Star Wars

Több
19 éve 3 hónapja #265175 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Star Wars

Felagund írta:

Cerebrum írta:

Illuin írta: Én nem, de ez pozitív vonás (újabb a kinézetén kívül :D ). Legalább intellektuálisan is kiemelkedik a nem túlképzett színésztársadalomból.


Nos, e tekintetben ő kivétel, mert tudtommal a Harvard-on végzett és az angolon kívól még legalább két nyelven beszél (asszem köztük németül is)...


És valószínűleg héberül is ;)

Japánul is tud vagy csak tanulja, valami ilyesmit hallottam.
[size=9:1qju40kg]Felagund: de egy kis dög tudsz lenni[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264855 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Illuin írta: Én nem, de ez pozitív vonás (újabb a kinézetén kívül :D ). Legalább intellektuálisan is kiemelkedik a nem túlképzett színésztársadalomból.


Nos, e tekintetben ő kivétel, mert tudtommal a Harvard-on végzett és az angolon kívól még legalább két nyelven beszél (asszem köztük németül is)...


És valószínűleg héberül is ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264623 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Gilgolwen Nimrandir írta:

TharThalion írta: Tudtátok hogy Darth Vader szabad idejében mérnöknek tanul?


Szabadidejében? :mrgreen: :mrgreen:


Ja, két bolygó felrobbantása között... :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264616 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta: Tudtátok hogy Darth Vader szabad idejében mérnöknek tanul?


Szabadidejében? :mrgreen: :mrgreen:

bocsánat :oops: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264606 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Tudtátok hogy Darth Vader szabad idejében mérnöknek tanul?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264571 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars
Natalie kopaszságához:

Natalie gyanús volt kopaszon
2005-07-08

Igazoltatták a rendőrök a Star Wars: III. Epizód után a V For Vendetta című film női
főszerepét játszó Natalie Portmant, aki a november 4-én mozikba kerülő film kedvéért
hónapokkal ezelőtt kopaszra nyíratta a haját.
Az IMDB beszámolója szerint épp ezzel vált gyanússá a New York-i rendőrök számára,
ami miatt megállították Natalie autóját, és nem engedték be a város alagútjába.
´´Soha nem történt még velem ilyen.´´ -- nyilatkozta a Golden Globe-díjas színésznő a
Newsweeknek. ´´Feltételezhetően egyedi esetről van szó. Ráadásul a forgalmim lejárt,
mert egy ideig nem voltam a városban, és csak aznap érkeztem vissza. Izraelben és
Berlinben jártam a forgatás miatt. A rendőr nem akart beengedni az alagútba. Azt
mondta, menjek inkább a hídon. Nem értettem ezt a logikát: ha gyanúsított vagy, ne
az alagútban menj, hanem a hídon?´´

Natalie új filmjének honlapja:
vforvendetta.warnerbros.com/

Plokoom

(a starwars.hu hírleveléből)

Hiába, skinhead-ek mindenhol gyanúsak... :D

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264564 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Star Wars

Virágszál írta: Még mindig kopasz?


Hmmm.. egy új szerep kedvéért levágatta azt a hosszú haját......... Nem volt semmi tőle......
De azt nyilatkozta hogy így nyáron tök jó a tar fej , mert legalább nem sül le az ember feje........

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264481 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Illuin írta: Én nem, de ez pozitív vonás (újabb a kinézetén kívül :D ). Legalább intellektuálisan is kiemelkedik a nem túlképzett színésztársadalomból.


Nos, e tekintetben ő kivétel, mert tudtommal a Harvard-on végzett és az angolon kívól még legalább két nyelven beszél (asszem köztük németül is)...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264480 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Star Wars
Még mindig kopasz?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264474 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars
Én nem, de ez pozitív vonás (újabb a kinézetén kívül :D ). Legalább intellektuálisan is kiemelkedik a nem túlképzett színésztársadalomból.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264472 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Tudtátok hogy Natali Portman csak az iskola szünetekben forgatott mert ügyvédnek tanul. Tudtátok?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264434 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
Azé mondom :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264431 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: De most nem is arról beszélünk...
Hanem hogy a filmben a FALCON van, és nem csak egy sima teherhajó...
De bazzz nekem senki sem hisz, keménykedek már akkor én is, linkelek :D


Elhisszük, csak nehogy bánatos legyél! :lol: :mrgreen:

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264429 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264428 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
De most nem is arról beszélünk...
Hanem hogy a filmben a FALCON van, és nem csak egy sima teherhajó...
De bazzz nekem senki sem hisz, keménykedek már akkor én is, linkelek :D
www.starwars.com/episode-iii/bts/product...f20050526/index.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264420 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Illuin írta: Végülis mindegy, hogy Falcon az vagy sem, az biztos, hogy egy YT-1300as. Ebből pedig érthető, hogy miért nézik állandóan ócskavasnak a Falcont (kb. olyan, mintha egy 20-30 éves Opel leverné a mai BMW-ket, Merciket és egyébk csúcsgépeket 8) :D ).


Én is megnéztem az említett oldalt, és szvsz a típusa tényleg YT-1300, de a filmben csak Han hajóját hívták Falconnak, és nem az összes YT-1300 at.
Mint tudjuk, kissé fel lett turbózva... :roll: :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264415 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta: Az a fő hogy van benne a régi részekre való utalás.
Valamint a Blikk külön Star Wars-ről szóló kiadásában írtak ojat hogy benne van George Lucas fia valamint ő is szerepel az episode-ban .

Igen. Lucas fia az a padawan, akiket lelőnek a klónok, amikor Bail Organa be akar lépni a Jedi Templomba...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264407 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Az a fő hogy van benne a régi részekre való utalás.
Valamint a Blikk külön Star Wars-ről szóló kiadásában írtak ojat hogy benne van George Lucas fia valamint ő is szerepel az episode-ban .

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264394 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

cortez71 írta: Hát nemtom milyen típusra gondolsz, a kép alatt nem YT-1300 van írva, hanem az, h the Falcon. És sztem ők tényleg a Millenium Falconra gondolnak, de hát ti tudjátok...

Akkor katt ide: www.starwars.com/databank/starsh ... index.html
és nézd meg a jobb oldali adatoknál a <i>Type</i>-ot. ;) :)

Okéoké, tudom mi a típusa, nem kéne lámának nézni. De az Easter Eggseknél az van, h a filmben az ott a Millenium Falcon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264392 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars
Végülis mindegy, hogy Falcon az vagy sem, az biztos, hogy egy YT-1300as. Ebből pedig érthető, hogy miért nézik állandóan ócskavasnak a Falcont (kb. olyan, mintha egy 20-30 éves Opel leverné a mai BMW-ket, Merciket és egyébk csúcsgépeket 8) :D ).

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264386 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Hát nemtom milyen típusra gondolsz, a kép alatt nem YT-1300 van írva, hanem az, h the Falcon. És sztem ők tényleg a Millenium Falconra gondolnak, de hát ti tudjátok...

Akkor katt ide: www.starwars.com/databank/starsh ... index.html
és nézd meg a jobb oldali adatoknál a <i>Type</i>-ot. ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264379 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
"t's tiny, but visible enough to send a warm fuzzy through the hearts of original trilogy fans. In the establishing shot of the expansive Senate docking bays, there's a tiny Millennium Falcon easing into frame." by sw.com
Hát nemtom milyen típusra gondolsz, a kép alatt nem YT-1300 van írva, hanem az, h the Falcon. És sztem ők tényleg a Millenium Falconra gondolnak, de hát ti tudjátok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264372 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta:

Illuin írta: Az biztos, hogy egy YT-1300as ott van, de az szvsz lehet más is, nem csak a Falcon...

Megnyugodhatsz, az a Falcon, fenn van az sw.comon ;)

A típusa igen. :) De gyártottak más YT-1300-as teherszállítóhajót a galaxisban, nem csak a Falcont. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264368 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Illuin írta: Az biztos, hogy egy YT-1300as ott van, de az szvsz lehet más is, nem csak a Falcon...

Megnyugodhatsz, az a Falcon, fenn van az sw.comon ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264360 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Illuin írta: Erről én is beszélgettem már bátyámmal és arra jutottunk, hogy talán közvetlenül az ikrek születése előtt vehette fel az új nevét, hiszen akkor már tudta, hogy el kell rejtőznie.

Igen, sztem is valami hasonló. Meg nagy valószínűséggel Lucas nem dolgozta ki ilyen részletességgel a prequeleket, később meg nem találta fontosnak. (?)
Amúgy még régen, a III. rész forgatása közben felmerült egy pletyka, hogy Anakin a film eleji űrcsatában egyszer Bennek szólítja Obi-Want, mire ő így reagál: "Tudod, hogy utálom, ha így hívsz." - végül kamu hírnek tűnt a dolog. :) [size=9:x7hlogfh](OFF: de me akkor is megmarad a jó, öreg Bennek :D )[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264358 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars

Ilúvatar Gyermeke írta: Nem tudom, volt-e már róla szó, de már régóta töprengek ezen: az Ep IV-ben amikor Luke és Obi-wan találkoznak, Kenobi azt mondja, hogy az Obi-wan nevet már régóta nem használja, már Luke születése előtt megváltoztatta. "I haven't gone by the name Obi-Wan since oh, before you were born." Azóta Ben Kenobi néven ismeretes. De akkor az Ep III-ban erről miért nem esik szó? :roll:

Erről én is beszélgettem már bátyámmal és arra jutottunk, hogy talán közvetlenül az ikrek születése előtt vehette fel az új nevét, hiszen akkor már tudta, hogy el kell rejtőznie.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264357 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem tudom, volt-e már róla szó, de már régóta töprengek ezen: az Ep IV-ben amikor Luke és Obi-wan találkoznak, Kenobi azt mondja, hogy az Obi-wan nevet már régóta nem használja, már Luke születése előtt megváltoztatta. "I haven't gone by the name Obi-Wan since oh, before you were born." Azóta Ben Kenobi néven ismeretes. De akkor az Ep III-ban erről miért nem esik szó? :roll:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264328 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars
De pont ezt írtam: a Falcon típusa YT-1300-as teherhajó, tehát nem csak egy ilyen létezik, mármint ha a külsőt nézzük.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264320 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Meg aztán a Falcon valami régi teherszállító hajó, szóval akkoriban több tucat is lehett belőle, nem?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hónapja #264307 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars
Az biztos, hogy egy YT-1300as ott van, de az szvsz lehet más is, nem csak a Falcon...

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.713 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére