ha nem érkezik meg Anakin, aki elvonta Mace figyelmét, így időt adott Palpinak, hogy összeszedje magát... :roll:

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257900 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Igen, Palpi tettetése úgy látszik nagyon eredeti volt. :) ;)
Fent van a két nagyelőzetes meg a bideoklip az oldalmon! ;)


Természetesen, arra szolgált a tettetés, hogy Anakint a saját oldalára állítsa, mert előtte játszi könnyedséggel bánt el 3 jedi mesterrel, csak Windu mestert hagyja életben.
Egy mestert könnyebben tud irányítani, egy másik még hátúlról levághatná!

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257874 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Igen, Palpi tettetése úgy látszik nagyon eredeti volt. :) ;)
Fent van a két nagyelőzetes meg a bideoklip az oldalmon! ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257867 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars
"És a Halálcsillagos talányra mi a válasz? icon_smile.gif Mert azt azért nem hiszem, h. 20 évig épült volna..."

Ezt irtam egy másik fórumba ezzel kapcsolatban: "...már az ep.2 óta megvannak a tervek, ami szerint az Uralkodó a kezdetektől ebben az űrállomásban gondolkodott. Ez adja meg az utolsó lépést, a rettegett űrállomás már fenntartja a rendet és nincs szükség Szenátusra... ez lesz az ep.4-ben. A Jedi visszatér Halálcsillagjáról nincs infó hogy mióta épitik. Talán az első-vel párhuzamosan épitették, talán rögtön annak felrobbantása után... mindenesetre 3-4 évnyi munka után se lettek azzal se kész, pedig az már nem a prototipus, ott már megvolt a rutin és a technológiák amivel az elsőt csinálták."

"De ezek a V-wingek szerepeltek korábban is az ep3-ban?"

Palpi hajóját kisérik, amikor a szétégett Vadert visszaviszik Coruscantba... máskor sajnos nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257866 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta: Windu nem kerekedik felül Palpin. És én még azt hittem, hogy milyen szájbarágós az a rész amikor Palpi nyögdécsel, hogy milyen nagyon gyenge, milyen tehetetlen stb., majd amikor Anakin meghozza a döntést (mert Palpi szemszögéből erre ment ki az egész) akkor jön az UNLIMITED POWER és jól megsüti szerencsétlent.


Nekem is úgy jött le, hogy Palpi csak kamuzik, mert ahhoz képest, hogy azt nyögdécselte, nincs ereje, ropogósra sütötte Mace-t és rögtön fel is kelt és parancsokat osztogatott Anakinnek...

Másodszorra én is feliratosan nézem meg :roll: .

Szerintem eleve ez volt Palpi igazi arca, csak eddig leplezte, de a nagy megerőltetésben (mert azért az volt) nem tudta tivább megőrizni az álcát.

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #257865 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta: Elöszőr is nem Tie vadászok hanem V-wingek vagy mik. Ha jobban megnézed eléggé eltérnek a a Tie vadászoktól, ha másban nem, hát a hosszúkás pilótafülkében mindenképp. És ezeket a csillagromboló kezdeményeket (mert ez még nem az ami a classic-ban van), már az ep.2 végén is láthattunk. Az ep.3-ban meg számtalanszor feltünnek.


De ezek a V-wingek szerepeltek korábban is az ep3-ban?

És a Halálcsillagos talányra mi a válasz? :) Mert azt azért nem hiszem, h. 20 évig épült volna...

Bomarr írta: A CW meglehetősen karikirisztikus volt. A jedik egész seregeket söpörtek el benne... nehogy már ez legyen a viszonyitási alap :)


Jó, oké, ebben igazad van... :wink:

Mondjuk ha már így szóba kerületek a jedik, nekem kissé az is furcsa volt, h. a klónkatonák elég hamar lelődözték őket... Pl. az a csúcsosfejű jedi (nem ugrik be a neve) miért nem lökte fel őket az Erővel, aztán szaltózgatott volna ide-oda, míg le nem vágja mindet? Ahogyan Yoda az Akadémiánál. Mert az oké, hogy a "mezei" jediket, meg a padawanokat leöldösik, de hát azért ne már, h. egy tanácstag nem tud elbánni egy tucat katonával... még ha meglepetésként éri is a támadás.

Bomarr írta: Windu nem kerekedik felül Palpin. És én még azt hittem, hogy milyen szájbarágós az a rész amikor Palpi nyögdécsel, hogy milyen nagyon gyenge, milyen tehetetlen stb., majd amikor Anakin meghozza a döntést (mert Palpi szemszögéből erre ment ki az egész) akkor jön az UNLIMITED POWER és jól megsüti szerencsétlent.


Oké, oké, közben ez is leesett... Palpi csak megjátszotta az egészet. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257863 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Star Wars
Tegnap én is megnéztem, hosszú várakozás után... 8O :o :hello:
Eléggé hihetetlenül jó volt, ez a darkos hangulat nagyon belenyomott a székbe. Sajnos csak szinkronosan láttam, és szerintem se jó, de már be van tervezve a feliratos. :wink:
Egyébként azt én sem értettem, hogy Windu hogy győzte le Pal.t, ha Yoda nem tudta... Talán megnőtt a sith nagyúr hatalma, hogy tanítványra tett szert :roll:
De nekem tetszett pl. Obi-Van gyíkja, jó fej volt, és a Grievousssal való harcuk sem volt semmi...
Kissé azért meglepődtem, mikor Obi-Van bevezető nélkül gyakorlatilag "törzstaggá" :twisted: avanzsálja Anakint.
Szóval, nagy élmény volt, még látni fogom egy párszor :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257862 Írta: Bomarr
Bomarr válaszolt a következő témában: Star Wars
"Most attól lett ilyen fonnyadt Sidious feje, mert kiszívta az erejét a villámozás? De az előző részekben is ilyen volt, nem? Már amikor csuklyát viselt..."

Eddig nem volt ilyen, de hogy most hullot le a lepel az igazi arcáról vagy átváltozott az nézőpont és értelmezés kérdése. Nekem jobban tetszik az a verzió, hogy ez az igazi arca.

"Aztán amit furcsálottam még, hogy a film végére honnan varázsoltak elő tie vadászokat, meg csillagrombolókat, mikor előtte egy darabot se láthattunk"

Tévedsz. Elöszőr is nem Tie vadászok hanem V-wingek vagy mik. Ha jobban megnézed eléggé eltérnek a a Tie vadászoktól, ha másban nem, hát a hosszúkás pilótafülkében mindenképp. És ezeket a csillagromboló kezdeményeket (mert ez még nem az ami a classic-ban van), már az ep.2 végén is láthattunk. Az ep.3-ban meg számtalanszor feltünnek.

"Aztán itt van Grievous. A CW-ban kész halálosztó, itt meg egy köhécselő szerencsétlenség."

A CW meglehetősen karikirisztikus volt. A jedik egész seregeket söpörtek el benne... nehogy már ez legyen a viszonyitási alap :)

"Ugyanígy Windu tök hamar felülkerekedik Sidious-on, Yoda meg nem bír vele... Most akkor hogy is van ez?"

Windu nem kerekedik felül Palpin. És én még azt hittem, hogy milyen szájbarágós az a rész amikor Palpi nyögdécsel, hogy milyen nagyon gyenge, milyen tehetetlen stb., majd amikor Anakin meghozza a döntést (mert Palpi szemszögéből erre ment ki az egész) akkor jön az UNLIMITED POWER és jól megsüti szerencsétlent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257861 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
Ja, arról írnak, hogy a film elkészítésekor azon hezitáltak, hogy kicsi, vagy óriási Yodát teremtsenek-e. Azt hiszem nem kell elmagyarázni, melyik mellett döntöttek :lol: . (sztem jól döntöttek.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257860 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
Yoda származásáról (értsd: faj, szülőbolygó stb.) semmit sem tudunk. (legalábbis a starwars.com/database -ban nem tudják... :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257856 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Star Wars
Ma végre megnéztem a filmet. Nekem nagyon tetszett, igazán kerek lett tőle a történet. Míg az első két rész annyira nem lett jó (legalábbis lehettek volna jobbak is), addig ebből szerintem tényleg kihozták a maximumot. Igaz, pár jelenetet én is hiányoltam, de megértem, nem fért bele...
Mace Windu megölése nagyon ütős lett. Jó, hogy nem simán kinyírta Palpi. Azonban fura volt, hogy a másik három jedit simán egy-egy kardcsapással kinyírta.
Amikor Anakin bemegy a tanácsterembe, ahol a kis jedinövendékek vannak, és előveszi a fénykardját, az nagyon impresszív lett...
És az is tetszett, ahogy Anakinből szép lassan Sith lett, a vívódás, hogy kitartson-e a jó oldal mellett.

Viszont annak örültem, hogy végre magyarázatot kapott, hogyan térhetett vissza Obi-Wan és Yoda szelleme. Egy dolgot nem értek: ez Anakinnal hogy történhetett meg? Ő is megtanulta az évek alatt? De ha ő megtanulta, akkor gondolom Palpatine is tudta a titkot. Szóval ez egy kicsit zavaros..

Ja, és lenne egy kérdésem, ami már régóta foglalkoztat: Yoda kicsoda/micsoda valójában?

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257854 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Star Wars
Ma reggel volt a 3. részről egy "Hogyan készült?" akármicsoda. Tök rúlz lehetett megcsinálni. Ennél már csak nézni jobb ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257851 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Miért, visszatér szellemként? Amúgy a DVD-n biztos rajta lesz...

Igen. A könyv szerint is, meg a forgatókönyv szerint is. :)
Igen, a CW végén Windu összetörte Grivit mechanikus tüdejét, kissé. :) Meg egy majdnem robot következő lépéseit az Erőben Obi jobban ki tudja számítani, mint pl Dookuét. Anakint pedig azért tudja legyőzni, mert végső sorban mégis csak az ő tanítványa. ;) De végre valaki egyetért velem szinkron tekintetében! :D Igaz, még nem láttam, de előzetesek alapján nem a legfényesebb. :? Bár sokak szerint jó lett.
Ja és Sidious arca a II. részben még nem torzult el. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257850 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Nekem ami nem tetszett, hogy a Qui-Gonos jelenetek kimaradtak...


Miért, visszatér szellemként? Amúgy a DVD-n biztos rajta lesz...

Nekem az hiányzott, h. nem mutatták, mikor Yodát kiteszik a Dagobah rendszerben...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257847 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Fantasztikus, bámulatos, és persze pontosan olyan komor és félelmetes lett ez a film, mint amilyenre számítottam. A csaták, a fénykard-párbajok, a helyszínek mind nagyon-nagyon klasszak voltak, már alig várom, h. újra láthassam... :)

Pár dolog ami nem tetszett:

Kissé szvsz már túl volt "csicsázva" (vagy ha úgy tetszik zsúfolva) ez a rész, gondolok itt pl. arra gyíkra, amin Obi-Wan lovagolt, a kullancs-droidokra, stb. Ezek simán kimaradhattak volna... Valahogy mindez már túl sok volt a jóból. :roll:

Aztán itt van Griveous. A CW-ban kész halálosztó, itt meg egy köhécselő szerencsétlenség. Ott négy jedivel vív meg egyszerre, és sorra lenyomja mindet, itt meg Obi-Wan lazán legyőzi az 1 db fénykardjával. Na neeee... :?

És pár dolog, amit nem egészen értettem:

Most attól lett ilyen fonnyadt Sidious feje, mert kiszívta az erejét a villámozás? De az előző részekben is ilyen volt, nem? Már mikor csuklyát viselt...

Aztán amit furcsálottam még, hogy a film végére honnan varázsoltak elő tie vadászokat, meg csillagrombolókat, mikor előtte egy darabot se láthattunk, ráadásul a tiszteknek is ugyanolyan ruhája volt, mint a későbbi részekben... 20 év alatt semmit nem változtak volna az egyenruhák? Meg a Halálcsillagot is már most elkezdték építeni? Az ep4-ben valahogy úgy emlegetik, mintha nem rég lett volna csak készen... Hiszen a próbalövést is az Alderaan-on végzik el, nem?

Aztán ami az erőviszonyokat illeti. Kicsit fura, h. Obi-Wan-t Dooku a film elején 15 másodperc alatt elintézi, később meg azért elég jól lenyomja Grievous-t, meg hát végül Anakint is. Ugyanígy Windu tök hamar felülkerekedik Sidious-on, Yoda meg nem bír vele... Most akkor hogy is van ez?

Ja, és még valami. Meg ne nézzétek szinkronosan, mert kész borzalom! :down:

Épp a CW miatt egy köhécselő szerencsétlenség :) (a 25. rész végén Windu megszorongatja)
Grievousre visszatérve: azért egy defenzív 3-as forma ellen elég nehéz cséphadaróval nekimenni... :D
Yoda nem kap ki Sidioustól, hanem nem bír vele, ez így igaz, ahogy mondtad. Mondjuk azért azt ne feledd, hogy Windu a vívás igazi mestere, Yoda pedig az Erőé (Windu Vaapad stílusban vív). Lehet, h ezért döntött így Lucas, h Yoda ne legyen már űbertáp gengszeter a maga 60 centijével :lol:
Ha jól emléxem, a könyvben az volt, hogy Sidious feje megolvadt, a saját villámai miatt... szvsz a gyík (amúgy becsületes neve Boga :) ) tök jó volt.
Nekem ami nem tetszett, hogy a Qui-Gonos jelenetek kimaradtak...
A másik, amiben csalódtam, Anakin aspektusa: Hayden nem tudta elég beleéléssel eljátszani azt a részt, amikor Palpi megmondja, h ő a Sith Lord.
Nekem csak ez két a problémám volt a filmmel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257844 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Fantasztikus, bámulatos, és persze pontosan olyan komor és félelmetes lett ez a film, mint amilyenre számítottam. A csaták, a fénykard-párbajok, a helyszínek mind nagyon-nagyon klasszak voltak, már alig várom, hogy újra láthassam... :)

Pár dolog ami nem tetszett:

Kissé szvsz már túl volt "csicsázva" (vagy ha úgy tetszik zsúfolva) ez a rész, gondolok itt pl. arra gyíkra, amin Obi-Wan lovagolt, a kullancs-droidokra, stb. Ezek simán kimaradhattak volna... Valahogy mindez már túl sok volt a jóból, és messze túllépték az ingerküszöbömet... :roll:

Aztán itt van Grievous. A CW-ban kész halálosztó, itt meg egy köhécselő szerencsétlenség. Ott négy jedivel vív meg egyszerre, és sorra lenyomja mindet, itt meg Obi-Wan lazán legyőzi az 1 db fénykardjával. Na neeee... :?

És pár dolog, amit nem egészen értettem:

Most attól lett ilyen fonnyadt Sidious feje, mert kiszívta az erejét a villámozás? De az előző részekben is ilyen volt, nem? Már amikor csuklyát viselt...

Aztán amit furcsálottam még, hogy a film végére honnan varázsoltak elő tie vadászokat, meg csillagrombolókat, mikor előtte egy darabot se láthattunk, ráadásul a tiszteknek is ugyanolyan ruhája volt, mint a későbbi részekben... 20 év alatt semmit nem változtak volna az egyenruhák? Meg a Halálcsillagot is már most elkezdték építeni? Az ep4-ben valahogy úgy emlegetik, mintha nem rég lett volna csak készen... Hiszen a próbalövést is az Alderaan-on végzik el, nem?

Aztán ami az erőviszonyokat illeti. Kicsit fura, h. Obi-Wan-t Dooku a film elején 15 másodperc alatt elintézi, később meg azért elég jól lenyomja Grievous-t, meg hát végül Anakint is. Ugyanígy Windu tök hamar felülkerekedik Sidious-on, Yoda meg nem bír vele... Most akkor hogy is van ez?

Ja, és még valami. Meg ne nézzétek szinkronosan, mert kész borzalom! :down:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257803 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Star Wars
Nagggyon jó a film! :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257773 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Szombaton semmiképpen sem tudok menni, mert hétfő reggel vizsgázom.


Ez kifogás? Én is :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257747 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta: Én eddig azt hittem, hogy a Tábornok robot, és még vigyorogtam is, hogy köhécselt... :heu: :look:
de a végére kiderűlt, hogy nem... csak kívül viseli a csontjait... :eek2: :biggrin2:

Nem. Kisebb része valami idegen lény, nagyobb része robot. Tulajdonképpen Vader előképe. 8)

Nos, hátha valakit érdekel:
galaxis.starwars.hu/modules.php? ... le&sid=659
:)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257745 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Ezt láttátok már?

www.lucasarts.com/ep3/indexFlash ... y.trailers

A fene enné meg, PC-re persze nem jön ki... :evil:


Van itt egy online petíció, hogy PC-n is kijöjjön a játék. :wink:
A remény hal meg utoljára... 8)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #257714 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Adelard írta: Én nem hezitálok az biztos :) Sztem minden film jobb eredeti nyelven :D

Egyetértek! :) Nekem elvileg most szombaton lett volna alkalmam szinkronosra, de az, akikkel néztem volna, nem lett volna a legjobb, így inkább halasztom. :P Lehet kövezni, nuygodtan, de sztem az SW prequelek eredetiben jók! :)
Viszont tegnap meglett a könyv, első fejezetet elolvastam, de nem olvasom tovább, amíg meg nem nézem. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.699 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére