Star Wars

Több
19 éve 4 hónapja #259839 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Ancalima Anarórë írta: Ha már láttátok, bocs:
www.storewars.org/flash/index.html
Én kérek elnézést. :D

Úristeeeen. :mrgreen: :lol: :D :D :D RÚLZ! :D

Ha már humornál tartunk (bár ez inkább sajnálatos. :rolL:):
www.starwars.hu/pix/center/hirek/2005/shitek.jpg
:roll: :? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259836 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Igazad van Estelio!
Obi Wan nem volt gyenge, egyszerűen csak szerette Anakint, még a akkor is amikor harcoltak. Persze éppen emiatt meg is ölhette volna, de ő nem volt rá képes. És hát ugye ennek így kellet lennie. ;)
Az pedig, hogy mi jó és mi rossz, tényleg nézőpont kérdése, viszont a tettek amiket a sithek végrehajtottak, semmilyen nézőpont szerint sem lehettek jók. És ezután már szvsz nem számít a nézőpont, csak a tettek. ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259833 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Star Wars

Ringbearer írta: Jujj, nagyon aranyos ez a videó! :D

Végülis a Sith-eknek is igazuk van abban, hogy nem lehet valamire azt mondani, hogy ez jó vagy rossz. Hiszen, kinek jó, a társadalomnak vagy neked? Az már más kérdés, hogy a szíved mit diktál, mit Érzel helyesnek (mit súg az Erő)!

De akkorsem hagytam volna ott szenvedni Anakint. Nem Obi-wan nem volt emberséges, basszus hagyta ott égni!!!... gyenge volt.

Obi csak azt látta, hogy Anakin rossz lett. Szóval meg lehet érteni.
Bár egy csapással meg is ölhette volna és akkor nem szenvedett volna annyit Ani. Csak nem tudta megtenni, mert szerette azt a büdös kölyköt.
És a szeretet erősebb báminél!
A jó meg rossz tényleg csak nézőpont kérdése, de ahogy én láttam a sithek igenis ítélkeztek mások fölött: a jediket például kegyetlenül lemészárolták.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259831 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Star Wars
Jujj, nagyon aranyos ez a videó! :D

Végülis a Sith-eknek is igazuk van abban, hogy nem lehet valamire azt mondani, hogy ez jó vagy rossz. Hiszen, kinek jó, a társadalomnak vagy neked? Az már más kérdés, hogy a szíved mit diktál, mit Érzel helyesnek (mit súg az Erő)!

De akkorsem hagytam volna ott szenvedni Anakint. Nem Obi-wan nem volt emberséges, basszus hagyta ott égni!!!... gyenge volt.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259818 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Chewbroccoli... :lol:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #259804 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Star Wars

Ancalima Anarórë írta: Ha már láttátok, bocs:
www.storewars.org/flash/index.html
Én kérek elnézést. :D


:mrgreen:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259803 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Star Wars
Ha már láttátok, bocs:
www.storewars.org/flash/index.html
Én kérek elnézést. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259734 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars
Azt gondoltuk... ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259730 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: www.leiasmetalbikini.com/ 8O :lol: :lol: :lol:



Nekem tecc! :itscool: :biggrin2:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
19 éve 4 hónapja #259595 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Star Wars
Lenne egy nagy kérésem.
Tudna valaki nekem küldeni hangfelvételeket az sw bármelyik részéből (kizárólag magyarul)? Jelentkezzen már nálam priviben aki tudna segíteni. Köszi szépen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259487 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars

Ardenis írta: .Elessar király. írta:
Van egy-két rész, ami viszont hiányzik a filmből. Például, amikor Obi-wan Padménál van és Anakin után érdeklődik.


Akkor érdeklődik Obi-wan, amikor már tudja, hogy Anakin gyerekeket öl, és gonosz, és azt akarja megtudni, hogy hol van Anakin??

Aha. Abban a jelentben az első 5 mondat nincs is a filben. :roll:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 4 hónapja #259486 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Star Wars
.Elessar király. írta:
Van egy-két rész, ami viszont hiányzik a filmből. Például, amikor Obi-wan Padménál van és Anakin után érdeklődik.


Akkor érdeklődik Obi-wan, amikor már tudja, hogy Anakin gyerekeket öl, és gonosz, és azt akarja megtudni, hogy hol van Anakin??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259476 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Star Wars
Találtam egy oldalt, amin rajta van a sw3 forgatókönyve:
galactic-voyage.com/Star%20Wars- ... 20Sith.txt
Van egy-két rész, ami viszont hiányzik a filmből. Például, amikor Obi-wan Padménál van és Anakin után érdeklődik.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259376 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Azért mekkora lett volna, ha a Jedi visszatérben Palpi azzal fogadta volna Luke-ot, hogy "Én vagyok a nagyapád!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259311 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Angwen írta: Talán már ismeritek, én betegre röhögtem magam rajta. (Nem tudom, igaz-e, mindenesetre vicces.)

George Lucast meghívják Németországba, és persze szinkrontolmácsot is adnak mellé. Feltesznek neki egy kérdést:
kérdező: Hogyan tudná egy mondatban összefoglalni mind a 6 részt?
Lucas: May the Force be with you!
Tolmács: Május 4-én találkozunk!

Igaz, én láttam is a TV-ben. :roll: A netről letölthető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259294 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Bomarr írta:

Irmo írta: A starwars.hu-n is Bomarr néven vagy regisztrálva? Úgy rémlik, mintha láttam volna az ottani fórumon.


Igen, ott is ezen a néven vagyok :)

Meg ha emlékezetem nem csal, anno a Foreveren is gyakori látogató voltál ;) :) *nosztalgia* :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259289 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Star Wars
Talán már ismeritek, én betegre röhögtem magam rajta. (Nem tudom, igaz-e, mindenesetre vicces.)

George Lucast meghívják Németországba, és persze szinkrontolmácsot is adnak mellé. Feltesznek neki egy kérdést:
kérdező: Hogyan tudná egy mondatban összefoglalni mind a 6 részt?
Lucas: May the Force be with you!
Tolmács: Május 4-én találkozunk!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259284 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: Jedi Academy kód tényleg nem? (me türelmetlen, bár tudja, hogy Anakinnak is a türelmetlenség volt az egyik gyengéje, amit Mr. P ki is használt.)


sabercolor [1-2] [color 1] [color 2]

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259267 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: :lol: Nekem is eszembe jutott már!
De az is lehet, hogy ez a Darth Plagueis vagy ki "teremtette" Palpatine-t, erre a midi-chloriánok az egyensúly érdekében hozták létre Anakint. :wink:


Ez a dolog nekem is szimpatikus,
Palpit létre hozta Darth Plagueis, aki aztán megölte őt, válaszul a midiclorianok létre hozták Anakint, az egyensúly érdekében, és azért kellett meghalnia a 6-dik részben, hogy az egyensúly fenn maradjon.

Nulladik rész: Akkor a GyU-ban a nulladik a Babó? Ha megcsinálják a Szilmarilokat, akkor az -1 rész lessz? :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259258 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Star Wars
Cikkek, képek, nyeremény játék. :)

www.origo.hu/filmklub/starwars/2 ... tikus.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259255 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Azért is jutott eszembe, mert Anakin nagyon jól jött a terveihez, ha nem is volt feltétlen szükséges.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259254 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Padme megmentése: Palpatine-nak nem érdeke, hogy Vader boldog és elégedett legyen, és mindenképpen azt akarta, hogy ne őt, hanem önmagát vagy mást okoljon. Más részről szvsz nem tanulta meg az életteremtést, hacsak...
hacsak Anakint nem ő teremtette. (hiszen rávenni a midichlorianokat az élet létrehozására... és ugye Anakin apátlan... )


:lol: Nekem is eszembe jutott már!
De az is lehet, hogy ez a Darth Plagueis vagy ki "teremtette" Palpatine-t, erre a midi-chloriánok az egyensúly érdekében hozták létre Anakint. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259252 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Ehhez az elégedetlenséghez azért kellett Palpatine Kígyónyelv-dumája.


Természetesen. Csak ő azért kicsit jobban nyomta, mint Grima. :wink:

Jedi Academy kód tényleg nem? (me türelmetlen, bár tudja, hogy Anakinnak is a türelmetlenség volt az egyik gyengéje, amit Mr. P ki is használt.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259250 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Ehhez az elégedetlenséghez azért kellett Palpatine Kígyónyelv-dumája.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259249 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Anakin és az előléptetés: Szvsz Palpatine oltotta bele ezt az elégedetlenséget, hiszen, minthogy eszébe is juttatták, majdhogynem padawan létére borzasztó nagy megtiszteltetésben volt része.
És gondolom a Jedik szándékosan nem tüntették ki folyton, hiszen ha mindenben kivételeznek vele nem lehet rendes Kiválasztott, még Harry Potter kényszerhíressége is csak halvány árnyék ahhoz képest, amilyen sorsa lett volna, + nem is értékelte volna helyesen önmagát (kb olyan öntelt lett volna végig, mint a 3. rész végén a vulkánbolygón).
Persze Palpatine így nagyon jól kit tudta használni.

Padme megmentése: Palpatine-nak nem érdeke, hogy Vader boldog és elégedett legyen, és mindenképpen azt akarta, hogy ne őt, hanem önmagát vagy mást okoljon. Más részről szvsz nem tanulta meg az életteremtést, hacsak...
hacsak Anakint nem ő teremtette. (hiszen rávenni a midichlorianokat az élet létrehozására... és ugye Anakin apátlan... )


Ez azért érdekes feltételezés... :roll: Habár...:mosolyogésközbenhátradőlveelégedettenszakállsímogatemoticon:


Igen így is gyorsabban haladt a kelleténél, de neki ez sem volt elég. Ez az elégedetlenség később a Menyország Kapujának bizonyult számára. [size=9:27mtjlaw]( :oops: Sötét Oldal kapuját akartam írni :twisted: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259243 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Anakin és az előléptetés: Szvsz Palpatine oltotta bele ezt az elégedetlenséget, hiszen, minthogy eszébe is juttatták, majdhogynem padawan létére borzasztó nagy megtiszteltetésben volt része.
És gondolom a Jedik szándékosan nem tüntették ki folyton, hiszen ha mindenben kivételeznek vele nem lehet rendes Kiválasztott, még Harry Potter kényszerhíressége is csak halvány árnyék ahhoz képest, amilyen sorsa lett volna, + nem is értékelte volna helyesen önmagát (kb olyan öntelt lett volna végig, mint a 3. rész végén a vulkánbolygón).
Persze Palpatine így nagyon jól kit tudta használni.

Padme megmentése: Palpatine-nak nem érdeke, hogy Vader boldog és elégedett legyen, és mindenképpen azt akarta, hogy ne őt, hanem önmagát vagy mást okoljon. Más részről szvsz nem tanulta meg az életteremtést, hacsak...
hacsak Anakint nem ő teremtette. (hiszen rávenni a midichlorianokat az élet létrehozására... és ugye Anakin apátlan... )

Nulladik rész: sztem nem jó ötlet, mellesleg a római számokban nincs is 0, így ki se tudnák írni az elején. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259239 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Laurelen írta: a 3. részben az "operajelenetnél" az egyik kékarcú az lucas :)

Ez komoly? Még egy ok, hogy újra megnézzem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259238 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Star Wars
a 3. részben az "operajelenetnél" az egyik kékarcú az lucas :)

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #259233 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

3.Aragorn írta:

Cerebrum írta:

3.Aragorn írta: Talán a GyU. a múltunk, és a SW a jövőnk? [size=9:2ghaate4]/akkor azt nem értem, mit keresek ebben a szerencsétlen jelenben.../[/size]


A SW nem lehet a jövőnk. Emlékszel? Réges régen, egy messzi messzi galaxisban... :wink:


Tudod, hogy az csak a kampány része... :D


Kampány??? :hein:


Persze. Miért? Nem hangzik jól?
[size=9:2ghaate4](Valójában Lucas a jedik jövőbelátásával megérezte, hogy hová fejlődik Galaxisunk, és gondolta, amíg a Tanács rá nem jön, hasznot is húzhatna az egészből)[/size] :arrow: nem kell komolyan venni! Eszem ágában sincs Lucast kapcsolatba hozni a Sith-ekkel :)
Ha már G.L.-nál tartunk: igaz az, hogy az új részek vmelyikében szerepel (megjelenik)?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.716 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére