Állatbarátok

Több
20 éve 2 hónapja #206666 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Drowse írta: Alyr: ha ez egy cirkuszi tigris, akkor jobb, ha nem mennek hozzá közel. Azért a cirkuszi idomárok nem valami kedves fickók... :crap: Bár én a magam részéről az egészet nem hiszem el. Egy kislány rajzolt egy csíkos állatot, na és? Szvsz nem is látott semmit, a többi aki látta, az csak a hírverés miatt látta/nem látta. Ha pedig mégis létezik, én neki szurkolok :twisted:


Találtak lábnyomokat is és az egyik muki az összes tévének esküdözött hogy tigris. Mutatták is, tényleg annak tűnt.
Meg találtak egy széttépett őzet amit állítólag szintén a tigris kapott el.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206655 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr: ha ez egy cirkuszi tigris, akkor jobb, ha nem mennek hozzá közel. Azért a cirkuszi idomárok nem valami kedves fickók... :crap: Bár én a magam részéről az egészet nem hiszem el. Egy kislány rajzolt egy csíkos állatot, na és? Szvsz nem is látott semmit, a többi aki látta, az csak a hírverés miatt látta/nem látta. Ha pedig mégis létezik, én neki szurkolok :twisted:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206595 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szméagol: Igen, akkor veszélyes, ha úgy érzi, hogy a malacokat akarod bántani, de akkor életveszélyes. Ha egyszer véletlenül vadmalacok szaladnának előtted az erdőben, akkor keress gyorsan egy fát amire felmászhatsz, mert általában hallótávolságon belül van az anyjuk és nagyon gyorsan tud ám futni.
(azért írom hogy általában, mert mi már úsztunk meg ilyet, pedig pár méterrel előlünk ugorttak fel a malacok...)

A tigris: hát az olyan nyomolvasó aki egy vizsla meg egy tigris nyomát összekeveri, az inkább maradjo otthon.
Szerintem igenis kószál egy tigris kicsiny hazánkban, de nemhiszem hogy emberre támadna amíg nem dühítik fel. Hiszen elsősorban gazdának tekinti az embert...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206590 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szmeagol: akkor veszélyes igazán, ha kicsinye van.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206541 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Szerintetek a vaddisznó megtámad, ha találkozik velem az erdőben? Csak mert múltkor egy vaddisznó túráson mentem végig és a röfögését, meg a visítását is hallottam, de távolabbról. Mindenesetre nem jött közelebb.
A tigrisről: A faluban két ember beszélget: "Tudod mit találtam az erdőben?" "Mit?" "Hat tigris kölyköt." Nevetnek...

Dodiee: Őszintén sajnálom......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205149 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az tuti, hogy megbűntetnék, de ha segítene az előkerítésben, akkor az nagyon sokat számítana a bíróság előtt.

[size=9:3e5d3wf9]mama a saját topicoman vagyok off... :oops: [/size]

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205139 Írta: Utahu Shiree
Utahu Shiree válaszolt a következő témában: Állatbarátok
erre már annyi magyarázat kijött...
a legutóbb egy vizsla volt, nem tigris... (vagy valami ilyesmit állítottak
Részemről (ha megtörténhet, hogy egy tigris szabadon kóborol kicsiny hazánkban, akkor tényleg gyáva a tulaj...)

Kered az örökkévalóságban...
Keresd meg életed átkát!
Noinenak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205136 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Apropó, mi a véleményetek a pécsi tigrisről? Szerintetek tényleg van ott valami?

Én nem tudom... lehet, hogy van, de akkor szerintem már valaki jelentkezett volna, hogy ja, igen neki volt egy illegálisan... bár mondjuk lehet, hogy gyáva... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205132 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Cijja!
Sztem egy husky elég nagy, de tényleg relatív. Egy olifánthoz képest kiscica../Ígyis az..fél a macskáktól/ köcce..


A nyalintást még megbeszéljük..nincs kedvem szörözni. :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205131 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha nem mélyek a sebek, akkor csak le kell mosni, és megvárni amíg meggyógyul. Ne vakard/kapard/dörzsöld.... a sebet, mert azzal én már megjártam (csak rondább lett, és még fájt is)
Ha mélyebb, menj orvoshoz, és ő tudja mit kell csinálni. Ált. kimossák, fertőtlenítik, és bekötik. Ha nagyon csúnya összevarják (de azt csak nagyon nagy kutya/macska tudná előidézni. TIGRIS :D )

Wolfnak viszonozd kérlek a nyalást a nevemben! :P

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205124 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegény Dodie és persze szegény kutya... Nem tom mi lenne, ha.. mindegy. Nem tud vki vmit, ami jó a sebekre? Mondjuk a karmolásokra, fognyomokra? A kutyám állandóan ugrál. Vagyis nem mindig. És nem tok semmit csinálni neki... Ez van..


U.I: Wolf/a sutya/ minden kedves tolkienost üdvözöl egy nyalintással. :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204009 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Állatbarátok

woland írta: az egyik malacunknak nincs bordája,

Mivan ? 8O Olyan, mint egy vastag kígyó ? :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #204002 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dodiee írta: asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...76&.dnm=d097.jpg

Ő a kutyám, Szofi. 11 éves. és a franc se tudja miért írom ide, úgyis mindenkit csak elszomorít, csak egy órája tudtam meg, és azóta nem tudok mit kezdeni magammal.. szal.. azt már egy ideje tudtuk, hogy a kutyus rákos.. de úgy volt, hogy egy műtéttel meg lehet menteni.. megműtötték.. mindenütt áttétek.. ennek úgy egy másfél hónapja.. most megint el kellett vinni az állatorvoshoz.. és menthetetlen. fél éven belül meg fog halni. Én.. nemt udom hogy fogom ezt elviselni... több, mint eddigi életemnek a felében velem volt.. cirka velem nőtt fel.. én.. annyira fog hiányozni.. bocsánat hogy ezzel terhellek titeket..


Dodiee, őszintén sajnálom. Nem terhelsz egyikünket sem, akit meg igen, az érzelmileg nagyona béka fenek alatt van. Tudom, hogy iszonyatos fájdalom, gyönyörű németjuhászunk egész életében beteg volt, és szörnyű fájdalmak közt ment el. Őszintén remélem, a Te kutyád kevésbé fájdalmasan hal meg, és örülj neki, hogy ilyen sokáig veled volt, és hogy van időd felkészülni. Remélem, meg tudod majd emészteni. Te mindent megttél, amit emberileg lehet, szeretted, gondoztad, ne bántson semmi.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #203991 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az egyik malacunknak nincs bordája,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203847 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Dodiee: tudom, úgysem tok semmi vígasztalót mondani, de az embernek valahogy muszáj ilyenkor megszólalnia....sajnálom...én bele se merek gondolni, mi lenne, ha a mi kutyánk kerülne ilyen helyzetbe...vajon miért pont a tiéd? Bah...a hülye kérdéseim...

Ragoran írta: [de vmikor mostanában lett mellé 1,,farkas park" is(asszem)[/color]


Vannak ott még nyuszik is, meg görény, meg kis vaddisznók...Olyan helyesek... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203822 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jajj Dodiee, annyira sajnálom... :crying: [size=9:1ddioe62]Sajnos én nagyon is tudom, mit érezhetsz, bár az én kutyusom csak 9 éves volt mikor elpusztult, de 4 évesen került hozzánk, olyan kevés időt töltött velünk. Mai napig se tudom felfogni, hogy elment, mert egyik nap még semmi baja, másik nap már a házában feküdt mozdulatlanul :cry: a doki szerint bélcsavarodása volt, viszont egy vigasztal, hogy a kölyke a mai napig velem van[/size] Neked viszont megadatott az, hogy elbúcsúzhass tőle, tudom, hogy nem nagy vigasz, de boldoggá teheted a még hátra lévő idejét...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203818 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tüdőrák? Te jó ég! 8O :( 8O :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203810 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
köszönöm mindenkinek a bátorítást, meg gillothnak a privit.. nagyon jól esik. mint kiderült, tüdőrák:P azért köhög ilyen csúnyán.. vigyázni kell rá, meg nagyon kell szeretgetni.. és persze ha szenvedni fog, nem fogjuk hagyni... szeretjük, de nem vagyunk önzők. még egyszer köszönöm..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203799 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaj, Dodie.. Ez borzasztó..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203781 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Didiee, neeee...... :cry: :bawling: Ez borzasztó!!!! Annyira sajnálom, de komolyan! Legyél mellette, és ne hagyd egyedül! :( Én már csak azt tudom ajánlani, hogy a szegénynek már nagyon fáj, akkor altassátok el. Úgy neki is jobb lesz. :cry:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203733 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
jajistenem, ez borzasztó! 8O Nem is tudok mit mondani, csak hogy ne hagyd el magad! :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203719 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Állatbarátok
asia.f2.pg.photos.yahoo.com/ph/ldorottya...76&.dnm=d097.jpg

Ő a kutyám, Szofi. 11 éves. és a franc se tudja miért írom ide, úgyis mindenkit csak elszomorít, csak egy órája tudtam meg, és azóta nem tudok mit kezdeni magammal.. szal.. azt már egy ideje tudtuk, hogy a kutyus rákos.. de úgy volt, hogy egy műtéttel meg lehet menteni.. megműtötték.. mindenütt áttétek.. ennek úgy egy másfél hónapja.. most megint el kellett vinni az állatorvoshoz.. és menthetetlen. fél éven belül meg fog halni. Én.. nemt udom hogy fogom ezt elviselni... több, mint eddigi életemnek a felében velem volt.. cirka velem nőtt fel.. én.. annyira fog hiányozni.. bocsánat hogy ezzel terhellek titeket..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203711 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A "kiválogatós" kutyát elhiszem. Láttam egyszer vmi dokumentumfilmet ugyan ezzel a dologgal, csak nem kutyákról volt szó, hanem papagájokról. A színeket nagyon jól meg tudták különböztetni.

A kajáról: nekem a papagájom azt csinálja, hogy kivesz egy hosszúkás magok az eleségből, és beledobja a vizébe. :? De hogy miért?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203700 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Épp tegnap segítettem a szomszéd kislánynak a kutyája szőrét rendbe szedni..és bizony helyenként vágni kellett..falusi kutyus,félhosszú szőrű és hát még életében nem volt megfésülve,szal elképzelhető,h h nézett ki.
Úgyhogy néha igenis csak a nyiszálás segít...

Amikor TV-ben mutatnak ien ,,kutyakiválogatjaamegfelelőjátékot" című vmit azért mindíg fent áll a lehetőség,h csak azt az 1 játékot tudja ,,kiválogatni"...

Suhifarok írta:

Ancalima Anarórë írta: Szerintem jól teszik. Mondjuk ha az egyik átharapja a másik torkát, biztos nem ücsörönek ott, hanem segitenek neki... :)


Öööö, nem éppen! Egyszer megöltek már egy macikát a többiek, szegggényt! :cry:


De akkor vmiért nem tudtak segíteni.
Amikor az 1ik macinak lett vmi komolyabb baja,akkor is kihívták hozzá a dokit...
de vmikor mostanában lett mellé 1,,farkas park" is(asszem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203669 Írta: Rohin
Rohin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én tengerimalacom is visít a zacskócsörgetésre, azon kívöl meg a kulcs csörgetésre, és a bejárati ajtó nyitásra is

- Az énekesmadár.
- Úgy ám. A rigó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203625 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk a tengerimalac a zacskózörgésre, az hűtőnyitásra, és a bejáratiajtó (mert meg tudja különböztetni!) hangjára kezd el eszeveszetten visítozni.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203478 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Eruntale: ez még mindig jobb, mint mikor be is ugrik a hűtőbe.... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203477 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nálunk akárhányszor kinyitja valaki a hűtőt, előterem a semmiből a macska, és nekiáll dörgölőzni, hogy ugyanmár adjon neki valaki kaját... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203266 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csak úgy az evésről jutott eszembe, hogy a mi kutyánk előszeretettel próbálgatja felborítani a tányérját! Nem tudjuk mér csinálja, de képes hosszú perceken keresztül bökdösni az orrával, először az egyik, majd a másik oldalon, és fogalmunk sincs mé csinálja! :) De nagyon jól néz ki!! :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #203264 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Niph: az én kutyám nem eszi meg se a száraz, se a nedves tápot, úgyhogy mi veszün neki egy rúd Tesco párizsit, két szeletnyit belekeverünk a kajáa, Bugi meg olyan ügyesen kiválogatja, hogy én már csak Hamupipőkének hivom, amikor eszik... 8)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.465 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére