Star Wars

Több
19 éve 4 hónapja #259004 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Kincső (Thilanna) írta: Celebrom:


Júj, ez én lennék? :twisted:


Ajjjajj, millió bocsi... :oops: :oops: *kimegy a kertbe és elássa magát... ja nincs kert, emeletesház :roll: * lehet, nem kéne hsz-eket irkálnom amíg ennyire szét vagyok csúszva... :dead: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258998 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Kincső (Thilanna) írta: Celebrom:


Júj, ez én lennék? :twisted:

Kincső (Thilanna) írta: Nem tudok olyan állatról, ami megölne egy másikat, ha nincs szüksége neki vagy a gyerekeinek élelemre, vagy - gondolok itt pl. a szarvasok esetenként halállal végződhető párviadalára - hogy az erősebb, életrevalóbb maradjon életben és szaporodjon.


Azért tudnék pár példát mondani...

Kincső (Thilanna) írta: Emiatt, ezeréves beleneveléstől eltekintve, szerintem nem lehet jogunk valakinek az életét kioltani. :idea:


Nem is mondtam én ilyet. De. 1. Az ölés, a halál (ha tetszik, ha nem) a Földi lét természetes velejárói. Én nem hibáztatom magunkat azért, amiért ilyenek vagyunk. Talán kéne? Talán azokat az első fotoszintetizáló szervezeteket is hibáztatnunk kéne, amik az ősi légkörbe belelélegezték azt az oxigén nevezetű toxikus gázt, ami aztán drasztikusan megváltoztatta a Föld éghajlatát, kiírtva ezzel az akkori élőlények nagy részét? Persze, hogy nem. (Na tessék, előtört belőlem a biológus... :) )2. Tökmindegy, hogy mit tartunk jogosnak, vagy nem jogosnak, az egyes dolgok, tettek ettől még tőlünk, a tudatunktól függetlenül léteznek, és csakis a mi sajátos nézőpontunk alapján tekinthetünk úgy rájuk, mint "rosszakra" vagy "jókra". A valóságban ezek csak szimpla 'dolgok' és 'tettek', mindenféle jelző nélkül.

Alyr Arkhon írta: Mi lett volna ha nem lép közbe?


Szerintem Sidious annyira biztos volt a dolgában, hogy Vadert és Luke-ot is irányítja, hogy ha Vader nem lép közbe, Luke simán levágta volna a fejét...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258985 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Azért az endori csata idejére Luke már jobb formában volt mint az apja, hiába volt Anakin anno a legtáposabb Jedi, ha közben félig robot lett és megöregedett. Luke-ban pedig több nyitott lehetőség volt, az Uralkodó be akarta fejezni a képzését, így igen erős Sith-et kaphatott volna (Aki lehet, hogy nem érne fel egy ép testű és fiatal Anakinnal, de a rozoga Vadernél többet érhet).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258984 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

Idhren írta: Akkor még Vader igencsak jobban képzett "Jedi" volt, Luke pedig gyengébb. De talán friss husira vágyott... Vagy unta a folyamatos hörgést, szörcsögést


Vagy csak azért mert csak két sith lehetett egyszerre (egy mester és tanítványa), és Luke jediként szvsz nagy veszélyt jelentett volna Palpira. Ezért akarta átállítani, és mivel csak ketten lehettek volna, Vadernek mennie kellet volna (a levesbe :D ).


Télleg. És ha mester lett volna (ahogy majd lesz is), és más Jediket is kinevel, akkor bizony újra kezdődött volna a háború :wink: Még szerencse, hogy Palpi kissé túllőtt a célon... :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258982 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Idhren írta: Akkor még Vader igencsak jobban képzett "Jedi" volt, Luke pedig gyengébb. De talán friss husira vágyott... Vagy unta a folyamatos hörgést, szörcsögést


Vagy csak azért mert csak két sith lehetett egyszerre (egy mester és tanítványa), és Luke jediként szvsz nagy veszélyt jelentett volna Palpira. Ezért akarta átállítani, és mivel csak ketten lehettek volna, Vadernek mennie kellet volna (a levesbe :D ).

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258980 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Star Wars

Kincső (Thilanna) írta: Alyr: na énis vmi ilyesmit (is) akartam mondani (a dragonlancera), csak nem sikerült :P lényegalényeg: hogy lehetne az a jó igaz papja, aki bármilyen rendet is ki akar irtani? ha meg nem igaz papok akkor pláne megette a fene az egészet :)

Tényleg millióegy bocsi emberek, de ezzel is 1,5 órát töltöttem, h. így beszenvedjem, és télleg mindent kipróbáltam h. minél kevesebb darabban legyen :?


Fő hogy sikerült! :wink:
Egyébként igazad van, ha valakik valakiket ki akarnak rekeszteni, neagyisten kiirtani, azok ne tetszelegjenek a feddhetetlenség szerepében...
Mert az képmutatás. És a Jedik is kicsit képmutatókká véltak a végére. Anakint is félig ők lökték bele Palpatin karjaiba. Szépen ki lett használva, és Obi-Van ezt meg is jegyzi a Jedi tanácsnak, asszem.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258976 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Star Wars
Alyr: na énis vmi ilyesmit (is) akartam mondani (a dragonlancera), csak nem sikerült :P lényegalényeg: hogy lehetne az a jó igaz papja, aki bármilyen rendet is ki akar irtani? ha meg nem igaz papok akkor pláne megette a fene az egészet :)

Tényleg millióegy bocsi emberek, de ezzel is 1,5 órát töltöttem, h. így beszenvedjem, és télleg mindent kipróbáltam h. minél kevesebb darabban legyen :?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258974 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Felmerült egy mi lett volna, ha... (szeretem a mi lett volna, ha... -kat)

Episode VI.
Luke a trónteremben
"Sújts le rám, és az utadon a Sötét Oldalra egyszer s mindenkorra célbaérsz" - mondja Palpatine. Luke sújt ( megj: tehát a Sötét Oldalra állt... :D ) és Vader közbelép...
És itt jön: Mi lett volna ha nem lép közbe?

1. Palpatine levillámoza előbb Luke-ot, aztán őt is.
2. Palpatine eltaszítja Luke-ot, kinyírja Vadert és Luke lesz az új tanítványa
3. Palpatine előkapja a távirányítót, kikapcsolja Vadert, megöli Luke-ot
4. Vader és Luke kinyírják az Uralkodót (de ezután megincsak mi lett volna?) Itt nem egyértelmű, h Vader a Luke iránti szeretetből nem véd, vagy mert ő akar az új Sith mester lenni...


[size=9:11zx3urh]Pontosítás: Sújts le rám vele minden gyűlöleteddel... :mrgreen: [/size] :P
Egyébként sztem. Palpi a kettes verziót fontolgatta, bár nem igen értem, miért. Akkor még Vader igencsak jobban képzett "Jedi" volt, Luke pedig gyengébb. De talán friss husira vágyott... Vagy unta a folyamatos hörgést, szörcsögést :twisted:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258972 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Kincső (Thilanna) írta: (És igen, amikor a régi civilizációk a testi hibával született gyerekeket a folyóba vetették vagy sorsára hagyták, az még számomra megérthető. Ma az ember - elsősorban Európára és Amerikára gondolok - szinte teljesen kiküszöböli a természetes szelekciót, mert ha módja van rá miért ne tegye (no persze, ha megnézzük, mennyi a szemüveges, lúdtalpas, allergiás, asztmás, stbstb., akkor látszik a következmény). De hogy miért kell cserébe értelmetlenül ontani vért?! Ráadásul a háború alól az kapott felmentést, akinek betegsége volt, az egészségesek mentek a frontra, a bomba, ágyúgolyó, puska pedig nem azzal végez, aki gyengébb :/ )


Hmmm...
Általában ez a sorsárahagyás nem volt teljesen úgy ahogy hangzik.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258971 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Star Wars
(És igen, amikor a régi civilizációk a testi hibával született gyerekeket a folyóba vetették vagy sorsára hagyták, az még számomra megérthető. Ma az ember - elsősorban Európára és Amerikára gondolok - szinte teljesen kiküszöböli a természetes szelekciót, mert ha módja van rá miért ne tegye (no persze, ha megnézzük, mennyi a szemüveges, lúdtalpas, allergiás, asztmás, stbstb., akkor látszik a következmény). De hogy miért kell cserébe értelmetlenül ontani vért?! Ráadásul a háború alól az kapott felmentést, akinek betegsége volt, az egészségesek mentek a frontra, a bomba, ágyúgolyó, puska pedig nem azzal végez, aki gyengébb :/ )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258970 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Felmerült egy mi lett volna, ha... (szeretem a mi lett volna, ha... -kat)

Episode VI.
Luke a trónteremben
"Sújts le rám, és az utadon a Sötét Oldalra egyszer s mindenkorra célbaérsz" - mondja Palpatine. Luke sújt ( megj: tehát a Sötét Oldalra állt... :D ) és Vader közbelép...
És itt jön: Mi lett volna ha nem lép közbe?

1. Palpatine levillámoza előbb Luke-ot, aztán őt is.
2. Palpatine eltaszítja Luke-ot, kinyírja Vadert és Luke lesz az új tanítványa
3. Palpatine előkapja a távirányítót, kikapcsolja Vadert, megöli Luke-ot
4. Vader és Luke kinyírják az Uralkodót (de ezután megincsak mi lett volna?) Itt nem egyértelmű, h Vader a Luke iránti szeretetből nem véd, vagy mert ő akar az új Sith mester lenni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #258969 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Star Wars
Cerebrum: induljunk ki az állatokból, mint természetesen viselkedő élőlényekből. Az állatoknál az pusztul el, azt eszi meg a másik, aki gyengébb, kevésbé életrevaló. Nem tudok olyan állatról, ami megölne egy másikat, ha nincs szüksége neki vagy a gyerekeinek élelemre, vagy - gondolok itt pl. a szarvasok esetenként halállal végződhető párviadalára - hogy az erősebb, életrevalóbb maradjon életben és szaporodjon. Emiatt, ezeréves beleneveléstől eltekintve, szerintem nem lehet jogunk valakinek az életét kioltani. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258968 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Star Wars
Nah, a rövid már elment. Próbálkozom darabokban betenni, aztán majd valaki összeszerkeszti, ha műxik... sorry

Miért nem tudta Padmé hogy ikrei lesznek: ez a kérdés bennem is felmerült... Oké, hogy egy ideig titkolta azt is, hogy gyereke lesz, de mikor már látszott rajta, akkor ilyenolyan kötelező ultrahang-vizsgálatokra meg nemtudommikre kellett volna mennie, nem?... :roll: Vagy lehet, hogy az ő orvostudományuk adott mondjuk vérképet is a gyerekről, és attól félt, hogy ha rájönnek, h. jelentősebb mennyiségű midiklorián van a magzat vérében, kiderül ki az apa? Ez szerintetek elképzelhető? [size=9:26hpbkc6](Mondjuk szvsz minden értelmes lény rájöhetett, h. Padmé egyedül Anakinnal állt közelebbi kapcsolatban az ellenkező neműek közül...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #258967 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Star Wars
/me be akar ide rakni egy hozzászólást de sose küldi el. most próbálkozik, hátha csak hosszú és azért "szórakoztat". más topicba érdekes, tudok írni.

a legjobb, h. ez a 3333. hozzászólásom :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258966 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

Ecthelion írta: Én a Blikkben olvastam arról, hogy terveznek egy nulladik részt. Persze ez eddig csak pletyka. Inkább csinálná meg Lucas a 6-7-8-at ha annyira hajtja az alkotásvágy :P


A 6-at már megcsinálta 1984-ben. ;)
De nagyon sokszor mondta, hogy 7-8-9-et nem tevez és én hiszek neki. A sztori addig tart amíg Anakin él.


Ja tényleg 7-8-9-et :oops: :D
Egyébként tudom, hogy nem áll szándékába neki állni, pedig azt is mgírta anno. Na mindegy, álmodozni szabad :D
Ja és a Blikknek én se hiszek :D :twisted:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258963 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Én a Blikkben olvastam arról, hogy terveznek egy nulladik részt. Persze ez eddig csak pletyka. Inkább csinálná meg Lucas a 6-7-8-at ha annyira hajtja az alkotásvágy :P


A 6-at már megcsinálta 1984-ben. ;)
De nagyon sokszor mondta, hogy 7-8-9-et nem tevez és én hiszek neki. A sztori addig tart amíg Anakin él.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258962 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Ecthelion írta: Én a Blikkben olvastam arról, hogy terveznek egy nulladik részt. Persze ez eddig csak pletyka. Inkább csinálná meg Lucas a 6-7-8-at ha annyira hajtja az alkotásvágy :P


Na, ha a Blikk írja, az biztos úgy is van... :twisted:


Elhiheted én is ezen a véleméynen vagyok, ezért is írtam hogy pletyka :P :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258958 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Én a Blikkben olvastam arról, hogy terveznek egy nulladik részt. Persze ez eddig csak pletyka. Inkább csinálná meg Lucas a 6-7-8-at ha annyira hajtja az alkotásvágy :P


Na, ha a Blikk írja, az biztos úgy is van... :twisted:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258956 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars
Én olvastam, hogy ő már egyszer és mindenkorra befejezte a sw-t. Elég sok bevételt beszedett, hogy szépen eléldegéljen.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258955 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Lucas már biztos nem fog rendezni több Star Wars mozit.
Max. producerkedik, meg a sorozatot beindítja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258951 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Én a Blikkben olvastam arról, hogy terveznek egy nulladik részt. Persze ez eddig csak pletyka. Inkább csinálná meg Lucas a 6-7-8-at ha annyira hajtja az alkotásvágy :P

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258945 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars

Vikil írta: Jó a Star Wars 3?? :oops:

ATOMŰBERKIRÁLY!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258942 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Star Wars
Jó a Star Wars 3?? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258940 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Star Wars
Mai B. l. ... -ben, vagy miben volt.

Miért lenne kiábrándító? Úgyis keveset tudunk Yodáról.

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258937 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars

Ízisz írta: Hello!

Hallottátok, h George Lucas szeretne készíteni egy ún. 0. részt, ami Yodáról szólna, és a történet előtt 100 évvel játszódna?

:D sztem jó lenne!

Remélem nem igaz! kiábrándító lenne!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258935 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Star Wars
Hello!

Hallottátok, h George Lucas szeretne készíteni egy ún. 0. részt, ami Yodáról szólna, és a történet előtt 100 évvel játszódna?

:D sztem jó lenne!

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258926 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars
A 66-os parancstól teljesen a székemhez ragadtam! A végén már erszkettem, pedig tudtam, hogy mi lesz a vég. Meg nem vagyok akkora sw fan. De ez a rész király! Még egy párszor biztos megnézem! És ebben a részben végre a történet levezetésével foglalkoztak és nem a látvánnyal. Persze az se kutya! Hayden és Ewan remekül játszott, főleg a vége volt nagyon megrázó...

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258917 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Megszereztem A Lego Star WArs nevű játékot. Ahoz képest hogy Lego egészjó (akarommondani SIRÁLY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44)

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258916 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: Star Wars
Ma néztem meg másodszor a filmet, eredeti hanggal, állíthatom, sokkal jobb. A szinkronban egy csomó résznél nem elég átéléssel beszélnek a szereplők...

Már a múltkor is gondolkodtam rajta, hogyan lehetséges, hogy csak az ikrek születése előtt derül ki, hogy tulajdonképpen ikrek. Padmé gondolom tudta, hiszen az orvostudomány is biztosan hasonlóan fejlett volt, mint a többi technika. De ha tudta, akkor miért nem mondta el Anakinnak? Szóval ez fura volt nekem...

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #258915 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
MA láttam másodszorra A III. Episodot még mindíg megráz a vége.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.678 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére