Star Wars

Több
18 éve 11 hónapja #274734 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Cerebrum írta: SPOILER ON

Ez a Shaak Ti halálás rész ez hol lett volna a filmen? A Clone Wars-ban Shaak Ti-t elengedi Grievous, nem? Vagy ez most hogy van?

SPOILER OFF


SPOILER ON
Az Invisible Hand fedélzetén. :) Egy része még animáció, amint az látszik is rajta. Nem tudom, a CWben tényleg elengedi, lehet, hogy később elfogja? :hein:
SPOILER OFF


SPOILER ON

De úgy értem, hogy még azelőtt, hogy Dookuval összecsapnak?

SPOILER OFF

Más. Láttam egy Battlefront 2 trailert, és úgy tűnt mintha Obi-Wannal is lehetne benne lenni... ez igaz? Azt hittem csak klónokkal lehet benne lenni...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274732 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: SPOILER ON

Ez a Shaak Ti halálás rész ez hol lett volna a filmen? A Clone Wars-ban Shaak Ti-t elengedi Grievous, nem? Vagy ez most hogy van?

SPOILER OFF


SPOILER ON
Az Invisible Hand fedélzetén. :) Egy része még animáció, amint az látszik is rajta. Nem tudom, a CWben tényleg elengedi, lehet, hogy később elfogja? :hein:
SPOILER OFF

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274730 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta: Na, vigyünk ide egy kis életet. :)

SPOLIER!! ON

Kimaradt jelenetek, amik rajta lesznek a DVDn.

SPOILER!! OFF

;)


SPOILER ON

Ez a Shaak Ti halálás rész ez hol lett volna a filmen? A Clone Wars-ban Shaak Ti-t elengedi Grievous, nem? Vagy ez most hogy van?

SPOILER OFF

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274727 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars
Jó hír: Kiadták Timothy Zahn Thrawn-trilógiájának első két kötetét újra! :)
A nagyobb könyvesboltokban érdemes keresni, áruk 1890 Ft/db.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274724 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Na, vigyünk ide egy kis életet. :)

SPOLIER!! ON

Kimaradt jelenetek, amik rajta lesznek a DVDn.

SPOILER!! OFF

;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #274045 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

Gandalf írta: A Sith-ek bosszúja lesz az első olyan Star Wars DVD, amin végre 5.1-es magyar szinkron hang is lesz, nem úgy, mint az eddigi részekén.


Ez remek, és mikor jön már ki? :)

A szinkron miatt jó nagy késéssel a világpremierhez képest. Sajnos az extrák még csak feliratozva sem lesznek viszont.

Ha jól emléxem, nálunk dec. 1-én lesz kapható, de nem biztos. Aki nem tudja kivárni, megveszi a szinkron nélkülit külföldről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #274044 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: A Sith-ek bosszúja lesz az első olyan Star Wars DVD, amin végre 5.1-es magyar szinkron hang is lesz, nem úgy, mint az eddigi részekén.


Ez remek, és mikor jön már ki? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #274022 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Star Wars
Nekem szinkronizált példányom vanm, amin nincs eredeti hang, ezért lehet, hogy megveszem a rendeset...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #273964 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
A Sith-ek bosszúja lesz az első olyan Star Wars DVD, amin végre 5.1-es magyar szinkron hang is lesz, nem úgy, mint az eddigi részekén.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #273962 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: Sztem meg az a legjobb, (meg a legritkább is) ha eredeti nyelv mellett eredeti nyelvű feliratot olvashatunk. Így ha vmit nem értesz, el tudod olvasni.

Én SW-t nézek így DVDn. :) Tényleg rulz. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #273927 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta:

3.Aragorn írta:

Noredhel (Voronwë) írta:

3.Aragorn írta: Sztem meg az a legjobb, (meg a legritkább is) ha eredeti nyelv mellett eredeti nyelvű feliratot olvashatunk. Így ha vmit nem értesz, el tudod olvasni.


Én így szoktam LotR-t nézni...


Neked így van meg a LotR ??
Kell.


Meg lehet venni DVDn.
És ott úgy állítod be ahogy akarod.


Jó ötlet, csak az a bibi, hogy nincs DVDm. Azért kösz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #273920 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Star Wars
A SW-nál meg néha furcsa nekem a felirat, mert a szinkront már szinte kívülről tudtam... "Az én tervem volt! Én hagytam, hogy Szövetség megtudja, hol van elhelyezve a pajzsgenerátor! A legcsekélyebb kárt sem teheti benne a szánalmas kis bandátok! Válogatott katonáim egész hadosztálya várja őket..." Mindenesetre kárpótol, hogy az eredeti hangok sokkal jobbak, főleg Vader apánk, mert amit boldogult Kránitz csinált a szinkronban... :roll:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #273915 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta:

Noredhel (Voronwë) írta:

3.Aragorn írta: Sztem meg az a legjobb, (meg a legritkább is) ha eredeti nyelv mellett eredeti nyelvű feliratot olvashatunk. Így ha vmit nem értesz, el tudod olvasni.


Én így szoktam LotR-t nézni...


Neked így van meg a LotR ??
Kell.


Meg lehet venni DVDn.
És ott úgy állítod be ahogy akarod.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #273911 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Noredhel (Voronwë) írta:

3.Aragorn írta: Sztem meg az a legjobb, (meg a legritkább is) ha eredeti nyelv mellett eredeti nyelvű feliratot olvashatunk. Így ha vmit nem értesz, el tudod olvasni.


Én így szoktam LotR-t nézni...


Neked így van meg a LotR ??
Kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #273778 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Star Wars

3.Aragorn írta: Sztem meg az a legjobb, (meg a legritkább is) ha eredeti nyelv mellett eredeti nyelvű feliratot olvashatunk. Így ha vmit nem értesz, el tudod olvasni.


Én így szoktam LotR-t nézni...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #273771 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars
Sztem meg az a legjobb, (meg a legritkább is) ha eredeti nyelv mellett eredeti nyelvű feliratot olvashatunk. Így ha vmit nem értesz, el tudod olvasni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #273394 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Én nem vagyok feliratpárti.
Vagy szinkron, vagy eredeti nyelv.
ha nincs szinkron akkor persze 1x-2x megnézem eredeti nyelven, hogy megjegyezzem miről van szó, de a felirat olvasásakor viszont jelentősen csökken a képi élmény mert nem arra figyelek hanem a betűkre...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #273387 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Én is inkább feliratpárti vagyok... (bár általában azt sem teszem rá...)akármilyen jó is a magyar szinkronművészet (márpedig a világranglistát mindenképpen vezetjük!), azért mégis maradnak el effektek, és a fordításban is elveszik ez-az az eredetiből!

De! Ha már dvd, akkor igenis legyen rajta magyar szinkron! Miután a dvd-n én választom ki, hogy mit akarok, ne legyek korlátok közé szorítva! ha akarom, akkor igenis hadd nézzem meg szinkronizálva... egyébiránt unokaöcsém is igen nagy fan, de szegénykém még csak 10 éves! Na most, ő hogyan élvezze a dvd minőséget, és egyáltalán a filmet, ha csak feliratos és szegény szerencsétlen nem született angol anyanyelvűnek! Engem pedig idegesít, ha film közben fordítanom kell, mert ugyebár azt nem várhatjuk el egy 10 éves gyerektől, hogy memorizálja a magyar szöveget, hogy eredetiben is értsen minden szót!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #273291 Írta: Exar Kun
Exar Kun válaszolt a következő témában: Star Wars
Én feliratpárti vagyok, bár magyar szinkront még nem hallottam... SZERBet viszont már igen... *hagyjuk* *szörnyű* *szerbdarthvader reszketős hangú bácsika*

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanatári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #273278 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Én személy szerint örülök a magyar szinkronnak. :P Utálom feliratosan nézni a filmeket és szeretem is a magyar szinkront. :P
Emellett szerintem éppen elég gáz hogy az első kettőn nem volt szinkron, holott a dvd korát éljük vagy mifene. :roll: Vagy lehet hogy utólag majd azokat is kiadják szinkronizálva? Bár szvsz nem lenne nyereséges vállalkozás. :?

Hát én erősen bízom benne, hogy idővel kiadják szinkronosan. Főleg mióta a Gladiátornak már a 3. kiadása jelent meg, az utolsó már szinkonizálva.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #273248 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Én személy szerint örülök a magyar szinkronnak. :P Utálom feliratosan nézni a filmeket és szeretem is a magyar szinkront. :P
Emellett szerintem éppen elég gáz hogy az első kettőn nem volt szinkron, holott a dvd korát éljük vagy mifene. :roll: Vagy lehet hogy utólag majd azokat is kiadják szinkronizálva? Bár szvsz nem lenne nyereséges vállalkozás. :?

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #273221 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Ardathon írta:

cortez71 írta:

Ecthelion írta: Én ugy tudom hogy november 1-én. :roll:

Jól tudod, november 1. a megjelenési dátuma a Sith-ek bosszúja DVD-nek és a Battlefront 2-nek :)


Ha oda néztek a Lucasart oldalára akkor tök jo visszaszámláló órát találhattok. :D :wink:

Nálunk azonban csúszik az egész :( :( :(
És miért? Hogy a gagyi magyar szinkront rárakják... Vááááá. Komolyan, mindenről mi maradunk le: HP könyvek, SW DVD, mi kell még? :(
Ja, és a megjelenési dátum nálunk december eleje :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hete #273219 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
III. Epizód-búcsúbuli október 8-án!

2005. október 8-án lesz A Sithek bosszúja búcsúvetítése a Duna Plaza mozijában.
Íme a búcsúbuli részletes programja, melyet az alábbiakban elolvashattok. Aki tud, jöjjön el, mert a csillagok jelen állása szerint nem lesz több ilyen alkalom!

2005. október 8-án 11.00 órakor a Duna Plaza Hollywood Multiplexben tartjuk az Episode III Revenge of the Sith búcsúbuliját, melyre minden rajongót szeretettel várunk. A rendezvény nyitott, vagyis bárki bejöhet rá, aki megváltja a szokásos árú belépőt. Emellett egy olyan kedvezmény is várja a rajongókat, mely nem sűrűn fordul elő még a mi rendezvényeinken sem. Aki ugyanis megveszi a klubbelépőt, ingyen kap mozijegyet a Revenge of the Sith 14.00-kor kezdődő utolsó feliratos vetítésére. (Természetesen e nélkül is meg lehet tekinteni a filmet, de ez esetben a pénztárnál kell megvenni a jegyet.)

Az október 8-i rendezvény tervezett programja: (de. 11.00-től)

- Az Episode III visszhangjai (hazai és nemzetközi sajtószemle)
- Making of Episode III (bepillantás a kulisszák mögé)
- Milyen lesz az Episode III DVD? (Tartalom, menük, kihagyott jelenetek.)
- Új fejezet a hazai Star Wars-könyvkiadás történetében. (Beszélgetés Dési Tamással, a Minerva kiadó marketing vezetőjével.)
- Made in Hungary (A régi és az új trilógia, valamint a Special Edition vitrines mozi-fotói, úgy, ahogy eddig még nem láthattad.)
- Quiz-show a Burger King támogatásával
- Star Wars játékbemutató. (Milyen PC-s és konzolos játékprogramok várhatóak a közeli jövőben.)
- Új video-clipek (Star Wars más szemszögből. Pl.: milyen lenne a Jurassic Park, ha George Lucas rendezte volna.)
- Kirakodó-vásár (Relikviák minden mennyiségben.)
...valamint sok-sok érdekesség, többek között a májusi premieres műsorból időhiány miatt kimaradt műsorrészeket is igyekszünk pótolni.

A Birodalom visszavág műsorfüzet - 1982 (Reprint)

Az október 8-i rendezvényen kapható lesz a csaknem huszonnégy évvel ezelőtt, a magyarországi premierre kiadott Birodalom visszavág magyarnyelvű műsorfüzet. Ezzel leginkább azoknak kívánunk örömet szerezni, akiknek nincs a gyűjteményükben jó állapotú eredeti példány, de mindenképpen szerették volna megőrizni ezt a ritka darabot. Nos, erre a reprint verzióval lehetőség nyílik, de csak korlátozott példányszámban. A Birodalom visszavág felújított műsorfüzetből ugyanis mindösszesen 50 db (!) lesz kapható, és ez is csak ezen a klubnapon lesz hozzáférhető.

Országos Csillagok Háborúja Egyesület


Gyertek minél többen!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #272661 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

cortez71 írta:

Ecthelion írta: Én ugy tudom hogy november 1-én. :roll:

Jól tudod, november 1. a megjelenési dátuma a Sith-ek bosszúja DVD-nek és a Battlefront 2-nek :)


Ha oda néztek a Lucasart oldalára akkor tök jo visszaszámláló órát találhattok. :D :wink:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #272503 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Star Wars

Ecthelion írta: Én ugy tudom hogy november 1-én. :roll:

Jól tudod, november 1. a megjelenési dátuma a Sith-ek bosszúja DVD-nek és a Battlefront 2-nek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #272502 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Star Wars
Én ugy tudom hogy november 1-én. :roll:

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #272501 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Véletlenül nem tudjátok hogy mikor adják ki a harmadik részt DVD-re?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #271380 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: C3PO-t is csak lehunyt szemmel, erősen koncentrálva reptette, miközben Yoda ugyanennyi erőfeszítéssel mocsárba ragadt repülőket emelgetett.


:roll: Éppen ennél a jelenetnél mondta Yoda, hogy nem a nagyság számít. Az Erő ott van a hajó, és a föld között is. Luke egyszerűen nem hitte el, hogy a méret tökmindegy. Mellesleg rövid tanulása során több tudást szívott magába, mint sokak évek alatt. Az Erő mélyreható tanulmányozásába nem mentek bele Yodával, a mester inkább arra koncentrált, hogy Luke nehogy átálljon. Ezeket a hiányosságokat azonban később, (értsd: a 6. rész után) bizonyosan pótolta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270496 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ilúvatar Gyermeke írta: Nem tudom, volt-e már róla szó, de mikor olvastam a Sithek bosszúját, akkor Obi-Wan és Anakin párbajában van egy olyan rész, amikor Obi-Wan az Erő segítségével átállít valami alkatrészt Anakin műkezén... :twisted: :D Namármost Luke is használhatta volna ugyanezt a trükköt apucinál az ep. 5 ill. 6-ban. Mondjuk picit kikapcsolja a papa lélegeztetőjét vagy ilyesmi. :twisted: 8)


Elég vicces lett volna ha egy kis idöre is kitudja kapcsolni a légzökészüléket :D Vagy az ha az ürben valo csata közben kikapcsolt volna egy két gépet maga mögött :D :D:d :P

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270481 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ilúvatar Gyermeke írta: Nem tudom, volt-e már róla szó, de mikor olvastam a Sithek bosszúját, akkor Obi-Wan és Anakin párbajában van egy olyan rész, amikor Obi-Wan az Erő segítségével átállít valami alkatrészt Anakin műkezén... :twisted: :D Namármost Luke is használhatta volna ugyanezt a trükköt apucinál az ep. 5 ill. 6-ban. Mondjuk picit kikapcsolja a papa lélegeztetőjét vagy ilyesmi. :twisted: 8)


Csakhogy Luke sehol sem volt Erő tekintetében Vaderhez képest. A felhasználásának ezernyi módját biztosan nem volt ideje megtanulni, (hiszen a fojtogatást is csak a Jediben használja, ott se sokszor) a mechanikus/elektromos szekezetek átállítása meg nem egyszerű. C3PO-t is csak lehunyt szemmel, erősen koncentrálva reptette, miközben Yoda ugyanennyi erőfeszítéssel mocsárba ragadt repülőket emelgetett. (Anakin midichlorian-szintje pedig magasabb Yodáénál is, úgyhogy még félig elégetten is messze erősebb Lukenál)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.746 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére