Star Wars

Több
18 éve 10 hónapja #279124 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars

Aeglos írta: hú meséljetek már valamit erről a battlefront II.-ről.
mi az az FSP?


FPS=First person shooter. Olyan quake tipusú gamek ha ez mond vmit :D Nekem megvan a játék, de még nem tettem fel. Vagy ezt ne mondtam volna? :D Csak képeket láttam belőle. Amugy én is az új Jedi Knightot várom, már ha lesz egyáltalán :roll: Azok nagyon tetszettek. :)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279117 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Star Wars
hú meséljetek már valamit erről a battlefront II.-ről.
mi az az FSP?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279076 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: És a Battlefront 2 mikor lesz kapható nálunk? Ez amúgy ugye nem ilyen gagyi egérrel klikkelgetős rpg, mint a KotOR? Mert akkor máris nem várom annyira. :) Így is csak azért szerzem majd be, mert ebben jedikkel is lehet már lenni... Addig jó lesz, míg nem jön ki új Jedi Knight rész, vagy az a mod az eddigiekhez.

Már kijött a Battlefront II, igencsak borsos áron... Bár a Jézuskától lehet kérni :)
Amúgy nem, nem rpg, hanem FPS... sztem sokkal rosszabb lett, mint az első rész, de ez egyéni vélemény...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279055 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
És a Battlefront 2 mikor lesz kapható nálunk? Ez amúgy ugye nem ilyen gagyi egérrel klikkelgetős rpg, mint a KotOR? Mert akkor máris nem várom annyira. :) Így is csak azért szerzem majd be, mert ebben jedikkel is lehet már lenni... Addig jó lesz, míg nem jön ki új Jedi Knight rész, vagy az a mod az eddigiekhez.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279035 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Beleg írta: Én 5990-ért láttam Tescoban meg Alexandrában!

Hmm... Ez gyanús, mivel elvileg az ajánlott fogyasztói ára 5490... Bár lehet, hogy a TESCOban meg az Alexandrában extra profittal dolgoznak. Mindenesetre rengeteg üzletben ennél sokkal olcsóbban meg lehet venni ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #279025 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Star Wars
Én 5990-ért láttam Tescoban meg Alexandrában!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278986 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Kijött már a RotS DVD-n? Mennyiért vesztegetik?

Kijött, de az árát nem vágom.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278985 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Kijött már a RotS DVD-n? Mennyiért vesztegetik?

Persze hogy kijött, mégpedig múlt csütörtökön! Én a városunk első DVD-jét vettem meg, épp akkor hozták az Intercomos fiúk, mikor bementem a boltba. És vrni kellett 10 percet, mert olyan friss votla DVD, h még a gépbe se volt betáplálva :büszke:
4790 Ft-ot adtam ki érte, sztem nagyon megéri! De hát én szubjektív véleményező vagyok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278970 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Kijött már a RotS DVD-n? Mennyiért vesztegetik?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278810 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta: Aquila hajlandó lesz kiadni a Rise of Darth Vadert...


8O 8O
ígéretesnek hangzik!!!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278804 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Star Wars
www.shokk.hu/shop/index.php?cPath=61

egy két kapcsolódóű ruhaneműű

8)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278797 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Aeglos írta: Ha az apróneten hirdetsz, akkor van esély, hogy akad aki eladná Neked a sajátját. Hallottam, hogy ez egy sikeres művelet...

Amúgy én is nézelődtem több könyvesboltban, de egyszerűen sehol nem találok SW könyvet a Sithek bosszúján, az aktuális gyerekkönyveken és enciklopédiákon kívül. Ezek már csak magántulajdonban, antikváriumban léteznek, vagy speciális boltokban, valami fantasy, sci-fi, szerepjáték helyen kéne keresgélni?

Igen, ahogy Gandalf is mondta, keress RPGre vagy speciálisan fantasyra szakosodott boltot. Ha ajánlhatok vmit, az a Silverland, bár náluk főként angol nyelvű Star Wars regények vannak...
Az itteni Camelotban van még elég sok régebbi Star Wars regény, én így szereztem be pl. A vadászó árnyékot és az Álomgömböket. De való igaz, az "átlag" könyvesboltokban csak A Sith-ek bosszúja, a Thrawn-trilógia első két része, és a gyerekeknek készült verziók erősítik az SW regények kínálatát :(
Nagyon reménykedem, hogy az Aquila hajlandó lesz kiadni a Rise of Darth Vadert... Mert a Labyrinth of Evil-t is külföldről kellett rendelnem, ami elég jó lett, és A Sith-ek bosszúja sikere után lenne rá kereslet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278752 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Aeglos írta: Ha az apróneten hirdetsz, akkor van esély, hogy akad aki eladná Neked a sajátját. Hallottam, hogy ez egy sikeres művelet...

Amúgy én is nézelődtem több könyvesboltban, de egyszerűen sehol nem találok SW könyvet a Sithek bosszúján, az aktuális gyerekkönyveken és enciklopédiákon kívül. Ezek már csak magántulajdonban, antikváriumban léteznek, vagy speciális boltokban, valami fantasy, sci-fi, szerepjáték helyen kéne keresgélni?

Ahogy mondod: először sci-fi/fantasy és szerepjátékboltokban kell körülnézni, majd antikváriumokban, végül hirdetés útján keresgélni. A kitartás mindig sikerrrel jár előbb-utóbb! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278745 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: Star Wars
Ha az apróneten hirdetsz, akkor van esély, hogy akad aki eladná Neked a sajátját. Hallottam, hogy ez egy sikeres művelet...

Amúgy én is nézelődtem több könyvesboltban, de egyszerűen sehol nem találok SW könyvet a Sithek bosszúján, az aktuális gyerekkönyveken és enciklopédiákon kívül. Ezek már csak magántulajdonban, antikváriumban léteznek, vagy speciális boltokban, valami fantasy, sci-fi, szerepjáték helyen kéne keresgélni?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278423 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Na, szép kilátások... :) Akkor lehet, hogy kevésbé legális módszerhez fogok folyamodni. :mrgreen:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278421 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Én is nagyon nehezen jutottam hozzá anno, többéves keresés után, nagyon drágán egy elnyűtt, büdös példányt szereztem magamnak. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278389 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars
Az utolsó parancs ritkaságnak számít, antikváriumokban is alig lehet látni, az elmúlt kb. 5 év folyamán egyszer volt hozzá szerencsém, le is csaptam rá. Majdnem 4000 Ft volt 2001-ben.
Remélem, sikerrel jársz, sok szerencsét hozzá. Érdemes lenne a starwars.hu könyves topikjaiban is szétnézni, hátha valaki eladja a sajátját.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278364 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Köszi. :wink: Megjegyzem nem fogok jövő évig várni, inkább megveszem a régi kiadást... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278345 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Hogy lehet az, hogy az összes könyvesboltban csak az első két része kapható a Thrawn-trilógiának? Megöl a kíváncsiság hogyan folytatódik, erre nem kapom meg sehol a harmadikat... :? Amúgy mi is annak a címe?

Ennek az a prózai oka van, hogy csak az első két részt adták ki újra ;) Egyelőre... :)
Szerintem antikváriumokban próbálkozz (bár van olyan eretnek, aki bead egy ilyen kincset???), mert 1993-ban adták ki utoljára. Én nagybratyómtól nyúltam le anno, csak még "elfelejtettem" visszaadni neki :lol:
De előbb-utóbb csak kiadják az uccsó részt is újra (bár ez jövőre várható...). Amúgy ha nézelődsz, akkor ilyen borítót keress:
Katt Ide!

[size=9:1mfd25vc]*Link szerkesztve by Ery*[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278338 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Star Wars
Asszem, Az utolsó parancs, de nem biztos... ha ez az a Mara Jade-es rész.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #278329 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Hogy lehet az, hogy az összes könyvesboltban csak az első két része kapható a Thrawn-trilógiának? Megöl a kíváncsiság hogyan folytatódik, erre nem kapom meg sehol a harmadikat... :? Amúgy mi is annak a címe?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #277306 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Egész jó ez a Thrawn-trilógia, az első könyvet már ki is végeztem... Nektek (akik olvastátok) amúgy nem volt olyan érzésetek, hogy az író néhol kínos szabályszerűséggel utalgat vissza a trilógiában történtekre?

Néha feltűnt, eleinte. De a három alapján összvissz azért nem viszi túlzásba szerintem. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja - 18 éve 11 hónapja #277305 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
még mindig off:
csatlakozom az előttem szólóhoz: én is halálra röhögtem magam a Gyalog-galoppon, de a könyvben kiadott változat nagyon elszomorított, mert talán minden idők legjobb beszólását "hol van? - a nyúlon túl..." teljesen másképpen tették bele! :evil: Ez volt az első dolog, amit megnéztem, amint megjelent a könyv, és rettenetesen csalódott voltam! :rmad2:

on: ami Gilliam véleményét illeti... a vélemény mindig szubjektív! De be kell látnunk, hogy Lucas - általam mérhetetlenül csodált és imádott! - eposzában egyedül Anakin karaktere megy keresztül igazi jellemváltozáson.
Luke tanyasi gyerökből felnőtt, érett, felelősségteljes Jedi lesz, de nem él meg olyan magasságokat és mélységeket, mint Anakin! Talán még Obi az, akinél láthatunk fejlődést, de ő sem tesz kitérőket... megy előre a meghatározott úton...
A többi szereplő mind kiforrott személyiség: vagy Jedi=fehér, vagy Sith=fekete, vagy Amidala=művelt, megfontolt, tudatos királynő/szenátor, vagy egy "kitérő" az úton, de mind csak statisztálnak (senki ne vegye sértésnek) Anakin mellett, mondhatni hullámokat keltenek Ani körül, ami a végzet felé sodorja, hogy beteljesítse a jövendölést...
Ami a megvalósítást illeti - ha valaki teljességében számítógépes filmet akar csinálni-tegye, ha valaki tussal rajzolja-tegye, ha valaki gyurmafilmet készít (éljen Gromit! :lol: )-tegye! Hol van már az az idő, amikor mindenki ugyanolyan stílusú könyvet olvasott, ugyanolyan stílusú ruhát hordott... Ma minden egyszerre van jelen... és amúgy szeretném megérni, amikor beugrok mondjuk egy Millenium Falconba és átruccanok a Naboora! 8)
Ez persze a szubjektív és kellően szerény véleményem, de hát éppen azért van ez a kis fórum, hogy megvitassuk... szóval, lehet hozzászólni :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #277251 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

3.Aragorn írta:

Cerebrum írta: Terry Gilliam bek@ph@tj@, hogy finoman fejezzem ki magamat... :? (A Brian élete azért jó volt. :P )


Gyalog-galopp Rúlz! :P
Amúgy új filmje a Grimm.


OFF

Érdekes, én a Gyalog-galoppon még csak el sem mosolyogtam magam... :roll: Na jó, talán azon a nyúlos részen egyedül. :P

Amúgy milyen a Grimm-film? Látta már valaki? Érdemes megnézni?



OFF
Én még nem láttam, viszont a kritikák jót és rosszat is írnak róla...
Szerintem nem egy szokványos film lesz, az tuti... Érdemes lesz megnézni.

/A nyúl tényleg állat... :) hol van? - a nyúlon túl... - nem, a nyúl az...
(meg a szent kézigránát...) amúgy én személy szerint az egészet végigröhögtem.../

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #277249 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta:

Cerebrum írta: Terry Gilliam bek@ph@tj@, hogy finoman fejezzem ki magamat... :? (A Brian élete azért jó volt. :P )


Gyalog-galopp Rúlz! :P
Amúgy új filmje a Grimm.


OFF

Érdekes, én a Gyalog-galoppon még csak el sem mosolyogtam magam... :roll: Na jó, talán azon a nyulos részen egyedül. :P

Amúgy milyen a Grimm-film? Látta már valaki? Érdemes megnézni?

ON

Egész jó ez a Thrawn-trilógia, az első könyvet már ki is végeztem... Nektek (akik olvastátok) amúgy nem volt olyan érzésetek, hogy az író néhol kínos szabályszerűséggel utalgat vissza a trilógiában történtekre?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #277139 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Terry Gilliam bek@ph@tj@, hogy finoman fejezzem ki magamat... :? (A Brian élete azért jó volt. :P )


Gyalog-galopp Rúlz! :P
Amúgy új filmje a Grimm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #277005 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Star Wars
Sziasztok!

Ki tudná kölcsönadni a héten a Dűne első részét (a Báró haláláig, ahol a filmnek is vége)?
Nagyon nagy szükségem lenne rá egy házidolgozathoz, és a hónap (november) végén vissza is adnám.

Ugyanígy keresem a William Hurt-féle két részes Dűne feldolgozást is.

Légyszi segítsetek!

Előre is nagyon köszönöm.

Minden jót!
M

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276970 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Terry Gilliam bek@ph@tj@, hogy finoman fejezzem ki magamat... :? (A Brian élete azért jó volt. :P )

Na ja, kicsit meglepődtem a véleményén, ahogy olvastam, de azért erre a Grimmre kíváncsi leszek. :) Monthy Python meg rulz. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276918 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Terry Gilliam bek@ph@tj@, hogy finoman fejezzem ki magamat... :? (A Brian élete azért jó volt. :P )


Mivel abban csak szerepelt, és Terry Jones rendezte... :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #276911 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Terry Gilliam bek@ph@tj@, hogy finoman fejezzem ki magamat... :? (A Brian élete azért jó volt. :P )

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére