Star Wars

Több
19 éve 6 hónapja #251377 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Star Wars
Az rendben van hogy ők öregednek de Padmén ez nem nagyon látszott az I-II részben.(Szerintem)
:gimliaxe:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251310 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Star Wars
és az episode VI ban?

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251288 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Luke 20 éves az Új Reményben, ez tuti, s mivel a Sith-ek Bosszújában születik meg, ergo a 3. és a 4. rész között 20 év telik el.
A 2. és a 3. rész között pedig pont annyi, mint a filmek megjelenése között, ezt Lucas mondta, tehát kb. 3 év.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251264 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Én valahogy így gondoltam:

ep1: Anakin 8, Obi-Wan 25
ep2: Anakin 20, Obi-Wan 37
ep3: Anakin 23, Obi-Wan 40,
ep4: Anakin 43, Obi-Wan 60, Luke 20

Anakin az Ep1-ben 9 éves, ez tuti. ;) Az Ep2ben pedig 20. Obi-Want meg végképp nem tudom. :P :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251258 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Én valahogy így gondoltam:

ep1: Anakin 8, Obi-Wan 25
ep2: Anakin 20, Obi-Wan 37
ep3: Anakin 23, Obi-Wan 40,
ep4: Anakin 43, Obi-Wan 60, Luke 20

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251257 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Csak mert egyik haverommal azon vitatkozunk, h. hány éves lehetett Anakin, mikor meghalt... :) Nekem 43 jött ki. Szerinte több, mint 50.

Én úgy tudom, hogy valahogy 50 körül van. 53, 57, valahogy így. :P Hát, ha úgy vesszük, hogy az Ep3 és az Ep4 között 30 év telik el, ki is jön az 53 :) Anakin az Ep2 elején 20 éves, a klónháborúk 3 évig tartanak, és ehhez jön még az a 30 év, ami a régi és az új trilógia között telik el. Bár Luke asszem huszonegynéhány éves az Új Remény idején. A matek nem az erősségem. :? :D
De van még egy elvontabb válasz: az idő máshogyan telik abban a messzi-messzi galaxisban, mint itt nálunk, a Földön... ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251256 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Csak mert egyik haverommal azon vitatkozunk, h. hány éves lehetett Anakin, mikor meghalt... :) Nekem 43 jött ki. Szerinte több, mint 50.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251254 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Nekem azok a részek tetszenek a legjobban, ahol néhol visszacsengenek a régi trilógia dallamai... Amúgy az utolsó szám alapján már nagyon kíváncsi vagyok, mik lesznek a film utolsó képsorai...

Ja, még valami. Lehet tudni, h. a filmen az egyes részek között mennyi idő tellik el? Azt tudom, h. az ep2 és az ep3 között 3 év.

A film utolsó képsorai vsz vagy Padmé temetése, vagy Vader és az Uralkodó egy csillagromboló fedélzetén Tarkinnal, amint figyelik a Halálcsillag épülését (asszem utóbbi a biztosabb).

jé, ezt nem tudtam, hogy 3 év telik el a 2. és 3. rész között. :) Köszi! ;)
Asszem az Ep1 és az Ep2 között kb. 10 év a különbség. Az Ep3 és Ep4 között meg 20-25-30, nem tudom pontosan. Utána már folyamatos a cselekmény sztem, pár hónap kiesés, talán. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251253 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Nekem azok a részek tetszenek a legjobban, ahol néhol visszacsengenek a régi trilógia dallamai... Amúgy az utolsó szám alapján már nagyon kíváncsi vagyok, mik lesznek a film utolsó képsorai...

Ja, még valami. Lehet tudni, h. a filmen az egyes részek között mennyi idő tellik el? Azt tudom, h. az ep2 és az ep3 között 3 év.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251242 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Ááá, köszi Ben! :wink:

Nagyon szívesen. ;)

Battle of the Heroes nagyon rúlz, a kórus valóban heroikussá teszi. 8) Sztem van olyan jó, mint a Duel of the Fates. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251220 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Ááá, köszi Ben! :wink:

Amúgy ezek lennének a számok címei:

01. Star Wars and The Revenge Of The Sith (07:31)
02. Anakin's Dream (04:46)
03. Battle Of The Heroes (03:42)
04. Anakin's Betrayal (04:04)
05. General Grievous (04:07)
06. Palpatine's Teachings (05:25)
07. Grievous and the Droids (03:28)
08. Padme's Ruminations (03:17)
09. Anakin vs. Obi-Wan (03:57)
10. Anakin's Dark Deeds (04:05)
11. Enter Lord Vader (04:14)
12. The Immolation Scene (02:42)
13. Grievous Speaks to Lord Sidious (02:49)
14. The Birth Of The Twins and Padme's Destiny (03:37)
15. A New Hope and End Credits (13:06)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251186 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars
Hmm, nem tudom, belinkeljem-e. Mindegy, megteszem. :)
A neten már fent van a filmzene:
thepsychotic.web1000.com/

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #251077 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Star Wars
Képzeljétek most olvastam a neten, hogy már lehet jegyeket kapni A Sithek bosszújára, ma reggeltől a Hollywood Multiplex-ekben, és a Kossuth moziban a premierre. És állítólag valaki már korán reggel vettek is jegyeket a feliratos éjféli vetítésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250813 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Star Wars
Egyetértek Benel és Gandalffa! És annyit hozzátennék, hogy nem szabad elfelejteni azt sem, hogy Luke nincs kitéve "felnövés" közben Palpatine szenátor befolyásának, ami azért - valljuk be, nem kis szerepet játszott abban, hogy Anakin rossz útra tért!
Cerebrum: ha visszaemlékszel a Birodalom visszavágban Yoda elég kemény kiképzésben részesíti Luke-ot, és végigjáratja vele a jedi próbákat (kitartás, koncentráció, az erő használata, fizikai erőn felüli teljesítmény - bár azért nem tökéletes a koncentráció, és a feltétlen hit sincsen még(!) meg, "Hát jó megpróbálom! - Nem, ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld! - Nem megy, túl nagy! - A nagyság nem számít... mert velem van az erő és az erő hatalmas, az életből árad, ezért nagy. Körülvesz valamennyiünket, összeköt és megvilágosít minket. Nem az izmaidban, magadban, magad körül kell érzened az erőt!... - Lehetetlent kívánsz! (Yoda kiemeli az erővel Luke gépét a mocsárból) Hát, ez hihetetlen! - Látod, ezért nem megy neked!" de ő végigcsinálja a jedi mesterré avatás előtti végső próbát is - szembenéz önmagával (a barlang, a kígyókkal, meg varánuszokkal, "Azt a helyet erős sötét erő lakja, a gonosz birodalma. Be kell menned oda! - Mi van ott? - Csak, amit magaddal viszel!" Ugyan a dvd-n a jelenetválasztásnál azt a címet adták neki, hogy Failure at the cave, vagyis Vereség a barlangan, de én nem értek egyet ezzel a címmel... mindenkiben van jó és rossz, csak a döntéseinken múlik, hogy melyik utat választjuk! És nem értem egészen, hogy miért vereség, ha meglátjuk önmagunkban a rosszat! Ha tudjuk, hogy ott van, akkor "harcolhatunk" ellene... vagy nem? vagy az egészet rosszul értelmezem? Bevallom elég sokat töprengtem ezen a jeleneten... de valahogy nem tudom igazán megfejteni!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250769 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Lehet, hogy Luke keveset tanult, de az biztos, hogy erkölcsileg, szellemileg jobb felkészítést kapott, mint az apja. Erre is volt inkább szüksége, nem elsősorban a fénykard-vívásra és Erő-trükkökre. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250756 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Na, így már okés a dolog. :wink: Amúgy csak azért jutott eszembe ez az egész, mert a hétvégén nosztalgiáztam egy kicsit a régi trilógiával, és szemet (vagyis inkább fület) szúrt, h. Luke az ep6-ban olyan büszkén állítja magáról Jabba-nak, h. ő Jedi mester...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250522 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Másrészt, Luke sosem lett klasszikus értelemben Jedi, Yoda azt tanította meg neki amire szüksége volt és azt sem teljesen.
Még fénykard-párbajban is legyőzi őt Vader, csak akkor nem amikor Luke erőből támad és a Sötét Oldalt használja.

Pontosan. :) Yoda csak azokra a dolgokra tanította meg a rendelkezésre álló rövid idő alatt, amire szüksége volt (azonkívül a fiú tanítását az öreg Obi-Wan is elkezdte, tőle is sokat tanulhatott, a legfontosabb dolgokat), hogy helyt tudjon állni Vader és az Uralkodó ellen, és ne térjen át ő is a Sötét Oldalra. Ezt bizonyítja az is, hogy a végén elbizonytalanodott kicsit, amikor a Sötét Oldalt használta, de végül jó döntést hozott, hála Obi-Wan és Yoda tanításának. :) (meg sztem a két Jedi valahol úgymond "egy lapra tett fel mindent": a keveset tanult, és csak a legfontosabbakat, de nagy az Erő benne, szóval vagy helytáll, vagy elbukik, mint az apja, meghal, vagy a Sötét Oldalra áll, és akkor még ott lett volna Leia "-Ő az utolsó reményünk. -Nem. Van még más is.")
Másrészt az Uralkodó jogosan félt Luke-tól, mert tudta, hogy visszafordíthatja Vadert a Világos Oldalra, ha szövetkezik vele, vagy pusztán az apa-fiú kapcsolat miatt (és ez be is igazolódott, hiszen Vader már nem bírta nézni, ahogy a saját fia szenved, és belehajította Sidioust az aknába). Meg az évek során ő is öregedett valamicskét, nem használta olyan gyarkan az Erőt, kopott valamicskét az öreg, gondolom. :) A gonszság és a Sötét Oldal egy idő után legyengít, elszívja az energiát az emberből (gondolom én :D ). (ld. Szauron se tudott újra testet ölteni, miután annyi gonoszat tett, s Númenort romba döntötte, meg a Gyűrű nélkül nem volt akkora ereje, mint régen)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250515 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars
Másrészt, Luke sosem lett klasszikus értelemben Jedi, Yoda azt tanította meg neki amire szüksége volt és azt sem teljesen.
Még fénykard-párbajban is legyőzi őt Vader, csak akkor nem amikor Luke erőből támad és a Sötét Oldalt használja.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250423 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát, valljuk be, jogosan félt Luke-tól az Uralkodó, hisz mégiscsak a vesztét okozta, mégha Vaderen, illetve Anakinon keresztül. Jól látta ezt Vader, azért akart a fiával összefogni Palpatine ellen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250404 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

Cerebrum írta: Jó, de Te most a szavakon lovagolsz... :) Én egyszerűen arra gondolok, h. Luke mégha Anakin fia is, elég hihetetlen, h. képzett jedivé válhatott pár Erőgyakorlat, meg fénykardlecke után...


Azt hiszem, arról kezdődött, hogy miért félhettett az uralkodó Luke-tól...
Hát ezért...
:wink:


Na ezt akkor jól megaszontam... :lol:

Viszont akkor is ellentmondás, h. a jedik kiskoruktól kezdve, hosszú éveken át tanulnak ahhoz, h. képzett jedik lehessenek, Luke-nak meg ennyi tanulás is elég volt... Mégha benne csak úgy nyüzsögnek a midichloriánok, még akkor is. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250402 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Jó, de Te most a szavakon lovagolsz... :) Én egyszerűen arra gondolok, h. Luke mégha Anakin fia is, elég hihetetlen, h. képzett jedivé válhatott pár Erőgyakorlat, meg fénykardlecke után...


Azt hiszem, arról kezdődött, hogy miért félhettett az uralkodó Luke-tól...
Hát ezért...
:wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250400 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Jó, de Te most a szavakon lovagolsz... :) Én egyszerűen arra gondolok, h. Luke mégha Anakin fia is, elég hihetetlen, h. képzett jedivé válhatott pár Erőgyakorlat, meg fénykardlecke után...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250399 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta:

olorin.papa írta:

Cerebrum írta: A másik meg, h. így kissé viccesen hat, amikor Yoda vagy Obi-Wan (most nem emlékszem pontosan) azt mondja Luke-nak az, h. az Uralkodó tart tőle... Luke-tól, aki összvissz néhány napos kiképzést kapott Yodától? És az Uralkodó, aki lenyomta Mace Windu-t és majdnem Yodát is???


Egyáltalán nem vicces, mert Luke-ban születésénél fogva óriási erö szunnyad, és ez még azzal is párosul, hogy hatni tud Dart Vaderre, az apjára, az első tanítványra is.
Vagyis benne legalább akkora erő lakott mint Yodában,-ha nem nagyobb- ráadásul még a kapcsolat az apjával.


Na jó, de ennyi erővel bennem is megvan az erő vagy a képesség, h. mittudomén mondjuk dzsiudzsicuzzak, mégse tudok, mert nem tanultam... :)


Persze, akkor miért nem dzsiudzsicuzol?
Az erő az emberrel, veleszületett képesség, amit uralni tanultak a jedik, nem megtanulták azt.
Olyasmi, mint a nyers erő, amivel bánni kell tudni... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250398 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

olorin.papa írta:

Cerebrum írta: A másik meg, h. így kissé viccesen hat, amikor Yoda vagy Obi-Wan (most nem emlékszem pontosan) azt mondja Luke-nak az, h. az Uralkodó tart tőle... Luke-tól, aki összvissz néhány napos kiképzést kapott Yodától? És az Uralkodó, aki lenyomta Mace Windu-t és majdnem Yodát is???


Egyáltalán nem vicces, mert Luke-ban születésénél fogva óriási erö szunnyad, és ez még azzal is párosul, hogy hatni tud Dart Vaderre, az apjára, az első tanítványra is.
Vagyis benne legalább akkora erő lakott mint Yodában,-ha nem nagyobb- ráadásul még a kapcsolat az apjával.


Na jó, de ennyi erővel bennem is megvan az erő vagy a képesség, h. mittudomén mondjuk dzsiudzsicuzzak, mégse tudok, mert nem tanultam... :)

Különben is, a jedik legalább 15 évig tanulnak, h. megfelelően tudják használni az Erőt és forgatni a fénykardot, akkor ne már, h. Luke-ból pár lecke után képzett jedi válhat...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250390 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: A másik meg, h. így kissé viccesen hat, amikor Yoda vagy Obi-Wan (most nem emlékszem pontosan) azt mondja Luke-nak az, h. az Uralkodó tart tőle... Luke-tól, aki összvissz néhány napos kiképzést kapott Yodától? És az Uralkodó, aki lenyomta Mace Windu-t és majdnem Yodát is???


Egyáltalán nem vicces, mert Luke-ban születésénél fogva óriási erö szunnyad, és ez még azzal is párosul, hogy hatni tud Dart Vaderre, az apjára, az első tanítványra is.
Vagyis benne legalább akkora erő lakott mint Yodában,-ha nem nagyobb- ráadásul még a kapcsolat az apjával.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250385 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Amúgy hogy lehet, h. Obi-Wan nem emlékezett a két droidra az ep4-ben? Hiszen még az ep3 záró képsoraiban is látszik, h. együtt volt velük Organa hajóján, meg hát előtte is...

A másik meg, h. így kissé viccesen hat, amikor Yoda vagy Obi-Wan (most nem emlékszem pontosan) azt mondja Luke-nak az, h. az Uralkodó tart tőle... Luke-tól, aki összvissz néhány napos kiképzést kapott Yodától? És az Uralkodó, aki lenyomta Mace Windu-t és majdnem Yodát is???

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250378 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Ez mi lehet, hol lehet?

starwars.pl/e3/news/2005/z16.jpg


Igen, ez a Kashyyyk. Chewie és Tarfful törzsfő épp búcsúznak el Yodától, aki elhagyni készül a bolygót. Anno volt erről egy BTH kép is, csak más szemszögből, és Yoda a fűben állt még. :)

Most vettem észre, miután meg akartam hallgatni, azt hittem párbeszéd lesz, de nem: starwars.pl/e3/news/2005/ itt rögtön az első mp3 fájl, ami az 'I Am The Senate' címet viseli, a filmzene egyik száma. :D ;)

Ezt muszáj bekopiznom:

Tibur55 a starwars.hun írta:
A 128-as jelenetet ki ne merjék vágni! A 4 jedi közeledik Palpatine irodájához, és se szó, se beszéd egy Erő-lökéssel a falhoz vágják Dar Wac-ot (kancellári portás) és 2 republic guardot. Nagyon jedi-s... :)

Nagyon ott van! 8O :D 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250365 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Ez is érdekes.

Nem tudok franciául, de a cím mintha az Erő titkai lenne...

starwars.pl/e3/news/2005/french05.jpg

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250362 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Ez mi lehet, hol lehet?

starwars.pl/e3/news/2005/z16.jpg


nemtom, de a jobboldali alak pont úgy néz ki mint egy Predator így hátulról... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #250360 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: Star Wars
Sz'tem vukiföldön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.804 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére