Star Wars

Több
19 éve 1 hónapja #270480 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem tudom, volt-e már róla szó, de mikor olvastam a Sithek bosszúját, akkor Obi-Wan és Anakin párbajában van egy olyan rész, amikor Obi-Wan az Erő segítségével átállít valami alkatrészt Anakin műkezén... :twisted: :D Namármost Luke is használhatta volna ugyanezt a trükköt apucinál az ep. 5 ill. 6-ban. Mondjuk picit kikapcsolja a papa lélegeztetőjét vagy ilyesmi. :twisted: 8)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #270048 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Ezzennel elnézést szeretnék kérni azoktol akikat fére informáltam mert nem augusztus 1 hanem Novenber 1 a hivatalos dátuma a Battlefront II kiadásának. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269776 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta: Végre Augusztus elselyén kiadják a Battlefront II !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello: :hello: :bounce: :bounce: :hello: :hello: :bounce: :bounce: !

Szerintem inkább november elsején. A RotS DVDvel és a Galaxies újabb kiegészítőjével egyetemben. :) Apropó, érdekesség, az USAban nem jelenik meg VHSen a III. rész, csak DVDn, a starwars.hu szerint (nem tudom, honnét az info, a dvdextra cikkében nincs benne) pedig lehet, hogy nálunk VHSen szinkronosan jelenik meg. :) Cikk.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269725 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Végre Augusztus elselyén kiadják a Battlefront II !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello: :hello: :bounce: :bounce: :hello: :hello: :bounce: :bounce: !

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269454 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta: Csatlaozom, és nagyon is hátborzogató, hogy nem csak a ruha "egyen", hanem az ember is...


Hát neked az a szó, hogy klón? :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269383 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta:

Ben Kenobi írta:

TharThalion írta: Nagyon jól néznek ki főleg az hogy mindben ugyanolyan klón ül és ettöl egy kicsit vicces lesz . :D Főleg az, amikor mind ugyanolyan hangon kezd el beszélni. :D Vagy nem vicces?

Én magára a gép kinézetére értettem. :) Fürgék is, meg minden, rulz. :)


Ez is igaz de az ténleg állat hogy minden pilota ugyanugy néz ki 8) 8)


Csatlaozom, és nagyon is hátborzogató, hogy nem csak a ruha "egyen", hanem az ember is.
Hatékonysági dolgok is vannak, csak egyféle méretbe kell rohamosztagos páncélt csinálni, és vérkészítményből is csak egyféle kell...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269333 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta:

Ben Kenobi írta:

TharThalion írta: Nagyon jól néznek ki főleg az hogy mindben ugyanolyan klón ül és ettöl egy kicsit vicces lesz . :D Főleg az, amikor mind ugyanolyan hangon kezd el beszélni. :D Vagy nem vicces?

Én magára a gép kinézetére értettem. :) Fürgék is, meg minden, rulz. :)


Ez is igaz de az ténleg állat hogy minden pilota ugyanugy néz ki 8) 8)


Mond neked az a szó valamit, hogy egyenruha? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269294 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

TharThalion írta: Nagyon jól néznek ki főleg az hogy mindben ugyanolyan klón ül és ettöl egy kicsit vicces lesz . :D Főleg az, amikor mind ugyanolyan hangon kezd el beszélni. :D Vagy nem vicces?

Én magára a gép kinézetére értettem. :) Fürgék is, meg minden, rulz. :)


Ez is igaz de az ténleg állat hogy minden pilota ugyanugy néz ki 8) 8)

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269292 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta: Nagyon jól néznek ki főleg az hogy mindben ugyanolyan klón ül és ettöl egy kicsit vicces lesz . :D Főleg az, amikor mind ugyanolyan hangon kezd el beszélni. :D Vagy nem vicces?

Én magára a gép kinézetére értettem. :) Fürgék is, meg minden, rulz. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269289 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta: A klónok vadászgépei pedig már az X szárnyúak közvetlen elődei...

Na azok szerintem baromi jól néznek ki. :) ARC-170-es klónvadászok rúlz! ;)


Nagyon jol néznek ki föleg az hogy mindben ugyanojam klon ül és ettöl egy kicsit vicces lessz . :D Föleg az amikor mind ugyanojan hangon kezd el beszélni. :D Vag nem vickes?

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269280 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: A klónok vadászgépei pedig már az X szárnyúak közvetlen elődei...

Na azok szerintem baromi jól néznek ki. :) ARC-170-es klónvadászok rúlz! ;) :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269274 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

TharThalion írta:

olorin.papa írta:

Alyr Arkhon írta: A húsz évnyi fejlődésbe belefér, hogy ne kelljen nekik olyan külső cucc mint a Jedi vadászoknak.


Szerintem csak kényelmi szewmpontokból volt a "külsős cucc" hogy sima gépekkel is tudjanak a szükség esetén hiperűr ugrást csinálni.


Ha ugy vesszük akkor 20 év kellet ahoz hogy az uj epizodokban találhato gépek vissza fejlödjenek olyan rondára mint a régi részekben :)


Nem ronda.
Csak a Naboo-i vadászoknak volt olyan csepp alakja, azoknál viszont sztem nagyobb szerepet játszott a cuki forma mint a hatékonyság.

Viszont szögletes elemekből könnyebb összerakni valamit (szerintem) és olcsóbb is.
A klónok vadászgépei pedig már az X szárnyúak közvetlen elődei...

A Jedi vadászoknál a külső egység mint hiperhajtómű szerintem kényszermegoldás, ha megtehették volna akkor nyilván belülre szerelik.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269266 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Star Wars

Coralie (Nim) írta: Nagy ritkán nézek be ide, nem tudom, ezt már láttátok-e:
www.sithsense.com/flash.htm


Láttuk már, Nim, én linkeltem be kb 2 hónapja. :wink: De azért biztos van, aki még nem látta, szal köszi! :P

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269226 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Star Wars
Nagy ritkán nézek be ide, nem tudom, ezt már láttátok-e:
www.sithsense.com/flash.htm

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269221 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
nos szerintem nem olyan rondák...kétségtelen,hogy nem a kerek formák a jellemzők,de nekem kifejezetten tetszenek....a "mi vagyunk a górék" képet jól sugározták... :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269213 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

Alyr Arkhon írta: A húsz évnyi fejlődésbe belefér, hogy ne kelljen nekik olyan külső cucc mint a Jedi vadászoknak.


Szerintem csak kényelmi szewmpontokból volt a "külsős cucc" hogy sima gépekkel is tudjanak a szükség esetén hiperűr ugrást csinálni.


Ha ugy vesszük akkor 20 év kellet ahoz hogy az uj epizodokban találhato gépek vissza fejlödjenek olyan rondára mint a régi részekben :)

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269177 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: A húsz évnyi fejlődésbe belefér, hogy ne kelljen nekik olyan külső cucc mint a Jedi vadászoknak.


Szerintem csak kényelmi szewmpontokból volt a "külsős cucc" hogy sima gépekkel is tudjanak a szükség esetén hiperűr ugrást csinálni.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269175 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta:

Cerebrum írta: Én úgy emlékszem a lázadók vadászgépei is mind tudtak hipertérben repülni, csak a birodalmi tie fighterek nem. (Érdekes, három éve jártam egy Fantázia és valóság c. kurzusra, és az egyik előadáson is pont ugyanezen folyt a vita... :) )


Bár most, hogy belegondolok, a Jedi visszatérben mintha láttuk is volna a hiperűrugrásukat, amikor a nagyobb hajókkal együtt lépnek át fénysebességbe a vadászgépek (mikor a lázadók mennek a Halálcsillag ellen).
A lopott birodalmi űrsikló is képes volt rá.


Igen, erre céloztam énis korábban.
A húsz évnyi fejlődésbe belefér, hogy ne kelljen nekik olyan külső cucc mint a Jedi vadászoknak.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269133 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Én úgy emlékszem a lázadók vadászgépei is mind tudtak hipertérben repülni, csak a birodalmi tie fighterek nem. (Érdekes, három éve jártam egy Fantázia és valóság c. kurzusra, és az egyik előadáson is pont ugyanezen folyt a vita... :) )


Bár most, hogy belegondolok, a Jedi visszatérben mintha láttuk is volna a hiperűrugrásukat, amikor a nagyobb hajókkal együtt lépnek át fénysebességbe a vadászgépek (mikor a lázadók mennek a Halálcsillag ellen).
A lopott birodalmi űrsikló is képes volt rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269111 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
AZon a térképen ami nekem van azon a Dagobath a Hoth és a Bespin közelében találhato tehát Luke-nak kösszü volt eljutnija a Bespinra hogy mgemetse Vader karkáböl Solo ékat , és emiatt volt könnyü megtalálni a Dagobathot a Hothrol . /szerintem/

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269056 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
de a filmben is Luke rendszernek táplálja be a memóriába és szerintem azért,mert először rendszerként kereste...ha megfigyelitek a Klónok támadásában is,amikor Obi Wan keresi a klónozókat,akkor ő sem tudja,hogy most rendszert vagy bolygót keres,de mindig a nagyobbal kell kezdeni,aztán szűkíteni a kört..ezért keresi először rendszerként Luke is szvsz.

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269044 Írta: Illuin
Illuin válaszolt a következő témában: Star Wars
A bolygót is Dagobah-nak hívják, nemcsak a rendszert. A Star Warsban elég gyakori, hogy a rendszre és a főbolygó neve megegyezik, sőt az is előfordul, hogy az összesnek ugyanaz a neve, csak sorszámozzák őket.

"Te is hüje, ő is hüje, csak én vagyok okos, mert nekem a segemben is felyem van."
Weöres S.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269039 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars
A Dagobah az rendszer, úgy tudom. nincsen valami forrás a bolygó nevéről? :oops:
Már érdekelne...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #269005 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
A Falcon: Természetesen tudom, hoigy át van bütykölve, Han folyamatosan azzal dicsekszik a filmek során, az én adatom (1,5 fényseb) is onnan származik, ezt szintén Solo mondja a kocsmában Benéknek.

A Dagobah talán rajta volt bizonyos térképeken, valsz. azért nem keresték ott Yodát, mert nincs semmiféle civilizáció.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268991 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta: Ben szelleme annyit mondott, hogy menjen a Dagobah-ra és ott tanuljon Yodától.
Hogy mi a fene az a Dagobah azt egy szóval se mondta, és azt se, hogy az hol van...

Azért az szerintem evidens, hogy a Dagobah egy bolygó. :)
Igen, Han és Chewie átbütykölték a Falcont, lásd Birodalom visszavág eleje. :D


Szerintem a Dagobah elég nagy ahhoz hogy megtaláják ha keresik . Vader nagyur nem gondolta hogy Yoda aki elég kistermetü oda megy és kialakit magának egy saját élőhejet. Szerintem ezért nem találta meg Vader . /Szerintem/

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268978 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Ben szelleme annyit mondott, hogy menjen a Dagobah-ra és ott tanuljon Yodától.
Hogy mi a fene az a Dagobah azt egy szóval se mondta, és azt se, hogy az hol van...

Azért az szerintem evidens, hogy a Dagobah egy bolygó. :)
Igen, Han és Chewie átbütykölték a Falcont, lásd Birodalom visszavág eleje. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268960 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Star Wars
de azt is tudjuk a Falcon más volt mint a többi űrhajó,hiszen Han és Chewbacca teljesen átalakították és minden extra cuccal felspécizték....ilyesmiről lehet olvasni a Han Solo Legendáiban is... :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268959 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Holtak vezére írta:

Ben Kenobi írta:

Cerebrum írta: Én úgy emlékszem a lázadók vadászgépei is mind tudtak hipertérben repülni, csak a birodalmi tie fighterek nem.

Akkor viszont fennáll a kérdés, hogy Luke hogy talált oda a hipertérben Yodához? Lehet-e az Erőt a hipertérben alkalmazni? Legvalószínűbb talán az, hogy még indulás előtt az Erő segítségével beállíttatta magát a koordinátákra (a fedélzeti gépet meg nem? fura), és akkor lépett hipertérbe. Nagyon légbőlkapott? :)


nem volt nehéz neki mivel megmondta Ben szelleme (nem tudok jobb kifejezést rá) hogy melyik bolygón van.


Ben szelleme annyit mondott, hogy menjen a Dagobah-ra és ott tanuljon Yodától.
Hogy mi a fene az a Dagobah azt egy szóval se mondta, és azt se, hogy az hol van...

Egyébként a Millenium Falcon nem azért volt király, mert tudott hipertérben repülni, hiszen azt minden rendes űrhajó tud (és sztem a huszonvalahányéves technikai fejlődésbe simán belefér, hogy minimális méretnövekedéssel ( a TIE vadászokhoz képest számolva ezt) beszereljék a hajóba a hiperűrmotort.
A Falcon másfélszeres fénysebességet tudott, - a logika azt diktálja, hogy hiperhajtómű nélkül, ugyanis ha utazási sebességen bírna annyit akkor évek alatt érne el a legközelebbi rendszerbe is - és ezzel le tudta rázni a birodalmiakat, legalábbis egy ideig...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268956 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Cerebrum írta: Én úgy emlékszem a lázadók vadászgépei is mind tudtak hipertérben repülni, csak a birodalmi tie fighterek nem.

Akkor viszont fennáll a kérdés, hogy Luke hogy talált oda a hipertérben Yodához? Lehet-e az Erőt a hipertérben alkalmazni? Legvalószínűbb talán az, hogy még indulás előtt az Erő segítségével beállíttatta magát a koordinátákra (a fedélzeti gépet meg nem? fura), és akkor lépett hipertérbe. Nagyon légbőlkapott? :)


nem volt nehéz neki mivel megmondta Ben szelleme (nem tudok jobb kifejezést rá) hogy melyik bolygón van.

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #268935 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Én úgy emlékszem a lázadók vadászgépei is mind tudtak hipertérben repülni, csak a birodalmi tie fighterek nem.

Akkor viszont fennáll a kérdés, hogy Luke hogy talált oda a hipertérben Yodához? Lehet-e az Erőt a hipertérben alkalmazni? Legvalószínűbb talán az, hogy még indulás előtt az Erő segítségével beállíttatta magát a koordinátákra (a fedélzeti gépet meg nem? fura), és akkor lépett hipertérbe. Nagyon légbőlkapott? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.765 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére