Star Wars

Több
19 éve 4 hónapja #261507 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Star Wars
Barkochba Darth Vaderrel :lol: :D [size=9:15615p4o](Sajna csak angolul tudóknak... 8) :wink: )[/size]

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261459 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars
Naja, már vagy 28 évvel korábban... :mrgreen:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261456 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Olosta (Aelalin) írta: Vagy már előre gondolkozott a neveken, hogy "ha fiú lesz, Luke lesz, ha lány, meg Leia"?

Igen. :) Ha jól tudom, Anakinnal már előre eltervezték ezt. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261412 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Ennek kapcsán eszembe jutott, h. a jedik vajon hogyan gondoskodtak az "utánpótlásról"? Jártak keltek a galaxisban, és érzékelték, ha olyan gyerekek születtek, akiknek midichloriánok úszkáltak a vérükben? Aztán 1-2 év múltán odasétáltak a szüleikhez, és csak úgy "elkérték" tőlük a gyereket, mondván, h. "igaz, hogy soha többé nem láthatjátok, de legyetek büszkék rá, mert mi jedit fargunk belőle"? Vagy kimondottan az árvákra hajtottak? :)


Ez kicsit emlékeztet a táltosokra. Csak náluk, ha jól tudom hét éves korában vitték el a gyereket. Na mindegy....

Tegnap este eszembe jutott, hogy Padme elvileg nem tudta, hogy ikreket vár. Vagy igen? Mondjuk, ha tudta volna, biztos elmondja Anakinnak, de ugye nem mondta el, és mindig úgy beszél, hogy a "gyerekünk", és nem a gyerekeink. Na, szóval ha nem tudta, hogy lehet az, hogy mikor megszületnek kapásból nevet ad nekik, mindenféle gondolkozás nélkül. Vagy már előre gondolkozott a neveken, hogy "ha fiú lesz, Luke lesz, ha lány, meg Leia"?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261402 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Alyr Arkhon írta:

Ringbearer írta: Ízisz: Valahol a szíve mélyén tudja, hogy nem helyes. De már annyi mindent elvesztett, és olyan kevés dolog volt amit az "övének tudhatott" (és ami volt azt is hamar elvesztette), hogy nem akarta még Padmét is elveszíteni. Betegesen fél a haláltól. Mármint a szerettei halálától.
Meg Palpi is olyan ügyesen szövögeti a szálait, hogy Anakin helyébe szvsz mindenki így tett volna. Jól összezavarta először, aztán meg jók felygorsította az eseményeket, hogy ne legyen ideje gondolkodni.


Hát igen, kissé szerencsétlen volt, későn választották el, és így túlságosan ragaszkodott az anyjához, meg aztán Padméhez...
Ha korábban választják el, ez mind nem történik így...


Ennek kapcsán eszembe jutott, h. a jedik vajon hogyan gondoskodtak az "utánpótlásról"? Jártak keltek a galaxisban, és érzékelték, ha olyan gyerekek születtek, akiknek midichloriánok úszkáltak a vérükben? Aztán 1-2 év múltán odasétáltak a szüleikhez, és csak úgy "elkérték" tőlük a gyereket, mondván, h. "igaz, hogy soha többé nem láthatjátok, de legyetek büszkék rá, mert mi jedit fargunk belőle"? Vagy kimondottan az árvákra hajtottak? :)


Szerintem határozottan az első.
Vsz volt egy kiterjedt hálózatuk, csak persze a Tatooine kicsit messze van no meg a Huttok majd pont a köztársasághűségükről híresek...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261401 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

Ringbearer írta: Ízisz: Valahol a szíve mélyén tudja, hogy nem helyes. De már annyi mindent elvesztett, és olyan kevés dolog volt amit az "övének tudhatott" (és ami volt azt is hamar elvesztette), hogy nem akarta még Padmét is elveszíteni. Betegesen fél a haláltól. Mármint a szerettei halálától.
Meg Palpi is olyan ügyesen szövögeti a szálait, hogy Anakin helyébe szvsz mindenki így tett volna. Jól összezavarta először, aztán meg jók felygorsította az eseményeket, hogy ne legyen ideje gondolkodni.


Hát igen, kissé szerencsétlen volt, későn választották el, és így túlságosan ragaszkodott az anyjához, meg aztán Padméhez...
Ha korábban választják el, ez mind nem történik így...


Ennek kapcsán eszembe jutott, h. a jedik vajon hogyan gondoskodtak az "utánpótlásról"? Jártak keltek a galaxisban, és érzékelték, ha olyan gyerekek születtek, akiknek midichloriánok úszkáltak a vérükben? Aztán 1-2 év múltán odasétáltak a szüleikhez, és csak úgy "elkérték" tőlük a gyereket, mondván, h. "igaz, hogy soha többé nem láthatjátok, de legyetek büszkék rá, mert mi jedit fargunk belőle"? Vagy kimondottan az árvákra hajtottak? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261397 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ringbearer írta: Ízisz: Valahol a szíve mélyén tudja, hogy nem helyes. De már annyi mindent elvesztett, és olyan kevés dolog volt amit az "övének tudhatott" (és ami volt azt is hamar elvesztette), hogy nem akarta még Padmét is elveszíteni. Betegesen fél a haláltól. Mármint a szerettei halálától.
Meg Palpi is olyan ügyesen szövögeti a szálait, hogy Anakin helyébe szvsz mindenki így tett volna. Jól összezavarta először, aztán meg jók felygorsította az eseményeket, hogy ne legyen ideje gondolkodni.


Hát igen, kissé szerencsétlen volt, későn választották el, és így túlságosan ragaszkodott az anyjához, meg aztán Padméhez...
Ha korábban választják el, ez mind nem történik így...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261392 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta:

olorin.papa írta:

cortez71 írta: Öööö, a Clone Warst láttad? :D


Láttam!
De azt is láttam, hogy nagyon jó filmek hogyan sülyedtek rajzfilmsorozatok szintjére... :roll: :down:

Remélem ez a Clone Wars-al nem történik meg... :look:

Egy jó film sülyedéstörténete:

Jó film :arrow: film folytatás :arrow: még több rész :arrow: tvfilm sorozat :arrow: tv rajzfimsorozat :twisted:

Nem történik meg, mivel a 25. résszel vége lett az egésznek...


Hát igen, talán nem lessz belőle "dragonballzen" végtelenített sorozat, mert lezárásként ott van az ep IV. :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261345 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Star Wars
Ízisz: Valahol a szíve mélyén tudja, hogy nem helyes. De már annyi mindent elvesztett, és olyan kevés dolog volt amit az "övének tudhatott" (és ami volt azt is hamar elvesztette), hogy nem akarta még Padmét is elveszíteni. Betegesen fél a haláltól. Mármint a szerettei halálától.
Meg Palpi is olyan ügyesen szövögeti a szálait, hogy Anakin helyébe szvsz mindenki így tett volna. Jól összezavarta először, aztán meg jók felygorsította az eseményeket, hogy ne legyen ideje gondolkodni.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261314 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

cortez71 írta: Öööö, a Clone Warst láttad? :D


Láttam!
De azt is láttam, hogy nagyon jó filmek hogyan sülyedtek rajzfilmsorozatok szintjére... :roll: :down:

Remélem ez a Clone Wars-al nem történik meg... :look:

Egy jó film sülyedéstörténete:

Jó film :arrow: film folytatás :arrow: még több rész :arrow: tvfilm sorozat :arrow: tv rajzfimsorozat :twisted:

Nem történik meg, mivel a 25. résszel vége lett az egésznek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261293 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Öööö, a Clone Warst láttad? :D


Láttam!
De azt is láttam, hogy nagyon jó filmek hogyan sülyedtek rajzfilmsorozatok szintjére... :roll: :down:

Remélem ez a Clone Wars-al nem történik meg... :look:

Egy jó film sülyedéstörténete:

Jó film :arrow: film folytatás :arrow: még több rész :arrow: tvfilm sorozat :arrow: tv rajzfimsorozat :twisted:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261235 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ízisz írta: Nem gondol rá egy percig sem, hogy átvágás az egész?


Sosem voltál még szerelmes? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261233 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem gondol rá egy percig sem, hogy átvágás az egész?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261231 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Ízisz írta: Nem értek viszont egy dolgot: amikor meghal Windu, Anakin azt mondja: mit tettem.... majd hirtelen átáll a másik oldalra. Miért nem öli meg rögtön Palpatine-t?? :?



Azért amiért megmentette :D Hogy segítsen neki Padmet életben hagyni. ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261216 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Star Wars
Hello!

Én ma láttam először A sith-ek bosszúját, és nem is tudok mit írni: :D és :cry:

Nem értek viszont egy dolgot: amikor meghal Windu, Anakin azt mondja: mit tettem.... majd hirtelen átáll a másik oldalra. Miért nem öli meg rögtön Palpatine-t?? :?
[size=9:3bkp73au]
Anakin miért nem maradt jó... :x [/size]

[size=9:3bkp73au]D. V. mikor tudja meg az igazságot a gyerekeiről? [/size]

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261160 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars

Ringbearer írta: Alyr: és amikor bemennek hozzá a mesterek? Windu? (nem nagyon emlékszem azér kérdezem)

szerintem aranyos:
Kicsoda Yoda?
-???
-Ő igazából Gollam csak megszerezte a gyűrűt!

hmm... ez ma már a második d

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261156 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát, Windu lehet jobb kardforgató, mint Yoda, de az Erő legnagyobb Mestere akkor is a kis zöld öreg.
Hisz tudjuk: "A harc senkit sem tesz naggyá.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261148 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Yoda is jól vívott, de ő inkább az Erőt használta, minstem a kardot. Windu sztem jó vívó volt, és legyőzte volna az Uralkodót, akár taktikázik Sidious, akár nem. Hiszen a villámait elháríthatja a kardjával, Palpi meg nincs annyira jó vívó, mint Windu. Windu a Vapaadot saját maga fejlesztette ki, ő volt az egyetlen mestere. :) SZóval, sztem azért tudott valamit. :) Egyébként a könyvben jól le van írva, hogy a Jedik, amikor harci stílust váltanak, akkor általában próbálják azzal a stílussal ellensúlyozni a gynegeségüket, pl. Yoda az alacsonyságát. :)

Más: www.starwars.com/community/fun/c ... 50614.html
"Happy Birthday Ani, From Mom and the Midi-chlorians!" :mrgreen: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261144 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

olorin.papa írta: Már bocsánat, de szerintem nem kevés taktika is volt abban, ahogy Palpi harcolt Winduval. Elvégre az ő elsődleges célja nem Windu megölése volt, hanem Anakin átállítása a sötét oldalra. Ezt is tartsuk ez esetben szemelőtt...
Vagyis sosem tudjuk meg, hogy ténylegesen ki ölt volna meg kit... :roll: 8)


De Palpi azt nem tudhatta előre, hogy Anakin Windu után megy majd, megmenteni őt (max sejthette, bár ez is elég volt) ráadásul Windu meg is tiltotta neki!
És Yoda is nagy vívó volt, nekem legalábbis Obi Wan szavaiból ez következik: "Ha a kardodat is úgy forgatnád, mint ahogy a nyelvedet, akkor akár olyan nagy harcos is lehetnél, mint Yoda" (ep. II. Nem pontos idézet, de vmi ilyen volt benne, ha jól emlékszem :? ).

Nagy vívó volt, csak ritkán kardozott... Na de kettejük közül akkor is Windu a vívás nagymestere...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261143 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta: Már bocsánat, de szerintem nem kevés taktika is volt abban, ahogy Palpi harcolt Winduval. Elvégre az ő elsődleges célja nem Windu megölése volt, hanem Anakin átállítása a sötét oldalra. Ezt is tartsuk ez esetben szemelőtt...
Vagyis sosem tudjuk meg, hogy ténylegesen ki ölt volna meg kit... :roll: 8)


De Palpi azt nem tudhatta előre, hogy Anakin Windu után megy majd, megmenteni őt (max sejthette, bár ez is elég volt) ráadásul Windu meg is tiltotta neki!
És Yoda is nagy vívó volt, nekem legalábbis Obi Wan szavaiból ez következik: "Ha a kardodat is úgy forgatnád, mint ahogy a nyelvedet, akkor akár olyan nagy harcos is lehetnél, mint Yoda" (ep. II. Nem pontos idézet, de vmi ilyen volt benne, ha jól emlékszem :? ).

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261125 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta: Már bocsánat, de szerintem nem kevés taktika is volt abban, ahogy Palpi harcolt Winduval. Elvégre az ő elsődleges célja nem Windu megölése volt, hanem Anakin átállítása a sötét oldalra. Ezt is tartsuk ez esetben szemelőtt...
Vagyis sosem tudjuk meg, hogy ténylegesen ki ölt volna meg kit... :roll: 8)

Öööö, a Clone Warst láttad? :D
Mert ott egész seregeket gyilkolt le Windu... Ja, amúgy EU szerint Windu a legjobb vívó a Jedik között, csak megnyugtatlak. A Shatterpointban is kiemelik ezt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261115 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars
Már bocsánat, de szerintem nem kevés taktika is volt abban, ahogy Palpi harcolt Winduval. Elvégre az ő elsődleges célja nem Windu megölése volt, hanem Anakin átállítása a sötét oldalra. Ezt is tartsuk ez esetben szemelőtt...
Vagyis sosem tudjuk meg, hogy ténylegesen ki ölt volna meg kit... :roll: 8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261106 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta: Mivel Yoda /aki a legjobb vívó volt, és a legnagyobb élő jedi mester/ sem bírt el Palpatinnal, akkor Windu, aki "csak" jó vívó volt semmiképpen nem győzhette le őt.
Szvsz Anakin végett tettetett gyengeséget a Főkancellár, hogy szánalmat, és döhöt szítson benne, ami meg is történt... mint láttuk... :wink:

Én úgy tudom, hogy Yoda nem tartozott a nagy vívók közé, hanem ő inkább az Erővel durvult...
A vívás nagymestere Windu volt, és valszeg akkor ilyen téren ő volt az erősebb /és tényleg legyőzte Palpit vívásban/
És amúgy a vívási stílusokon is látszik, mivel Yoda - ha jól emlékszem, 6-os formában, a "diplomatikus" formában vív, míg Windu az erőszakos 7-es formában, azon belül is a Vapaadban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261101 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Azt ugyan nem tudom, hogy ki volt a legnagyobb vívó, de az tény, hogy Windu nagy harcos vot.

olorin.papa írta: Mivel Yoda /aki a legjobb vívó volt, és a legnagyobb élő jedi mester/ sem bírt el Palpatinnal, akkor Windu, aki "csak" jó vívó volt semmiképpen nem győzhette le őt.


De hát vívásban legyőzte Palpit, szóval jobb volt nála. :? Mármint a vívás terén. És ha nincs ott Anakin, akkor szvsz Palpinak befellegzett volna, de ez már más tészta ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261100 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars
Mivel Yoda /aki a legjobb vívó volt, és a legnagyobb élő jedi mester/ sem bírt el Palpatinnal, akkor Windu, aki "csak" jó vívó volt semmiképpen nem győzhette le őt.
Szvsz Anakin végett tettetett gyengeséget a Főkancellár, hogy szánalmat, és döhöt szítson benne, ami meg is történt... mint láttuk... :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261099 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

Ecthelion írta: Szeintem se egy nagy vívó. Tény, hogy azt a két vagy három jedit egy-két csapással elintézte, viszont Windu ellen nem sok esélye volt.


Szerinten Vindu mestert is játszva legyőzte volna, de neki még volt némi szerepe Anakin átállításában...


Szerintem nem. Windu tudtommal a legjobb vívó, és az Uralkodó Yoda ellen is inkább villámlik, vagy repülő csészealjakat dobál semhogy vívjon.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261098 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Mindenesetre 1 biztos: Palpatine iszonyú gyors. S ezt ki is használja, hogy vívótudása hiányosságait ellensúlyozza vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261097 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Szeintem se egy nagy vívó. Tény, hogy azt a két vagy három jedit egy-két csapással elintézte, viszont Windu ellen nem sok esélye volt.


Szerinten Vindu mestert is játszva legyőzte volna, de neki még volt némi szerepe Anakin átállításában...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261095 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Star Wars
A későbbiekben meg Vader vív helyette. Kényelmes megoldás. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #261093 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Azért azt a 3 Jedit kardvívás nélkül, a meglepetés erejével intézte el (biztos nem túl gyakran láttak a Jedik pörögve repülő öregurat és azért bambultak tétlenül olyan sokáig...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.706 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére