Star Wars

Több
19 éve 3 hónapja #264305 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
Nos. A Millenium Falcon tényleg benne van...
Az EU Expanded Universe-t jelent, tehát végülis nem hivatalos forrás.
Minden EU, ami nem a 6 filmben van.
Ja, és Artu DROID, nem pedig robot :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264303 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta: Én észre vettem valamit:
Anakin "jóbarátkent" kezeli r2-d2-t de a VI,V,VI részekben megnem is ismeri fell ez számomra ellégé érdekes.


Azért volt egy-két hasonló kis robot, mégha addigra már kissé elavult is volt. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264297 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Én észre vettem valamit:
Anakin "jóbarátkent" kezeli r2-d2-t de a VI,V,VI részekben megnem is ismeri fell ez számomra ellégé érdekes.

Amúgy csak én láttam a harmadik rászben a Millenium Falkont vagy más is észrevette a Corusanért vívott harc után.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264291 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Star Wars
Egyébként szerintem az e3 könyve fantasztikusan meg lett írva.
Ja... és mit jelent az hogy EU? :oops:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264235 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Ja, oké. Tehát Owen nem Shmi fia.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264233 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Most akkor hogyan? Mert ezen már én is gondolkoztam...

Watto eladta Shmit Cliegg Larsnak, akinek volt egy fia, a fiának meg egy barátnője, Beru. Cliegg beleszeretett Shmibe, felszabadította és feleségül vette. Tehát Owen a mostohafia, és Anakin meg Owen pedig mostohatestvérek.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264231 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Most akkor hogyan? Mert ezen már én is gondolkoztam...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264226 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Riliel írta: Nem kellett sokat hallania róla. A találkozásuk a 2. részben elég megrázó lehetett.
Tényleg, Owen a fia, vagy a mostohafia volt Shminek? Mert ha a fia, akkor kicsit megkavarták az életkorát.

A mostohafia. Owen Cliegg Laarsnak a fia, aki feleségül vette Shmit. Anakin és Owen mostohatestvérek.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264190 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars
Biztos vagyok benne, hogy nem Shmi fia, hisz Anakin 10 évesen(ha jól tudom) ment el tőle és a II. ep-ban egyértelműen nincs ekkora különbség Ani és Owen között.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264169 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Owen Luke-ot az utódjának akarja, az akarja, hogy ő vigye majd tovább a farmot, amikor ő és Beru már nem bírják. Beru meg is mondja neki, hogy Luke nem való a farmra, "az apja vére folyik benne". Owen épp ettől félti, gondolom hallott egyet s mást Anakinról.


Nem kellett sokat hallania róla. A találkozásuk a 2. részben elég megrázó lehetett.
Tényleg, Owen a fia, vagy a mostohafia volt Shminek? Mert ha a fia, akkor kicsit megkavarták az életkorát.

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264087 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Kis-titok írta: Akönyvben is megemlítik... (az ep3-ban!)

Na jó, de a könyv már félig EU-nak számít. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264077 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Star Wars
Akönyvben is megemlítik... (az ep3-ban!)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264026 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

Laurelen írta:

Alyr Arkhon írta:

cortez71 írta:

Alyr Arkhon írta: Hát igen, a naboo-iak külseje eléggé meseszerű.

Hát igen... mondjuk Palpatine a.k.a Darth Sidious mint egy boszi :D :lol:
De télleg hasonlít rá... :D


Konkrétan nem teljesen rá gondoltam.
egyáltalán ő naboo-i?

igen, ő képviselte a naboo-t a szenátusban, mielőtt megválasztották volna kancellárrá.


Azt tudom. De származása alapján is naboo-i?

Igen, naboo-i :)
Naboo-i születésű...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264016 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Laurelen írta:

Alyr Arkhon írta:

cortez71 írta:

Alyr Arkhon írta: Hát igen, a naboo-iak külseje eléggé meseszerű.

Hát igen... mondjuk Palpatine a.k.a Darth Sidious mint egy boszi :D :lol:
De télleg hasonlít rá... :D


Konkrétan nem teljesen rá gondoltam.
egyáltalán ő naboo-i?

igen, ő képviselte a naboo-t a szenátusban, mielőtt megválasztották volna kancellárrá.


Azt tudom. De származása alapján is naboo-i?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264005 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

cortez71 írta:

Alyr Arkhon írta: Hát igen, a naboo-iak külseje eléggé meseszerű.

Hát igen... mondjuk Palpatine a.k.a Darth Sidious mint egy boszi :D :lol:
De télleg hasonlít rá... :D


Konkrétan nem teljesen rá gondoltam.
egyáltalán ő naboo-i?

igen, ő képviselte a naboo-t a szenátusban, mielőtt megválasztották volna kancellárrá.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264002 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta:

Alyr Arkhon írta: Hát igen, a naboo-iak külseje eléggé meseszerű.

Hát igen... mondjuk Palpatine a.k.a Darth Sidious mint egy boszi :D :lol:
De télleg hasonlít rá... :D


Konkrétan nem teljesen rá gondoltam.
egyáltalán ő naboo-i?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264000 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Hát igen, a naboo-iak külseje eléggé meseszerű.

Hát igen... mondjuk Palpatine a.k.a Darth Sidious mint egy boszi :D :lol:
De télleg hasonlít rá... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263999 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát igen, a naboo-iak külseje eléggé meseszerű.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263982 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Ranamarth (Endóriel) írta: fehér hajú,kicsit kopasz a feje tetején és fehér a szakálla...kicsit mikulás feeling... :wink:

Tehát ő:
www.swduelist.com/cards/sr/22.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263981 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
fehér hajú,kicsit kopasz a feje tetején és fehér a szakálla...kicsit mikulás feeling... :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263942 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Ki az a Sio Bibble?

Ő a nabooi kormányzó. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263937 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Ki az a Sio Bibble?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263931 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Egy kis érdekesség arról, milyen "sokszínű" is a magyar szinkronja a SW-nak:

www.starwars.hu/enciklopedia/ter ... _alcim.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263889 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: A lézer is fény, de ha egyszer nincs az alkotóelemek közt a lézer, meg angolul is lightsaber, akkor nevezzük már nevén, ne a gagyi magyar szinkronból induljunk ki...

Egyetértek. :)
Ardenis: Véletlenül nem arra a két angol emberkére gondolsz, akik neoncsővel próbáltak meg kardozni, és végül felrobbant? :? Arra már nem emlékszek, mi lett velük, asszem nem haltak meg, csak kórházba kerültek...

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263844 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
A lézer is fény, de ha egyszer nincs az alkotóelemek közt a lézer, meg angolul is lightsaber, akkor nevezzük már nevén, ne a gagyi magyar szinkronból induljunk ki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263813 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ardenis írta: Hajaj. ha már a léz...kardoknál tartunk, nekem tök mindegy, hogy fénykard, vagy lézerkard.Olvastam valami ilyet, hogy egy fiatal házaspár megcsinálta a lézerkardot, de amint kipróbálták(m. mint összeérintették)felrobbant... :? :? :? Lehet, hogy bele is haltak, ne tudom, mert amikor olvastam még nem volt pontos adat. De az is lehet, hogy kamu az egész. Ja, ha megcsinálják, akkor csak lézerkard lehetne, nem??? 8O


A lézer is fény.

Sztem kamu hír.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 3 hónapja #263805 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Star Wars
Hajaj. ha már a léz...kardoknál tartunk, nekem tök mindegy, hogy fénykard, vagy lézerkard.Olvastam valami ilyet, hogy egy fiatal házaspár megcsinálta a lézerkardot, de amint kipróbálták(m. mint összeérintették)felrobbant... :? :? :? Lehet, hogy bele is haltak, ne tudom, mert amikor olvastam még nem volt pontos adat. De az is lehet, hogy kamu az egész. Ja, ha megcsinálják, akkor csak lézerkard lehetne, nem??? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263740 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Star Wars
Bocsi a lézerkarddal csak Ecthet húztam :oops: :oops: Cerebrum, a sportokról hasonlóképpen vélekedem :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263677 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta:

Ethuil írta:

Ecthelion írta: Az adegan kristálytól, amit beleraknak. És khm. fénykard :D (erre a lézerkardra valamiért nagyon allergiás vagyok :D )

OFF: LÉZERKARD!!! Boccs öcsike csak kötekedős a kedvem!


Hogyan fordítod a lightsabert lézerkardra? :P Mellesleg én vok az idősebb, szóval bátyus vagy valami :D
Bocsi ha off :)


Lézerfénykard.A lézer fényének a kardja.Vita lezárva.PONT. :D
Fogadjuk el mindkét elnevezést és akkor nem lesz miről vitázni ;)
Elvégre tökmindegy szerintem.Mindkettő azt jelenti.Legalábbis engem nem izgat,h kutya vagy eb.

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #263672 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta: Nem csak addig megy a távirányító, hanem addig van fókuszálva, utána szétcsúszik.

Ahaa. :D Na, hát ez egy fénykardnál nem lenne szerencsés... :lol:


Végülis, közelre fókuszálni lehet, de akkor csak a hegyénél vágna, valamint zseblámpaként is funkcionálna... :D

Nem baj az! :D
Aha, a podracer valami antigravitációs bizgentyűvel működik, vsz. :) Egyik volt oszttársam ventillátorokkal oldotta volna meg a dolgot... :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.724 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére