Star Wars

Több
17 éve 5 hónapja #321889 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta: www.storewars.org/flash/index.html ? Volt már? Hosszú, de humoros.

jajjjjj mamám, de rééég láttam, hopgy bírtam ki nélküle ilyen sokáig :mostgyorsanújramegnézi: :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321888 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars
www.storewars.org/flash/index.html ? Volt már? Hosszú, de humoros.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321882 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Star Wars
Gandalf: ez jóóó! :-) ;-) a Jedik vívóstílusairól (merthogy több volt nekik) itt olvashattok részletesen! ez az alapjaikról (hogy miből vették) nem sokat ír, de talán érdekes lehet! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321871 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Star Wars

Nóli i linantea írta:

Ben írta:

Gandalf írta: shamalt.scft.hu/pic_post/060830_jedi_tanfolyam.jpg
lehet, hogy volt már.

ááááá :lol: :lol:

úúúúú 8O


Ez viccnek is jó! :lol:

Egyébként nem nagy hülyeség, mert a jediknek tényleg sajátos, és nagyon látványos stílusuk van, amit szerintem alapból a szamurájoktól ,,vettek át", csupán annyia különbség, hogy a szamurájok előveszik a kardjukat, majd visszacsúsztatják a hüvelybe, és lám: meghal két ember...de ezek az ugrálós jedi-párbajok nem túl hatásosak. :wink:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321870 Írta: Turanneth
Turanneth válaszolt a következő témában: Star Wars
Hát ez szép!

Nin ú-´edithach.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321862 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
:D

A jelentkezéshez nem e-mail címet, vagy telefonszámot kellett volna megadni, hanem mondjuk valami ilyesmit:

"Ha jelentkezni kíván, koncentráljon erősen, mestereink valamelyike az Erőben keltett zavarok alapján majd hamarosan felkeresi Önt." :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321856 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta:

Gandalf írta: shamalt.scft.hu/pic_post/060830_jedi_tanfolyam.jpg
lehet, hogy volt már.

ááááá :lol: :lol:

úúúúú 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321852 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Gandalf írta: shamalt.scft.hu/pic_post/060830_jedi_tanfolyam.jpg
lehet, hogy volt már.

ááááá :lol: :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321836 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321762 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta: Szerintem még nem sokan láttátok... :roll:


Vááááááá
Ez nagyon bejön!!! :lol:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321711 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben írta: Úristen... áááá :D Bár annyira nem rossz, igaz, az elejét én sehogyse ismerem fel, csak a lassabb témát (nem ugrik be a neve). :roll:

Az elejét senki sem ismeri fel, de nem is baj, jól hangzik :D Úgyis csak néhány másodpercről van szó... :P
Néha előszedem a linket és akkor húsz percig csak ez megy, olyan kis vidám :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321700 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Snuffles írta: Szerintem még nem sokan láttátok... :roll:

Úristen... áááá :D Bár annyira nem rossz, igaz, az elejét én sehogyse ismerem fel, csak a lassabb témát (nem ugrik be a neve). :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #321699 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Star Wars

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312548 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Star Wars
Létre szeretnénk hozni Erdélyben a Fantasy irodalmi társaságot. Ehhez ötletekre, emberekre és segítségre lenne szükségünk. Ehhez hasonló kicsiny földünkön még hasonló nem volt. A www.narniakronikai.ro szerkesztősége volt az első, aki 1.500.000 embernek kaput nyitott a C. S. Lewis és Narnia világának. Sajnos a fantasy magyar nyelven ennyiben megrekedt. Ezért szeretnénk megvalósítani egy olyan társaságot, amely teljes mértékben a fantasy irodalmat és a vele kapcsolatos részleteket ismerteti az olvasóval. Ezért tiszteletből C. S. Lewis emlékére a Narnia marad a honlap címe, de a 2 007 - es esztendő folyamán átalakulna és a fantasy világot, hirdetné. Jókai Tündérországa mivel az Európai közösség tagja lett, fontosnak tartjuk, hogy az itt élő magyar emberek is megismerhessék mindazon csodálatos alkotásokat, amiken az európai emberek felnőttek és napjainkban is csodálnak és szeretnek. Ez nagyon kemény dolog egy olyan szerkesztőségnek mint a milyénk, mert ehhez foghatót még senki nem tett. Rögös az út, mert nem tudjuk pontosan, hogy kell elindulni, és merre tartunk. Mi nem értünk minden fantasy alkotáshoz (mert csak részben ismerjük). Pedig fontos lenne megismerni Tolkien nagyszerű alkotásait, Harry Pottert, Eragont és sok más fantasztikus művet és nem szabad megfeledkeznünk a sci-firől sem hisz azok is a fantázia művei: Star Trek, Star Wars, Star Gate és sokan mások.

Ezért aki ebben tudna segíteni szeretettel várjuk ötleteivel, írásaival bármilyen más segítségével. Kapcsolattfelvétel: info@narniakronikai.ro vagy a www.narniakronikai.ro fórumán. Tisztelettel a narniakronikai.ro szerkesztősége

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #312353 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Nem tudja valaki, hogy a Jedi Akadémia második része mikor jön ki? (A könyvre gondolok pesze.)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310434 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Star Wars
Kívánok Erdélyből Istentől megáldott boldog új esztendőt mindenkinek! Remélhetőleg az Európai csatlakozás még nagyobb köteléket és testvériséget eredményez nemzetünknek! Kellemes pihenést és boldog perceket az elkövetkező napokban! Kovács Zoltán, Erdélyből

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308635 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Star Wars
A Star Wars rajongóknak!

Karácsony, a szeretet ünnepe!

Mert csakugyan, sokan vannak a világon, akiknek a karácsony valóban néhány napi örömet és boldogságot hoz. Sok család, amelynek tagjait messze elsodorta egymástól és szanaszét szórta a nagyvilágban a létért való szakadatlan küzdelem, most újra összekerül és újra összeforr abban a kölcsönös szeretetben és jóakaratban, amelyből a tiszta és zavartalan örömnek olyan bő forrása fakad, s amely olyan összeférhetetlen a világ sokféle bajával és gondjával, hogy a legműveltebb nemzetek vallási meggyőződése és a legvadabb népek durva hagyományai egyaránt a túlvilági élet legfőbb boldogságai közé számítják, az üdvözült lelkek osztályrészének tekintik. Hány régi emléket, hány szunnyadó érzést ébreszt föl bennünk karácsony ünnepe! (Charles Dickens)

Ezen gondolatokkal szeretnék kívánni egy békés, áldott és csendes Karácsonyi Ünnepet!
Üdvözlettel, Kovács Zoltán, az erdélyi Narnia honlap főszerkesztő

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308495 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: Star Wars
LUL, ez állati :D :D:D

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308493 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars

Glorlyg írta: Nézzétek meg!!!!

Ez egy karácsonyi ajándék minden rajongónak!
!ASCII STAR WARS!

Boldog karácsonyt!!! BUÉK!!!


Hát ez kész... :P

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308440 Írta: Glorlyg
Glorlyg válaszolt a következő témában: Star Wars
Nézzétek meg!!!!

Ez egy karácsonyi ajándék minden rajongónak!
!ASCII STAR WARS!

Boldog karácsonyt!!! BUÉK!!!

Gilran Thalion Glorlyg


=^ . ^=

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #307876 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: Star Wars

Cerebrum írta: Az egyik ismerősömnek eredetiben van valamelyik rész zenéje, és neki pl. azt nem játsza le a gépe. Megnéztük, és rá is van írva a CD-re, hogy "will not play on PC". :?

DVD-nél még nem találkoztam ilyennel, nem a géppel van valami gubanc? Próbáltad másik gépen? Vagy másik lejátszóval?


ajánlom a limewiret, azzal letöltheted

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304969 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: Star Wars
A Klónok eredeti filmzenéjét nem lehet számítógépen lejátszani, az összes többi lehet. Ma sem értem, hogy mire volt ez jó anno. Egyébként olvastam róla, hogy ügyes emberkék valamiképp képesek voltak PC-n is lejátszani.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304955 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Star Wars
Az egyik ismerősömnek eredetiben van valamelyik rész zenéje, és neki pl. azt nem játsza le a gépe. Megnéztük, és rá is van írva a CD-re, hogy "will not play on PC". :?

DVD-nél még nem találkoztam ilyennel, nem a géppel van valami gubanc? Próbáltad másik gépen? Vagy másik lejátszóval?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304943 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: Star Wars
Alyr: nekem lejátsza a gépen is, szóval nem hiszem hogy gyártásilag lenne így. Az viszont több mint fura, hogy a kölcsönzötett sem játszotta le...

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304892 Írta: Zoltan
Zoltan válaszolt a következő témában: Star Wars
Star Wars szerkesztőket keres az erdélyi Narnia honlap szerkesztősége. Mivel Erdélyben nincsen magyar nyelven Harry Potter honlap, felválalta az erdélyi honlap és szerkesztőket keres, akik bemutatnák az ottani olvasóknak Harry Potter fantasy világát. Elérhetőségük: info@narniakronikai.ro vagy a honlapon www.narniakronikai.ro

Narnia birodalma, mely összeköt bennünket!
www.narniakronikai.ro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302695 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Egyébként ugyanezt játszotta amikor kölcsönzőből vettem ki, csak akkor úgy gondoltam, biztos a kölcsönzői példány ilyen.
Semmilyen más dvd-vel nem csinál ilyet, pedig van egy jópár eredeti dvd-m.

Hát elég érdekes... :roll: Éljen a technika. Meg a Lucasfilm. :roll:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302690 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta: Szvsz ez gyártásilag van így, nem programhiba.

Szerzői jogvédelem vagymi.

A DVD nem hajlandó lejátszódni számítógépben... én meg csak ezéárt az egy filmért nem szívesen vennék egy dvd lejátszót.

Hmm, érdekes. Meg szerintem hülyeség is, miért ne nézhetné meg vki a DVD-t számítógépen? Jó, tudom,mert egyesek feltörik, de van, akinek nincs dvd lejátszója külön...

Mondjuk nekem nincs meg a III. rész dvd-n (meg sehogyse), de pl. az I. és II. dvd-jét lejátssza a gép. Biztos azóta babráltak vmit.


Egyébként ugyanezt játszotta amikor kölcsönzőből vettem ki, csak akkor úgy gondoltam, biztos a kölcsönzői példány ilyen.
Semmilyen más dvd-vel nem csinál ilyet, pedig van egy jópár eredeti dvd-m.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302680 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Szvsz ez gyártásilag van így, nem programhiba.

Szerzői jogvédelem vagymi.

A DVD nem hajlandó lejátszódni számítógépben... én meg csak ezéárt az egy filmért nem szívesen vennék egy dvd lejátszót.

Hmm, érdekes. Meg szerintem hülyeség is, miért ne nézhetné meg vki a DVD-t számítógépen? Jó, tudom,mert egyesek feltörik, de van, akinek nincs dvd lejátszója külön...

Mondjuk nekem nincs meg a III. rész dvd-n (meg sehogyse), de pl. az I. és II. dvd-jét lejátssza a gép. Biztos azóta babráltak vmit.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302679 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Star Wars

Ben Kenobi írta:

Alyr Arkhon írta: Perpill egyébként igencsak ideges vagyok emiatt.

Hmmm. Nem lehet visszavinni és kicseréltetni?


Szvsz ez gyártásilag van így, nem programhiba.

Szerzői jogvédelem vagymi.

A DVD nem hajlandó lejátszódni számítógépben... én meg csak ezéárt az egy filmért nem szívesen vennék egy dvd lejátszót.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 11 hónapja #302666 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Star Wars

Alyr Arkhon írta: Perpill egyébként igencsak ideges vagyok emiatt.

Hmmm. Nem lehet visszavinni és kicseréltetni?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.701 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére