Állatbarátok

Több
18 éve 5 hónapja #288599 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szóval itt a tavasz, emberek! :D Akár szakad az eső 3 napja, akár nem! :D A madarak tudják... ;) :P :) A verebek már bőszen takarítják az odúkat... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288598 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Múltkor reggel 5kor indultam el otthonról... Hogy a néma csönd mennyire hanos lehet!! Egy autó sem járt arra -ami amúgy nem épp jelemző :? - a madarak meg kihasználták hogy most csak rájuk lehet hangilag figyelni, és telicsiporogták az utcát :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288590 Írta: Laemunh
Laemunh válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi fenyőnkön zöldike kezdett sivítgatni. Egy idő után idegesítő, de meg lehet szokni.
Visszatért a vakondunk! Felásta a kertet. Olyan aranyos... :P

The Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288587 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Énekel a vörösbegy az Atlasz cédrusunkon! :D Gondoltam, megosztom veletek ezt az örömömet, mert én felvidultam tőle... ;) :P :)


Megjöttek a vörösbegyek nálunk is! Mikor ástam a kertbe egyszer csak odajöttek a meggyfára sz nézték h micsinálok. Olyan arik vooltak!!
macskák jajjaj: már kezdődik h hajnalba kb. 10akárhány kandurbandi nyávogása ébreszt...már kissé elszoktam töle,de majd belejövök :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288580 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
OFF:
[size=9:gtc83j8y]Héé, mi nem is vagyunk állatok! :lol:
(Na jó... de. :roll: )[/size]
ON:
Ja, és többnyire együtt is úszkáltak. Mármint a kacsák... :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288578 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok
hát nincs szebb dolog a szerelemnél...még akkor is,ha állatokról van szó.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288577 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az jó, ilyen párosan röpködő vadgácsérkácsákat és vadtojókácsákat mink is láttunk Idhrennel szombaton, Malomvölgyi tónál... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288574 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi a múltkor anyával vadkacsákat láttunk a Gőtés tónál, a levegőben kergetőztek. Sztem udvarolt a kisfiú kacsa a kislány kacsának :wink:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288560 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Ja és a zöld varangyok is dalolnak a tóban, éjjel-nappal, a szomszédok sztem már mindjárt besokallnak... :P Pedig ooooolyan szép hangjuk van! Pirr. :) ;)


A macskák nemi élete felpezsdült, mindig hallom dalukat, csak az a baj, hogy akkor amikor aludni szeretnék. :lol:

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288559 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ja és a zöld varangyok is dalolnak a tóban, éjjel-nappal, a szomszédok sztem már mindjárt besokallnak... :P Pedig ooooolyan szép hangjuk van! Pirr. :) ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288558 Írta: Svelder
Svelder válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Énekel a vörösbegy az Atlasz cédrusunkon! :D Gondoltam, megosztom veletek ezt az örömömet, mert én felvidultam tőle... ;) :P :)


Ez tuti!
Én egy fekete rigó bandát láttam turkálni a falevelek között, kisebb- nagyobb sikerrel!

Gondolkodj globálisan, cselekedj lokálisan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288557 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Énekel a vörösbegy az Atlasz cédrusunkon! :D Gondoltam, megosztom veletek ezt az örömömet, mert én felvidultam tőle... ;) :P :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288517 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Aki aranosz annak minden állat aranosz. Ez már cak igy van drágaszág :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288516 Írta: Lego Inglorion
Lego Inglorion válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta:

Heledir írta:

Kiszhobbit írta:

Heledir írta: Szombaton voltam a Mammutban és bekukkantottam az állatkereskedésbe, és olyan aranyos kis állatot láttam. Először nem tudtam mi, hasonlított vmire, de azért láttam, hogy nem az, aztán megkérdeztem a sráctól, hogy mi az. Hát vizikutyák voltak. Kb. 15-20 ezerbe kerülnek, és az a két példány úgy 20 cm hosszú volt. Na el is határoztam, hogy kell nekem egy. Meg láttam gabona siklót. Olyan picike volt még, bár nem tudom hogy mekkorára nőnek, de nagyon szép volt.


Gabona sikló aranosz. Mi olyat akartunk az osztályba mert biokémes osztályba mindenütt van állat de oszi nem engedte. Akkor én kijelentettem hogy madárpók,sz mindenki nekem jött. Pedig mondtam ha nem tetszik én hazaviszem szivesen de végül mégis hörcsög lett... :? de ök is aranoszak, ugy hivják öket h Anyád meg Jeti. :lol:


Biztos félt az ofőd a kígyóktól,pedig ezek nem bántanak. Mi degut szerettünk volna, de a mi sulinkban egyáltalán nem engedik az állatot, így nem lett belőle semmi.


Hát a degu isz aranosz!!


Drágaszág,neked minden állat aranosz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288515 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta:

Kiszhobbit írta:

Heledir írta: Szombaton voltam a Mammutban és bekukkantottam az állatkereskedésbe, és olyan aranyos kis állatot láttam. Először nem tudtam mi, hasonlított vmire, de azért láttam, hogy nem az, aztán megkérdeztem a sráctól, hogy mi az. Hát vizikutyák voltak. Kb. 15-20 ezerbe kerülnek, és az a két példány úgy 20 cm hosszú volt. Na el is határoztam, hogy kell nekem egy. Meg láttam gabona siklót. Olyan picike volt még, bár nem tudom hogy mekkorára nőnek, de nagyon szép volt.


Gabona sikló aranosz. Mi olyat akartunk az osztályba mert biokémes osztályba mindenütt van állat de oszi nem engedte. Akkor én kijelentettem hogy madárpók,sz mindenki nekem jött. Pedig mondtam ha nem tetszik én hazaviszem szivesen de végül mégis hörcsög lett... :? de ök is aranoszak, ugy hivják öket h Anyád meg Jeti. :lol:


Biztos félt az ofőd a kígyóktól,pedig ezek nem bántanak. Mi degut szerettünk volna, de a mi sulinkban egyáltalán nem engedik az állatot, így nem lett belőle semmi.


Hát a degu isz aranosz!!

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288510 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kiszhobbit írta:

Heledir írta: Szombaton voltam a Mammutban és bekukkantottam az állatkereskedésbe, és olyan aranyos kis állatot láttam. Először nem tudtam mi, hasonlított vmire, de azért láttam, hogy nem az, aztán megkérdeztem a sráctól, hogy mi az. Hát vizikutyák voltak. Kb. 15-20 ezerbe kerülnek, és az a két példány úgy 20 cm hosszú volt. Na el is határoztam, hogy kell nekem egy. Meg láttam gabona siklót. Olyan picike volt még, bár nem tudom hogy mekkorára nőnek, de nagyon szép volt.


Gabona sikló aranosz. Mi olyat akartunk az osztályba mert biokémes osztályba mindenütt van állat de oszi nem engedte. Akkor én kijelentettem hogy madárpók,sz mindenki nekem jött. Pedig mondtam ha nem tetszik én hazaviszem szivesen de végül mégis hörcsög lett... :? de ök is aranoszak, ugy hivják öket h Anyád meg Jeti. :lol:


Biztos félt az ofőd a kígyóktól,pedig ezek nem bántanak. Mi degut szerettünk volna, de a mi sulinkban egyáltalán nem engedik az állatot, így nem lett belőle semmi.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288503 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Szombaton voltam a Mammutban és bekukkantottam az állatkereskedésbe, és olyan aranyos kis állatot láttam. Először nem tudtam mi, hasonlított vmire, de azért láttam, hogy nem az, aztán megkérdeztem a sráctól, hogy mi az. Hát vizikutyák voltak. Kb. 15-20 ezerbe kerülnek, és az a két példány úgy 20 cm hosszú volt. Na el is határoztam, hogy kell nekem egy. Meg láttam gabona siklót. Olyan picike volt még, bár nem tudom hogy mekkorára nőnek, de nagyon szép volt.


Gabona sikló aranosz. Mi olyat akartunk az osztályba mert biokémes osztályba mindenütt van állat de oszi nem engedte. Akkor én kijelentettem hogy madárpók,sz mindenki nekem jött. Pedig mondtam ha nem tetszik én hazaviszem szivesen de végül mégis hörcsög lett... :? de ök is aranoszak, ugy hivják öket h Anyád meg Jeti. :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288500 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szombaton voltam a Mammutban és bekukkantottam az állatkereskedésbe, és olyan aranyos kis állatot láttam. Először nem tudtam mi, hasonlított vmire, de azért láttam, hogy nem az, aztán megkérdeztem a sráctól, hogy mi az. Hát vizikutyák voltak. Kb. 15-20 ezerbe kerülnek, és az a két példány úgy 20 cm hosszú volt. Na el is határoztam, hogy kell nekem egy. Meg láttam gabona siklót. Olyan picike volt még, bár nem tudom hogy mekkorára nőnek, de nagyon szép volt.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288441 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Silima írta: Jajnekem... Nem vág ide, de: Ma olvastam: egy medúza víztartalma 96-98%. És egy újszülött embergyereké 95-96%. Ez csak szerintem ijesztő?! 8O :oops:


Szerintem csak neked, ugyanis amikor megszülettél te is hasonló adatokkal bírtál, mégis itt vagy! :wink:
Én azt is olvastam, hogy a magzatvíz, és a tenger sótartalma %ra megegyezik.


Igen. Pont azért, mert mint tudjuk a tengerből gyüttünk ki a szárazföldre és az utódok fejlődése még nem tudott elszakadni a tg-i (vizes) közegtől, és a magzatvíz gyakorlatilag azért sós, hogy a tgvízhez hasonlítson.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288431 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem lesz baja. Ügyes lesz és talál magának párt... Én tudom. Íg ykell lennie.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288424 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ide is beírom, hátha van, akit érdekel:
Ma délelőtt szélnek eresztettük Rebit, a varnyút.
Nyitva hagytuk az ajtaját, egy csomó ideig nem jött ki, hanem elkezdett rakodni, elrendezte a kincseit, kitisztította az itatóját, aztán hívtam, fellépett a küszöbre, lecsipkedte róla a rászáradt sarat, aztán nagy sokára kitottyant a földre. Ott álltunk körben családilag. Elkezdte csipkedni a földet meg a nyírfát, aztán külön odament mindekihez, megnézett magának mindenkit, korrogott, megcsipkedte a térdem, aztán felszállt a háztetőre (ahhoz képest,hogy 8 hónapja alig repült, egész ügyes) aztán ült a diófán nagyon sokáig, ismerkedett a fával meg a verebekkel, aztán elrepült a rét felé.
Remélem,nem lesz baja, rettenetesen sajnálnám...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288374 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta:

Silima írta: Jajnekem... Nem vág ide, de: Ma olvastam: egy medúza víztartalma 96-98%. És egy újszülött embergyereké 95-96%. Ez csak szerintem ijesztő?! 8O :oops:


Szerintem csak neked, ugyanis amikor megszülettél te is hasonló adatokkal bírtál, mégis itt vagy! :wink:
Én azt is olvastam, hogy a magzatvíz, és a tenger sótartalma %ra megegyezik.


Sőt a könnyedé is :) 0,9%

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288372 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Jajnekem... Nem vág ide, de: Ma olvastam: egy medúza víztartalma 96-98%. És egy újszülött embergyereké 95-96%. Ez csak szerintem ijesztő?! 8O :oops:


Szerintem csak neked, ugyanis amikor megszülettél te is hasonló adatokkal bírtál, mégis itt vagy! :wink:
Én azt is olvastam, hogy a magzatvíz, és a tenger sótartalma %ra megegyezik.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288368 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli írta:

Niph/Elentári írta:

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: Hogy lehet egy lovat belevezetni egy kocsiba? Nem látja az hogy hová megy? (mmint a ló)


Ha kocsit húz (márpedig itt asszem ez volt e helyzet) van a szeme előtt olyan kis lapocska ami takarja. Pont azért, hogy ne ijedjen meg, vagy nemtom.


Szemellenző!!!! És valóban azért van, hogy ne ijedjen mástól meg, és ne terelődjőn másra a figyelme ....... :)

De a kocsi előtte volt nem? azt elvileg látja... vagy a ló is részeg volt... :lol:


Már találkoztam alkoholista lóval, a pálinkára indult be. Ekeserítő látvány volt. A magam részéről az "elsősegélyt" nyújtó gazdit részesítettem volna ilyen formán elsőn és aztán lőttem volna le. Vagy legalábbis diszkréten félre húztam volna. :mad2: Egy kicsit vérszomjas vagyok, de aki látott már lovat szenvedni...

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288322 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta:

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: Hogy lehet egy lovat belevezetni egy kocsiba? Nem látja az hogy hová megy? (mmint a ló)


Ha kocsit húz (márpedig itt asszem ez volt e helyzet) van a szeme előtt olyan kis lapocska ami takarja. Pont azért, hogy ne ijedjen meg, vagy nemtom.


Szemellenző!!!! És valóban azért van, hogy ne ijedjen mástól meg, és ne terelődjőn másra a figyelme ....... :)

De a kocsi előtte volt nem? azt elvileg látja... vagy a ló is részeg volt... :lol:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288305 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Nóli írta: Hogy lehet egy lovat belevezetni egy kocsiba? Nem látja az hogy hová megy? (mmint a ló)


Ha kocsit húz (márpedig itt asszem ez volt e helyzet) van a szeme előtt olyan kis lapocska ami takarja. Pont azért, hogy ne ijedjen meg, vagy nemtom.


Szemellenző!!!! És valóban azért van, hogy ne ijedjen mástól meg, és ne terelődjőn másra a figyelme ....... :)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288286 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Jajnekem... Nem vág ide, de: Ma olvastam: egy medúza víztartalma 96-98%. És egy újszülött embergyereké 95-96%. Ez csak szerintem ijesztő?! 8O :oops:

Tömeg vagy térfogat vagy hogyan? Bizarr egy adat az biztos...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288244 Írta: Laemunh
Laemunh válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Jajnekem... Nem vág ide, de: Ma olvastam: egy medúza víztartalma 96-98%. És egy újszülött embergyereké 95-96%. Ez csak szerintem ijesztő?! 8O :oops:


Sztem nem annyira. Az a vízmennyiség mindenesetre nem "csak úgy" van benne, hanem mondjuk a sejtjei sok vizet tartalmaznak, vagy valami ilyesmi. A medúzának ez biztos jó. Az embergyerekből pedig a víz egy része egy idő után úgyis eltávozik valahogy...

The Road goes ever on and on...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288242 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jajnekem... Nem vág ide, de: Ma olvastam: egy medúza víztartalma 96-98%. És egy újszülött embergyereké 95-96%. Ez csak szerintem ijesztő?! 8O :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288205 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Svelder írta:

olorin.papa írta:

Heledir írta:

Nóli írta: Hogy lehet egy lovat belevezetni egy kocsiba? Nem látja az hogy hová megy? (mmint a ló)


Biztos annyira rendes, odaadó, szófogadó, stb volt a ló, hogy feltétel nélkül követte a gazdája parancsait, bár még így is furi, hogy nem kerülte ki.
Egyébként tök jó, hogy ilyen sokan járunk lovagolni. :D


Vagy annyira rettegett a gazdájától, hogy nagyobb volt, mint az itélőképessége.

A lapocska nem a szeme előtt van, hanem oldalt, hogy ne nézzen félre.
A bizalomnak töretlennek kell lennie, mint az állat, mint a gazdája iránt.


A rettegés elég valós indok, bár este történt az eset, tudtommal, így félhomályban ő sem lát olyan jól. Mármint a paci. A pálinka jó fertőtlenítő viszont olyan mély sebnél?!, elég fájhatott neki.


Az nem kétséges, hogy fájt neki, de én még azt is csodálom, hogy eszébe jutott a pasasnak, hogy "lefertőtlenítse".

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.068 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére