Star Wars

Több
18 éve 11 hónapja #276889 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Star Wars
A cartoon-network féle Clone Warst láttam (6 részt), sajnos nagyon gyenge lett. Végig robbanások füstcsíkok, zúgás, és Anakin morcosan néz. Kb ennyivel kimerül. De a figurák aranyosak belőle, főleg Yoda...
Remélem az "új" igényesebb lesz...

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276780 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Star Wars
Egy érdekes vélemény Terry Gilliam-től:

"Ami tökéletesen mesterséges, az számomra rideg. Forgatás közben muszáj bepiszkolnunk magunkat - attól lesz valóságos a munkánk. Mivel ma bármit meg lehet csinálni számítógéppel, nagyon fontos, hogy a rendező a földön tartsa a filmet, ne engedje teljesen elszállni. Az animációs szakemberek mindent számítógéppel akarnak megrajzolni, de valakinek vissza kell tartani őket. Persze ha valami tökéletesen számítógépes animáció, mint például a Toy Story - az rendben van. A Toy Story szerintem minden idők egyik legjobb filmje. De a játékfilmeseknek meg kell találniuk a határt. Peter Jackson szerintem megtalálta, Robert Rodriguez a Sin City-ben szintén. George Lucas nem. Ő valószínűleg kényelmetlenül érzi magát a valós világban, ezért menekül az animált világba. Ott nem találkozik igazi emberekkel. Ott csak az általa mozgatott figurákkal találkozik, és azokat sem mozgatja valami jól. Még a rajzfilm-figuráknak is gazdagabb a személyisége, mint az ő hőseinek."

Mielőtt fölmerülne ki ez a csóka aki okosnak hiszi magát, néhány filmje:
Félelem és reszketés Las Vegasban (1998)
12 majom (1995)
A halászkirály legendája (1991)
Münchausen báró kalandjai (1989)
Brazil (1985)
Monty Python: Az élet értelme (1983)
Monty Python Live at the Hollywood Bowl (1982)
Brian élete (1979)
Jabberwocky (1977)
Gyalog-galopp (1975)
Időbanditák

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276343 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Star Wars
Jaj szegény Yoda :wink: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276339 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Prisca írta: Hali!
Némi kimaradt jelenet , és egy kis humor: az ILM megtáncoltatta Yoda mestert, aki a Jedi Templom bejáratánál klónharcosok gyűrűjében a Don´t Say Nuthin-ra rázza, :lol: Yoda kirrááálly , amit ma figyelmetekbe ajánlok!

Valamint:
Ünnepélyesen felavatták a Lucasfilm Animation szingapúri stúdióját. Többek közt itt készül majd a közeljövő két Star Wars-tévésorozatának
digitális animációja, elsőként is a Clone Wars animációs sorozat epizódjai. George Lucas a megnyitó alkalmából elmondta, hogy a II. és III. Epizód között játszódó Clone Wars -- mely nem azonos a Cartoon Network-féle rajzfilmsorozattal -- már javában készül, és reményeik szerint 2007-ben képernyőre kerül. Néhány képecske:
1
2
3

A video nagyon állat :D 8) :D :lol: 8) :up:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276286 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Hali!
Némi kimaradt jelenet , és egy kis humor: az ILM megtáncoltatta Yoda mestert, aki a Jedi Templom bejáratánál klónharcosok gyűrűjében a Don´t Say Nuthin-ra rázza, :lol: Yoda kirrááálly , amit ma figyelmetekbe ajánlok!

Valamint:
Ünnepélyesen felavatták a Lucasfilm Animation szingapúri stúdióját. Többek közt itt készül majd a közeljövő két Star Wars-tévésorozatának
digitális animációja, elsőként is a Clone Wars animációs sorozat epizódjai. George Lucas a megnyitó alkalmából elmondta, hogy a II. és III. Epizód között játszódó Clone Wars -- mely nem azonos a Cartoon Network-féle rajzfilmsorozattal -- már javában készül, és reményeik szerint 2007-ben képernyőre kerül. Néhány képecske:
1
2
3

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276042 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ardathon írta: Én már láttam hogy megrendelhető itthon magyarországon is, poton 19 000Ft.


És még csodálkoznak rajta, hogy a legtöbben más úton-módon szerzik be a játékokat... :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276038 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Ardathon írta: Én már láttam hogy megrendelhető itthon magyarországon is, poton 19 000Ft.

Megrendelhető, de még nem kapható ;) Később fog megjönni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276031 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Én már láttam hogy megrendelhető itthon magyarországon is, poton 19 000Ft.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275962 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Ardathon írta: Végre kiadták !!!! Battlefront II a boltokba és egyéb letöltő helyeken :D :D 8) :cheers: :itscool:


És mennyiért vesztegetik?

Nálunk még boltokban nem jelent meg... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275932 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ardathon írta: Végre kiadták !!!! Battlefront II a boltokba és egyéb letöltő helyeken :D :D 8) :cheers: :itscool:


És mennyiért vesztegetik?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275913 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Végre kiadták !!!! Battlefront II a boltokba és egyéb letöltő helyeken :D :D 8) :cheers: :itscool:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275508 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars
A Zahn könyvek a legjobbak közé tartoznak. Részemről ajánlani tudom az olvasását, ha valakit érdekel a EU. Nekem megvan mind az öt könyv (egy trilógia + egy két részes sorozat, de van olyan hosszú, mint a három előző könyv). Nemsokára megjelenik a következő is a Minerva Kiadótól.
Másik remek sorozat: X-szárnyúak.
Persze az szubjektív, kinek mi tetszik. De ezeket általában szokták szeretni.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275242 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Legalább talált volna ki valami nevet neki az író, pl. bantatej, vagy mittomén... :P

Banthatej még létezik is asszem, legalábbis abban a messzi-messzi galaxisban. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275215 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

Cerebrum írta: Hogy eltérő a hangulata? Hát igen... már a második fejezetnél tapasztalom. :) Hmmm... szóval Luke forró csokit iszik... Rendben. :P


Tudtommal sehol sem szerepel, hogy a Jedik csak kenyéren és vizen élhetnek. :) )


Jó, de akkor is. :) Ez olyan... földi. Valahogy nem passzol ide, meg az se nagyon, hogy Leia tejet iszik lefekvés előtt... Legalább talált volna ki valami nevet neki az író, pl. bantatej, vagy mittomén... :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #275214 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát az nem, de azért a tatuini kéklötty, meg a Yoda által is favorizált ételrudacskák után ez kifejezetten unikumnak számít... de sebaj, sikerült rákenni Landora ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275213 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Hogy eltérő a hangulata? Hát igen... már a második fejezetnél tapasztalom. :) Hmmm... szóval Luke forró csokit iszik... Rendben. :P


Tudtommal sehol sem szerepel, hogy a Jedik csak kenyéren és vizen élhetnek. :) )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275211 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Hogy eltérő a hangulata? Hát igen... már a második fejezetnél tapasztalom. :) Hmmm... szóval Luke forró csokit iszik... Rendben. :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275159 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Szerintem mindenképpen megéri elolvasni, én is középsuli alatt olvastam, nagyon tetszett, és bár tényleg kicsit eltér a hangulat, de kerek, jól megírt és... de mindenki döntse el maga :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275154 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars
Igen, gimnáziumban olvastam először, és azóta egyszer újra, még tavaly. Fordulatos cselekmény, jópár új és érdekes karakter és ötletes motívum remekül kibontva, valamint nyomokban előforduló visszautalások az eredeti trilógia pár részletéhez, melyek új megvilágításba helyezik azokat. :itscool: Szerintem megéri végigolvasni, még akkor is ha néhol úgy tűnik, hogy a már megismert szereplők mintha inkább csak a tőlük várható módon szerepelnének egy rájuk osztott történetben, ahelyett, hogy továbbélnének benne. :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275153 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Nekem nagyon tetszettek, de eléggé megosztja a SW tábort. Nem egészen a hagyományos SW hangulatot nyújtja, s mivel régebben keletkezett, mint az előzmény-trilógia, most már helyenként ellent is mond neki, de ennek ellenére szerintem egy igen érdekes cselekményszállal rendelkező EU.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #275152 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
A Zahn-féle sorozatot olvasta valaki? Milyenek? Mert most megvettem az első részét...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274974 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

3.Aragorn írta: Mindenesetre ha lesz, még ha nem is lesz túl jó, nyílván nézni fogjuk, mert SW...

Feltéve, ha eljut hozzánk. Amit igencsak kétlek. :P Nem baj, majd netről. :D Mondjuk attól függ, szvsz én csak belenézek majd, nem várok túl sokat tőle. :roll:


Na igen... ha eljut hozzánk.
Én vszínű belenézek majd, már csak kíváncsiságból is, de én se várok túl sokat.

250 :cheers: :dance: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274972 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: Mindenesetre ha lesz, még ha nem is lesz túl jó, nyílván nézni fogjuk, mert SW...

Feltéve, ha eljut hozzánk. Amit igencsak kétlek. :P Nem baj, majd netről. :D Mondjuk attól függ, szvsz én csak belenézek majd, nem várok túl sokat tőle. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274971 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

3.Aragorn írta: Szvsz csak még egy bőrt akarnak lehúzni a trilógiákról, meg a Star Wars hírnevéről... Nem hinném, hogy olyan maradandó alkotások születnének, mint az 1-6. rész.

Hát ja, még egy bőr. Mindennel ez van. :? Az, hogy maradandó lesz-e, vagy sem, nem tudom megítélni. Szerintem, mivel ez is SW, biztos valamennyire megmarad. Esetleg a rajongótábor imár három képzeletbeli (?) csoportra oszlik: akik szeretik a Prequeleket is, akik csak a Trilógiát, meg akik a sorozatot is. Ja, meg vannak az EU-sok. Na nem tudom. :) :P



Mindenesetre ha lesz, még ha nem is lesz túl jó, nyílván nézni fogjuk, mert SW...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274970 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: Szvsz csak még egy bőrt akarnak lehúzni a trilógiákról, meg a Star Wars hírnevéről... Nem hinném, hogy olyan maradandó alkotások születnének, mint az 1-6. rész.

Hát ja, még egy bőr. Mindennel ez van. :? Az, hogy maradandó lesz-e, vagy sem, nem tudom megítélni. Szerintem, mivel ez is SW, biztos valamennyire megmarad. Esetleg a rajongótábor imár három képzeletbeli (?) csoportra oszlik: akik szeretik a Prequeleket is, akik csak a Trilógiát, meg akik a sorozatot is. Ja, meg vannak az EU-sok. Na nem tudom. :) :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274966 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: www.starwars.hu/center/hirek/index.php#3332

Hát, nem is tudom, újra felmerülnek a kételyeim ezzel a tévésorozattal kapcsolatban. :? Szerintem jobb lett volna abbahagyni a III. résznél, ez kicsit mesterkéltnek tűnik így, felesleges toldozgatni, foldozgatni azt, ami gyakorlatilag már kiforrott egész. :-) Ti mit gondoltok erről?



Hát igen...
Sztem kár sorozatot csinálni belőle, mert az SW így jó, ahogy van.
Ugyanakkor ha igényesen készítik el, még jól is elsülhet a dolog.
Szvsz csak még egy bőrt akarnak lehúzni a trilógiákról, meg a Star Wars hírnevéről... Nem hinném, hogy olyan maradandó alkotások születnének, mint az 1-6. rész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274963 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
www.starwars.hu/center/hirek/index.php#3332

Hát, nem is tudom, újra felmerülnek a kételyeim ezzel a tévésorozattal kapcsolatban. :? Szerintem jobb lett volna abbahagyni a III. résznél, ez kicsit mesterkéltnek tűnik így, felesleges toldozgatni, foldozgatni azt, ami gyakorlatilag már kiforrott egész. :-) Ti mit gondoltok erről?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274743 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Mondjuk az is fura, hogy én úgy tudtam, hogy Shaak Ti-t Anakin öli meg meditálás közben. Legalábbis láttam valahol egy ilyen képet...

Na, az megint más. :) Tudniillik Shaak Ti haláláról két verzió volt, az első az volt, hogy Grievous öli meg, a második pedig az, hogy Anakin a Templomban, végül egyik se került bele. :P De most, hogy így mondod, a könyvben asszem az utóbbi van benne. Jó kis ellentét. :P :D

Cerebrum írta: Apropó, lesz új Jedi Knight rész? :P

Nem tudom, egyelőre semmi hír ilyesmiről, az Academy megjelenése után voltak találgatások, pletykák, aztán elült az egész. :?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274742 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Nem tudom, szerintem még előtte.


Mondjuk az is fura, hogy én úgy tudtam, hogy Shaak Ti-t Anakin öli meg meditálás közben. Legalábbis láttam valahol egy ilyen képet...

Ben Kenobi írta: Sőt, ha jól tudom Yodával is, meg Vaderrel is. :) A BF2-ben már a Jedi/Sith karakterek is játszhatóvá válnak, de a klónok is maradnak.


Akkor azt feltétlenül beszerzem majd, mert az első részével azért nem játszottam, mert abban jedikkel nem lehett lenni, én meg SW-os játékban csak az olyanokat szeretem...

Apropó, lesz új Jedi Knight rész? :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274739 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: SPOILER ON

De úgy értem, hogy még azelőtt, hogy Dookuval összecsapnak?

SPOILER OFF

Nem tudom, szerintem még előtte.

Cerebrum írta: Más. Láttam egy Battlefront 2 trailert, és úgy tűnt mintha Obi-Wannal is lehetne benne lenni... ez igaz? Azt hittem csak klónokkal lehet benne lenni...

Sőt, ha jól tudom Yodával is, meg VAderrel is. :) A BF2-ben már a Jedi/Sith karakterek is játszhatóvá válnak, de a klónok is maradnak.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.798 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére